Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásKözépiskola - Page 2 EmptyKedd Ápr. 23, 2019 9:41 pm




- Minő illetlenség, te léha nőszemély - sápítozik, sápítozik, én meg úgy nézek rá, mint aki most fogja kifacsarni a lelke utolsó darabkáját is belőle. Hisz ez mind miatta, mindig minden miatta van, idegesítő, faragatlan fráter.
- Persze, több mint rendben, végre hazajöhettem a diliházból és megengedték, hogy folytassam a sulit is... komolyan... papírom van róla, hogy nem vagyok közveszélyes - mindezt megspékelem a tőlem telhető legédesebb mosollyal, amit még egy szépségkirálynő is megirigyelne, magamban konstatálva, hogy született egy újabb blogbejegyzésem: Hogyan égesd le magad egy világsztár előtt, címmel. Igen, blogom van, mert a napló az annyira 2003, a mai lányok blogot írnak. Az enyémre például rendszeresen feljártak... röhögni.
- Még igen... nagyon bejött az utolsó év, ha érted, mire gondolok - vonok vállat, mert nincs ebben semmi szégyen, és tényleg azt kívánom, bárcsak azért kelljen újra járnom, mert meghúztak mindenből. Azzal még együtt is tudnék élni... ezzel meg muszáj.
- Hátul - nézek rá amolyan Sherlockosan, mint aki most egy nemrég felfedezett tényt osztott meg vele, aztán pislogok párat körénk, látok egy férfit... egy morcos férfit, meg a töritanárt az ajtóban toporogva, láthatóan engem vár.
- Ne haragudjon Mr. Berhard, kötelességet teljesítek - kiáltok oda, látványosan belekarolva abba a férfiba, akit normál esetben megközelíteni nem lehet.
- Mon dieu.. hát hol a szégyenérzeted te lány? - teszi pajti szívére a kezét, de hiába, mert esélytelen, hogy még egy infarktust kapjon, ami elviszi.... sajnos.
A tanár is mormog valamit, de aztán tudomásul veszi, ma nem veszek részt az amúgy is siralmasan unalmas óráján. Komolyan, hogy lehet úgy tanítani valamit, hogy még te magad is unod?
- Na szóval, tudom, hogy itt éltél, olvastam valahol. Kisebb változások történtek csak... a sok csetepaté azért megviselte a helyet. Régen is ilyen volt? Nem bírtak elnyugodni a népek? - pislogok fel rá, nem törődve azzal, a közvetlenség nem mindenkinek imponál, én most örülök, hogy végre nem egy halottal beszélgetek - de, Bia... ő is megvan halva, te szerencsétlen - , így évek szűkszavúságát borítom a nyakába. Aztán vagy lecsukat, vagy rögtön mást kér helyettem, majd elválik.
- A kaja most irtózatosan ergya, de ha nagyon éhes vagy, és nem hoznak neked, azért meg tudod enni. Sőt lehet a tiedre még oda is figyelnek... nem veszel majd nekem kaját? Odaadom a pénzt, csak kérd ki te, hátha ma jobb lesz - élni kell a lehetőséggel, ha már kínálkozik, nem? Közben kitárom a nagykaput, hogy kimehessünk a hátsó udvarra, mivel hogy közben végigküzdöttük magunkat a folyosókon remélhetőleg.
- És miért kellett idejönni?


Winston & Bia



nem tudom, mennyi szó △ mremélem, azért annyira nem lett gáz Középiskola - Page 2 2909147992

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Középiskola - Page 2 Empty
TémanyitásKözépiskola - Page 2 EmptyKedd Ápr. 23, 2019 7:45 pm


To: Bianca

you have to get lost before you find yourself




Néhány hete már, hogy megérkeztem Mystic Fallsba. Nem éreztem szükségét, hogy a staffra és a többiekre várjak, hiszen itt nőttem fel, jobban ismerem a várost, mint a tenyeremet - legalábbis egykoron így volt, a földbe nyúló gyökerek és a kőre alapozott házak pedig csak nem változhattak annyit az elmúlt húsz évben. Ugye? Johnt persze nem tudtam ilyen könnyen lerázni, hiába ajánlottam fel neki két hét szabadságot, a seggemben van megint és követ mindenhova. Attól fél, hogy ha leveszi rólam a szemét néhány napra, felzabálom a lakosságot? A gyanúja, noha kissé sértett ugyan, nem volt teljesen alaptalan, így hagytam, hogy utánam koslasson és babysitteljen. Aztán persze megérkezett a stáb és elkezdtük végre a forgatást.
A mai nap más egy kicsit, először veszünk fel nyílt színtéren jeleneteket. Scott ragaszkodott hozzá, hogy ne statisztákkal forgassunk, hanem valódi diákokkal, úgyhogy felvette a kapcsolatot a helyi középiskola igazgatójával, aki persze a bejövő profit ígérete mellett lelkesen rá is bólintott. A kamaszok izgatottsága rám is átragad, ahogy körém gyűlnek és elárasztanak a rajongásukkal. Talán csak a sok, élettől pezsgő, hosszú jövő előtt álló, fiatal hús látványa pörget fel ennyire, szívverésük a fülemben dobol, és a szemem sarkából elcsípem John rosszalló tekintetét. Értem a célzást anélkül, hogy egyetlen szót is szólna.
- Bocsássatok meg, lassan indulnom kell. A forgatás után folytatjuk. - Mély hangon duruzsolom, mert úgy vettem észre, ilyenkor mindenki valahogy engedékenyebb. Valóban, nagy sajnálkozások közepette útra is engednek. A napfénygyűrűt forgatom az ujjamon, ahogy elindulok tenni egy kört az épület körül. Felfigyelek egy lányra, aki úgy kalimpál, mintha méhekkel vívna ádáz csatát épp, és már épp rákérdeznék, jól van-e, mert láthatóan nagyon magyaráz, amikor bumm... Letarol, és még jó, hogy néhány évvel idősebb vagyok, meg egy ideje már hulla, így nem dönt le a lábamról, sőt, marad lélekjelenlétem elkapni a vállát, nehogy lepattanjon rólam. - Hopp! Minden rendben, kishölgy? - Mosolyogva lepillantok rá, de csak akkor engedem el, ha látom, hogy megtalálta az egyensúlyát.
- Te is ide jársz? - bökök az iskola falára, mintha nem lenne egyértelmű, melyik intézményre gondolok, noha nem igen található más középiskola a környéken, és nem is tűnik sokkal idősebbnek, hogy rokonnak tudjam be.
- Körbe tudnál esetleg vezetni, ha van tíz szabad perced? Nem pontosan tudom, merre találom a hátsó udvart. - Pontosan tudom, merre van a hátsó udvar (nyilván hátul), de John sosem lép közbe, ha rajongóval vagyok, ami azt jelenti, hogy amíg pajzsként használom valamelyik diákot, a menedzserem sem fog a nyakamon lógni és pampogni. Kölcsönösen nyereséges üzlet, nem igaz?


énsemszámolom ❖ ha bármi nem tetszik, csak szólj! Középiskola - Page 2 241513313  



Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Középiskola - Page 2 Empty
TémanyitásKözépiskola - Page 2 EmptyKedd Ápr. 23, 2019 6:53 pm




Végre járhatok megint suliba. Meg úgy bárhová. Papírom van róla, hogy ki lehet engedni az emberek közé, noha csak a köpenyesek szerint történt javulás, valójában én még mindig a régi vagyok.
Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy a magától mozgó hinta előtt ülök az udvaron. Egyébként nem mozog magától, nem is valami felsőbb erő irányítja, egyszerűen a kicsi Lora szeret itt játszani. Lora hétévesen halt meg kanyaróban, csak mert nem figyeltek rá oda rendesen a szülei, és most nagyon örül nekem, mert látom. Szerinte a gyerekek négy éves koruk után elrontódnak, mert ők is csak addig látják. Már nem érzek sajnálatot vagy megrökönyödést, főleg nem ijedek meg, hisz ez nekem a legtermészetesebb, csak néha sok.
- Mikor mész? - vékonyka hangja mindennemű lelkesedéstől mentes. Látszik is, hogy nincs elragadtatva a mostani helyzettel, főleg, hogy közöltem, oda nem kísérhet el, bármennyire is szeretne. Ott úgyis csak átnéznék, az pedig jobban fájna neki, mint az, hogy várnia kell rám pár órát.
- Játszhatok addig Mansonnal? - csillan fel a szeme, és ez engem is mosolygásra késztet.
- Csak ha megígéred, hogy nem kergeted az őrületbe, és nem csapsz zajt. Tudod, hogy Brenda néni mennyire ijedős - mert alku mindig van, és most egy biccentéssel jelzi, hogy elfogadja, majd köddé válik. Csak a macska vernyogásából hallom, hamar sikerült rátalálnia.
Sóhajtok, felveszem a táskám és elindulok az iskolába.

- Hát ez? - nézem értetlenül az elém táruló jelenetet. Furgonok, állványok kamerák, és visító sulitársaim, akik nagyon körülállnak valakit. Pipiskedek kicsit, de így se látom, ki az a szerencsétlen. Mert hogy tényleg az, mert oké, hogy hormonok meg minden, de azért ennyire nem szoktakradikálisak lenni.
- Meglátszik, hogy valami barlangból került ide vissza Miss Bianka, különben tudná, hogy maga Winston Blackwell méltóztatott megtisztelni minket, ugyanis itt forgat - pöffeszkedő hang, azzal az eredeti, hamisíthatatlan ki ha én nem éllel.
- Mon dieu, és milyen sápadt... barnítókrém kedvesem, az már az én időmben is volt...
- Ezt... komolyan... te... mondod....? - megrökönyödve pislogok rá, majd végignézek ősápadtságán. Aztán észbekapok, mert mégse csinálhatom ugyanazt, ami miatt jó ideje nem jöhettem ide. A végén még visszaküldenek.
- Egyébként meg, rengeteg mindent meg kell beszélnünk... főleg, hogy mi az a spirál? Miss Bolton mesélte a női mosdóban, hogy raktak fel neki... oda...
- Mi? Nem.. figyelj... változnak a játészabályok, oké? Most már nem beszélhetünk bármikor bárhol. Hidd el, nem volt az a hely kellemes, ahol voltam és nem szeretnék visszakerülni, szóval igazán befogh... - atnád. És bumm, már érzem a mellkast, aminek a hátam ütközik. Összeszorítom a szemem, mert jelenleg a legkisebb baj az, hogy hátraacot vágva mászkálok, azt letudom annyival, hogy fordított nap van. Viszont valaki most testközelből nézte végig, ahogy hadonászok, tellegetek és veszekszek... a levegővel.
Hahó föld, nem akarsz megnyílni alattam? Léééééégyszi.


Winston & Bia



nem tudom, mennyi szó △ mremélem, azért annyira nem lett gáz Középiskola - Page 2 2909147992

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Középiskola - Page 2 Empty
TémanyitásKözépiskola - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 01, 2017 2:19 pm

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Középiskola - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Középiskola - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Középiskola - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Középiskola - Page 2 Empty
TémanyitásKözépiskola - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Középiskola - Page 2 Empty
 

Középiskola

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2