Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásGrace Abbott EmptyVas. Május 30, 2021 2:48 pm

Grace Abbott
Ajánlott Play by: Madison Iseman


Státusz
Szabad

Csoport
Werewolf

Rang
Az Ezüsthold falka vadásza

Tartózkodási hely
Mystic Falls

Foglalkozás
Megalkotóra bízva

Kapcsolatok
Lynede Silvermoon, Kahn Silvermoon, Eilie Abbott, a falkatagok

Ahogyan én látlak...

Mindig is tudtad, hogy apád a bridgewateri Silvermane falka vezére, de anyád megesketett, hogy sosem keresed fel őt, hisz ami kettejük közt történt, az futó kaland volt csupán: apád mellé alfa nőstényt szánt a falka, te és édesanyád nem fértetek volna be a képbe. Később azonban édesanyád váratlan halála után mégis megszegted az intelmét és felkerested apádat, aki, vérednél fogva, kénytelen volt bevenni a falkába. Elég kínos évek voltak. Nem igazán sikerült megtalálnod a közös hangot a nevelőanyáddal, de hát nem hibáztattad azért, hogy valahányszor rád nézett, a férje baklövését látta benned. Lynede is elég ellenséges volt veled. A legjobban Eilie-vel jöttél ki, mivel ő még fiatal és befogadó volt. A falkában szinte egyből elkapott a szerelem, és ami eleinte nyári kalandnak, forró diákszerelemnek indult, abból később mély kötelék és eljegyzés lett. Őszintén szeretted Benjamint és azt remélted, mellette élheted le az életed.
A csatában, amikor vérfarkasok és boszorkányok támadták meg a falkátokat, Benjamin az életét adta, hogy téged és a testvéreidet kimenekítsen. A falka bétája volt, hozzád hasonlóan vadász, és mivel apátokat nem tudta megmenteni, elhatározta, hogy téged nem hagy veszni. Azóta is gyászolod őt, bár igyekszel keménynek és erősnek mutatkozni, de egyre kevésbé bírsz el a fájdalommal. Azt reméled, Mystic Falls és az újrakezdés, a felejtés majd jó hatással lesz rád, ezért belevetetted magad a szórakozásba, a bulizásba. Egész éjszaka bárokban lógsz, hajnalban idegen helyeken, idegen ágyakban térsz magadhoz. Ronyn próbált beszélni a fejeddel, próbált rávenni, hogy változtass, de nem hallgatsz rá. Hiába ért meg téged bizonyos dolgokban, hiszen mindketten vadászok vagytok, úgy hiszed, a fájdalmadon senki más nem osztozhat, csak te.

Adott képességek

Nem rendelkezel vele.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Grace Abbott Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Grace Abbott 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Grace Abbott F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Grace Abbott Empty
 

Grace Abbott

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Grace Moore
» Grace cellája
» Elana Grace Ramírez