Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásSonja Walker EmptyVas. Márc. 10, 2019 9:17 pm

Sonja Walker
Minden embernek három élete van: egy nyilvános, egy privát és egy titkos.


Becenév:
Sony
Titulus:
mona lisa
Születési hely, dátum:
Salt Lake City, Utah, Egyesült Államok. 1997.02.14.
Faj:
Ember
Szimbólum / Képesség:
-
Beállítottság:
Biszex
Play by:
Kassi Smith

Átváltozás:

---
Család:
Születésem után otthagytak a kórházban a szüleim. Egy nővér vett magához, ő nevelt fel engem. Neki már volt egy fiú gyermeke akkor olyan 5 éves lehetett. Jól kijöttünk egymással, szerettük egymást, de a nő gyereke, amikor 12 voltam ő meg 17, molesztálni kezdett engem. Hiába szóltam "anyámnak" ő nem hitt nekem. Ez ment éveken át, amikor is nem bírtam tovább, ugyanis meg is erőszakolt egyszer a srác és amikor ő akarta csinálnom kellett vele mindig,akkor 15 éves koromban elszöktem otthonról Mysic Falls-ba pontosabban. Hetekig az utcán koldultam, amikor egy kedves idős nő magához nem vett. Ő nevelt fel engem, ameddig csak bírt, mert súlyos beteg volt.Ő 19 éves koromban meghalt. Szóval nincsen igazi családom, csak magamra számíthatok igazán már.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime


Sonja Amy Walker: 1997 Valentin napján láttam meg a nagyvilágot egy kórházban, mint mindenki más, csakhogy én ott is maradtam, mert az igazi anyám otthagyott. Az egyik nővér vett magához. Később onnan elszöktem, és egy idős nő vett magához. Ő nevelt fel egy ideig, de sajnos ő meghalt.
Oreos milka: Mindenféle édességet szeretek. Bármilyen édességgel le lehet kenyerezni engem, de az oreos milkából rengeteget meg bírnék enni.
Nők: Mióta megtörtént az a dolog, hogy a mostohabátyám megerőszakolt engem, nem is egyszer, Azóta undorodom a férfiaktól. Egyszer volt egy srác, aki nagyon próbálkozott nálam, és meg enyhült rajta a szívem így pár hónapig jártunk, és segített a férfiakkal való szexelési félelmemen túljutni.
Jácint: Sok virág van, amit szeretek, de a kedvencek között ott van a jácint. Az illatát nagyon szeretem.
Allergia: Már egészen kiskorom óta allergiás vagyok valamire, és egyre csak nőtt a lista, ahogyan én is nőttem. pl: elégé sok fűszer, gyógyszerek, parlagfű, néhány állat szőre, poratka, zöldségekre, fákra, méhre, növényekre, élelmiszer (pl: tej)

Woody: Az öreg hölgynek, aki magához vett, volt egy kis kutyája. Woody-nak hívják! Ő maradt meg csak meg nekem, akit családomnak tekinthetek. Persze van egy két igaz barátom, akikre mindig számíthatok.
Anyaság: Szeretnék majd anya lenni. Olyan anya, aki jobb, mint az igazi volt, és a nővér, aki felnevelt engem! Mert jó anya volt, megkaptam mindent, rendesen taníttatott engem, de nem hitt nekem akárhányszor elmondtam, hogy a fia erőszakol engem. Ezt akkor megfogadtam magamnak, ha lesz valamikor gyerekem, jobban bánok majd velük, mint ő bánt velem.
Lusta: Sokszor nagyon lusta tudok lenni! Nincs kedvem sehová menni, és semmit sem csinálni egész nap szinte. A mosogatást gyűlölöm a legjobban, így van, hogy 2-3 nap is ott van a mosatlan.
Kreatív: Kreatív embernek mondom magamat. Szeretek szabadidőmben rajzolni, festeni, saját kezűleg csinálni dolgokat papírból. Ez mellett fotózom is. De nem vagyok profi benne.
Eper: Sokféle gyümölcsöt szeretek, de van, amire allergiás vagyok. Az per az egyik kedvencem. Bármennyit meg bírok enni belőle. Nem csak magába, hanem süteménybe, fagyiba is szeretem.
Romantikus: Én egy nagyon romantikus ember vagyok. Szeretem a romantikus filmeket, könyveket, zenéket! Amik voltak kapcsolataim, abban is szerettem meglepni a társamat, akár kis apróságokkal.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Sonja Walker Empty
TémanyitásSonja Walker EmptySzer. Jún. 12, 2019 11:07 am

Gratulálunk, elfogadva!
It's only been a lifetime

Miss Walker

Kedves Sony!
Jó munkához idő kell, tartja a mondás, és lám, végül itt vagy! Sonja Walker 846202165 Engem ért az a megtiszteltetés, hogy elsőként üdvözölhesselek hivatalosan is az oldalon, elfogadott játékosaink körében. Ne haragudj, amiért megvárattalak, remélem, egy szupergyors elfogadó szöveggel kárpótolhatlak - nem tartalak fel sokáig, megígérem!
Nagyon kreatív módot találtál az előtörténeted megírására, tetszik, hogy a neved kezdőbetűi kiadják egy-egy tulajdonságodat, és még be is színezted őket, ami tök jól mutat. A narancssárga illik valahogy az oldal sötét színeihez Sonja Walker 846202165 Ezt a vidám stílust ellensúlyozza sajnos Sonja szomorú háttértörténete. Nehéz élete volt szegénynek, nem kímélted és két kézzel szórtál neki, mikor a tragikus múltból osztottál. De hát az ilyen szomorú háttértörténetek formálnak valakit erőssé és törhetetlenné.
A PB választásod is nagyon egyedi, legalábbis én nem láttam még a hölgyeményt úgy igazán sehol, de szerintem illik az általad megformált jellemhez és történethez. Sony szimpatikus karakternek tűnik így első látásra. Alig várom, hogy a játéktéren jobban is megismerjem!
Ahogy ígértem, épp ezért nem is tartalak már fel tovább. Foglald le a karaktered arcát, rangját, amit csak gondolsz, és ne felejtsd el magad bevésni a Főkarakterek közé sem, hogy időben értesíthessünk az oldal híreiről, újításairól.
Remélem, sokáig élvezhetjük társaságod a köreinkben és azt is, hogy te is jól fogod érezni magad köztünk! Sonja Walker 846202165
Jó játékokat kívánok!


Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Sonja Walker 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Sonja Walker Empty
 

Sonja Walker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sonja Sinclair
» Sonja Sinclair
» Henry Walker
» Walker lakás
» Constance Walker