Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
Témanyitásmr. unknown vampire EmptySzomb. Márc. 21, 2020 7:21 pm

Mr. Unknown
Szabad /  Stoppolva / Foglalt


Play by:
Finn Wittrock
Kor:
35-39 éves lehetsz kinézetre, de fogalmam sincs mióta élsz
Faj:
vámpír
Beállítottság:
hetero vagy bi
Szerepkör:
bonyolult, azt hiszem...
Kapcsolatok:
én mindenképpen várlak, de szerintem Patrick szívesen elbeszélget veled, és még akit akarsz
Történetünk:
Semmit sem tudok rólad a világon. Semmit: még a nevedet sem. Az egyetlen információm, hogy vámpír vagy, és ezt is csak azért tudom, mert véletlenül megláttalak egy buliban Baton Rouge-ban, miközben megtámadtál egy lányt, akit megigéztél, táplálkoztál belőle, majd elküldted. Én azt hiszem, véletlenül tudtalak meglesni, de vámpírként elég hihetetlennek tűnik, hogy nem tudtál rólam. Azóta az este óta követlek, és biztosan tudom, New Orleans-ban vagy, ahol én a helyi maffiával szövetkezem, hogy megleljelek. Hogy te tudsz-e arról, hogy követlek? Valószínűleg igen, és nagyon jól szórakozol rajta. De az is lehet, hogy egyáltalán nem is érdekel a dolog, hiszen végül is, csak egy ember vagyok, mit árthatnék neked? Én viszont el akarlak kapni és beszélni akarok veled, úgyhogy nem fogom feladni, amíg én vagyok a fogó!

//Kedves! Te, igen-igen, te, aki most olvasod ezt a lapocskát, és azon merengsz mennyire körvonalazatlan ez a hirdetés, pontosan hozzád szólok! Az van, hogy az előző néhány sorból csak a vastagon szedett részek a kötöttek, minden mást a fantáziádra, az ötleteidre bízok, mert szeretném, ha egy jól funkcionáló karaktert hoznál létre, aki a lánykám nélkül is talpra tud esni (vámpír esetében ez elég valószínű). Merthogy Sof vérfarkas géneket hordoz, de még nem váltotta ki az átkot, nem tudom, ki fogja-e, de emberként elég szabad szájú és karakán, szóval drámai helyzetet ebből is lehet kihozni. Továbbá nyitva hagyom a kérdést, miszerint kialakulna valami a karakterek között, mert miért ne alakulhatna, Sof elájulna egy ilyen csinos pofitól, de ez semmit sem jelent, annyira semmit, hogyha Te, kedves ismeretlen, nem szeretnéd, én szívesen lemondok bármelyik ajánlott férfiú sármjáról, valaki "sokkal" helyesebbért. Khmm... ennyire jófej vagyok, csak mondom  mr. unknown vampire 165619248  A nevet teljesen rád bízom, légy az, aki igazán akarsz lenni, és ha megérkeztél küldj nekem egy üzit, hogy tudjam, nem kell tovább várnom Rád!  mr. unknown vampire 3575419701

Sofia Lachryme
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Sofia Lachryme



163
C szint:
Kalmithil
mr. unknown vampire 5cbc195686cd63ba4096c4c3ec1f0c57a4af9601
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
miss fallen sunshine.
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
stefania ferrario.
Tartózkodási helyem :
a jazz szülőföldjén.
Keresem :
Az álarc mögött :
szuszu.

mr. unknown vampire Empty
 

mr. unknown vampire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vampire
» A psychic && a vampire
» Psychopath Vampire
» Bonenzo ~ Vampire vs. Witch
» manager of a vampire playboy