Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásHayley Marshall EmptyVas. Május 30, 2021 3:43 pm

Hayley Marshall
Kötött Play by: Phoebe Tonkin


Státusz

Csoport
Hybrid

Rang
A Félhold falka alfája

Tartózkodási hely
New Orleans vagy Mystic Falls

Foglalkozás
A félhold falka alfája

Kapcsolatok
A sorozatbeli kapcsolatai, a falkatagokkal kapcsolat
Ahogyan én látlak...

A lányod a mindened. Mindig is ő volt az, akiért bármire képes voltál. Ez most sincs másképp. Bármennyire is fájt, bármennyire is volt nehéz a döntés, a helyes lépés, megtetted. Megtettétek. Búcsút intettél Elijahnak is, s vele együtt az iránta táplált érzéseidnek. Tovább akarsz lépni a lányodra, Hopera koncentrálva - most nincs idő a saját szívedet követni. Nem tudod, sikerülni fog-e, de rajta vagy a dolgon. Freya melletted van, hogy segítse minden lépésed és hogy támogassa Hope-ot.
A lányod felvételt nyert a Salvatore iskolába, így olyanok közt lehet, akik olyanok, akárcsak ő: boszorkányok, vérfarkasok, vámpírok... Meg kell tanulnia kezelnie az erejét úgy, hogy titkolnia kell, ki is ő valójában. Senki sem tudhatja, hogy ő egy Mikaelson, hiszen bajba sodorná önmagát, s vele együtt másokat is.
Nincs időd azonban búslakodni, hiszen egész New Orleans a te kezeden maradt. A félhold falka visszaköltözhetett a városba most, hogy a vámpírok szinte teljesen eltűntek, azonban számolnod kell a boszorkányok megerősödésével, Isobel Riddle kovenje által. A vén banya nagyon is a város uralmára hajt és nem nézi jó szemmel, hogy a farkasaid odakint szaladgálnak... Ráadásul amióta a Mikaelson testvérek eltűntek a városból, feltűnt körülötted valaki. Egy elég lovagias úriember, aki a kegyeidet keresi. Talán fel tudja szárítani a könnyeid, melyeket tulajdonképpen sosem láthattunk - Declan minden kívánságodat lesi, s ő maga úgy érzi, boldoggá tudna téged tenni.
Te mit szólsz ehhez? Néhány éve már, hogy nincs az életedben Elijah. Képes vagy azt mondani, hogy elengeded őt végleg egy boldogabb jövőért cserébe? Gyorsan kell döntened, ugyanis nem csak Isobel az egyetlen, aki nem óhajtja a kegyeid lesni: feltűnt egy vérfarkas, egy nagyon is erős vérfarkas, aki azt állítja, Jackson unokatestvére, ezáltal igényt tart a félhold falkára. Túl sok bonyodalom ez, de ha valaki képes egymaga is állni a sarat, az te vagy.

Adott képességek

Nem rendelkezel vele.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hayley Marshall Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hayley Marshall 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hayley Marshall F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hayley Marshall Empty
 

Hayley Marshall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hayley Marshall
» Hayley Marshall
» Hayley Marshall
» Hayley Marshall
» Hayley szobája