Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
ÜzenetSzerző
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 4 EmptyVas. Márc. 03, 2019 9:37 pm

Látom, ahogy a helyem melletti férfi meglepődik, mikor engem pillant meg. Mégis, mit gondolhat a fejében? Nem tudom, s nem is érdekel különösebben. A válaszát várom, hogy szorít-e helyet nekem? Mikor meghallom a válaszát, akkor nem túlságosan dob fel vele. Mintha csak belenyugodna abba, hogy egy lány zavarja meg a személyes auráját. Beletörődő.
- Köszönöm, igazán rendes tőled. – ezzel odapakolom magam, ahová éppenséggel képzeltem magam. Mivel szembe nem tudok lenni a pulttal, mert ahhoz már nincs hely, így féloldalasan a férfi irányába fordulva helyezkedem el. Jól a rálátásom arra, hogy mit csinál és miként. Számomra úgy tűnik, mint egy unott kutya, aki arra vár, hogy hazatérjen a gazdája és játszhasson vele. A whiskyje elfogyott, de azt mondom én, hogy nem melegítette túlságosan sokáig. Idő közben a pultos kiszolgál engem, így kezembe veszem a narancsvodkám, azonban váratlanul ér az érintése. Halványan kezemre lötyögtetem az italom a mozdulata nyomán, s átfut rajtam a pofon adása, ám a szomjúságom megakadályoz benne. Nem fogok verekedni, uralkodni kell magamon. Kortyolok az italból, hogy megnedvesítsem az ajkaim.
- Nem igen láthattál itt, csupán ma érkeztem a városba. Úgy egy órával ezelőtt – mondom neki, s nem hinném, hogy ezzel olyan nagy titkot árultam volna el neki. Iszok egyet, majd a másik kérdésére szintén válaszolok.
- Egyedül érkeztem, nincs senkim. – s most megint megremegek, mert elhúzza a kezét onnan, amit valójában kezdtem megszokni. Az ital kezd hatni bennem, oldva a kinn felhalmozott feszültséget. A következő mézes mázos szövegét egy mosollyal jutalmazom.
- Valóban? Pedig mint látod, félelmetesen veszélyes vagyok. – kuncogom el a végét, sőt utalni szeretnék a kezére, így gyorsan megtoldom még a következő kijelentéssel.
- Látod, még a kezedet is elhúztad a derekamról – rég beszéltem már ennyire szabadon, szülői hatástól mentesen, ráadásul játékosan. New Orleansba azért megválogattam a szavaim, ha beszélgettem valakivel. Itt ezen a helyen nem vagyok megkötve, itt mintha magam lehetnék? Tán igen, de később ráérek még ezen agyalni.
- Mindenesetre ha óhajtod, akkor megvédhetsz – belegondolva, sosem árt egy férfi a háznál. Meg ha vele mutatkozom, akkor sikerül a többi sóvárgót távol tartani magamtól. Magam vállát megveregetem, hogy milyen ügyes vagyok, de nem bízom el magam. Újra rendel whiskyt a beszélgető társam, mert mondhatni elkezdtünk egymással csevegni. Ajkaimhoz emelem az italom, majd mikor ő kiejti az egészségünkre szót, akkor csupán ennyi telik tőlem.
- Neked is! – kortyolok bele az italomba, majd csalódottan pakolom le a pultra az üres poharat. Jelzek a pultosnak, hogy töltse tele, de most fokozom az élvezetet.
- Két jégkockát tegyen bele. – toldom meg a rendelésem, s visszafordulok az ivótársamhoz. Végig mérem őt, s mivel értelmes téma nem jut eszembe, így döntök, hogy ital témánál maradok.
- Csak így egyedül, magányosan iszogatni? – s ettől tovább nem lépek, mert ki kellene élveznem az első ilyen bulizásom. Bármi történjék az este folyamán, úgy vélem fel vagyok rá készülve. Kissé beharapom az alsó ajkam, mert mondhatni ő lenne az első férfi, akivel nem csupán csókolózásig jutnék.
~ Ne siess csajszi! ~ korholom le az elbarangoló gondolatvilágom. Egy biztos, hogy a társaságom egyelőre vonzónak és érdekesnek találom.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 4 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 4 EmptyVas. Márc. 03, 2019 5:23 pm


To: Letty

Have you ever thought that this life we live is just a dream?




A jeget figyeltem a poharamban, miközben hallgattam a körülöttem levő „világot”. Lányok nevetését, fiúk beszélgetését, vagy csak magát a dalt, a zenét… az élet gondtalanul folyt, a pillanatok pörögtek, megállíthatatlanul és visszavonhatatlanul. Az élet… egyszerűen csak ment magától, mintha ez lenne a dolga. Valójában ez is volt. Az élet sosem állt még meg attól, hogy valakit elveszítettünk. Azaz, számunkra megállt, megállhatott, de mások számára nem változott semmi, nem igaz? A jég már olvadásnak indult, hogy keveredjen a whisky édeskés ízével. Kicsit meglötyögtettem a poharat, majd egy kisebb sóhaj után a számhoz emeltem és kortyoltam belőle, majd le is raktam a poharat. Aztán a pult felé fordultam volna éppenséggel, mikor megéreztem egy kezet a vállamnak érintkezni. Meglepve pillantottam oda, majd a hozzátartozó arcocskára. Oh, egy lány. Bár ez egyáltalán nem volt meglepő egy szórakozóhelyen, de az annál inkább, hogy engem talált meg. Nem nyújtottam túl boldog látványt, avagy nem volt rám téve a tábla, hogy bárkit szívesen fogadok.
- Persze, ha akarsz… - Válaszoltam töprengve, megrágva minden egyes szót, majd kicsit odébb csúsztam, hogy legyen elég helye átmászni rajtam. Azt hiszem, szándékosan ért hozzám, többször is, de nem igazán zavart. New Orleansban szinte minden este valami lánykával szórakoztam és számtalanszor kerültem másokkal közelebbi viszonyba, bár… bár egyikükkel sem jutottunk túl sokáig. Csak szórakoztam. Szó szerint. De ez most nem volt fontos. A lány után pillantottam, amint sikerült feltornáznia magát a bárszékre, én magam pedig újra közelebb csúsztam a pulthoz, de közben felé fordulva. A kezembe vettem újfent a poharamat, miközben azt hallgattam, ő mit rendel. Kicsit megforgattam a szemeimet, ahogy újabba kortyoltam a whiskymből. Végül az üres poharat raktam vissza a pultra, mikor is hozzámért a lány, újfent. A szemem sarkából néztem rá érdeklődve, végigmérve lassan, majd gondoltam egyet és a felé eső kezemet a derekára csúsztattam.
- Nem láttalak még errefelé. Új vagy itt? – Érdeklődtem töprengve, miközben a szemeit fürkésztem. – S mondd csak… egyedül vagy? – Tekintetemmel egyből körülnéztem, mint aki azt lesi, mikor bukkan fel a lányka barátja, vagy bármelyik ismerőse. Lassan újra ránéztem, a kezemet ezzel egy időben pedig vissza is húztam a derekáról.
- Tudod, veszélyes a környék. Nem tudhatod, kikkel akadsz itt össze, de a jó hír, hogy én megvédelek ma este, ha óhajtod. – Mosolyodtam el, majd újabb kört rendeltem magamnak a whiskyből, intve a pultosnak. Közben egyre idegesebb voltam belül, s azt vártam, Tom mikor jelenik végre meg a kért anyaggal… de ebből kívülről semmi sem volt észrevehető. Amint megkaptam az újabb pohár italomat, a lány felé emeltem.
- Egészségünkre. – Mondtam, miközben vetettem egy pillantást a vodkája felé, s végül én magam ittam is néhány kortyot. A whisky jólesett a torkomnak, s a lelkemnek egyaránt. Egyre inkább ellazított, kikapcsolt és feledtetett velem mindent.

447 words ❖ Paralyzed ❖ note: -



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 4 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 4 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 4 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 4 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 4 EmptyVas. Márc. 03, 2019 11:19 am

Cukormáz, felhő és tökéletesség. Ezen szavak jutnak eszembe, ahogy New Orleansra gondolok, az ottani életem legapróbb darabkájára is. Egy szerető család, kissé elnéző szülők, s ezen felül még megannyi szépség. Nincs ezzel gond, leginkább velem van a probléma, itt a fejemben, ahol kipattannak azok a „világmegváltó” gondolatok. Még most is fáj a barátnőm elvesztése, mert miattam halt meg, az által váltam ezzé a szörnyeteggé. Apu segíteni akart rajtam, azonban próbálkozása ellenére különösebben nem érzem magamban a változást. Attól, hogy egy picit jobban tudok uralkodni az agressziómon nem jelenti azt, hogy nem fog újból bekövetkezni. Kell keresnem valakit, akivel ezen gondokat kiiktathatnám. Jó lenne örökre kitörölni az emlékeimből, de számomra nem megy. Túl jó kislánynak neveltek? Hát lehetséges. Ezen apró eset mérhetetlen fekete pacát okozott a patyolattiszta lelkemen. Friss seb, s tudja a franc, hogy az idő segít-e rajtam.
Nem volt kérdés tehát, hogy változásra van szükségem, ráadásul felnőtt nő vagyok. Nem maradhatok örökre szüleim nyakán, ráadásul a burokéletnek leginkább hátrányai vannak. Hogy mi az? Hogy szépen lassan halsz meg ott belül. Szóval késztetés jött, hogy elinduljak a nagy világban. Meglepetésemre szüleim megértették a döntésem, ám annyi kitétellel, hogy olykor csörögjek rájuk, vagy látogassam meg őket néha napján. Egy haldokló apát és egy aggódó anyát? Magammal kell foglalkozni, szóval ha nagyon nagy gond lesz, akkor majd felhívom őket. Így van ez! Valójában rettegek, hogy esetleg a szüleim halálát szintén így éljem át, vagy sokkal fájdalmasabban. Teljesen megtörnék, s jelen helyzetben nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust. Távol tartom magamtól a fájó dolgokat, elég kézenfekvőnek tűnik. Hogy hová jöttem egyedül élni? Mystic Fallsba, egy teljesen más helyre, mint a habcsókos New Orleans. Éjfélre értem ide, s most ahogy haladok az utcákon, akkor a képembe üvölt a másság. Kezdjük ott, hogy már maguk az utcák elrendezése másképpen van, s ehhez hozzájön, hogy a levegőben érezhető a feszültség. Önkénytelenül feszülök meg, minden idegem, pedig valójában én lazulni szeretnék. Mi ez a vészjósló marhaság? Nem lehetne kikapcsolni?! Önkénytelenül nyugtalanná válok, s gyakran tekintek a körbe. Idegen vagyok! Még sosem jártam itt, így minden érdeklődő tekintete rajtam pihen meg, ahogy elhaladok mellettük. Egy ilyen alkalommal befütyül egy félmeztelen férfi, megannyi tetkóval a felsőtestén.
~ Anyádat fütyülgess! ~ nézek rá nem túl szépen, aki erre csupán pimasz mosolyával válaszol. Elhaladok mellette, s szerencsére nem csinál semmi hülyeséget. Megmenekültem. Kifújom a tüdőmbe szorult levegőt, majd a távolban egy igazán vakító jelenségre leszek figyelmes. „ Black Pearl Bar”, villog mint egy stroboszkóp egy nagyobb buliban. Egy darabig nézem, míg meg nem állok a bejárat előtt. Ellenőrzöm, hogy megvannak-e a cuccaim, amit magammal hoztam a szállásfoglalás után. Mobiltelefon és pénztárca, s egyéb fontos iratok. Minden rendben van. Belső zsebben tartom őket, mert a külsőkből a piti tolvajok kihalászhatják. Úgy vélem, hogy inni kell a nagy ijedtségre, lazítani az állapotomon. Romokban vagyok, s mivel nincsenek itt szüleim, így valójában le sem tudnak beszélni. Szabadság, egy fokkal könnyebbé teszi a mostani közérzetem, s megveregetem a saját vállam, hogy jó döntést hoztam azzal, hogy leléptem a szülői házból. Régen éreztem ilyen izgalmat, s most igazából megragadhatom az alkalmat. Minek halasztanám el? Nem eldöntendő kérdés, hogy bemegyek-e, hanem egyszerűen bemegyek! Pár pillanat az egész, s én az orromon, szememen és fülemen keresztül szívom magamba a benti hangulatot. Agyama az ingerek hatására felgyorsul, hogy felfogja a benti légkör édeskés mivoltát.
~ Nem rossz! ~ megengedek magamnak egy kisebb mosolyt, miközben az agyam máris kilöki magából a káros gondolatokat, ami egyenes út lenne az öngyilkosság felé. A pult irányába indulok, s mivel elég sok ember gyűlt össze, így a hideg sem bánt annyira. Kellemes a benti hőmérséklet. Rögtön leveszem a női fekete bőrdzsekim, hogy azáltal a kissé merész, de stílusos fekete ruhám láthatóvá váljon. Nő vagyok, minek hordjak farmert és pólót? Számomra azok túl fiúsak. A zene tombol, az emberek beszélgetnek, vagy táncolnak, esetleg valami rejtettebb helyen smárolják és tapizzák egymást. Kár tagadnom, valahogy igényelném én is az ilyesmit. A pulthoz érkezve megpillantom az előttem terpeszkedő, whiskyjét iszogató pasira. A szemem gyorsan felméri a hely lehetőséget, s arra a döntésre jutok, hogy elférek mellette. Nem tudom miért, de kinyúlok a vállához, finoman megérintve azt.
- Bocsáss meg, egy kicsit helyet szorítanál nekem is? – kérdezem tőle, s ha nekilát a műveletnek, akkor szembe fordulva vele, de odaszorítom magamat. Mondhatni néha a felsőtesteink érintkeznek egymással, de végül helyet foglalok ott, ahol elképzeltem magam. A pultos rögtön észleli az érkezésem, így közelebb vonul hozzám.
- Egy 3dl narancs vodkát, igazi naranccsal. – adom le a rendelésem, miközben a tekintetem elidőzik a velem szembe levő férfin. Helyesnek vélem a velem szemben lévő férfit, azonban még nem érzek belső indíttatást arra, hogy megismerkedjek vele. Mikor körbenézek, egy picit alaposabban, akkor magamban arra a döntésre jutok, hogy messze ő a legjobb lehetséges társaság. Női énem beindul, s míg nem kapom meg az italom, addig én „mondhatni” a hely hiánya miatt nekinyomom lágyan a felsőtestem, az övéhez.

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 4 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 4 EmptyVas. Márc. 03, 2019 3:27 am


To: Letty

Have you ever thought that this life we live is just a dream?




Bárcsak azt mondhatnám, hogy milyen kellemes és örömteli volt a kiruccanásom amott – igen, ott, New Orleansban. Azt hittem, hogy új esélyeket találhatok ott, vagy csak annyira kikapcsolhatom az agyam, hogy többé ne gondoljak a múltra, de van egy rossz hírem! A múlttól, az emlékektől nem lehet szabadulni. Tehát, drága Mystic Falls, újra itt vagyunk – illetve vagyok. Miért beszélek többes számban? Talán kezdek megőrülni. Vagy… passz.
Nos, a híres „Black Pearl Bar”. Olvastam el magamban, mikor megpillantottam a villogó feliratot az épület tetején. Ennél nagyobb betűkkel és látványosabban talán ki sem írhatták volna, esküszöm, talán még Kínában is látják. Mindenesetre, felhívta a figyelmemet épp annyira, hogy az autóval végül parkolóhelyet keressek. Mondtam már, hogy nem rég érkeztem vissza? Igen, pont ezekben a percekben tértem vissza újra ebbe a kicseszett városba. S nem volt kedvem még hazamenni… haza. Ha tudnám, mit nevezhetek az otthonomnak, könnyebb lenne. Azt a lakást, ahol a bátyámmal éltünk évekig, vagy azt a házat, ahol Jeffel éltem az utolsó időszakban? Mindkettő túlságosan magányosnak hatott és nem, nem volt kedvem még egyik helyre se „hazamenni”. A magány ígyis mardosott, hát még akkor, ha bármelyik lakás küszöbét átlépem…
Leállítottam hát az autót, majd az anyósülésen levő telefonomért és pénztárcámért nyúltam. Aztám kiszálltam volna, a tárgyakkal a kezemben, mikor pittyent egyet a telefonom, új üzenetet jelezve a számomra. Egyből megnéztem. Nos, eléggé meglepődtem, mikor átfutottam azt a pár szót, amit Tom írt, ugyanis már most üdvözölt a városban, holott… komolyan, ez az ember valami megszállott lehet, vagy minimum minden sarkon lehet szeme, vagy épp besúgója, ha már most tudja, hogy itt vagyok. Mindenesetre, visszaírtam neki, hogy jó volna, ha szolgáltatna némi cuccot, ha már volt oly’ kedves és üdvözölt. Leírtam neki azt is, hol vagyok pontosan, aztán kiszálltam az autóból végre. A telefont és a pénztárcát is elraktam, majd összehúztam magamon a barna bőrdzsekit fázósan, ahogy megcsapott a hideg szél. Hűvös volt már és későre járt. Sőt, lassan hajnal egyet ütött az óra, de nem különösebben zavart. Nyeltem egy nagyot, majd lezártam az autót és a kulcsot is a zsebembe csúsztattam. Ezután indultam el befelé a szórakozóhelyre, azonban ahogy beléptem, a telefonom újra hangot adott ki. Tom. Nyilván. Egyelőre viszont nem néztem meg a válaszát, hanem bementem, hogy a pultnál keressek magamnak helyet. Bent már javában zajlott az éjszakai élet – karaoke est. Szebbnél-szebb, vagy inkább rosszabbnál-rosszabb produkciók kerültek bemutatásra, de legalább mindenki élvezte. Legalábbis úgy tűnt. Na meg, igazából én nem élveztem. Fülsüketítő volt némelyik dalocska és őszintén szólva, csak azért voltam itt, mert nem tudtam, hova menjek „haza”. Jó ötletnek tűnt egy szórakozóhelyre betévedni és iszogatni, mielőtt meghoznám a nagy döntést.
- Whiskyt kérnék. Vagy… legyen inkább dupla. – Biccentettem oda a pult mögött sertepertélő lány felé, miközben körbefuttattam a tekintetem a helyen. Elidőztem a színpadnál és az épp éneklő párocskán, majd egy sóhajjal előszedtem a mobilomat és rálestem végre arra az üzenetre. Tom azt írta, hogy fél órán belül hozza is a kért anyagot. Ezen elmosolyodtam egy fél pillanatra, majd válasz nélkül raktam el a tárgyat és húztam magamhoz végül a kikért whiskyt, amibe bele is kortyoltam. Mellesleg, Tomot továbbra sem szívleltem… sosem fogadtam a kedvenc „haverjaim” közé, nem jelentett számomra semmit, sőt, utáltam őt, de voltak dolgok, amiket csak ő tudott nekem elintézni.

534 words ❖ Paralyzed ❖ note: Itt a kezdőm Black Pearl Bar - Page 4 3909542699



Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 4 Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Black Pearl Bar - Page 4 Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Black Pearl Bar - Page 4 Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Black Pearl Bar - Page 4 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 4 EmptySzer. Feb. 27, 2019 6:21 pm

Egy kisebb szórakozóhely a városból kifelé vezető főút mellett. A bár tulajdonosa egy igen fiatal srác, Daniel Roth, aki minden követ megmozgat, hogy a hely teljességgel kiszolgálja a fiatalok igényeit. Hétvégente fellépéseket vagy épp karaoke esteket tart, ritkább esetekkor pedig még ingyen ital is akad.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Black Pearl Bar - Page 4 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Black Pearl Bar - Page 4 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Black Pearl Bar - Page 4 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Black Pearl Bar - Page 4 Empty
TémanyitásBlack Pearl Bar - Page 4 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Black Pearl Bar - Page 4 Empty
 

Black Pearl Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Christian Pearl, the hybrid