Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásBonnie Bennett EmptyCsüt. Okt. 15, 2020 1:34 pm

Bonnie Sheila Bennett
Play by: Kat Graham




Becenév
Bonnie, Bonbon

Titulus
The Bennett witch

Születési hely, dátum
Mystic Falls, 1993. február 5.

Csoport
Warlock

Rang
Boszorkány

Beállítottság
Heteroszexuális

Alakváltás
VÁLASZHELYE

Átváltozás
Boszorkánynak születtem, de az erőm nem mutatkozott meg azonnal. Egyszer voltam szellem, mondhatni halott, de Jeremy látott engem. Rajta keresztül tudtam kommunikálni a barátaimmal.
Volt lehetőségem visszatérni az élők sorába, de aztán újra elragadott a halál. Legalábbis ezt hittem, de Damonnal együtt egy börtönvilágba kerültünk, ahol egy őrült pszichopata volt elszállásolva.
Onnan is kijutottam, élve.
Család
A családot nekem főként a nagyi jelentette. Ő volt az, aki mindig ott volt nekem és ellátott a meséivel, legalábbis sokáig azt hittem, minden mese és kitaláció, amit mond. De igaza volt, boszorkány vagyok.
Anyám elhagyott minket és vámpírrá vált, apát pedig Silas ölte meg a szemem láttára, akkor, mikor épp a másik oldalon rekedtem. Borzasztó volt az a tehetetlenség, amit akkor éreztem.
Mára már nem maradt senki élő a családomból.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Rettentően magányosnak éreztem magam. Azóta a nap óta, hogy Enzo és Damon szó szerint felszívódtak, nem telt el úgy egy óra sem, hogy ne gondoltam volna rájuk. Számomra mindketten fontosak voltak. Helyesbítve ők voltak a legfontosabbak talán az életemben. A szerelmem és a legjobb barátom. Bár Damonnal még akadt elszámolnivalóm amiatt, hogy csak úgy szó nélkül képes volt koporsóba feküdni, cserbenhagyva mindenkit, akit csak ismer. Megértettem, hogy Elena nélkül az élete szörnyű és sivár, de én mellette álltam volna és tudtam, hogy képes lenne egy Elena mentes életre. De feladta és gyáván elfutott. Magamra hagyott. Ezt talán sosem fogom neki elfelejteni.
Stefan és Caroline boldogsága cukormázas volt és émelyítő. Szerettem őket, örültem a boldogságuknak, de egyre csak arra emlékeztetett, hogy nekem senki sincs, akihez fordulhatnék, akihez odabújhatnék. Néha úgy éreztem, hogy minden egyes áldozat, amit hoztam, letört belőlem egy apró darabot. Mintha útközben mindig veszítettem volna valamit azzal, hogy önzetlen voltam. Nehéz lett volna egy olyan döntéssel együtt élnem, ahol magamat helyezem előtérbe és nem a barátaimat, akikért tűzbe tenném a kezem.
Egészen addig megmaradtam ennél az álláspontomnál, amíg Arcadius el nem kezdte a piszkos kis játékait. Enzo és Damon megkerültek, de az a játszma, amit az Ördög űzött velünk, velük… az kétség kívül borzasztó volt. Választanom kellett közülük, hogy ki maradjon életben. Arról nem beszélve, hogy végig kellett néznem, hogyan esnek egymásnak. Damon mindent bevetett, hogy életben maradjon. Önző volt és csakis magára gondolt, mint mindig. Ez volt az a pont, amikor úgy éreztem, hogy itt az ideje magamra gondolni és a saját érzéseimre.


„I choose Enzo

Végül hiába választottam Enzot, a sors elragadta tőlem. Mintha az évek alatt hozott áldozataim nem lettek volna elegek. Kellett még egy utolsó. Az a nap, az a pillanat… azt hiszem, bennem tényleg eltört valami. Még mindig tisztán emlékszem arra a napra.
Enzo belement abba, hogy bevegye a gyógyírt. Leélhettünk volna egy emberi életet, együtt öregedhettünk volna meg. Csendben meghaltunk volna 40-50 vagy 60 év múlva… és mikor ez megtörténik, Elena magához tért volna, hogy Damonnel legyen. Ez kerek lett volna és talán mindenki megkapta volna a „boldog befejezést”. De Cade közbeszólt. Damonéknek jött egy terve, ami használhatónak tűnt. Már a házban voltunk Enzoval, mikor kaptuk a telefonhívást.
Nem tudtam, hogyan döntsek. A saját boldogságomat akartam, mert a terv nem tűnt ezer százalékosnak és ha ez így van, akkor a gyógyír örökre elveszett volna, mindenféle lehetőséggel együtt.
- Szóval Elena itt van – Enzo a szoba felé pislogott, ahol a koporsó is volt. – Őmiatta vetted meg a házat.
- Elhozattam a brooklyni raktárból, miután Damonnel eltüntetek. A biztonság kedvéért. – Miközben beszéltem, egyre beljebb sétáltam. Nem tudtam, hogyan hozakodjak elő azzal, hogy lemondtam a boldog jövőnkről.
- Hallottam a beszélgetésed Damonnel. – Rám nézett. Nem így akartam, talán sehogy sem akartam, de muszáj volt.
- Igaza van. Most nem szabad önzőnek lenni. Cade legyőzése a legfontosabb. – Sóhajtva néztem körbe, a fejemet csóválva. – Olyan közel vagyunk ahhoz, hogy megkapjunk mindent, amit akarunk… itt van előttünk. – Próbáltam mosolyogni, de Enzo talán grimasznak látta. – És nem kaphatjuk meg.
Enzo felém fordult és kitárta a karjait, majd maga felé intett.
- Gyere ide, Love! – Nem kellett kétszer kérnie. Szorosan átöleltem a nyakát és még szorosabban bújtam hozzá. Bosszantott a helyzet, hogy megint elestem attól, ami nekem lett volna fontos.
- Sosem kaphatom meg, amit én akarok. Mindig feladom… mindig azt teszem, ami helyes. – Lassan szakadtam el tőle, felnézve rá, keserédes mosollyal. – Mindenki másért. – A tekintetem könnyektől csillogott, de nem adhattam utat nekik.
- Meg akarod tartani a gyógyírt? – Kérdezte jogosan Enzo, mire a fejemet ráztam.
- Nem. Segíteni akarok. Cade-n akarom használni, csak szívás. – Fürkésztem. Jó lett volna tudni, mennyire haragszik rám, vagy haragszik-e rám egyáltalán.
- Nos, az önzetlenséged tesz azzá, ami vagy. – Mosolygott. – És én melletted leszek, bármi is történjen.
- Sajnálom, hogy beígértem a jövőnket, amit talán sosem kapunk meg.
- Bonnie. Akkor is szeretni foglak, ha vámpír maradok. – Ez volt az a mondat, ahol tudtam, hogy tényleg nem neheztel rám. – Még mindig lehet jövőnk.
Nem sokkal később a ház kivetette magából Enzot. Elkezdődött az a pokol, amire nem voltam felkészülve egy fikarcnyit sem.
A következő kép, amire tisztán emlékszem, hogy Enzo összeesik és mögötte Stefan bukkan fel, a kezében Enzo szívével. Tisztán cseng a fülemben a saját sikolyom.
Ilyen elveszíteni valakit végleg.

Azonban nem adtam fel. Mindenáron vissza fogom hozni Enzot. Tudom, hogy képes vagyok rá. Bízok magamban és az erőmben.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Thersez

Az álarc mögött: Amethyst


Bonnie Bennett
Boszorkány
mágia birtokosa
Bonnie Bennett



163
C szint:
Kalmithil
Bonnie Bennett Tumblr_inline_ou1aoyWgSm1u82isd_500
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
the • bennett witch
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
amazing • kat graham
Tartózkodási helyem :
mystic • falls
Az álarc mögött :
amethyst

Bonnie Bennett Empty
TémanyitásBonnie Bennett EmptyCsüt. Okt. 15, 2020 5:57 pm

“We choose our own path.
Our values and our actions
they define who we are."

Bonnie Badass Bennett

Mindig is bátornak és önzetlennek tartottalak, sőt, nem egyszer lettek kihasználva ezen jó tulajdonságaid, csak hogy elérjük a célunkat. Elmondani nem tudom, mennyire sajnálom azt, ami Enzóval történt. Csak remélni merem, hogy jóvá tudom tenni valahogy, bármennyi időbe is telik majd. Senkinek nem szabadna mindig és minden helyzetben másokat saját maga elé helyeznie. Sok nehézség árán, de talán te is megtanultad végre, a saját boldogságod néha többet ér mindennél, s nem lehet helyes egy döntés sem, ha közben te magad szenvedsz. Tudom, a legutóbbi szomorú eset teljes mértékben az én lelkemen szárad, ettől függetlenél szeretném rendezni veled a kapcsolatomat, s ugyanúgy ott lenni neked mindig, ahogyan régen is volt. Talán egy nap meg tudsz nekem bocsátani... Bonnie Bennett 3739568389

Bevallom, megkönnyeztem az előtörténed, teljes mértékben át tudtad adni mindazt, amit Bonnie már olyan sokszor átélt. Sad Szegény lány valahogy mindig rosszul jött ki ebből a hősködésből, ő húzta a rövidebbet, még a sorozat végén sem kapta meg a boldog befejezést.
A lapod minden egyes sorában jelen volt a Bennett boszorka. Néhányan már megpróbálták hozni, s bele is tört a bicskájuk, vagy idővel búcsúztak tőle; bizony nehéz feladat őt hozni, hiába tűnik könnyűnek. Ezúttal viszont egész biztos jó kezekbe került, ahogyan azt már jó pár karaktereddel bizonyítottad. Bonnie Bennett 2142956176
Egy játékot majd mindenképp tartogass nekem is, most pedig szalajd foglalózni, Enzo már nagyon vár rád - és még egy páran vagyunk így ezzel! Bonnie Bennett 2985343060


ex-Stefan Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
ex-Stefan Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Bonnie Bennett K62k2AB
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
96
Titulus :
somewhere between heaven and hell
Másik felem :
Bonnie Bennett Tumblr_inline_pfnaikuB8F1qlt39u_250
Caroline is my beautiful wife
Ennyi éve vagyok a világon :
177
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
paul 'herohair' wesley
Tartózkodási helyem :
mystic falls

Bonnie Bennett Empty
 

Bonnie Bennett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bonnie Bennett
» Bonnie Bennett
» Bonnie Bennett
» Bonnie Bennett
» Bonnie szobája