Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásKendra Hollis EmptySzer. Feb. 03, 2021 11:41 am

Kendra Hollis
Play by: Sabrina Carpenter




Becenév
Candy, ha nagyon muszáj, de hallgatok a Napsugárra is, meg természetesen a nevemre.

Titulus
Pure Sunshine

Születési hely, dátum
Jacksonville, 1993. december 24.

Csoport
Warlock

Rang
Boszorkány

Beállítottság
Biszexuális

Alakváltás
VÁLASZHELYE

Átváltozás
Boszorkányként születtem és remélhetőleg boszorkányként is fogok majd egy napon meghalni. Imádom a természetet, amely lehet egyszerűen a személyiségemből adódik, de az is lehet, hogy egyszerűen csak a boszorkányénem az, amely szinte mindig arra késztet, hogy az időm többségét a szabadban töltsem.
Család
Egyedüli gyerek voltam, a szüleim pedig minden korombelinek a szüleinél idősebbek voltak, hiszen sokkal később vállaltak gyermeket, mint az átlag. Mondhatni egy kisebb csoda voltam, hogy összejöttem a végére, mint egy meglepetés, ami talán nem is volt tervezve, de kifejezetten szeretve voltam mindentől függetlenül. Azonban most már nincsenek velem, hogy láthassák, ahogy hozzámegyek a férfihoz, akit mindennél jobban szeretek.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Sosem hittem abban, hogy valaki tényleg képes annyira leinni magát, hogy nem emlékszik semmire. Hihetetlennek tartottam, hiszen akárhányszor, akármilyen mennyiségben fogyasztottam alkoholt mindenre tisztán emlékeztem. Voltak dolgok, amik azonban kiestek tekintve, hogy lelassult a reakcióidőm és ezért nem vettem őket észre, de az estek körülbelül kilencvenkilenc százalékában tisztán emlékeztem arra, hogy mégis hol voltam, mit csináltam.
Aztán ott volt az a bizonyos egy százalék is. A leánybúcsúm éjszakája. Nem tudom, hogy mennyit ittam, hiszen egy idő után már nem is számított. Egymás után ittam meg a koktélokat, amelyek nem érződtek erősnek, de valahogy mégis sokkal jobban ütöttek, mint az elsőre gondoltam volna. Mindegyiket ki akartam próbálni, mert mindegyik a maga módján volt finom és nem is tudom, hogy a hányadik után váltottunk rövidekre, de azután már mindent teljes sötétség borított.
Jó pár óra kiesett az életemből és amikor észhez tértem az életem legnagyobb fejfájásával, meztelen voltam egy idegen ágyban, egy idegen szobában. Alig mertem oldalra pillantani és, mikor egy idegen leányzót pillantottam meg szinte azonnal összeszorult a gyomrom. Természetesen rögtön a legrosszabbra gondoltam még akkor is, ha normális esetben nem néztem volna ki magamból ilyesmit. Viszont általában emlékszem arra, hogy mi történt, mikor ittam így egy kivételes alkalom már megtörtént, miért ne lehetne még egy?
Rettenetesen szégyelltem magam és legszívesebben elmenekültem volna a világ és minden elől, de most egyelőre még az is jól hangzott, hogy a lehető leghamarabb elhagyjam ezt a szobát. Nem tudom, hogy ki ő, vagy mikor találkoztunk, de ez nem is számít. Ez az egész roppantul kínos lenne, úgyhogy minden porcikám azt akarja, hogy meneküljek. A ruháimat gyorsan felkapva a földről húzom fel magamra, aminek következtében a felsőmet sikerült kifordítva magamra húznom és úgy rohantam kifelé, mint akit üldöztek.
Futottam egészen addig míg bírtam szusszal egy viszonylag ismeretlen területen, majd mikor már nem nem bírtam tovább egyszerűen megálltam, a földre rogyva sírni kezdtem. Sosem gyűlöltem magamat még jobban ennél a pillanatnál. Elárultam Conrad-ot. Mégis, hogy máshogy kerültem volna meztelenül egy idegen ágyába? De nem akartam. Sosem akartam neki fájdalmat okozni. Hiszen szeretem. Mindennél jobban szeretem.
Az egész mellkasom égett, mérhetetlenül undorodtam saját magamtól. Képtelen voltam elhinni, hogy ez valóságos lehet. Kellett, hogy legyen valami magyarázat arra, hogy mégis mi történt, de az egyetlen dolog, ami állandó volt, hogy a fejem szét akart robbanni és így még csak gondolkodni sem akartam. Az pedig még véletlenül sem volt opció, hogy visszamenjek és számon kérjem az illetőt, aki mellett felébredtem. Azt hiszem, hogy az igazság csak még inkább padlóra küldene és egyelőre elég nekem a bűntudat terhe is, amit a vállaimon kell cipelnem. Hogy fogok ezek után Conrad szemébe nézni? Nem akarom elveszíteni.. Nem veszíthetem el. Abba talán bele is pusztulnék. Ő lett a világom közepe anélkül, hogy ezt észrevettem volna. Meg kell oldanom valahogy.. Helyre kell hoznom az egészet.
Nem tudom, hogy mennyi ideig kuporghattam a földön sírástól remegve, mielőtt talpra álltam volna, hogy beazonosítsam, hogy hol is vagyok, hogy mihamarabb hazajuthassak és lemoshassam magamról az emlékét is ennek az éjszakának. Bár nem igazán volt emléke. Csak egy kellemetlen ébresztő pofonja.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.
Fõkarakter: Liliana DeFleur

Az álarc mögött: Winnie


Kendra Hollis
Boszorkány
mágia birtokosa
Kendra Hollis



163
C szint:
Kalmithil
Kendra Hollis Tumblr_inline_qf5r30wn5j1t65dqt_500
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
4
Titulus :
∫ pure sunshine ∫
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
∫ maybe one day ∫
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
∫ sabrina carpenter ∫
Tartózkodási helyem :
∫ new orleans ∫
Keresem :
∫ i have everybody ∫
Az álarc mögött :
∫ winnie the pooh ∫

Kendra Hollis Empty
TémanyitásKendra Hollis EmptySzer. Feb. 03, 2021 4:40 pm

Számomra Te vagy a legtökéletesebb
akit csak ismerek


❝Started in the strangest way
Didn't see it coming
Swept up in your hurricane
Wouldn't give it up for nothing.❝

Drága Életem! Kendra Hollis 2909147992

Néha tényleg nehéz megtalálni a megfelelő szavakat, pedig az írás a véremben van - mégis nehéz kifejeznem azt az örömöt, amit szereztél nekem az érkezéseddel! Kendra Hollis 2909147992 Egyszerűen... nem is kívánhatnék nálad jobb usert ehhez a tökéletes lányhoz! Mert nekem az. Kendra a legjobb dolog, ami valaha történt velem. Tehát hálás vagyok, hogy ezentúl Te vagy az, aki mozgatja őt, remélhetőleg minél inkább felém és nem távolabb tőlem! Kendra Hollis 897538487
Kendra! Te vagy életem napsugara! Kendra Hollis 2143335336 Fogalmam sincs, mikor és hol szerettem beléd, de azt tudom, hogy ez az érzés sosem múlt el, még egyetlen egy pillanatra sem.
És azt hiszem, akkor sem fognak kihunyni belőlem az érzelmek, ha kiderül, hogy te... te mit is tettél pontosan a leánybúcsún. De az biztos, hogy egy hatalmas tőrdöfés lesz a szívembe mindez. Talán időre is lesz szükségem, de... de tudd, hogy szeretlek, Kendra. Mindennél és mindenkinél jobban. De egy ilyen tényt tényleg nehéz lesz feldolgozni, mikor tudom, hogy én sosem csalnálak meg Téged. Kendra Hollis 3400487700
Ezt sose feledd el!
Szeretlek!

Foglalózz szépen, bár ha Blair nem szanálta a foglalót, akkor hamar átírlak és neked nem lesz semmi dolgod. Kendra Hollis 450640341 Aztán játsszunk! De még ne törd össze a szívem! Kendra Hollis 277465677 Kendra Hollis 981359934





Conrad Ambrose
Nephiel
angyali kiválasztott
Conrad Ambrose



163
C szint:
Kalmithil
Kendra Hollis MwsUkf0
E szint:
Rahmiel

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
16
Titulus :
spiritual • compass
Másik felem :
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
jordan • fisher
Tartózkodási helyem :
new • orleans
Az álarc mögött :
eliffe

Kendra Hollis Empty
 

Kendra Hollis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kendra, my bestie
» Zoe Kendra Walsh
» Kendra, my bestie