Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásKutatólabor - Page 2 EmptyPént. Okt. 02, 2020 1:34 am


To: Elliott Campbell


303 words ✩ Open Your Eyes ✩ note:   Kutatólabor - Page 2 2909147992   



The time will come, when you'll have to rise Above the best, improve yourself





Ha már Hastings ügyében nem haladtunk előrébb, legalább azt reméltem, Elliot és Denise sikerrel járnak a projekttel kapcsolatban. Bár őszintén bevallom, a magam részéről nem sok reményt fűztem hozzá, mindössze csak egy kósza ötlet volt, hogy esetleg be tudjuk-e mérni a kardokat. Különlegesek voltak és mint olyanok, egyediek; szóval a reményem talán nem volt alaptalan. De a sikeresség már csak rajtuk múlt. Az utóbbi időben már sok mindent felmutattak, így tudtam, hogy értenek ahhoz, amit csinálnak. Az eszükkel segítették az egész szervezetet, de ez az ő esetükben pont elég volt. Bár, őszintén szólva Elliotot szívesen kiképeztem volna. De sosem ajánlottam fel neki, mint igazából senkinek sem. Lizziet is csak azért vállaltam el, mert Blair épp nem ért rá – bár végül egész jól sült el.
Az alagsorba vezető lépcsőn haladtam lefelé, a kutatólabor irányába, miközben újra meg újra elgondolkodtam azon, vajon Hazel után miféle embert választ majd a kard. Múltkor Blairrel sikeresen kitárgyaltuk, hogy mind törött lelkek vagyunk és talán azért sodort minket össze a sors, hogy kitöltsük az űrt a másik szívében. Jó volt ilyen teóriákat gyártani, még akkor is, ha nem volt semmi valódi alapja. Hisz nem tudtuk, a kard honnan származik, miért választ ki minket, vagy miért irányít. Azt sem tudhattuk biztosra, hogy Jó. Habár visszagondolva Lizzie szavaira… bizakodhattam abban, hogy Jó. A mágiánk legalábbis tisztább volt, mint amit ő valaha is elszívott másokból.
Megálltam végül az ajtó előtt és pont hallottam a csörömpölést, így azonnal benyitottam, kopogás nélkül.
- Elliot? – Hallottam, hogy beszél, de azt nem, hogy kihez. Azt hittem, ma Denise nincs bent… beljebb lépkedtem. – Minden oké, Elliot? – Álltam meg végül mögötte. Láttam, hogy megijedt és ezt szavakkal is alátámasztotta. – Mi folyik itt? Minden rendben? – Kérdeztem újra, a földön heverő összetört fiolákra nézve, majd vissza a fiúra. – Van valaki veled? – Körbefuttattam a tekintetem a helyiségen, de nem láttam senkit.



Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Kutatólabor - Page 2 Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Kutatólabor - Page 2 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Kutatólabor - Page 2 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Kutatólabor - Page 2 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Kutatólabor - Page 2 Empty
TémanyitásKutatólabor - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 01, 2020 9:34 am



To: Isaac


In life there aren't failures, just lessons that need to be learned!






Valahogy a csapat részévé szerettem volna válni, főleg meghálálni azt, amiért befogadtak mindkettőnket. Mindenképpen hasznosítani akartam a tudásomat és bár hiába vágytam terepmunkára, az én helyem mégis csak a technikai részlegnél volt. Ha mással nem is tudtam, de legalább ezzel segítettem a társaimat. Én így voltam vele, gondolom Denise is hasonlóképpen érzett, ezért is vetettünk fel egy ötletet az Ötöknek, hogy mi lenne, ha létrehoznánk egy szerkezetet, ami megtalálná a kardokat. Pontosabban, ami bemérné azt a helyet, ahol éppen tartózkodnak azok a tárgyak. Elfogadták a javaslatot és rögtön hozzá is kezdtünk a feladathoz… több napig dolgoztunk Denise-szel, míg kísérleti stádiumra nem jutottunk. Rengeteg próbába és időbe telt, hogy közelebb jussunk a megoldáshoz és talán kijelenthetem, hogy megvagyunk. Persze meglehet, hogy a mostani kísérlet is kudarcba fullad, de mint mindig, egy próbát megér… Ezért is döntöttem el, hogy korábban bemegyek a laborba még Dinnie előtt. Előveszek minden fontos eszközt és így bőven lehet időnk felkészülni Isaac fogadására. Viszont amint a laboratórium ajtajához értem, hirtelen megtorpantam… Mielőtt benyitottam volna, akkor láttam meg az ablakon keresztül, hogy valaki a fiolákkal babrálgat odabent. Teljesen idegen volt a számomra, mivel kettőnkön kívül senki sem használja ezt a helyiséget. Lassan és hallkan léptem be, majd az ember felé vettem az irányt. Önvédelemből kaptunk egy sokkolót, így azzal a kezemben haladtam egyre közelebb hozzá. Amint a köztünk levő távolság elérte a két métert, abban a pillanatban fordult felém az idegen és őrült arccal, a kezeiben a fiolákat rázva morgott rám… Apám volt az… – Jézusom! – Majdnem felugrottam a terem közepén levő asztalra, azonban szerencsére csak az oldalának ütköztem neki. Nem lett volna jó, ha megtörténik, hiszen minden munka, illetve kísérletezésre váró tárgy ott hevert. Ha a testemet csak úgy rávetettem volna, a fáradozásunknak lőttek… Mindent kezdhettünk volna elölről… – Te, mit keresel itt? – Néztem rá mérgesen… Nem elég, hogy amióta itt vagyok, látom őt, de még véletlenszerű helyeken is megjelenik… Csoda, hogy eddig nem vette észre senki… Az is lehet, hogy csak én látom, viszont akkor eléggé furcsán nézhet ki az, hogy beszélek a semmihez… – Mit művelsz? Tedd le azokat! – Mordultam rá erőteljesen… Rögtön felismertem a két fiolában levő elemeket. Nátrium és Klór… Ha össze is vegyíti azokat, csak sót fog kapni, tehát amiatt nem aggódtam. Az utasításomra azonban kinyújtotta a karjait és egy mozdulattal elengedte az üvegcséket. A padlóra érkezve darabokra törtek… – Nem így gondoltam… – A földre néztem, majd rá érthetetlenül, hogy vajon ez mire volt jó… bár tudom… plusz munka, mert fel kellett söpörnöm az egészet… így elő is vettem a seprűt meg a lapátot. Miközben csináltam a dolgomat, szúrós tekintettel figyeltem őt, viszont nem tudtam sokáig rajta tartani a szememet, mivel egy mosollyal az arcán köddé is vált… Ekkor nyílt ki az ajtó… Ahogy meghallottam, azzal a lendülettel fordultam oda… – Jaj, Isaac! – Szinte kiugrottam a cipőmből. Kirázott a hideg, ahogy megjelent hirtelen a semmiből… Egy nagyot nyeltem. – A szívbajt hoztad rám! – Kaptam is a mellkasomhoz a kezemet. – Későbbre vártalak! – Közöltem vele, majd folytattam a takarítást.

489 Words ••• Somebody ••• note: Isaac Kutatólabor - Page 2 846202165 ••• kredit



Elliot Campbell
Beavatott vadász
a testvériség mágikus csatlósa
Elliot Campbell



163
C szint:
Kalmithil
Kutatólabor - Page 2 Tumblr_inline_p7rmirMpMd1sk47ji_100
E szint:
Pharael

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
9
Másik felem :
Lejátszási listám :
Unknow Fighter
Kutatólabor - Page 2 Tumblr_ofpp8jYz9r1uwl6nzo5_250
Carry you
What happened to you?
Dangerous
Find me
Akinek az arcát viselem :
⇜ Iain De Caestecker ⇝
Tartózkodási helyem :
⇜ Denver ⇝
Az álarc mögött :
Fedora

Kutatólabor - Page 2 Empty
TémanyitásKutatólabor - Page 2 EmptyPént. Szept. 25, 2020 11:33 am

Kutatólabor
Elliot Campbell ↯ Denise Price színtere



Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Kutatólabor - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Kutatólabor - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Kutatólabor - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Kutatólabor - Page 2 Empty
TémanyitásKutatólabor - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Kutatólabor - Page 2 Empty
 

Kutatólabor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Augustin kutatólabor