Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásChloe Planchart EmptySzomb. Aug. 22, 2020 10:07 pm

Chloe Planchart
idézet helye


Becenév:
Chloe
Titulus:
legkisebb
Születési hely, dátum:
Denver, 2000. 09. 15.
Faj:
Ember
Rang:
Pszichikus
Beállítottság:
Hetero
Play by:
Isabel May

Átváltozás:
Olyanban még nem volt részem.
Család:
Csodacsalád. Bárki kérdez, így nevezem a pár embert, akik életem szerves részei. Nem, nem vagyunk tökéletes IDILLI (csupa nagybetűvel) család, de kölcsönösen tiszteljük egymást. Szeretek magamra úgy gondolni, mint aki összetartja az egész családot, mint minden titok tudója. Nyilvánvaló, hogy a képességem jócskán megkönnyíti azt, hogy fent tartsam a békét.
Felnézek a nővéremre, és mosolyogva ecsetelem neki olykor, végtére is ő is fejekbe lát, csak neki kicsit nehezebb a dolga. Ugyanakkor valahogy mindig elfog az érzés, ha túl sokat vagyunk egyhelyen, hogy vele sose lesz olyan kapcsolatom, mint a bátyámmal.
Calebért rajongok. Nem azon az elmebeteg, sikítós, féltékeny húg módon, de megveszek érte. Ő az én legfőbb bizalmasom, neki vagyok képes teljesen kitárulkozni, ő látja meg egyedül a festményeim mögött bújkáló érzéseim, és nincs olyan gondolatom, amit ne mernék vele megosztani. A nővérem más, meg úgy alapjáraton a többi ember. Nem nagyon nyílok meg, félek attól, amit gondolnának rólam, attól meg egyenesen rettegek, hogy meg is hallom azt. Calebbel viszont próbálok fair lenni, mivel az ő elméjébe is bejárásom van, így az az igazságos, ha őt is beengedem a sajátomba, nem? És rajta látom, hogy érdekli. Hogy nem csak leül, meghallgat. Ő tudni akar mindenről. Tudom, hogy akár a tűzbe is tenné értem a kezét, de én is érte. Nem veszekszek vele, igazából alapból sem, de… tudom, ha megbántanám, az nekem jobban fájna.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Sok minden történik körülöttem. A felhők gyülekeznek a fejem felett, zivatart ígérve, és egyszerűen nem tudom, miképp ragadhatnék gyeplőt, vehetném kezembe az irányítást. Aggódom a bátyám miatt, és a nővéremmel sem stimmel valami, anyánkról meg ne is beszéljünk.
Mégis itt ülök az ágyamon, görcsösen szorongatva egy nyamvadt borítékot. Kezeim remegnek, ahogy feltépem. Olvasok. Nézem a betűket, de egyetlen szót leszámítva semmit nem vagyok képes felfogni a leírtakból.
Felvettek.
Mióta beadtam a jelentkezésem, mióta elintéztem mindent az ösztöndíjjal kapcsolatban, azt hittem, életem legjobb napja lesz ez. Napokon át izgultam, éjjeleket voltam fent B, C meg akár D tervet is készítve arra az esetre, ha a LA-nek nem kellek. Ott a legjobb a művészeti képzés. Olyan professzorok tartanak előadást, akiknek „unalmas” jelzővel gyakran illetett könyvei, mind a polcomon roskadoznak, s egy-egy közülök már meg is viselődött, annyit volt nyitogatva.
Elindul az első könnycsepp. A falhoz sétálok, leülök mentén a földre és neki vetem a hátam. Behunyom a szemem, mert csak arra tudok gondolni, a zöld fal túloldalán van valaki. Valaki, aki nincs jól, valaki, akivel dolgok történtek, amiket rajtam kívül talán senki más nem ért meg. És szüksége van rám.
- Mégis hogy tudnám őt itt hagyni? – halkan suttogok, felnézve a vállamat érintő kéz tulajdonosára. Ő volt egyedül beavatva az én majdnem magán akciómba. Az anyám. Mert én meg nélküle nem tudok létezni.
- Tudom, ő is ezt akarná, nem lenne önző, hagyna elmenni, de…. nem – azzal az elánnal gyűröm össze az álmomat jelentő papírt, és hajítom a szemetesembe. Nem leszek önző, sose voltam, és nem fogom itt hagyni a trutyiban a testvéremet. Biztos lesz lehetőségem máskor is… mikor minden rendben lesz. Még ha nem is az LA egyetemen.
- Mindig is féltékeny voltam rátok kicsit – ül le anya mellém mosolyogva, és a hátam simogatja közben.
- Ugyanakkor büszke is vagyok. Ez a feltétel nélküli szeretet, a tény, hogy képes vagy bármikor magad elé helyezni őt, és tudod…. kétséged sincs afelől, hogy ez fordítva is így működik… az ilyen nagyon ritka, hisz nézz meg minket. A nővéremet évek óta nem láttam, az öcsém meg inkább szemen köpne, mióta a nagyiék meghaltak… Ígérd meg nekem, hogy veletek az sosem fordul elő… történjen bármi, ne felejtsd el, micsoda Caleb neked, rendben? – biccentek, bár kétkedve, mert egyszerűen nem értem. Magukat a szavakat természetesen igen, csak a mögöttük rejlő gondolatokat nem. S ahogy édesanyám kezéhez nyúlnék, ő egyből el is rántja azt, felállva mellőlem.
- Ácsi kisasszony, azért mindent neked se kell tudni – kacsint, mosolyog… én viszont gondolatolvasás nélkül is látom, mennyire nem volt ez őszinte.

but tonight you're a stranger or some silhouette


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Chloe Planchart Empty
TémanyitásChloe Planchart EmptySzomb. Aug. 22, 2020 10:45 pm

Az álmokat nem kergetni
hanem megélni kell

Chloe Planchart

Drága Chloe! Chloe Planchart 897538487

Nem hittem volna, hogy ennyire gyorsan gazdára lel ez a leányzó, de nagyon örülök, hogy így lett és annak is, hogy Nálad lelt gazdára!! Ugyanis... azt kell mondanom, hogy tökéletes minden sora a történetednek! Chloe Planchart 3808243726 A fogalmazásodat már előző lánykádnál is imádtam és itt is. Ezért is örültem meg nagyon, mikor rájöttem, ki vagy! Chloe Planchart 897538487
Nos... Chloe. Pszichikusként az élet azért nem túl egyszerű, ugye? Látni mások gondolatait, az igazságot úgymond, néha iszonyatos. Mert... az, ami kijön az ember száján és amit gondol, nem mindig fedi egymást, igaz? A legszörnyűbb pedig az, ha egy hozzánk közelálló hazudik a szemünkbe. Vagy füllent. És a kegyes hazugsággal se lenne akkora baj, ha nem tudnád... nem tudom, anyukád fejében miféle gondolatok jártak, de azt hiszem, semmi jó.
Viszont, engedj meg egy kérdést! Tényleg feladod az álmod a bátyádért? Ha így is döntesz, joga lenne tudnia róla. De úgy sejtem, nem tervezted elmondani Calebnek ezt a magánakciódat. Ez egyszerre kedves gesztus és kellemetlen. Hisz gondolj bele... Caleb nagy eséllyel magát okolná azért, hogy elestél a művészeti sulitól. Chloe Planchart 3739568389 Ugyanakkor azt is tudom, hogy hálás lenne, amiért Vele maradtál! Hisz szüksége van rád, a húgára, akiben annyira megbízik!
Irigyellek titeket. A kapcsolatotokat. Becsüld meg tényleg, hogy ő van neked... ő is megbecsül.


Olyan videót, amiben csak Te vagy, nem találtam, de remélem, ez nem baj. Igen, nekem szokásom minden elfogadóhoz egy videót is hozzácsapni.  Chloe Planchart 3779015013 Érezd jól magad nálunk, Chloe és szaladj, hisz a bátyád és hamarosan elkészülő nővéred már Vár! Chloe Planchart 165619248  Chloe Planchart 897538487


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Chloe Planchart Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Chloe Planchart 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Chloe Planchart 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Chloe Planchart 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Chloe Planchart Empty
 

Chloe Planchart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Chloe szobája
» Chloe Planchart