Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásHotel - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 08, 2020 10:30 pm


To: Kai Parker


Tulajdonképpen nem volt konkrét célom a megidézésével, vagyis... ő maga vált a célommá az utóbbi időben. Más nem volt, amibe kapaszkodhattam volna. Ahogy tudomást szereztem a létezéséről, azonnal tudtam, hogy meg kell találnom őt, mert a maga módján ő is elveszítette a szabadságát azzal, hogy a családja nem fogadta el. Abból, amit megtudtam róla innen-onnan, ezt szűrtem le, s nem tántoríthatott el semmi a feladatomban.
- Talán egyszer megunod a fenyegetőzést, és tényleg végzel velem, de addig van némi időm, hogy bosszantsalak. - mosolyodtam el édesen, majd egy komor arckifejezést öltöttem magamra, ezzel is jelezve, nem ijeszt meg sem ő, sem a halál. Főleg utóbbi nem volt rám semmilyen hatással, még fel is oldozna.
Komolyan meredtem a szemeibe, egy pillanatra sem gondoltam róla, miszerint üres szavakkal dobálózik, nem vettem félvállról egyetlen szavát sem. Ugyanakkor valahogy hiányzott belőlem a félelemérzet, az efféle emberi érzelmeket Ruby birtokolta, nem én. Veszítenivalóm sem volt, ráadásul én voltam az ő "őrült" fele.
- Ne aggódj, ez egy különleges alkalom volt. - vontam vállat. Kicsit furcsa volt a közelében lenni, mármint ennyire közel lenni hozzá. Én egyáltalán nem bántam volna, ha élvezzük egymás társaságát egy bizonyos módon, s egy pillanatra úgy gondoltam, talán ő sem bánná, mikor a számra tévedt a tekintete, legalábbis úgy tűnt. Ám szinte azonnal elhúzódott tőlem, ezzel elengedve, a kérdése után pedig elterült az ágyon. Karba font kézzel néztem végig rajta, felsóhajtottam, de a vágyat a szemforgatásra inkább elnyomtam magamban, és csak meredten néztem rá.
- Úgy is mondhatjuk. Nem mondanám, hogy égető szükségem volt rá, hogy lássalak, de hetekig fogságban voltam ebben a testben. - mutattam végig magamon. - Valami szörnyűséget akarok tenni, amivel megbüntethetem a fogvatartómat. Arra pedig aztán várhattam, hogy te magadtól megkeress, ugye? - kérdeztem gúnyosan, majd leültem az ágy végébe féloldalasan, onnan néztem rá.


297 szó ■ creep Hotel - Page 2 3808243726 Hotel - Page 2 3353380639
■■


Ruby Jacqueline Hale
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Ruby Jacqueline Hale



163
C szint:
Kalmithil
Hotel - Page 2 YShf6gs
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
93
Titulus :
half sinner ● half saint
Másik felem :
cedric ● soon
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
katherine mcnamara
Tartózkodási helyem :
mystic falls at now
Keresem :

Hotel - Page 2 Empty
TémanyitásHotel - Page 2 EmptyPént. Okt. 02, 2020 2:01 am



To: Red Jackie


Hold, hold on, hold onto me
'Cause I'm a little unsteady


Nem igazán tudtam mi volt az oka az idevonzásomnak, de inkább lettem volna a pokol egyik rejtett zugában, mintsem itt. Le kellett volna hűtenem magam, azt hiszem, nem csak képletesen, hanem fizikálisan is. Még mindig látható jelei voltak annak, hogy Rosalie összezavarta a fejem… oké, oké! Én mentem oda úgy, hogy…
A vöröske kirángatott a gondolataimból, habár még mindig dühös voltam.
- Te lehetsz a következő – Sziszegtem, miközben rászegeztem a tekintetemet. Nem tudom, miért, de iránta mindig is nagyobb volt az ellenszenvem, mint kellett volna. Talán csak a túlbuzgósága vagy az irányításmániája miatt. Nem hagyhattam, hogy engem is irányítson, de most nagyon úgy tűnt, hogy dróton keresztül iderángatott. Mivel a boszi már halott volt, aki a varázsigét kántálta, így képes voltam kilépni a körből, egyenesen Jackie felé.
- És remélhetőleg te leszel az utolsó, aki ezt tette – Morogtam, miközben elkaptam az állát és magamhoz húztam. Azt akartam, hogy engem nézzen, lássa a komolyságot a tekintetemben. – Soha többet nem csinálhatod ezt – A szemeit figyeltem, majd akaratlan is az ajkaira tévedt a tekintetem, pont, mint Rosalie esetében. Ekkor engedtem inkább el és még hátrébb is léptem a lánytól.
- Halljuk, mi volt olyan sürgős, hogy nem várhatott holnapig… vagy amíg önként jövök hozzád – Sóhajtottam, miközben körbeforogtam a szobában. Hm. Amúgy nem mintha túl sűrűn meglátogattam volna a lángoló hajút. Sőt. – Vagy csak hiányoztam? – Visszafordultam felé és kitártam a karjaimat, majd le is engedtem a testem mellé. – Ki vele – Kezdtem lenyugodni. Az ágyig hátrálva ledobtam rá magam és még el is dőltem rajta kényelmesen. A plafont kezdtem figyelni. Tele volt a fejem mindenféle furcsasággal, pont ezért voltam alkalmatlan most arra, hogy a lány fölött főnökösködjek. A lehető legrosszabb időt választotta arra, hogy velem beszéljen.


Outfit ⇝ 281 words ⇝ unsteady ⇝ note: Jackie'  Hotel - Page 2 2143335336   
...I'm the black sheep, you know...

Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
Hotel - Page 2 Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
Hotel - Page 2 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
Hotel - Page 2 E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

Hotel - Page 2 Empty
TémanyitásHotel - Page 2 EmptyPént. Szept. 18, 2020 4:09 pm


To: Kai Parker


Néhány perc elteltével kezdtem kételkedni a varázslat hatékonyságában, mégsem zargattam a banyát, hiszen akkor sosem készül el. Helyette igyekeztem felidézni a terveimet, amik hetekkel ezelőtt még olyan jó irányba haladtak. Szinte bizsergett a bőröm, hogy végre segíthessek valamiben a démonnak, s ott volt a feladat, csak végre kellett volna hajtanom. Fejben már elterveztem, miféle dolgokkal hozom rá a frászt a Saltzman lányra, s hogyan teszek keresztbe közben Ruby-nak, de mindez elúszott, mikor a boszorkány száműzött a háttérbe. A legdühítőbb az egészben az volt, hogy nem tudtam felidézni a nő arcát, sem a varázslatot, amivel végül sikerrel jártak. Ha tudtam volna mit műveltek, vagy ki művelte... helyette inkább a jelenlegi bűbájt végző nőre összpontosítottam, akivel majd végzek, ha ő végzett. Ha már az illetékest nem tudom megölni, a fajtársait fogom.
Mikor már mozdultam volna, hogy újra megfenyegessem a pentagram mellett térdelő nőt, valami történt. Egy furcsa villanás után a démon a felfestett jel közepén állt, amitől először eltátottam a számat, majd egy széles vigyor költözött az arcomra.
- Azt a rohadt...! - suttogtam magam elé, mert valahogy még én magam sem hittem el, tényleg sikerrel jártunk. Kai persze egyáltalán nem volt lenyűgözve, s dühében végzett a boszorkánnyal, mire én leugrottam az asztalról és csípőre vágtam a kezemet.
- Köszi. Most oda a szórakozásom! - bosszankodtam néhány pillanatig, de még az sem tudta a kedvemet szegni, hogy nem én végeztem a nővel. Annyira izgatott lettem, hogy sikerült az első démonidézésem, szavakba sem tudtam volna önteni.
- Szóval én vagyok az első? - billentettem oldalra a fejemet, kicsit közelebb lépve hozzá. - Hát ez valami oltári! Pedig már azt hittem egy csalót sikerült kifognom... mindenesetre nem kár érte. - vontam vállat, ahogy elpillantottam a holtest irányába, majd vissza a démonra.


287 szó ■ creep Hotel - Page 2 3808243726 Hotel - Page 2 3353380639
■■


Ruby Jacqueline Hale
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Ruby Jacqueline Hale



163
C szint:
Kalmithil
Hotel - Page 2 YShf6gs
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
93
Titulus :
half sinner ● half saint
Másik felem :
cedric ● soon
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
katherine mcnamara
Tartózkodási helyem :
mystic falls at now
Keresem :

Hotel - Page 2 Empty
TémanyitásHotel - Page 2 EmptyPént. Szept. 18, 2020 1:23 am



To: Red Jackie


Hold, hold on, hold onto me
'Cause I'm a little unsteady


Másra sem vágytam, csak hogy eltűnjek a pokol egyik szegletében és átgondoljam, mégis mi az ördögöt akartam művelni, de legfőképpen: miért?! Az a kígyó túlságosan a fejembe mászott az idegesítő, kétértelmű, vagyis nagyon is egyértelmű szavaival, mondataival… és igen, elkezdett foglalkoztatni a téma, de tudtam, hogy ez rossz. Nagyon is. Egy ideig kiélveztem a Rózsa társaságát, a csók is egész jó volt, de mikor tovább mentünk volna, valahogy kapcsolt a vészjelző a fejemben és szó nélkül faképnél hagytam. Sosem megyek vissza. Jobb ez így.
És a pokol is sokkal jobb. Most biztosan. Vagyis. A pokolba már. Nem volt hová mennem egészen konkrétan, hisz amióta véget vetettem a szövetségemnek a kígyóval, azóta… nos, a kastély közelébe sem mentem. Nem mintha lett volna ott cuccom, vagy ott felejtettem volna a Teddy macimat, de azért mégis csak… öhm, otthonnak hívhattam egy ideig azt a kis zugot. Az enyém volt. De most a közelébe sem mentem. Pont emiatt a képzeletek tere felé vettem az irányt, hisz ott minden úgy lehetett, ahogyan csak akartam. Néha jót tett az önterápia azokkal a képekkel, mikor már enyém a pokol, a trón, a korona és miegymás. Bár most már biztos odaképzelem majd a nőt is, láncokra verve, tróntól megfosztva.
Illetve ez lett volna a terv, ha hirtelen nem érzem azt, hogy ólomsúly helyezedik először a lábaimra, majd kezeimre, végül mindenemre. Ez új volt, fogalmam sem volt, mi történik. Körbenéztem, hátha valami nagyobb démon óhajt lefegyverezni, de senkit nem láttam a közelben. Aztán hirtelen elnyelt valami. Talán a sötétség, magam sem tudom. Ám mikor újra kinyitottam a szemem, egyrészt hatalmas fényár úszott körülöttem, másrészt egy ismeretlen szobában voltam, harmadrész… hé, vöröske! Ácsi.
- Mi a fene ez? – Értetlenül bámultam a földre festett pentagramra, majd felvontam a szemöldökömet és elnéztem a kántáló boszi felé. – Oh, az ördögbe, ideje lenne befognod… - Sziszegtem és egy mozdulattal, plusz mágiával kitörtem a nyakát. Már ha nem volt valami védővarázslat is a pentagram határvonalán, mert akkor biztos, hogy visszapattant a varázslatom róla.
- Sosem idéztek még meg, de ez rohadtul nem vicces. Nem vagyok jó kedvemben – Morogtam a vöröskére tekintve lassan.


Outfit ⇝ 347 words ⇝ unsteady ⇝ note: hey, Jackie' Hotel - Page 2 564837130  
...I'm the black sheep, you know...

Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
Hotel - Page 2 Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
Hotel - Page 2 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
Hotel - Page 2 E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

Hotel - Page 2 Empty
TémanyitásHotel - Page 2 EmptyPént. Szept. 18, 2020 1:00 am


To: Kai Parker


A boszorkány kezdett az agyamra menni. Nem volt egyszerű olyat találni, akinek megvolt a kellő ereje, tudása, s mellé még meg is lehetett fenyegetni anélkül, hogy borzasztó fejfájást küldene rád. Sikerült, de nem tudtam, meddig bírom még ki a közelében. Le akartam tépni a fejét, még a vérét sem szívesen vettem volna, annyira nem tartottam semmire. A harmincas évei elején járhatott, igazából a maga módján csinos volt, ez volt az egyetlen értékelhető benne.
- Csak csináld! Ne feledd, szabadon távozhatsz, többet nem is látsz. Amennyiben sikerrel jársz. Szóval ne cseszd el! - förmedtem rá immár sokadszorra, s ujjaimat szép lassan elemeltem a nyakáról. Pontosan tudta, hogy fájdalmak közepette is képes lennék kitépni a szívét, hiszen az ő szavaival élve "pszichopata" vagyok.
A szemeimet forgatva léptem el tőle, majd leültem az íróasztal tetejére, ami a szoba egyik végében állt. Kíváncsian néztem, miként készül elő az idézéshez, s olyannyira belefeledkeztem, hogy szinte tátott szájjal néztem, ahogy felrajzolja a padlóra a pentagramot. Még sosem láttam hasonlót, így el sem tudtam képzelni, hogyan működik, annyira... elképzelhetetlen volt, hogy a démon egyszer csak megjelenik a szobában.
A gondolataim kicsit elkalandoztak, amíg a boszi tevékenykedett, a bosszún agyaltam, mert nem nézhettem tétlenül, ahogy Ruby és Cedric ellovagolnak a naplementébe. Idegesített a boldogságuk, sőt, maga a fiú is, aki túlzottan ártatlan volt, nem bíztam benne. Annyira unalmasak voltak együtt, mintha az egyik hercegnős rajzfilmet próbálták volna reprodukálni, amiben én vagyok a gonosz boszorkány. Az idegeimre mentek, de végre vissza tudtam venni a testet, visszatérhettem a terveimhez, s minden erőmmel azon voltam hogy az ártatlan Ruby-t elnyomjam. Csak hogy tudja, milyen érzés volt hetekig nézni, ahogy felhőtlenül éli a kis életét, míg én rabként odabent rohadtam, arra kényszerítve, hogy végignézzek mindent. Ezúttal teljes beleszólás nélkül, a sötétségben.
Idegesen doboltam magam mellett az asztallapon, gyilkos pillantásokat küldve a boszorkány felé, aki inkább csak a földet bámulta, miközben valami igét mormolt. Tette a dolgát, de a lassúsága zavart. Amúgy sem terveztem életben hagyni, ám így már egészen biztos voltam benne, nem jut ki a szobából élve.


337 szó ■  Hotel - Page 2 3808243726 Hotel - Page 2 3353380639
■■


Ruby Jacqueline Hale
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Ruby Jacqueline Hale



163
C szint:
Kalmithil
Hotel - Page 2 YShf6gs
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
93
Titulus :
half sinner ● half saint
Másik felem :
cedric ● soon
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
katherine mcnamara
Tartózkodási helyem :
mystic falls at now
Keresem :

Hotel - Page 2 Empty
TémanyitásHotel - Page 2 EmptyKedd Szept. 12, 2017 11:48 pm

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hotel - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hotel - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hotel - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hotel - Page 2 Empty
TémanyitásHotel - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Hotel - Page 2 Empty
 

Hotel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2