Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ÜzenetSzerző
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 3 EmptyHétf. Feb. 04, 2019 7:42 am

To: Damien
My songs know what you did in the dark. So light em up up up, light em up up up, light em up up up, I'm on fire

Az éjszaka sötétjébe borult az egész város, miközben én egyre sietősebb léptekkel tartottam a Damiennel megbeszélt találkozóhelyünk felé. Normál esetben nem lettem volna olyan óvatos, hogy az elhagyatott gyárat, ami közel volt Damien rejtekhelyéhez, válasszam találkozási pontnak, de azóta a beszélgetés óta Isaac-kel jobbnak láttam, ha extra óvatosak vagyunk. Egészen biztos voltam abban, hogy nem sikerült a gyanúját eloszlatnom, s ha ez valóban így volt, akkor simán kinéztem volna belőle, hogy kövessen, s esetlegesen megpróbálja megölni Damient. Hiszen vadász volt, ő pedig vámpír. Minden oka meg lett volna rá, igazából még engedélyt sem kellett volna kérnie hozzá. Nem állt szándékomban hagyni ezt, éppen erre fel volt ez az elővigyázatosság. A sietségre azonban más okom volt.
A vadász ösztöneim azt súgták, hogy valami baj van. Hogy történt valami. Ahogy egyre közelebb értem a gyárhoz, úgy a légkör is egyre rosszat sejtetőbb lett. A levegő fagyosabb lett minden egyes megtett lépéssel. Óvatosan egy kés markolatára csúsztattam az ujjaimat, s nesztelen léptekkel közelítettem meg az épület bejáratát. Szándékosan ügyeltem arra, hogy a légzésem is normális legyen, nem akartam, hogy bármi is elárulja a jelenlétemet. Elképzelésem sem volt, hogy mivel álltam szemben, már ha egyáltalán valóban volt itt valami természetfeletti lény Damient leszámítva, így a legjobb volt nem elhamarkodottan csak berontani. Mikor azonban hangos puffanást és egy fájdalmas kiáltás hallottam, fittyet hányva minden elővigyázatosságra, egyből rohanni kezdtem. Felismertem ugyanis a hangot, és egészen biztos voltam abban, hogy Damien bajban volt.
Igyekeztem lecsillapítani a heves szívverésemet, amit ezúttal nem az adrenalin és izgalom okozott, hanem a Damien iránti aggodalmam. Fejben már a legrosszabbakra számítottam, hogy meghalt, vagy a halál szélén áll, én pedig elkéstem. Próbáltam elkergetni ezeket a gondolatokat a fejemből, hiszen az ördögöt a falra festeni soha nem volt jó ötlet. Nekem pedig most szükségem volt arra, hogy megőrizzem a hidegvéremet.
Ahogy megérkeztem abba a hatalmas terembe, ahonnan a hangok jöttek, egyből megpillantottam egy lényt, ahogy Damien fölé tornyosult. Gondolkodás nélkül hívtam elő az erőmet, s repítettem el a szörnyet, egyenesen neki a falba. Szükségem volt néhány rövid másodpercre ahhoz, hogy felmérjem a szituációt, ezért a biztonság esetére még az egyik tőrömet is belerepítettem a szörny torkába, majd Damienhez szaladtam.
- Damien – szólítottam meg, ahogy leguggoltam mellé. Szemeimmel egyből sérülések után kutattam, de láthatólag semmi komolyabb bántódása nem esett. – Mi történt? – kérdeztem tőle, miközben fél szememet a szörnyön, démonon tartottam. Még nem szedte össze magát a váratlan támadásomból, így nekünk jutott néhány rövid pillanatunk ahhoz, hogy szót váltsunk.

404 words ❖ Light 'em up ❖ Egy nagyon béna kezdő Elhagyatott gyár - Page 3 3739568389

Hazel Rhian Wallace
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hazel Rhian Wallace



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott gyár - Page 3 2kAPTep
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
39
Másik felem :
A bosszúval
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Eiza Gonzalez
Tartózkodási helyem :
New Orleans

Elhagyatott gyár - Page 3 Empty
TémanyitásElhagyatott gyár - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 24, 2019 2:15 am

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Elhagyatott gyár - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Elhagyatott gyár - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Elhagyatott gyár - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Elhagyatott gyár - Page 3 Empty
 

Elhagyatott gyár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Elhagyatott raktárépület
» Elhagyatott raktárépületek
» Felégetett, elhagyatott raktárépület
» Elhagyatott (Parker) faház
» Elhagyatott épület & kilátó