Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásMy daughter ♡ EmptyPént. Okt. 09, 2020 2:39 am

Isabelle/Imogen Ward
Szabad / Beregisztrált / Foglalt


Play by:
Virginia Gardner (nem szeretnék engedni belőle!)
Kor:
2002. februárjában születtél, azaz jelenleg 18 19 éves vagy
Faj:
Ember
Beállítottság:
Amit szeretnél
Szerepkör:
A lányom, akiről nem is tudok
Kapcsolatok:
Én, mint az apád; valamint @Larissa Blackwell, aki az én leendő párom... továbbá bárki az Ötök testvériségéből és persze saját magad által kialakított kapcsolati szálak. Engedd el a fantáziád, ne csak rám hagyatkozz, állj meg a saját lábadon is! My daughter ♡ 2143335336

A történetünk
strangers in your head

2001. májusa. Ekkor találkoztam édesanyáddal, mikor... nos, miután megszöktem a saját apámtól, de ez hosszú történet és nem tartozik most ide. Megismertem Angela Wardot; őszintén szólva azt az estémet nem pont úgy terveztem, ahogyan alakult. Én 15 éves voltam, ő a 20-as évei elejét taposta; gyönyörű volt és megakadt rajta a szemem, de nem óhajtottam bármit is tenni az irányába. Megtette ő. Egész este velem volt, egy csomó dolgot elmeséltem neki magamról; iszogattunk... végül pedig az ágyában kötöttem ki. Nem részletezem, mi is történt pontosan.
Később rájöttem, hogy Angela nem csak velem, de másokkal is lefeküdt pénzért. Egy prostival hozott össze a Sors. Vele voltam együtt először (S jelen pillanatig utoljára is. Sosem voltam egy nagy élv-hajhász). Nem kért tőlem fizetséget, azt mondta, megsajnált és akart szerezni nekem egy jó estét. Ezt pedig megkaptam.
Másnap elváltak az útjaink és én azóta nem is láttam. Nem kerestük egymást, s őszintén szólva, nem is lett volna rá okom, hogy visszamenjek hozzá. A saját lábamra akartam állni, még akkor is, ha 15 évesen ez nagyon is nehéz volt.

A mai napig nem vagyok tisztában a ténnyel, hogy 2002. februárjában megszülettél. Hogy mégis hogyan lehetséges ez? Úgy, hogy Angela kénytelen volt megtartani téged. A körülmények nem adtak lehetőséget neki arra, hogy elvetessen Téged. Drága volt, ráadásul félt is attól a műtéti beavatkozástól. Szóval megszülettél... viszont az életmódjával nem hagyott fel. Te pici baba voltál, s ő továbbra is felvitte magához a kuncsaftjait. Te ebben nőttél fel. Szinte minden nap más pasival láttad az anyádat, de mégsem tudtál rá soha haragudni, mert... neked mindent megadott, amit tudott. Legalábbis pénzt, ételt, s ilyesféle dolgokat mindenképp. Amire képtelen volt, az a szeretet. Sosem ült le veled beszélgetni a gondjaidról. Sosem segített a fiú ügyeidben. Sosem segített valójában semmiben.
De egy dolgot sosem titkolt el előled. Azt, hogy az apád kicsoda... habár nem volt fényképe rólam, vagy bármi kézzel fogható tárgy, de a nevemet tudta, s a történetem egy részét is. Tudott a családi hátteremről, a fogadott húgom haláláról, tehát mindarról, amiért el kellett végül szöknöm otthonról. Nem tudom, mai napig nem tudom, miért meséltem neki. Ki voltam bukva minden miatt. Talán azóta a nap óta soha, senkinek sem öntöttem ki így a szívem.

18 évesen jutottál el arra a pontra, hogy rájöjj, az anyád mellett egyszerűen semmi jó nem várhat rád. Egészen eddig kitartottál mellette, próbáltál mindent kihozni magadból, amit csak lehet, de te sem tudsz a végtelenségig küzdeni, nem igaz? Nincs senki. Az anyád nem törődik veled, csakis azt látod, hogy férfiakat visz haza, veled egyáltalán nem foglalkozva. Magadnak kell főznöd, magadnak kell mosnod, magadnak kell mindent csinálnod. Habár jársz iskolába, de látva, hogy az osztálytársaidnak fényévekkel jobb élete van, igencsak szégyelled, hogy hová is születtél. Nem akarsz vele maradni... ezért is szöksz el hozzám. Elindulsz legalábbis New Yorkból Denverbe, hogy felkutass engem.
Azt várod tőlem, hogy legyek olyan szerető szülő, mint amilyen édesanyád sosem volt és sosem lesz. Azt hiszed... hogy ennyi év elteltével én megtaláltam a boldogságot és nem az a magának való, megtört srác vagyok, akiről az anyád mesélt. De sajnos mit sem változtam!
Nem vagyok apa figura. Sosem leszek az, tudod? Legalábbis ezt vallom...

Kettőnk apa-lánya viszonyát egy lassan kibontakozó folyamatnak szánom. Neked szükséged van rám, arra, hogy végre valaki figyeljen rád és óvjon, szeressen, míg én képtelen vagyok apaként viselkedni. Nem csak előled, mindenkitől elzárkózom a magam módján, ugyanis úgy vélem, mellettem mindenki meghal.

Szeretném, ha sokat kellene küzdenie mindkét karakternek magával és egymással is; én ilyen kis érzelmi kínzó vagyok. My daughter ♡ 3739568389 Szeretem, ha semmi sem egyszerű.
A későbbiekben akár vadásszá is válhatna a lány (beavatott vadásszá), de szó szerint arra gondolok, hogy később. Isaac amúgy sem engedné nagy örömmel, hogy egy 17-18 éves lány, minden háttéri tudás nélkül vadász akarjon lenni. My daughter ♡ 1505513385

// Ha valaki bevállalja, hogy még inkább felforgatja az életemet, akkor állok elébe! Very Happy Amint megérkeztél, dobj meg egy üzenettel és ötletelünk, mi-merre-hogyan. Egyedül a PB és a kor kötött, a névvel rugalmas vagyok, bár szerintem Angelának volt humora, ha hasonló nevet adott a gyereknek, mint ahogyan az apját hívják. Very Happy //

as if you don't remember

Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
My daughter ♡ Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
My daughter ♡ 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
My daughter ♡ 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
My daughter ♡ 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

My daughter ♡ Empty
 

My daughter ♡

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal