Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
ÜzenetSzerző
TémanyitásPark - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 15, 2017 10:46 pm



Stefan & Caroline



- Kicsim...hallod, amit mondok? - Anya hangja és kalimpálása zökkent ki a magam elé révedésből. Már nem is emlékszem, miről beszélgettünk. Azt sem tudom, hány perce kalandoztak el a gondolataim. Halvány mosolyszerűséget küldök anya felé, de már látom is az arcán, hogy szükségtelen. Pontosan tudja, hogy mi a bajom. Ez pedig csak még idegesítőbb, hiszen szeretném elrejteni. Azt akarom, hogy senki se lássa rajtam, mennyire megzuhantam. Erős akarok lenni. Annak kell lennem.
- Persze. Ne haragudj, csak...na jó, tudod mit? Nem panaszkodom tovább. Elvégre egész nyáron mást sem csináltam. Inkább folytasd. Ígérem, most már minden figyelmem a tiéd. - Felveszem az ezer wattos vigyoromat, amihez anya már alaposan hozzászokhatott, hiszen mindig akkor mosolygok ennyire szélesen, amikor leplezni akarok valamit, és egyszerűen csak így jelzem, hogy nem óhajtok erről tovább beszélni. Ahogy látom, veszi is a lapot, mert már épp folytatná a beszámolóját, amikor sürgős esethez hívják. Persze, megértem, ez nyilvánvaló. Csak valahogy ma nagyon nem akartam egyedül lenni. Néhány percig még ücsörgök a fűben, ahol anya hagyott két gyors puszit követően, aztán erőt veszek magamon és lassú léptekkel elindulok. Nincs most igazán úti célom, csak megyek, amerre a lábaim visznek. Ráérek. Hirtelen a város főterén találom magam. Nem is meglepő, hogy végül itt kötöttem ki. Szeretem a délelőtti nyüzsit. Olyan jó látni, ahogy a tér megtelik emberekkel. A legtöbbjük még a természetfeletti létezéséről sem tud. Nyugodtan, békésen és szeretetben éldegélnek. Egy kis részem éppen erre vágyik. Egy egész kicsit talán még irigy is vagyok a sok "tudatlanra", akik hétköznapi életet élhetnek. Jó látni a mosolygó arcokat, és...úristen! Ugye csak rosszul látok? Igen, biztosan megőrültem. Annyira megszállottan próbáltam az elmúlt hónapokban felvenni a kapcsolatot Stefannal, hogy eljutottam arra a pontra, amikor már ide képzelem őt Mystic Fallsba. Na jó, most szépen sarkon fordulok és...ugyan, nem futamodom meg. Elvégre hetek óta mást sem akartam, mint végre beszélni vele. Megtudni, hogy van. Előbb lassú, sőt talán bizonytalan léptekkel indulok el felé, de végül összeszedem magam annyira, hogy a magabiztosság álcájával gyorsan ott teremjek tőle néhány lépésnyire. Egy pillanatra megijedek, hogy talán nem jön ki hang a torkomon, de egy lélegzetvételnyi idő elég arra, hogy elhessegessem a félelmeimet. Ettől még a gyomrom ugyanúgy remeg.
- Hű...nos...tudod, eredetileg azért jöttem ide, hogy megkérdezzem, minden rendben van-e veled. Igazából egész nyáron ezért hívogattalak. Biztos elhagytad a telefonod, ugye? Nem baj, nem haragszom. Elvégre erre vannak a barátok. Érdeklődnek a másik felől. És ekkor jöttem rá...mi azok vagyunk? Mármint... - Végre eljutok addig, hogy levegőt vegyek, és átgondoljam, akarom-e folytatni ezt a kusza gondolatmenetet. De nem...most nem állhatok le. Annyi minden gyülemlett fel bennem. Muszáj kiadnom magamból. - Szóval én csak...bocs, de leülök, mert ezt nem tudom állva végigmondani. Csak hogy tudd, nem azért ülök le melléd, mert megbocsátok. Ne is várd. Főleg most ne. Mióta vagy itt? Gondolom, eszedbe sem jutott felkeresni engem és megmagyarázni, miért nem vettél rólam tudomást. Én próbáltam melletted állni, de...belefáradtam. Viszont baromi jó érzés ezt a képedbe mondani. És mindjárt el is megyek, de előtte még...mondd csak, hogy érzed magad? - Pedig olyan közel voltam ahhoz, hogy látszólag érzéketlen maradjak.

imádtam a kezdődet, édes Park - Page 5 3575419701


Caroline Forbes-Salvatore
Egy sziluett
vajon ki lehet õ?
Caroline Forbes-Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Park - Page 5 Caroline-Forbes-5x01-caroline-forbes-35713107-245-245
E szint:
Toothless

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
27
Titulus :
✧ vampire barbie
Másik felem :
✧ stefan is my hubby
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✧ candice accola king
Tartózkodási helyem :
✧ mystic falls

Park - Page 5 Empty
TémanyitásPark - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 15, 2017 7:54 pm




Caroline & Stefan

"I realized that I may not be able to explain what I feel for her,
but it is something. And yeah, maybe all love isn’t true love,
but I think this could turn into something even better."

Elena a látogatásával elérte amit akart, bár nem vele hagytam el Georgiát. Kellett egy kis idő egyedül, mire ráébredtem, hogy tényleg Mystic Fallsban van a helyem, nem pedig egy ismeretlen helyen, ahol titkolóznom kell, a családomtól távol. Mert talán a bátyámat elveszítettem, de Elena és a többiek épp úgy a családomhoz tartoztak, mint Damon. Még mindig pokolian éreztem magam, de legalább már éreztem, nem csak az üresség árasztott el. A fájdalom jobb volt, mint az üresség, de hónapokkal ezelőtt mikor érzéketlenné váltam, nem így gondoltam. Kész csoda volt, hogy nem kapcsoltam ki az érzéseim és gyilkoltam le a fél világot a gyásztól megzuhanva.
Amikor felültem a motorra és magam mögött hagytam mindent, igyekeztem nem gondolni arra hogyan fogadnak majd a többiek, különösen egy valaki, de ahogy közeledtem a városhatárhoz, egyre inkább elöntött az idegesség. A Salvatore panzióban lepakoltam a holmim és elhagytam a házat, az eredeti tervem az volt, hogy Caroline-hoz megyek, de túlságosan szégyelltem magam ahhoz, hogy felbukkanjak a küszöbén. Helyette a főtéren lévő egyik padon ücsörögtem és újra meg újra lehallgattam azt a sok üzenetet, amit nekem hagyott amíg távol voltam. Gombóc gyűlt a torkomban amikor ötödjére is a végére értem, a fülemre szorított telefontól pedig már égett a fülem. A kezem remegett, ahogy elemeltem a készüléket az arcomtól és amíg bátorságot gyűjtöttem, hogy felkeljek és megtegyem amiért a városba jöttem, addig megpróbáltam fejben összeállítani egy beszédet, amit majd elmondok a lánynak. Nem tudom mennyi ideig ülhettem ott, teljesen elveszítettem az időérzékem, de a nap fényesebben ragyogott már, s egyre több ember lett az utcán, ebből tudtam csak hogy a hajnali óráknak már vége, kora délelőtt lehetett talán. Fogalmam sem volt hogy folytassam a régi életem, újra kezdeni sokkal egyszerűbb volt, halandó életet folytatni, egy helyen ahol senki sem ismert, visszatérni nehezebb volt. S nekem ötletem sem volt mihez kezdjek a hazatérésem után.


remélem így megfelel, honey Park - Page 5 2142956176
©️

ex-Stefan Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
ex-Stefan Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Park - Page 5 K62k2AB
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
96
Titulus :
somewhere between heaven and hell
Másik felem :
Park - Page 5 Tumblr_inline_pfnaikuB8F1qlt39u_250
Caroline is my beautiful wife
Ennyi éve vagyok a világon :
177
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
paul 'herohair' wesley
Tartózkodási helyem :
mystic falls

Park - Page 5 Empty
TémanyitásPark - Page 5 EmptyPént. Ápr. 07, 2017 12:16 pm

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Park - Page 5 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Park - Page 5 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Park - Page 5 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Park - Page 5 Empty
TémanyitásPark - Page 5 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Park - Page 5 Empty
 

Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Park
» Cheesman Park
» Central Park
» Prospect Park
» Washington Square Park