Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásHikari EmptyCsüt. Márc. 26, 2020 1:31 pm

Hikari
"We are all mad here. I'm mad, you're mad."


Becenév:
nem ajánlom hogy becézz
Titulus:
idegbeteg róka
Születési hely, dátum:
egyidős vagyok a pokollal
Faj:
Kitsune
Rang:
Kitsune
Beállítottság:
hetero
Play by:
Elizabeth Olsen

Átváltozás:
Szó szerint nem számít átváltozásnak, de születésem után száz évvel öltöttem először emberi alakot.
Család:
A pokol összes lakója a családom, hiszen mi egy nagy és összetartó család vagyunk, amiből az első még stimmel is. Nagyon romantikus, ugye? Legközelebb a fajtársaim állnak hozzám, azon belül is drága ikerfivérem, aki nélkül nem tudom mihez kezdenék.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

A kezdet kezdete, valamint útmutató szerény személyemhez:

Valamikor réges régen, a pokol létrejöttekor megszületett a mi fajtánk is. Összesen nyolcan voltunk, én és Hikaru mint ikrek. Róka alakban léteztünk, ebből kifolyólag az idők folyamán később rókadémonoknak kezdtek hívni minket. Nyolcunk közül mindig is én voltam a legszenvedélyesebb és legtüzesebb. Hatalmas gyűlölet és sötétség lakozik a szívemben, megvetek mindent és mindenkit aki nem teljes odaadással viseltetik a pokol és annak törvényei iránt. Az egyetlen aki meglepően jól viseli a heves természetemet az a fivérem, Hikaru. Kettőnk kapcsolatát úgy a legegyszerűbb elképzelni, hogy én vagyok a pusztító tűz, aki eltökélte hogy felégeti a világot, drága bátyám pedig rohan utánam egy tűzoltótömlővel és menti a menthetőt. Persze őt sem kell félteni, de neki és a többi fajtársunknak nincsenek irreális méreteket öltő dühkezelési problémái. Ebből kifolyólag nem ajánlom hogy bárki is át akarjon verni vagy keresztbe tenni nekem, vagy azoknak akik közel állnak hozzám, mert az illető azt fogja kívánni, bár meg se született volna fejében ilyen gondolat (vagy ő maga).

Napjainkban:

Semmi sem olyan már mint régen. Ahogy világ, úgy a pokol is fenekestül felfordult az elmúlt években. Utóbbiról egyes-egyedül egyetlen személy tehet. Katherine Pierce. Már a nevének a gondolatától is feláll az összes szál szőröm, pedig a testemre és külön az összes farkamra leosztva ez elég sok szőrszálat jelent. Undorító módon befészkelte magát Arcadius mellé, ami egyúttal a vesztét is jelentette, ez a szipirtyó pedig önkényesen átvette a helyét. Namármost, jelen kialakult helyzet nekem rohadtul nem tetszik. Félreértés ne essék, mindig is totálisan hidegen hagyott hogy hogy ki ül a trónon. Semmilyen vezető felé nem tartozok elszámolni valóval, csakis magát a poklot szolgálom teljes mellbedobással. Arcadiussal semmi bajom nem volt soha, semleges volt számomra, bár gúnyosan mindig az "urunk és parancsolónk" titulussal illettem.
Az viszont, amit Katherine művel, számomra teljesen elfogadhatatlan. Persze a szabad átjárás a Földre nem egy rossz dolog, de nem is minden. Maradinak tűnhetek, de majdnem másfél évezrede ugyanazon értékek szerint élek, és nem egy ilyen nőszemély miatt fogom őket feladni. Törvényeinket és legtöbbünk életkorát figyelmen kívül hagyva próbál uralkodni fölöttünk. Szívem szerint azonnal széttépném, lehetőleg apró darabokra, de sajnos túl sokan védik ahhoz hogy egymagam nekiessek. Fajtánk többi példányával ellentétben fivéremmel képesek vagyunk a hazugságra, amit ebben a szituációban reményeim szerint az előnyömre fordíthatok. Olyan pletykák is a fülembe jutottak, miszerint az egyik démon társunk lázadást akar szítani a királynő ellen. Azt hiszem ideje lesz előbújni a barlangomból és felkeresni pár személyt.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Hikari Empty
TémanyitásHikari EmptyCsüt. Márc. 26, 2020 2:02 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Hikari

Drága Hikari! Hikari 2566525366

Rettentően örülök neked! Nem csak, hogy az új fajunk első példányaként fogadhatlak el, de még abban is biztos lehetek, hogy aktív tagja leszel kicsiny oldalunknak. Hikari 450640341 Legalábbis abból ítélve, hogy már itt vagy nálunk egy ideje, nos, van okom azt feltételezni, hogy jól érzed magad itt és hosszútávra tervezel... és egy adminnak ez a legnagyobb öröm, nem igaz?! Hikari 2985343060
Tehát. Kitsune. Egyébként szeretem ezt a fajcsoportot, különleges és azt hiszem, a körítés, amit felépítettünk hozzájuk, elég egyedi. A pokol valódi őrzőiről van szó, egyedi képességekkel rendelkeznek, még akkor is, ha alapul vettük a kitsunékról szóló "legendákat", amiket nyomokban fel is lehet ugyebár fedezni a fajban.
Hikari pedig... külön kedvencem! A szeszélyes kis róka, akitől aztán félhet a pokol minden lakója! Azt hiszem, a kitsunékat még a vadászok is csípni fogják - bizonyos szintig. Főleg azt látva, mennyire Katherine ellenes vagy! Hikari 564837130 A végén még szövetkezni is akarok majd veled, vigyázz! Hikari 2182441462
Viccet félretéve: a lapodban minden benne volt, aminek benne kellett lennie és nagyon-nagyon várom, hogy láthassalak a játéktéren! Hikari 897538487


Foglald le a pofid, és azt hiszem, ezúttal neked más dolgod nincs is. Ezután eredj, tegyél rendet a pokolban, kedves! Hikari 1160212257


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Hikari Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Hikari 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Hikari 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Hikari 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Hikari Empty
 

Hikari

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hikari
» Hikaru & Hikari lakhelye