Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásAdelaide Moreau EmptyPént. Márc. 20, 2020 6:18 pm

Adelaide Moreau
"I’ll be there for you”


Becenév:
Addie
Titulus:
the mentor
Születési hely, dátum:
Egy francia telepesek által alapított kisváros; 1600-as évek első fele
Faj:
Vámpír
Rang:
Vámpír
Beállítottság:
heteroszexuális
Play by:
Elizabeth Gillies

Átváltozás:
A pontos körülményekre és átváltoztatóm kilétére sajnálatos módon nem emlékszem, csupán nagyvonalakban tudom felidézni. Egyik délután még boldog és virágzó közösség voltunk, másnap reggelre a település szinte összes lakója halott volt, többen pedig eltűntek. Meg voltam én, a családom és barátaim hulláival körülvéve, emlékezet kieséssel és rettentő szomjúsággal.
Család:
Francia telepesek gyermekeként jöttem világra az 1600-as évek első felében. Apám jó hírű kereskedő volt, sosem nélkülöztünk, szeretetben éltünk, egyszóval boldog gyerekkorom volt. A pár évvel későbbi este azonban mindent tönkretett.
Családomként tekintek még Alexanderre és Phoenix-re. Előbbi az átváltozásom után felkarolt és átsegített a nehéz kezdeti időszakon, aki apám helyett apám és társam is volt egy személyben. Utóbbit én karoltam fel pár száz évvel ezelőtt és boldogítom azóta is rendületlenül.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime


„-Ha nem akarsz meghalni, innod kell.-” mondta semleges hangon a velem szemben álló idegen miközben felém nyújtotta a kezében tartott flaskát. Idegesen figyeltem őt és eszem ágában sem volt elvenni tőle.
„-Mit akarsz tőlem? Ki vagy te?-„ kérdeztem tőle elcsukló hangon. Nincs fél napja hogy a városunkat lemészárolta valaki, ez az ember pedig azt várja tőlem hogy vakon engedelmeskedjek neki. Látva hogy a próbálkozása nem járt sikerrel, letérdelt elém és az arcomat két tenyere közé fogta.
„-A nevem Alexander és azért vagyok itt hogy segítsek neked. Szörnyeteg lett belőled, de nem kell szörnyetegként élned és viselkedned. Tudom hogy hihetetlen és szürreális amit most mondok neked, de hidd el, idővel mindent meg fogsz érteni.-„ Igaza volt, teljesen szürreális volt minden ami történt. Féltem, reszkettem, de ahogy ott térdelt velem szemben, valahol mélyen éreztem hogy hihetek neki. Hittem, hogy igazat mond, hogy tényleg segíteni akar.


És milyen jól éreztem. Tulajdonképpen Alexandernek köszönhetek mindent, főleg azt aki ma vagyok. Persze nem volt velem könnyű dolga, főleg amikor a makacsságom vagy épp a nemtörődömségem matt neki kellett kimentenie formás kis hátsómat a bajból. Rengeteg dolgon mentünk együtt keresztül és remek párost alkottunk, ám nagyjából 80 közösen töltött év után se szó se beszéd eltűnt. Semmi előzetes jele nem volt, még csak üzenetet sem hagyott hogy sürgős dolga akadt, semmi. Rettentően rosszul esett, fogalmazhatnék úgy is, hogy magamba zuhantam és mellé estem. Mindenki életeben van legalább egy olyan időszak, amikor egy bizonyos személy, érzés vagy történés miatt ámokfutásba kezd. Nálam ez az időszak volt az. Nem tartott sokáig, „csupán” csak tíz évig, amikor véget vetettem ennek az állapotnak. Nemes egyszerűséggel megundorodtam magamtól. Vámpír vagyok ugyan, ami azzal jár hogy a túlélés érdekében néha ölnöm kell, de nem vagyok hidegvérű tömeggyilkos. További tíz év múlva pedig, mintha csak a sors fintora lett volna, megismertem egy számomra nagyon különleges személyt.
***
„Szörnyeteg lett belőled, de nem kell szörnyetegként élned és viselkedned.”
Ugyanaz a reakció, ugyanaz a tekintet. Mintha csak magamat láttam volna miközben épp Phoenix-nek tartottam kiselőadást. Ugyanolyan elesett volt mint én anno, azzal a különbséggel hogy ő ekkorra már több mint háromszázadik életévét taposta. Igen, kétszáz évvel idősebb mint én, akkor és ott mégis kötelességemnek éreztem hogy a szárnyaim alá vegyem, hiszen tudtam hogy fényévekkel könnyebb boldogulni úgy ha van melletted valaki aki segít. Ezen kívül úgy éreztem tartozom ennyivel Alexandernek, hogy továbbadom azt amit tőle tanultam.
Bevallom nagyon élvezem a mentor szerepet, egyrészt mert segíthetek egy sorstársamnak boldogulni, másrészt azért mert végre én sem vagyok egyedül. Mondjuk hozzá kell tenni hogy néha inkább tűnök elviselhetetlenül idegesítő nővérnek mint bölcs mentornak, de mindig ott vagyok ha kell. Legtöbbször akkor is ha nem. A napjaink mostanában leginkább azzal telnek, hogy segítek drága mentoráltamnak megtalálni rég elveszett szerelmét, ami számomra azért is fontos, mert remélem hogy a keresés közben talán Alexanderről is megtudhatok valamit. Bár ennek az esélye igen kevés, de hát mondják hogy a remény hal meg utoljára.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Adelaide Moreau Empty
TémanyitásAdelaide Moreau EmptyPént. Márc. 20, 2020 11:10 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Adelaide Moreau

Kedves Adelaide! Adelaide Moreau 450640341

Örülök, hogy ilyen hamar gazdára talált Phoenix keresettje! És egyben: üdv itt! Átmentél a teszten, mehetsz is játszani! Adelaide Moreau 3808243726 Na, de kicsit hosszabbra véve a figurát...
A lapod olvastatta magát és őszintén szólva tetszik, ahogyan írsz! Lényegre törő, mégis minden benne van, aminek benne kell lennie. Adelaide Moreau 2566525366 Tetszett, hogy a múltat még inkább kiemelted a sorok közül és tetszett az is, hogyan a kulcsmondatot újból használtad. Továbbadni azt, amit tanítottak neked... nos, igen, valami ilyesmit kellene mindenkinek csinálnia, igaz?
Talán az olyan vámpírokkal, mint te, még ki is tudnék jönni. Amennyiben a vadász ösztönöm engedi, persze. Adelaide Moreau 1160212257
Viszont nem tartalak fel tovább, ígyis megvárattalak! Adelaide Moreau 2143335336


A foglalásokat ne feledd, főként ami a pofidat és a főkarit illeti!  Adelaide Moreau 897538487 Jó játékot kívánok!


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Adelaide Moreau Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Adelaide Moreau 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Adelaide Moreau 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Adelaide Moreau 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Adelaide Moreau Empty
 

Adelaide Moreau

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal