Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásEsotephres EmptySzer. Márc. 25, 2020 12:17 pm

Esotephres
Ne ébreszd fel Őt, ki örökkön éhes


Becenév:
Senki sem becézget
Titulus:
A Pokol Veszett Kutyája
Születési hely, dátum:
I.E.: 600 körül, valahol Egyiptomban
Faj:
Démon
Rang:
Démon
Beállítottság:
Mindenevő
Play by:
Marwan Kenzari

Átváltozás:
Egy démon általi megszállottság közepette vesztette el az eszét, még emberként. A démonűző rituálé során, ép elméjének szikrájával még felfogta, hogy miket művelt, de józansága ekkor már darabokra hullott. A következményekkel való szembenézés helyett, elmenekült tettének súlya elől, a démont kérve, hogy ragadja el magával. A tébolyult léleknek nem kellett sok, hogy könnyedén démonná válhasson.  
Család:
Emberként szerető családja volt, felesége, gyermekei, akiket a démoni megszállás alatt kíméletlenül lemészárolt. Ez okozta tudatának szilánkosra szakadását és miután kiirtotta saját szeretteit, már nem igen volt alkalmas arra, hogy újat létesítsen. Egyrészt, belehalt az démonűzésbe, másrészt démonná lett.                        

Ez az én történetem
It's only been a lifetime


Valami elpattant bennem. Tehetetlen személője voltam, ahogy az engem megszállt démon lemészárolja a családomat a saját kezem által. Sikoltoztam, könyörögtem és vergődtem a sötét néma falak között. Őrjöngtem, hogy hagyja abba és ne bántsa őket, de nem voltam rá hatással. Az a sötét entitás, csak kinevetett és tovább folytatta, amit elkezdett. Tehetetlenül néztem végig, ahogy saját kezűleg fojtom meg a lányaimat. Mikor a legkisebb, még egyetlen telet sem látott lányomból is kiszorítottam az utolsó szuszt, valami megváltozott. Nem tudom körbe írni, nem tudom szavakba önteni, nem létezik az emberek nyelvén olyan fogalom, amely pontosan ki tudná fejezni azt az érzést, azt a változást, amit akkor éreztem. Aztán átmentünk a szomszédba. Kértem a sötét entitást, hogy hagyja abba, fejezze be. Válaszként csak kacajt és kéjjel teljes, elégedett nyögéseket kaptam. Semmi mást. A szomszédunk, Amoneresz felesége, belehalt abba, amit tettem vele. Előtte elképzelésem sem volt róla, hogy férfiember tud ilyet tenni egy asszonnyal. Katona voltam és láttam elég borzalmat, de nő ellen, ilyet, soha egyikünk sem követett el, háborúban sem. Újabb, a gyermekeim lemészárlása után érzett törést éltem át. Azt hiszem itt ment el az eszem, itt szűntem meg ép és egészséges léleknek lenni. Amikor a démon, újabb áldozat után kajtatott testemben tombolva, valami olyasmit mondtam neki, amin még Ő maga is meglepődött.
- Itt csak egy vénasszony lakik! Menjünk a felügyelő házába! Én is élvezni akarom, hallod?! Te csak adj erőt, én majd mondom, hová menjünk!

A felügyelő házából, a városi őrség hat tagja rángatott ki az utcára. Meztelenül, vértől és egyéb testnedvektől csatakosan, szitkokat és átkokat kiabáltam rájuk. Egy teve itatóba nyomták a fejemet, ami kissé lenyugtatott, de ez nem tartott soká. A sötét entitás, újra és újra tombolni akart, ki akarta dühöngeni magát. Istentelen átkokat és borzalmakat fröcsögtem. Egy dárda nyelével fejbe vágtak és elsötétült előttem a világ.

Orromat édes illat, a tömjén és a mirha keveréke csapta meg. Kinyitottam a szememet, végtagjaim egy ágynak is nehezen nevezhető alkalmatossághoz voltak kötözve, de még így is négy embernek kellett lefognia. S fölöttem ott állt Isis főpapnője.
- Tartsátok erősen, Seth fattya teljesen a hatalmába kerítette! - utasította az engem tartó férfiakat, akik erősen tartottak. Az entitás azonban még így is szabadulni látszott. Ekkor már nem tudtam különbséget tenni jó és rossz között.
- Engedj szabadon és megmutatom milyen egy férfi! – üvöltöttem, csillapíthatatlan étvággyal a vér és az üzekedés iránt. A főpapnő szeme sem rebbent, szent olajt loccsantott rám egy tálból és fennhangon kántálni kezdett. A démonűző litánia minden szava égette a füleimet. Fekete váladékot hánytam és majdnem belefulladtam abba, ami a távozó démon volt erről a világról. A józanész utolsó szikrája ekkor még felparázslott bennem és elöntött a felismerés, hogy ezért amit tettem, egész életemben kitaszítottként, szenvedés közepette kell majd élnem. A családom, a barátom élete száradt a kezemen. Hogyan tudnék ezek után élni?
- Ne hagyj itt! Vigyél magaddal!
Az értelem szikrája elhamvadt. A démonűzés sikeres volt, csak belehaltam a procedúrába.
Egyetlen tanítást felejtettem el: a halál csupán a kezdet.

Az őrület szentségtelen bugyrában, úgy vergődtem saját bűnöm és a sötét entitás által elkövetett tettek miazmás dagályában, mikre nincsenek szavak. Tébolyult sikolyaim felkeltették nem is egy nagyobb hatalmú démon figyelmét. Nem kellett sem sokat kínozniuk, sem pedig sokat győzködniük, hogy közéjük álljak és egy legyek a Pokol kutyái közül. Újjászülettem Esotephres néven. Nem kellett túl sok évszázadnak eltelnie ahhoz, hogy még a démonok is veszett bestiának tartsanak. Szép lassan kerülni kezdtek, őrült elmém, torz gondolkodásmódom még őket is undorította. Kétélű fegyver lettem a hatalmasok szemében, kinek használata egyaránt károkat okoz, mindkét fél számára. Arcadius örök vándorlásra ítélt Indra sötétjében. Elpusztításomat megváltásnak tartotta volna, jót pedig semmiképpen sem akart cselekedni velem. Hát az óta is rovom magányos köreimet, elveszve, kárhozott lelkekre vadászva.

A Változás szelei, azonban átformálják a hatalom dűnéit, ez így van a pokolban is. Arcadius halála után, a Pokolnak új vezére, ezúttal királynője lett. Nem szólított, nem hivatott. Tán megfeledkeztek rólam? Egy biztos, Én, senki lábához sem fogok dörgölődzni. Nem úgy tűnik, hogy bárkit is érdekelne a Pokol Veszett Kutyája. Jó is ez így, addig is lapulhatok a sötétben és várhatok a lehetőségre, hogy felfaljam a világot.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Esotephres Empty
TémanyitásEsotephres EmptySzer. Márc. 25, 2020 3:23 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Esotephres

Kedves Esotephres! Esotephres 2566525366

Bár minden vagy, csak nem kedves, ugye?! Very Happy Wáó! Először is bocsáss meg, hogy eddig megvárattalak, csak akadt még dolgom, nem is egy, de most itt vagyok. És hű! Hát mit ne mondjak, nagyon megragadtad a figyelmemet! Nem csak az írásmódod, hanem a történet is nagyon-nagyon tetszett! Még akkor is, ha lemészároltad a családodat, megölted a barátod, aztán pedig inkább démonná váltál, mintsem együtt élj a tetteidnek súlyával... hű. Mondjuk talán jót is tettél az emberiséggel azzal, hogy a pokolba kéretted magad. A tébolyult lelkedtől ez óvta meg az embereket ott, ahol éltél addig a napig. Esotephres 1160212257
Egyébként a PB választásod is nagyon tetszetős! És bár nem raktad "tele" az ET-d gifekkel vagy képekkel, én azért bátorkodtam egyet beletűzni, remélem, nem haragszol érte! Esotephres 450640341
Egyébiránt nem is tartalak fel tovább, hisz van dolgod, ugye? A kárhozott lelkek csak rád várnak, ahogyan Indra talán még felfedezetlen vidékei is. Vagy pont, hogy már mindent láttál?
Tégy egy kitérőt a foglalók felé, aztán pedig... játssz kedvedre nálunk!
És érezd nagyon jól magad! Esotephres 897538487


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Esotephres Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Esotephres 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Esotephres 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Esotephres 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Esotephres Empty
 

Esotephres

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Indra kietlen pusztaságában // Esotephres && Lothrin