Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásKonyha EmptyPént. Dec. 10, 2021 1:35 pm

Szabad játéktér
Félbehagyott kör

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Konyha Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Konyha 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Konyha F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Konyha Empty
TémanyitásKonyha EmptyKedd Feb. 02, 2021 1:15 pm

Habár a legtöbb tervünket keresztezi a jelenlegi helyzet valamilyen szinten mégis örültem neki, hiszen így a figyelmemet összpontosíthattam valamire. Szükségem volt arra, hogy eltereljem a figyelmem minden egyes gondolattól, ami összekúszálhatná mindazt, amit eddig felépítettem. Kifejezetten nem tetszett, hogy ilyen hatással volt rám Darren pontosan ezért is igyekeztem elkerülni őt annak reményében, hogy békén hagy majd és elfogadja, hogy köztünk nem lehet semmi. Bár, ha azt vesszük eddig sem volt semmi nem is értem, hogy mégis miért akar most bármit. Az egész amúgy sem más, mint egy hazugság.
- Ez örömmel hallom. - Jelentem ki, majd a tekintetem a sörre kúszik. - Miattam nem kell abbahagynod. - Egy sör még igazából nem sör meg aztán, ha tényleg dolgoznak a ház helyreállításán, akkor a legkevesebb, hogy elfogyasztanak egy-egy üdítő hatású alacsony alkoholtartalmú löttyöt, ami eltereli a figyelmet mindenféle kellemetlenségről. - Dehogy baj. Miért lenne? - Minél hamarabb állunk újra talpra annál hamarabb tudjuk a figyelmünket olyan dolgokra fordítani, amelyért egyáltalán létrejött az Ellenállás. Biztos, hogy az elmúlt napok történése az ötökre is nagy csapást mért, de ettől függetlenül sokkal jobb lenne, ha előbb tudnánk talpra állni, mint ők.
- Furának? Mégis miért vagyok fura? - Nem örülnék annak, ha esetleg gyanakodni kezdenének az embereim, hogy valami nem stimmel, hiszen most arra van a legkevésbé szükségem. Ezek szerint koránt sem maradtam olyan erős, mint azt reméltem. De ez pusztán csak annyit jelent, hogy ezek után még jobban kell igyekeznem.
astrid & kieran
remélem tetszik   Konyha 2566525366  

Astrid Fray
Az Ellenállás vezetõje
az ötök ellen mesterkedõ
Astrid Fray



163
C szint:
Kalmithil
Konyha Tumblr_inline_pe5au6iCQc1t9z3b7_540
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
5
Titulus :
〥rebel at heart 〥
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
〥Adelaide Kane 〥
Tartózkodási helyem :
〥denver〥
Keresem :
THE WAY TO
TO DESTROY THEM
ALL


Konyha Empty
TémanyitásKonyha EmptySzer. Jan. 27, 2021 11:36 am


To: Astrid Fray

A testet boríthatják láncok,
de az elme mindig szabad marad.

Próbáltam fókuszálni és kizárni a furcsa hallucinációkat, amik rámtörtek az utóbbi napokban. Nem igazán értettem, mi történik velem, de nem is volt rá magyarázat, ahogy a világ helyzetére sem. Viszont az élet nem állhatott meg, kénytelenek voltunk tovább haladni ilyen vagy olyan módon. Kezdésnek például Astrid otthonának rendbetétele. Habár nem kért meg rá minket, de nekünk ez valahogy alap dolog volt, hogy igenis segítünk, mert összetartozunk.
Ahogy a lány megjelent, azonnal leraktam a sört a kezemből.
- Szia! A körülményekhez képest nem olyan nagy a kár. Az egyik vendégszoba leégett, az lesz a legnagyobb munka, de minden mással napok alatt elkészülünk - Magyaráztam, majd elgondolkodtam. – Remélem nem baj, hogy engedély nélkül álltunk neki mindennek – Ingattam a fejemet, ahogy őt figyeltem.
- Egyébként, jól vagy? Mostanában olyan furának tűnsz – Nem tudtam, szabad-e ezeket kimondanom, de őszintén aggódtam a lányért. Nem csak a csapatunk fejének gondoltam őt, hanem számomra fontossá is vált, mint barát. Pedig valahol mélyen tudtam, hogy ő a legkevésbé sem tekint így rám, sem talán senkire az Ellenállásban. De csak akkor vehetjük fel a harcot az Ötök ellen, ha összetartunk, nem?

182 words ღ sad song ღ note: remélem, tetszik Konyha 2909147992   
...no time to die...

Kieran Rhodes
Az Ellenállás tagja
megvillantja szemfogait
Kieran Rhodes



163
C szint:
Kalmithil
Konyha 86f671dbec4e67e8c9a8fc9adc538a094818148d
E szint:
Toothless

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
5
Titulus :
Vampire Knight
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
David Giuntoli
Tartózkodási helyem :
Denver
Az álarc mögött :
Dione

Konyha Empty
TémanyitásKonyha EmptyHétf. Jan. 18, 2021 2:20 am

Az utóbbi időben túlságosan is sokat kattogott az agyam Darren-en, illetve valamilyen időközönként még Skyler is beférkőzött a gondolataimba, aminek a legkevésbé sem örültem. Mindkettejüknek a jelenléte az elmémben különböző okokból irritált, amelyeket nem kívántam felfedni senki előttem sem. Ezeket mélyen el akartam zárni magamban részben azért, mert szerettem volna őket semlegessé tenni. Annyira nem értem, hogy miért szalad utánam állandóan Darren, mint egy elveszett kiskutya, mikor egyértelmű, hogy a kettőnknek soha nem is volt és nem is lesz jövője. Sosem működne.
Furcsa, hogy semmire sem emlékszem az elmúlt időszakból, de valamelyest hálás voltam a pusztításnak, amely legalább lehetőséget biztosított nekem arra, hogy összeszedjem a gondolataimat. Amíg van másra összpontosítanom nem kell amiatt aggódnom, hogy Darren újra a fejembe férkőzik. Ez pedig így lesz jól. Mire végzünk mindennel, aminek most a világnak, az ellenállásnak szüksége van addigra talán már azt is elfelejtem, hogy kicsoda is Darren. Egy részem azt kívánja, hogy bár őt felejtettem volna el úgy, ahogy az elmúlt napokat, de ugyanakkor erre a gondolatra egy hatalmas szúrást érzek a mellkasomban, amely inkább arra utal, hogy mennyire nem támogatom ezt az ötletet.
Az Ellenállás főhadiszállása felé vettem az irányt, hogy mihamarabb a nyakamba aggathassam a legtöbb teendőt, hogy gondolkodni se legyen időm. Amúgy is minél előbb végzünk annál előbb tudjuk az eredeti célunkat folytatni.
A konyhába érve megpillantom Kieran-t a kezében egy sörrel és a nappaliból kiszűrődő hangok alapján úgy vélem nincs egyedül és nagy munkálatok közepette van. - Szia Kieran. Mégis mekkora a kár úgy összességében? - Teszem fel a kérdést, hogy legalább nagyjából tisztában lehessek az itt szükséges munkával.
astrid & kieran
remélem tetszik   Konyha 2566525366  

Astrid Fray
Az Ellenállás vezetõje
az ötök ellen mesterkedõ
Astrid Fray



163
C szint:
Kalmithil
Konyha Tumblr_inline_pe5au6iCQc1t9z3b7_540
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
5
Titulus :
〥rebel at heart 〥
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
〥Adelaide Kane 〥
Tartózkodási helyem :
〥denver〥
Keresem :
THE WAY TO
TO DESTROY THEM
ALL


Konyha Empty
TémanyitásKonyha EmptySzer. Jan. 13, 2021 12:26 pm


To: Astrid Fray

A testet boríthatják láncok,
de az elme mindig szabad marad.

A világ olyan képet vett fel, amire nem tudtam, vannak-e szavak. Az a pusztulás, amire felébredtünk néhány napja, talán már két hete, szörnyű volt. A legtöbben az Ellenállásnál, kérés nélkül kezdtük rendbe rakni a főhadiszállást, habár nem mindenki élt itt, sőt, a legtöbbünknek volt saját otthona és élete, amivel foglalkoznia kellett a vadászok mellett. Nem tudtam, Astrid vajon merre lehet, de egy részem bízott benne, hogy örülni fog ennek az apró „meglepetésnek”, mármint annak, hogy a házat többé-kevésbé újra lakhatóvá próbáltuk tenni, ráadásul még szólnia sem kellett érte. Bár úgy tűnt, mostanában valami igazán leköti a figyelmét és a gondolatait, mintha nem lett volna egészen önmaga, de sosem volt merszem rákérdezni. Nem én álltam hozzá a legközelebb, hanem Kevin, de úgy saccoltam, még ő sem tudott semmit a mi királynőnk lelkiállapotáról, mert mintha ő maga is feszültebb lett volna a tudatlanság okán.
- Na, ezzel végeztem. A magam részéről tartok egy szünetet, fiúk – Pillantottam el feléjük, kiváltképp Kevin felé, aki csak bólintott, jelezve, menjek csak. Aztán utánam szólt.
- Egy sört azért idepasszolhatnál – Elmosolyodtam, mielőtt kiléptem volna a szobából, át a konyhába, ami valami csoda folytán teljesen sértetlen maradt. Legalább ezzel nem kellett foglalkoznunk. A hűtőt kinyitva elő is szedtem nem egy, hanem két sört, amit még reggel vásároltunk, majd azzal indultam vissza a nappaliba.
- Hé, Kev! – Amint rám nézett, odapasszoltam neki szó szerint a kis fém flakont. Megköszönte. Ezután újra a konyhába léptem, hogy leülhessek végre valahova és a következő pillanatban már nyitottam is ki a sört, hogy igyak belőle. Ekkortájt hallottam a bejárati ajtó felől hangokat; nos, következőnek épp az ajtóval akartam kezdeni valamit. Lehet, oda a meglepetés, mert Astrid tért vissza? Kíváncsian pislogtam el a folyosó felé, vajon megpillantom-e őt.

284 words ღ sad song ღ note: remélem, megteszi kezdőnek Konyha 2909147992   
...no time to die...

Kieran Rhodes
Az Ellenállás tagja
megvillantja szemfogait
Kieran Rhodes



163
C szint:
Kalmithil
Konyha 86f671dbec4e67e8c9a8fc9adc538a094818148d
E szint:
Toothless

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
5
Titulus :
Vampire Knight
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
David Giuntoli
Tartózkodási helyem :
Denver
Az álarc mögött :
Dione

Konyha Empty
TémanyitásKonyha EmptyCsüt. Júl. 11, 2019 2:40 pm

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Konyha Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Konyha 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Konyha F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Konyha Empty
TémanyitásKonyha Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Konyha Empty
 

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha