Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásNayeli Sardothien EmptySzer. Feb. 03, 2021 6:07 pm

Nayeli Sardothien
Play by: Katie McGrath




Becenév
v

Titulus
Curious Dreamer

Születési hely, dátum
London, 1992. március 13.

Csoport
Human

Rang
Ember

Beállítottság
Heteroszexuális

Átváltozás
Emberként élem az életem újra és újra egy átoknak köszönhetően, semmire sem emlékezve az előző életemből egészen addig míg az álmok formájában vissza nem tér hozzám. Akkor sem tudom, hogy pontosan mit jelentenek ezek és, mire mindent megérhetnék addigra egy újabb tragédia ragad el engem az élők sorából. Az átok abban a pillanatban aktiválódik, amikor kimondom annak a férfinak, hogy szeretem, aki miatt ebbe a zűrbe kerültem. De a gond csak az, hogy tényleg szeretem.
Az irónia pedig, hogy eme életemben a nevem is azt jelenti, hogy szeretlek.
Család
Egyedül gyermek voltam,  szüleimmel nagyon sokszor költöztünk és vándoroltunk. Ami kettejük között volt az őszinte szerelem és már gyerekkorom óta hasonlóról álmodozott. A huszonötödik születésnapomon balesetet szenvedtek és meghaltak.
Mostanra a családot számomra egyedül a vőlegényem, Florian és a legjobb barátnőm jelenti.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

- Persze, minden tökéletes rendben van. - Válaszolom a telefonba, majd ledobom magam a kanapéra. - Akkor holnap este már te is itt leszel ugye? - Nem szívesen vagyok egyedül egy idegen helyen, amely hamarosan az otthonom lesz, hiszen az eljegyzés után hivatalosan is ideköltöztem és új életet kezdek a városban, egy boldogabb jövő reményében. - Hiányozni fogsz. - Ajkaim lefelé gördülnek, miközben arra gondolok, hogy ebben a hatalmas lakásban kell teljesen egyedül lennem a vőlegényem nélkül. Olyan nyomasztóan üresnek tűnik, hogy attól már szinte kicsit rosszul vagyok. Mindig nehéz a számomra új helyeken kényelmesen érezni magam úgyhogy ez most sem kivétel. - Én is szeretlek. - Búcsúzom el tőle, amit a megszakítás gomb után egy nagy sóhaj követ. Sosem voltam az a típus, aki álmodozott a nagy szerelemről, vagy az esküvőről. Nem igazán számítottam arra, hogy valaha is szerelmes leszek, hiszen olyan üresnek éreztem magam belülről. Sosem voltak ilyesfajta indíttatásaim, de nem sokkal a szüleim halála előtt mutatott be Lycoris a vőlegényemnek. Az esküvő pedig szó szerint vészesen közeledik, amitől egyszerre rettegek és várom türelmetlenül. Valószínűleg, ha Lycoris nem mutat be az ismerősének, akkor én most valahol a béka feneke alatt bujdosnék, amiért sosem lettem volna képes felépülni a szüleim halála után.
Még egy darabig felfedezem a ház minden egyes zugát, igyekszem megismerni, mire éjfél után a pizsamámat magamra húzva mászom be az ágyba és egy darabig még a plafont bámulom, mígnem nagy nehezen sikerül elaludnom.
Nem számított, hogy mennyire fájtak a lábaim, vagy hogy mennyire csípte a hideg levegő a tüdömet, ahogyan rohantam a cél felé. Minden egyes kellemetlenség csak még inkább táplálta a kitartásomat. Nem számított semmi csak, hogy mielőbb odaérjek. Hogy láthassam őt. Az egész mellkasomat megtöltötte melegséggel az iránta érzett szerelmem. Így könnyedén elviseltem a hideg levegő kellemetlen cirógatását.
Mikor végre megláttam őt a szemembe örömkönnyek költöztek, ahogy gyorsítottam - szinte már lehetetlenül gyors - tempómon, hogy a karjai közé vethessem magam. Ezzel pedig hazataláltam. Mert nekem ő volt az otthonom minden egyes megpróbáltatás ellenére is. A boldogság tagadhatatlan volt, ahogyan az is, ahogy ajkaim az övét érintették úgy éreztem, hogy újra élek, hogy feltámasztott bennem egy részt, amely már régen feladta reményt, hogy átitathatja ilyesfajta szeretet és elfogadás.
Ahogy elváltak ajkaink egymás szemeibe néztünk és tényleg úgy éreztem magam, mint aki végre meglelte otthonát és soha el nem akarja elereszteni. Úgy kapaszkodtam belé, mintha az életem múlna rajta és talán valamilyen szinten így is volt, hiszen abban a pillanatban, hogy a bizonyos szó - Szeretlek - elhagyta ajkaimat egy égő érzés miatt rántottam a testemhez a karomat, majd miután az érzés csillapodott ránézve már csak egy furcsa jelet láttam az alkaromon, mintha csak megpecsételték volna a sorsomat. A szerelmem tekintetét látva pedig nem is jártam túl messze az igazságtól. Mégis a lelkem nem kívánt menekülni attól a személytől, akire otthonomként tekintek, hanem vele együtt fogadtam el a keserű sorsomat, ami csak idő kérdése, hogy szétválasztott bennünket.
Az éjszaka közepén riadok fel ismételten álmomból. Nem ez az első alkalom, hogy erről a férfiról álmodok, de minden áldott este teljesen más, mintha egy másik életbe nyernék betekintést, amelynek mindegyiknek ugyanaz a vége. A kegyetlenül égető pecsét, ami miatt mindig ellenőrzöm mindkét karomat, amelyeket reggelente érintetlenül találok. A hajamba túrok és fújok egyet, majd a konyha felé indulok, hogy igyak egy pohár vizet. Nem tudom, hogy mitől van ez, vagy mit jelent. Talán jobban félek az elkötelezettségtől, mint gondoltam. De mégis valahogy sokkal valósabbnak tűnik mindaz, amit álmodok, mint amit valaha életemben éreztem. Viszont ezt nem bírom már magamban tartani tovább. Mert bele fogok őrülni.
Miután megittam a pohár vizet visszasétáltam a szobába, ahol az éjjeliszekrényről elvéve a telefonomat küldtem egy üzenetet Lycoris-nak, hogy amint a városba érkezik szükségem lesz rá. Ezután megpróbáltam aludni, de sokkal inkább ébren akartam tartani magam, mielőtt az álmok még jobban összekuszálhatnák a gondolataimat és a valóságérzetemet.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Liliana DeFleur

Az álarc mögött: Winnie


Nayeli Sardothien
Ember
ártatlansága nem biztos
Nayeli Sardothien



163
C szint:
Kalmithil
Nayeli Sardothien Tumblr_inline_pc4s09ZvG71t9ndkh_540
E szint:
Enlightened Mortal

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☀ Katie McGrath ☀
Tartózkodási helyem :
☀ new orleans ☀
Keresem :
Az álarc mögött :
☀️ winnie ☀️

Nayeli Sardothien Empty
TémanyitásNayeli Sardothien EmptySzer. Feb. 03, 2021 8:20 pm

A „szeretlek” szó többet jelent...
mint gondolnád!

Nayeli Sardothien

Kedves Nayeli! Nayeli Sardothien 2566525366

Az ET-d olvasása közben jöttem rá, hogy milyen fantasztikus történetet írtál a karakterednek. Kimondottan az átokkal kapcsolatos rész fogott meg a legjobban. Kellőképpen fordulatos, ráadásul izgalmassá tetted ezzel a dologgal a karaktert. Nayeli Sardothien 3808243726

Ember létére, hogy ilyen nehézséggel kelljen megbirkóznia, nem semmi. Emiatt jó pár kérdést vetett fel bennem, amikre a választ majd csak akkor tudom meg, ha olvasom a játékaidat. Pontosan ez a jó az egészben. Nayeli Sardothien 3993946357

Alig várom, hogy már ott tartson a sztori, de persze mindent a maga idejében. Türelmesen várok, és szorgalmasan követni fogom a köreidet. Nayeli Sardothien 1722040049

Jól van, jól van… nem is húzom tovább az időt. Nagy-nagy örömmel és öleléssel üdvözöllek az oldalon. Ne feledkezz meg a foglalásról és amint megvagy vele, már bele is csaphatsz a lecsóba. Nayeli Sardothien 165619248



Castiel Doyle
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Castiel Doyle



163
C szint:
Kalmithil
Nayeli Sardothien Tumblr_inline_nzmwvyG0WP1s8tmiz_100
E szint:
Pharael

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
► A Tékozló Fiú ✭✮✯
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
33
Lejátszási listám :
Who's that sexy thing? ✭✮✯
Nayeli Sardothien Tumblr_inline_ptdroq15BD1rqq37j_400
Grimme more ✭✮✯
Love lockdown ✭✮✯
I am not okay ✭✮✯
Akinek az arcát viselem :
► Richard Madden ✭✮✯
Tartózkodási helyem :
► Denver ✭✮✯
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Nayeli Sardothien Tumblr_inline_ptdrnnDEE21rqq37j_400
Az álarc mögött :
Fedora ✭✮✯

Nayeli Sardothien Empty
 

Nayeli Sardothien

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal