Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásTatia Petrova EmptyCsüt. Jan. 04, 2018 7:15 pm

Tatia Petrova
The Original Petrova


Becenév:
Különféle kitalált álnevek, tekintve, hogy vadász vagyok. Oh, hogy nem tudtad? Elnézést kérek érte, de szerintem még az is meglepő lehet neked, hogy lélegezhetek.
Titulus:
Exquisite Beauty
Születési hely, dátum:
Valamikor a 10. században,
Mystic Falls területén
Faj:
- Az első igazi hasonmás
- Halandó
- Vadász
- Az ötök egyike
Beállítottság:
Hetero
Play by:
Miss Nina Dobrev

Átváltozás:
Igazából mivé is válhattam volna? Netán szörnyeteggé, mintsem Elijah?
Család:
A rég elfeledett emlékek sorában leledzik, és mindabban, mire is emlékeznek maguk a Mikaelson-ok.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

» Míg a halál el nem választ.. «
Mindenki esküdni merne a szerelem szépségére, s eszményiségére. Úgy beszélnek róla mások, hogy azon olykor magam is ámulatba ejtően csodálkozom, míg máskor eszembe jutnak az árnyalt részletek, s érezni vélem mindazt, amelyet már talán a feledésbe kellett volna küldenem. Mégis mindahányszor eszembe jut az egykori férjem halála, nos tova sodródom a szakadék széléhez, onnan bámulva lefelé a végtelenségbe. Tényleg ez lenne az? Maga a vég? S bár a tűz oltárán kellett volna feküdnöm, lángra lobbanva vele, végérvényesen megszűnve, de ehelyett itt vagyok. Otthon az egyetlen olyan taggal, aki iránt még érzek valamit, s aki a világot jelenti nekem -, az én drága gyönyörű fiammal.
Belépek hozzá, lehajolva mellé, betakargatva őt gondoskodón. Hosszan fürkészve ártatlan arcát, s annak minden egyes vonását. Tetszik az a féle béke, amely körül lengve, elhiheti velem is egy pillanatra az élet szépségét, s ha másért nem, nos érte élnem kell. Nem nőhet fel nélkülem, nem hagyhatom magára, hiszen már csak én maradtam a számára. Bal kezem ujjaival finoman érintem a homlokát, végig simítva rajta egészen az álla szegletéig. Néhány tincset végül hátratűrök, aztán megmozdulok, felállva, és hátat fordítva indulnék el, miként én is álomra hajtsam a fejemet. De ekkor...
- Anyám.. - Üti meg a lágy hangja a fülemet, mire én megállok. Felé fordulok, tudva azt, miszerint a tettemmel felébresztettem, holott nem kívántam megzavarni az álmát. Egyszerűen csak ránéztem. Az anyja vagyok, és féltem. Félek, hogy nem törődöm vele eleget, hogy... nem vagyok eléggé jó a számára, pedig igazán igyekszem. De a férjem halála óta, minden annyival nehezebb. Egyedül nevelem, és a tovább lépés gondolatára még egyelőre görcsbe rándul a gyomrom. Élni akarok, s talán a későbbiekben szerelemre is vágyom, de most... most még túl frissen élnek bennem az emlékek, amelyek az egykori szerelmemhez kötnek.
- Kisfiam.. - Megyek oda hozzá, leguggolva pontosan elé. - Késő van, aludj szépen tovább... - Borzolom össze mosolyogva a haját.
- Maradj itt velem éjszakára, kérlek.. - Suttogja, szinte alig meri kimondani a szavakat.
- Maradok, örökké itt leszek veled. - Megértően figyelem, ahogy végül bemászom a hátához, ezáltal magamhoz ölelve. - Aludj csak. - Nyomok egy apró csókot a homlokára, simogatva a kis fejét, amíg el nem alszik. Ezt követően pedig én magam is ledőlök, vele aludva át az estét, hogy holnap egy sokkal szebb napra ébredjünk meg.

» S az élet fel nem támaszt.. «
Ezer év... Hosszú idő. Számtalan kihagyott emlékkel, a világ megváltozásával, amelyet a túloldalról nyomon követhet az ember, ha mindazt úgy óhajtja. De voltaképpen, minek fájdítsa valaki a szívét az élők látványával? Így hát a mélységes sötétségbe burkolóztam. A magányba, amelyet a túlvilági oldal nyújthatott... legalábbis egészen eddig. S hogy miért csak eddig?
Éreztem, miként az ereimben újra vér csörgedezik, s ahogy a tüdőmbe ismét levegő áramlik. Nagyszerű érzés volt, mintha tényleg élhetnék. Aztán kipattantak a szemeim, az ég felé pislogtam hosszasan, míg egy ismeretlen férfi nem magasodott fölém. Nem tudtam ki ő, bár a nevemen szólított újra, meg újra. Mellette egy nő állt, valami ismeretlen nyelvet hadoválva. Talán varázsigét? Erőtlenül próbáltam megkapaszkodni valamiben, de nem ment. Megmozdulni sem tudtam, csak kábán oldalra fordítottam a fejem. Régies nyelvezeten szólaltam fel, amelyet a legkevésbé sem érthettek, aztán a következő emlékem az, hogy elájulok. Újra magával ragadt volna a sötétség?
A későbbiekben megértettem azt, hogy mit szeretne; a bosszút, amelyet én is óhajtottam. Vadásznak tanított, az utódjának szánt, s miután meghalt egy korcs miatt, nos átvehettem a helyét. Rajtam volt a tetoválás, s bennem élt az ösztön. Ölni akartam, mindent, s mindenkit, aki vámpírnak volt avanzsálva. Új életet kezdhettem, s ezt semmi pénzért sem dobtam volna el..

» Hogy újra rád találjak.. «
Aznap éjszaka a Whitmore főiskolára mentem. Ahol persze, buliztak a diákok, én pedig elvegyülhettem a tömegben. Természetesen, kikötöttem az italos résznél, kérve egy whisky-t, miközben egy potenciális áldozat után néztem. Kiejtettem az ajkaimon, hogy unatkozom, s ekkor jelent meg ő. Titokzatos volt, s mégis vonzó. A figyelmemet felkeltve sikerült elérnie, hogy ne kívánjak vámpírt ölni, hanem egy kis időre kikapcsoljak. Így hát leléptünk onnan, átvittem egy eldugottabb kocsmába, ahol remekül szórakoztunk. Vodkát ittunk, beszélgettünk, s nevetünk.. Aztán beállt a hátamhoz, a derekamat ölelve, a kezemre simítva az övét, együtt fogva meg a dákót, és végül ütve el a golyókat. Egy be is ment. Győzelemnek éltem meg, és talán egy feledhetetlen élménynek. De hát az ilyenek kellenek az életbe, nem de? Újfent elvonultunk, de ezúttal a kocsijával. Megállva egy kilátó részen, valami közeli tó mellett. A látvány fantasztikus volt, és az éjszaka... az égbolton a csillagok...
- Érdekes mennyire megváltozhat valami annyi év elteltével is.. - Töprengve szálltam ki, és sétáltam az autó elé, mire ő utánam jött.
- Hogy érted ezt? - Állt meg a hátamnál, a derekamra csúsztatva a tenyereit, miközben magához húzott.
- Csak érdekes, hogy évekkel ezelőtt más milyen volt a világ, míg most ilyen... - Jegyeztem meg halkabban, mire megfogtam a kezeit. Tagadhatatlanul nőcsábász volt, de nem zavart, hiszen ehhez mérten jól nézett ki, sőt igazán dögös volt. Egyetlen este mégis mit számít? Igazából semmit. Akartuk mindketten, és kiélveztük az adott pillanatot. Egymáséi lettünk egy rövid időre, míg aztán elváltak az útjaink örökre.
Legalábbis.... egészen mostanáig. Hogy mi történt?
Terhes vagyok tőle. Van egy gyerekem egy kalandból, Theodore Storm-tól, bár még nem kerestem fel vele. Nem akarom a szánalmát, de azt sem, hogy apa nélkül nőjön fel, vagy szülők nélkül, mintsem az előző fiam. Összeszorult a szívem. Fel kell hívnom, s el kell neki mondanom...

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Tatia Petrova Empty
TémanyitásTatia Petrova EmptyCsüt. Jan. 04, 2018 10:56 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Szépségem

Drága Tatia!  Tatia Petrova 3808243726
Először is engedd meg, hogy megjegyezzem, mennyire gyönyörűséges a pofid - odáig vagyok érte meg vissza, bár ezt tudod te is.  Tatia Petrova 3634486886 Nina Dobrev szerintem igazán szép és örülök, hogy újabb személyt, karaktert üdvözölhetek itt az oldalon vele. Az utolsót, hisz a többi hasonmás már mind-mind megérkezett. Már csak Te hiányoztál, különösen az én kis életemből, hogy úgy mondjam. Szóval köszönöm, hogy itt vagy és hogy így, ebben a formában érkeztél meg! Tatia Petrova 127664178
A fogalmazásodat - imádom. Tatia Petrova 3739568389 Az első kis részt egészen konkrétan kicsit megkönnyeztem, hisz tudtam, tudom, hogy az a gyermek nem nőhetett fel veled. A második rész a visszatérésedről szól - mivé lettél. A harmadik rész viszont már a kettőnk elkezdődő kalandjáról. Köszönöm, hogy benne lehettem a történetedben, jólesik a kicsi szívemnek - ami még egy lányért sem dobogott úgy igazán. Tatia Petrova 2908646552
Azt hiszem, a hasonmások közül igazság szerint... senkinek sem volt könnyű élete. A férjed halála, majd a gyermeked elvesztése, s végül a te halálod... nem hinném, hogy bárki is ilyen sorsot érdemelne. Ugyan akkor... mindenki kaphat új esélyt. Te azzal kaptál újat, hogy visszatérhettél az életbe - vadászként. Az Ötök tagja lettél, amiről nekem még igazság szerint semmi fogalmam sincs. Ha egyszer tudomást szerzek róla, bizonyára... meg fogok lepődni, miféle nővel hozott össze az élet. Szóval, a bosszúnak élsz, kedves Tatia. Viszont mégis hagysz egy kis időt a lazításra, kikapcsolódásra - velem. Nem tudom, mennyire fogod megbánni azt, ami köztünk volt, vagy ami tulajdonképpen lesz.  Tatia Petrova 3353380639 Egy gyerek felelősséggel jár, de az a helyzet, hogy én magam apa nélkül nőttem fel. Sokszor bántottak is emiatt és én... nem akarnám, hogy ugyan ezen keresztül menjen a saját gyermekem. Noha nem hiszem, hogy elég érett lennék az apaságra, sőt. Nem, tényleg nem vagyok, de ha elém állsz azzal a ténnyel, hogy terhes vagy... vállalni fogom a következményeket. Tatia Petrova 846202165
Várom az elkövetkezendő időszakot, játékainkat és mindent, ami ezzel jár: rengeteg érzelem, megpróbáltatás. De talán ideje felnőnöm... és ez talán veled sikerülhet.
Szeretném, ha mielőbb lefoglalnád ezt a gyönyörűséges arcot és ezennel túl is vagy mindennemű teendőn és már csak a játék vár rád, ránk. Mikor is változtatod meg az egész életemet, Tatia? Azaz... mikor csörren meg az a telefon, hogy felforgass körülöttem mindent? Várom... idegesen, izgatottan, de várom. Tatia Petrova 3634486886


Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Tatia Petrova Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Tatia Petrova Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Tatia Petrova Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Tatia Petrova Empty
 

Tatia Petrova

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tatia Petrova
» Tatia Petrova