Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus
ÜzenetSzerző
TémanyitásFinally... found you! - Lysandra & Hesperus EmptySzer. Jún. 30, 2021 12:35 pm

The member 'Lysandra Lockhart' has done the following action : Dobókocka


'D szint' :
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus FZcBY3L
Result :
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus JOSNgYp

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Empty
TémanyitásFinally... found you! - Lysandra & Hesperus EmptySzer. Jún. 30, 2021 12:35 pm


To: Hesperus


312 words • • • Let It All Go • • • note: Finally... found you! - Lysandra & Hesperus 3993946357



Friend or foe?





Minden egyes alkalommal, mikor új testbe kerültem, meg kellett szoknom az új nevem. Nem azért, mert nem szerettem az előzőt, hanem azért, mert általában akkor váltottam testet, mikor valamilyen okból el akartam válni az előzőtől. Mondhatnám úgy is, hogy ilyenkor mindig szakítottam az előző énemmel – Stephanietól erőszakkal váltam meg és azt kívántam, bár meghalnék, de az ősi boszorkányok nem értettek velem egyet. Mégis búcsút intettem Stephanienak és kész voltam felvenni a Lysandra nevet. Vele együtt pedig az életének ügyes-bajos dolgait is. Olyan ez, mint mikor az ember egy PC játékban visszatért a startra. Megalkothat egy új karaktert, végigmehet egy új pályán, más végkimenetellel.
- Nem gond, hiszen ugyanúgy nézek ki, mint ő… - Magyaráztam az idegennek egy mosollyal, de az feltűnt, hogy nem engedte el a kezem. Tiszteletlen? Ugyan miért lenne az? A neve nem mondott nekem semmit. Vagyis ismerősnek tűnt, talán Lysandra ismerte őt? Nem tudom, arcra nem volt ismerős, így a lehetséges emlékek sem akartak a felszínre törni. Azonban az hamar leesett, hogy ellenség. Megpróbáltam elhúzni a kezem, de nem engedte, talán még szorosabban is fogta, mint pillanatokkal ezelőtt. – Nem, nem ismerős, nem tudom, hogy ki vagy! – Próbáltam újból elszakadni, de ekkor láttam, hogy támad, így szabad kezemmel igyekeztem visszaverni a támadását egy varázslattal. A kérdés csak az, hogy sikerült-e vagy sem.

// A szerencsekocka dönti el, hogy Lys kivédi-e a támadást. Finally... found you! - Lysandra & Hesperus 2909147992 //



Lysandra Lockhart
Õsi boszorkány
erõsebb mágia birtokosa
Lysandra Lockhart



163
C szint:
Kalmithil
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Tumblr_pavi0aWCVc1qd5s0eo2_400
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
76
Titulus :
• • • miss bad witch • • •
Másik felem :
• • • maybe next year
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Tumblr_o2euieLMHr1sopmsmo5_250
but probably not
• • •
Ennyi éve vagyok a világon :
1056
Lejátszási listám :
• • • invincible • • •

• • • faded • • •
• • • believer • • •
• • • thunder • • •
• • • without you • • •
• • • life is strange || obstacles • • •
• • • shelter || seraphim? • • •
Akinek az arcát viselem :
• • • katherine mcnamara • • •
Tartózkodási helyem :
• • • new orleans • • •
℘ ℘ ℘ :
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Tumblr_pzhza2qbmH1tuma5yo7_400
Az álarc mögött :
• • • eliffe • • •

Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Empty
TémanyitásFinally... found you! - Lysandra & Hesperus EmptySzer. Jún. 30, 2021 12:33 pm


To: Lysandra


317 words • • • Somebody • • • note: Végre megvagy Finally... found you! - Lysandra & Hesperus 165619248



My heart's beating faster
I know what I'm after






A lány mellé ültem, majd a söröspoharat fogtam a bal kezembe. Belekortyoltam és vártam, hogy mit reagál arra, amit felé intéztem. Nagy szemekkel néztem előre, az italomat majdnem félrenyeltem a mondandója hallatán. Hogy mi? Ő nem Ruby? Az hogy lehetséges egyáltalán? Felém nyújtotta a kezét és talán még egy mosoly is kirajzolódott az arcán. Fel nem fogtam, hogy ki lehet ez a nő. Legalábbis egy pár másodpercig biztosan nem. Végigszaladt a gondolat az agyamon, hogy mi van, ha ő az… ő… akit már régóta keresek. Aki a démonná válásom előtt is a végzetem volt. Aki miatt a bosszúm éltetett ezidáig… akit évekig kerestem, erre ilyen egyszerűen megtalálok? Lysandra Lockhart… szinte egyszerre mondtuk ki a nevét, igaz ő valóban ki is mondta, nekem viszont csak a fejemben visszhangzott az a két szó. – Oh, elnézést… összetévesztettelek valakivel… – Megfogtam a kezét, üdvözlésképp, ha már felém nyújtotta. Azonban nem engedtem el, a kézfogás után sem.
Rengeteg érzelem kavargott bennem. Öröm, düh… de még a vágyakozás is, arra, hogy ott helyben végezzek vele… – Oh, de tiszteletlen vagyok… be sem mutatkoztam… – Nyeltem egy nagyot, majd végül a sajátomat mondtam ki a vámpír neve helyett. – Da… Benjamin Barnes! – Mosolyogtam rá, ami egyre szélesebb lett az arcomon. Nehezebben tudtam magamat féken tartani a támadással kapcsolatban. De mellette az volt bennem, hogy ki szerettem volna élvezni minden egyes pillanatát. A kezét még mindig nem engedtem el… ha próbált volna is elszakadni tőlem, nem sikerült neki. A bal kezemet közben varázslásra készítettem, és jól látható módon a szeme előtt formáztam meg egy tűzgolyót. – Ismerős, ugye? – Őrült szemmel néztem rá. Az érzelmek nagyobb hatást gyakoroltak rám, ezért visszafogottan, de megpróbálkoztam egy támadással. – Tekintettel a régi szép időkre, gondoltam megajándékozlak ezzel a kis aprósággal! – Hátra húztam a karomat és egy hirtelen mozdulattal hajítottam a válla irányába azt a tűzgolyót. Nem érdekelt, hogy sikerrel járok vagy sem, csak az foglalkoztatott, hogy megtaláltam a nőt és végérvényesen pontot tehetünk az ügyünkre…



Hesperus
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Hesperus



163
C szint:
Kalmithil
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Tumblr_inline_o5stbzCPpq1u6kzlb_100
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
9
Titulus :
Mr. Bad Demon
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
1058
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Will Tudor ⇹ Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
New Orleans or Hell
Keresem :
I will wait for you
℘ ℘ ℘ :
Az álarc mögött :

Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Empty
TémanyitásFinally... found you! - Lysandra & Hesperus EmptySzer. Jún. 30, 2021 12:32 pm


To: Hesperus


312 words • • • Let It All Go • • • note: Finally... found you! - Lysandra & Hesperus 3993946357



Friend or foe?





Továbbra sem találtam a bátyámat. Kezdtem azt hinni, hogy minden, amit láttam, csupán a képzeletem műve volt. Nem is lett volna annyira meglepő, nem igaz? Hisz valamilyen szinten már rég megőrültem. Viszont… kezdtem magam megint… totálisan egyedül érezni. Ezen még az sem segített, hogy találkoztam Chelseával. Láthatóan a pokolra kívánt engem és igaza volt, habár mindezt betudhattam volna annak, hogy kikapcsolta az érzéseit. Fogalmam sem volt, miképp segíthetnék rajta. Sőt, mindig is azt hittem, azzal segítek majd neki, ha eltűnök az életéből. Apropó, ha már itt tartunk. Chrisnek mellette kellett volna lennie! Egyáltalán nem úgy alakultak a dolgok, ahogyan én azt elképzeltem.
New Orleans utcáit jártam, habár sokszor eszembe jutott, hogy itt már szinte maradásom sincs, ha nem találom meg a bátyámat. Hiszen semmi garancia nem volt rá, hogyha őt is láttam, még életben van, vagy… itt van. De adni akartam egy esélyt magamnak arra, hogy megtaláljam.
Végül az egyik bárban kötöttem ki. A bent uralkodó kisebb káosz szinte megnyugvást nyújtott az odakint levővel szemben. Ezt még el tudta viselni a gyomrom.
Észrevétlenül, mágiával segítettem egy-egy embernek, akik igyekeztek összébb rántani a bár összképét, aztán inkább leültem a pulthoz és rendeltem magamnak egy whiskyt. Azt kortyolgattam, mikor egy ismerős név ütötte meg a fülemet. Aztán egy alak, közvetlenül mellettem. Pislogtam néhányat, miközben végighallgattam őt, majd lenyeltem a számban tartott alkoholt és leraktam a poharat a pultra.
- Oh, várjunk… Ruby, hát persze – Nem telt bele sok idő, hogy összerakjam, összekevert a hasonmásommal. Rubyval. – Sajnálom, de én nem Ruby vagyok. Ellenben… örülök a találkozásnak – A kezemet nyújtottam baráti szándékkal, nem sejtve, hogy a fiú talán koránt sem barátságos szándékkal jött oda hozzám. Gyanútlan és óvatlan voltam, de valamiért ezúttal nem éreztem szükségét annak, hogy aggódjak bármiért is. – Az én nevem Lysandra Lockhart – Fogalmam sem volt róla, hogy lényegében a halálos ítéletemet ejtem ki a számon. Akkor még nem tudtam, hogy kivel állok szemben.



Lysandra Lockhart
Õsi boszorkány
erõsebb mágia birtokosa
Lysandra Lockhart



163
C szint:
Kalmithil
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Tumblr_pavi0aWCVc1qd5s0eo2_400
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
76
Titulus :
• • • miss bad witch • • •
Másik felem :
• • • maybe next year
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Tumblr_o2euieLMHr1sopmsmo5_250
but probably not
• • •
Ennyi éve vagyok a világon :
1056
Lejátszási listám :
• • • invincible • • •

• • • faded • • •
• • • believer • • •
• • • thunder • • •
• • • without you • • •
• • • life is strange || obstacles • • •
• • • shelter || seraphim? • • •
Akinek az arcát viselem :
• • • katherine mcnamara • • •
Tartózkodási helyem :
• • • new orleans • • •
℘ ℘ ℘ :
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Tumblr_pzhza2qbmH1tuma5yo7_400
Az álarc mögött :
• • • eliffe • • •

Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Empty
TémanyitásFinally... found you! - Lysandra & Hesperus EmptySzer. Jún. 30, 2021 12:31 pm


To: Lysandra


443 words • • • Somebody • • • note: Végre megvagy Finally... found you! - Lysandra & Hesperus 165619248



My heart's beating faster
I know what I'm after






Az utcákat jártam, mint minden este… az agyamat nem tudtam leállítani, folyton csak azon kattogott, vajon megtalálom egyáltalán Lysandra-t? Vagy ez az egész csak örök álom marad? Lehetséges ez egyáltalán, hogy valaha is beteljesítsem a végzetem és végezzek vele? Ezek és ehhez hasonló kérdések árasztották el az elmémet. Egyszerűen szabadulni sem tudtam tőlük. Ha a lakásomon maradtam volna, egymagamban megőrültem volna… A pokolba való látogatásom sem segített volna rajtam… főleg, hogy ott szinte nincs is senki… Így maradtak New Orleans utcái.
A mostani helyzet, persze nem volt a legmegfelelőbb időpont arra, hogy kint töltsem az időmet. Kész káosz volt mindenütt. Az emberek menekültek, vagy járművel, vagy gyalog, csak, hogy eltűnjenek ebből a pokolból. Ez az egyetlen dolog segített elterelni a gondolataimat a sok kérdésről. Mindenki pánikolt. Legalábbis az egyik városrészen. Pár utcányira, viszont ott mintha semmi nem is történt volna… Persze emberek nem voltak az utcán, ami talán az ellenkezőjét bizonyíthatta volna, de attól függetlenül békésnek lehetett mondani.
Egy bár mellett mentem el, belülről világítás szűrődött kifelé. A szememet odavonzotta. Gondoltam magamban eleget sétáltam, egy kis pihenés nem árthat. Beléptem az ajtón. Nem volt a legjobb hely, persze ezért nem hibáztatható az épület. Csoda, hogy a kinti káosz ellenére ez még épségben maradt. Bent elnézve a helyzetet, a legtöbb asztal összedőlve feküdt a földön. Jó pár ember segédkezett a „rendrakásban”. Nem akartam kimaradni az egészből, sőt mivel más arcát viseltem, így az ő hírnevét sem akartam elrontani, már ha persze volt neki itt. Az álcám volt a legfontosabb jelen állás szerint. Megfogtam pár asztalt és széket, majd az utasítások szerint raktam le a megfelelő pontra. Közben ki és be jártak emberek, néhányan ugyanúgy segíteni, vagy csak inni tértek be a bárba. Rousseau’s Bár. Most már értem miért is annyira különleges. Mindenki kedves volt, és nem törődtek semmivel. Mintha egy párhuzamos univerzum lett volna az épület belsejében.
Miután végeztem a pakolással, a pult felé vettem az irányt. Amint leültem, kértem egy pohár italt – A ház ajándéka! – Mondta a csapos, majd vártam, míg kiszolgál. Körbenéztem és tőlem egy két üléssel odébb láttam meg egy ismerős arcot. Az a vörös haj, csak egy embernek volt a névjegye. Ruby. Mit keres it? A legjobb lesz, ha tudomást sem veszek róla… de mi lesz akkor, ha felismer?… Áh, jobb, ha én lépek először. Szerencsére most a kérdéseitől nem félek annyira, mint legutóbb. Felkészült vagyok minden témában, ami szóba jöhet. Ha esetleg mégis rákérdez valamire, amiről nem tudok, akkor megint játszom a hülyét, hogy elfelejtettem… a múltkor is bejött.
Közelebb mentem hozzá. – Hé, Ruby! – Köszöntem neki. – Mi járatban vagy errefelé? Meglepett, hogy itt látlak. – Mosolyogtam rá. – Vicces, hogy ismét összefutottunk. – Kacagtam egy kicsit, miközben a kezembe fogtam a söröspoharat.



Hesperus
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Hesperus



163
C szint:
Kalmithil
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Tumblr_inline_o5stbzCPpq1u6kzlb_100
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
9
Titulus :
Mr. Bad Demon
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
1058
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Will Tudor ⇹ Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
New Orleans or Hell
Keresem :
I will wait for you
℘ ℘ ℘ :
Az álarc mögött :

Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Empty
TémanyitásFinally... found you! - Lysandra & Hesperus EmptySzer. Jún. 30, 2021 12:31 pm

Finally... found you!
Lysandra Lockhart ✶ Hesperus


Hesperus
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Hesperus



163
C szint:
Kalmithil
Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Tumblr_inline_o5stbzCPpq1u6kzlb_100
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
9
Titulus :
Mr. Bad Demon
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
1058
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Will Tudor ⇹ Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
New Orleans or Hell
Keresem :
I will wait for you
℘ ℘ ℘ :
Az álarc mögött :

Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Empty
TémanyitásFinally... found you! - Lysandra & Hesperus Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Finally... found you! - Lysandra & Hesperus Empty
 

Finally... found you! - Lysandra & Hesperus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hesperus
» Hesperus & Ruby - I know you... or maybe I dont
» Lysandra Lockhart
» Lysandra Lockhart
» Benjamin & Lysandra • • • back to the past