Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásMelissa Ashton EmptyVas. Május 10, 2020 9:36 pm

Melissa Ashton
I want to commit the murder I was imprisoned for.


Becenév:
Lisa, Lissa, Mel
Titulus:
Miss Curious
Születési hely, dátum:
USA, 1986. 05.01.
Faj:
Ember
Rang:
Ember
Beállítottság:
Heteroszexuális
Play by:
Summer Glau

Átváltozás:
-
Család:
A családját sosem ismerhette meg, mert a 16. születésnapja környékén a házukban vérfürdőt rendezett egy vámpír. Az akkor érthetetlen tragédia után Jeanette nagynénje vette szárnyai alá, akivel azóta is szoros kapcsolatot ápolnak, hiszen ő az utolsó élő rokona.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

- Mr Simpson, kérem foglaljon helyet. - Üde mosollyal kínálja a helyet az irodájába belépő férfinak, aki még csak a harmadik alkalmat tölti nála. Melissa pszichológusként dolgozik New Orleansban, és bár kitűnően végzi a munkáját, nem mindig érzi tehermentesnek. A családját ért tragédia vette rá, hogy erre a pályára lépjen, illetve a nagynénje, Jeanne, aki szintén az elmék fürkészésével kereste a kenyerét, amíg nyugdíjba nem vonult. Segíteni akart másoknak, hátha valamit visszaadhat a világnak abból, amit tőle hihetetlen kegyetlenséggel elvettek. Még mindig emlékszik a vérben úszó házra, a gyilkosságra, amit a hatóság emberei végül egyszerű rablótámadásnak könyveltek el. Mintha nem látták volna a nyakukon a harapás nyomokat. Még mindig düh fogja el, amiért akkor hülyének nézték.
Azóta nagyot fordult vele a világ, és miután elég idős lett hozzá, magánnyomozásba kezdett. Legendák, városi mítoszok után kezdett el kutatni, abból pedig New Orleansban bőven akad. Tinédzser korában egy árva szót sem hitt volna el a komolytalan barátainak, akik ezekkel a történetekkel riogatták, de azóta egyre inkább meggyőződésévé vált, hogy a természetfeletti létezik. És a családját azok irtották ki. A vele szemben helyet foglaló is egy ilyen potenciális gyanúsított, magánnyomozó ismerősén keresztül sok furcsaságot és érdekességet megtudott róla. Talán ő az? Ő volt ott akkor, sok-sok évvel ezelőtt, és ő marcangolta szét az egyetlent, ami valaha számított neki? Visszafogott nyeléssel küzdi le magában a feltörekvő haragját.
- Mondja, hogy érzi magát? Elmúltak a rémálmok? - Mr Simpsont vérengzős rémképek kergették, amikről olyan részletességgel tudott beszélni, hogy Melissa gyomra nem egyszer felfordult az előző két találkozásuk alkalmával. Az álmaiban embereket tépett szét a körmeivel, a szívüket kivályta a helyéről, és aztán megette, hogy hatalmasabbnak érezhesse magát. Igen, az előtte ülő, vézna, holtsápadt alak, aki valamilyen oknál fogva mindig az esti időpontokat részesítette előnyben… A pszichológia több magyarázatot is felsorolna. Skizofrénia, pszichopátia, egy elnyomott trauma visszatérő motívumai. De Melissa fejében más gondolatok körvonalazódtak. Úgy érezte, végre a jó nyomra lépett, a hálójába tévedett egy vámpír.
- Nem mondhatnám. Miss Ashton, inkább azt mondanám, sokkal rosszabbakká váltak.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Melissa Ashton Empty
TémanyitásMelissa Ashton EmptyHétf. Május 11, 2020 1:13 am

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Melissa Ashton

Üdv a fórumon! Melissa Ashton 3119678052

Elnézést a megvárakoztatásért, igyekszem rövidre fogni emiatt az elfogadót.  Melissa Ashton 3739568389 Nagy örömömre kezdenek talán elszaporodni az emberek, ugyanis szerintem még mindig ez az egyik legérdekesebb faj, s rengeteg lehetőség van velük. Melissa Ashton 2143335336
A pszichológia engem mindig érdekelt, hasonló karakteren én is nem egyszer gondolkodtam már, így ez a karakter is nagyon érdekesnek hat számomra. Rövid, tömör lapot olvashattam, mégsincs valahogy hiányérzetem, mert benne volt minden fontos információ, a többit pedig szerintem mindenki szívesebben olvassa majd játéktéren.  Melissa Ashton 2566525366
Sőt, nekem egy játékötlet is beugrott olvasás közben az egyik felemmel, majd pm formájában zargatni is foglak vele!  Very Happy
A választott pbre még gyorsan kitérnék - utána nem rabolom tovább az idődet Melissa Ashton 3816853304 -, mert teljes illik az általad lefestett karakterhez, nagyon passzol hozzá ez az arc.  Melissa Ashton 3575419701

Foglald le a lefoglalni valót, s érezd jól magad nálunk!  Melissa Ashton 1036049602


ex-Stefan Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
ex-Stefan Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Melissa Ashton K62k2AB
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
96
Titulus :
somewhere between heaven and hell
Másik felem :
Melissa Ashton Tumblr_inline_pfnaikuB8F1qlt39u_250
Caroline is my beautiful wife
Ennyi éve vagyok a világon :
177
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
paul 'herohair' wesley
Tartózkodási helyem :
mystic falls

Melissa Ashton Empty
 

Melissa Ashton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Melissa Healton
» Melissa Hanley