Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásAmelia Morgenstern EmptyVas. Dec. 13, 2020 9:51 pm

Amelia Morgenstern
Play by: Caity Lotz




Becenév
Meg se próbáld.

Titulus
isolated princess

Születési hely, dátum
New Orleans, 1987. október 26.

Csoport
Hunter

Rang
Ötök testvérisége vezető

Beállítottság
Biszexuális

Egyedi képesség
Fájdalomátvitel

A saját fájdalmamat át tudom ruházni az ellenségemre, persze azért egy halálközeli élményből nem tudnék visszasétálni, mert azért valamilyen szinten még az is energiámba kerül, hogy használjam a képességemet.
Átváltozás
Valamilyen szinten mindig is vadász voltam, hiszen már a szüleim is ezt a "mesterséget" űzték így a gyerekkoromtól kezdve erre a pályára terelődtem. Azonban nem olyan régen kezdődtek a furcsa álmok a Wallace kardnak köszönhetően. Eleinte nem akartam vele foglalkozni, de idővel már egyre erőteljesebb, szinte erőszakos késztetést éreztem arra, hogy Denver-be menjek, ahol meg is pecsételődött mindezzel a sorsom. Egyike lehetek az öt vezetőnek, habár sosem voltam kifejezetten csapatjátékos. Bár ez nem teljesen igaz, hiszen egy időben még igen is számítottam másokra, viszont elég hamar rájöttem, hogy egyedül csak saját magamra számíthatok, úgyhogy nem tudom, hogy mennyire volt jó döntés a kard részéről engem választani. Mindennek azonban nem csak hátránya van - talán több az előnye, mint a tényleges hátránya -, hiszen olyan dolgokra lettem képes, amelyre eddig talán nem voltam képes, vagy sokkal több erőfeszítésembe került ezelőtt.
Család
Az, hogy egy vadászcsalád gyermekeként jöttem a világra, szinte önmagabán hordozta már a tragédia lehetőségét. A veszély folyamatosan az életünk része volt, de az igazság az, hogy a világ veszélyei alól még akkor sem mentesülnék, ha nem lettek volna a szüleim vadászok. Így legalább már gyerekkorom óta tisztában lehettem azzal, hogy mennyire veszélyes is a világunk. Habár nem lettünk ártatlan áldozatai a világunk körforgásának végül mégis azokká váltunk. A szüleim meghaltak nekem pedig a veszteségükkel kellett szembenéznem. Még mielőtt bárki is azt gondolná, hogy nyalogatni kezdtem a sebeimet inkább arra fordítottam az energiámat, hogy közel érezhessem magam hozzájuk így elhatároztam, hogy mindenképpen követem őket és én magam is vadász leszek, hogy megbosszúlhassam a halálukat.
Mondhatni szerencsés voltam, hogy a családom elveszítése után egy újabb családra tettem szert. Isaac; olyan volt mint a testvérem, amióta csak az eszemet tudom. Neki köszönhetően volt újra otthonom, hiszen hozzájuk költözhettem. Nem is tudom hova kerültem volna nélküle, mert rajta kívül nem volt már senkim sem. Mérhetetlenül megbíztam benne. A legfontosabb személy volt a számomra és nagyon sok mindenre nyitotta fel a szememet, de legfőképpen arra, hogy végsősoron senki másban nem bízhatok, mint saját magamban.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

• BETRAYAL •

Fiatalok voltunk és kockáztattunk. Azt hittük, hogy készen álltunk arra, hogy élesben is kipróbáljuk magunkat, de még csak a közelében sem álltunk annak, hogy igazán felkészüljünk minden egyes különböző változóra, amely a terepen előjöhet. Túl nagy fejszébe vágtuk a fejszénket és kis híján még esélyem sem volt tanulni a hibáimból, hiszen az élet és a halál között lebegtem a földön. A szívem olyan lassan vert, hogy észre sem lehetett venni, a tüdőm vészesen szomjazott a levegőért, de én mégsem voltam képes arra, hogy levegőt vegyek. Nem emlékszem arra, hogy kerültem a földre, vagy mi előzte meg mindezt azt sem tudom, hogy mennyi ideig voltam a teljes sötétség fogságában mégis a kínok karmai közül nem menekültem meg sokkal inkább megfürdöztem benne. A fájdalmat választottam és túlélést bármennyire is nehéz volt kitartani, de nem voltam hajlandó feladni. Hiszen Isaac-re vigyáznom kell. Talpra kell állnom, küzdenem kell, ha nem is magamért, akkor érte. De bármennyire is igyekeztem egyetlen egy porcikám sem volt hajlandó megmozdulni, mintha teljesen megbénultam volna.
Az oxigénhiánytól alig láttam, mégis egy valamit tisztán kivettem a homályos képből, amely elémterült. Alig bírtam nyitva tartani a szememet, de láttam a hátát, ahogyan távolódott tőlem. Egyre gyorsabban és gyorsabban, mígnem már nem bírtam nyitva tartani a szemeimet és átengedtem magam a sötétségnek, de előtte még haloványan suttogtam a semmibe a nevét. - Isaac...
(...)
Minden porcikám sajgott, de mégis nem a kemény föld volt alattam ezúttal, hanem egy kényelmes ágyban ébredeztem. Megrémültem, mert nem tudtam, hogy hol vagyok, de alig bírtam kinyitni a szemeimet. Egy sötét, de mégis ismerős szoba kellős közepén voltam. Hát mégis visszajött értem, hisz hogy lehetnék másképp itt? Szinte rögtön felültem az ágyban, aminek köszönhetően a fájdalom végigsugárzott a testemen, ahogyan kinyílt az ajtó. - Isaac! - Csak látni akartam, hogy jól van, hogy kettőnk közül neki sikerült jobban teljesítenie. Azonban, mikor helyette az apjának alakját pillantom meg a beáradó fénynek köszönhetően visszatér az emlékem arról, ahogyan elsétál. A mellkasom, a szemeim szinte rögtön égni kezdenek és legszívesebben sírnék, de hamar átveszi mindennek a helyét a düh és a csalódottság. - Nem láttam azóta, hogy mindketten eltűntetek. De nem kellene meglepnie, hogy magadra hagyott. Mindig egy haszontalan senki volt. - Ösztönösen tiltakozni akartam a szavai ellen, de mégsem jött ki egyetlen egy szó sem az ajkaimon egyszerűen túlságosan is sok és vegyes érzelem kavargott bennem, amely a fájdalom mellett lefoglalta minden agytekervényem és ez hosszú órákon keresztül így maradt.
Nem mentett meg. Magamra hagyott. Ott hagyott meghalni.

• REBIRTH •

Miután felépültem több sérülést szereztem, mint amennyit meg tudnék számolni. Igyekeztem mindig túllépni a saját korlátaimat a fáradtság és a fájdalom soha többé nem állított meg. Nem adtam fel míg az ájulás nem kergetett, de még akkor is, talpra álltam és képes voltam elsétálni. Nem számíthatok senkire, hogy megmentsen. Ezt nem várhatom el senkitől sem. De nem is akarom, hogy rá legyen szorulva, hogy bárki is megmentsen. Egyedül ömagamban bízhatok. A szívemet egy életre elzártam mindenki elől. Senkit sem engedtem közel, hogy még véletlenül se égethessem meg magamat. Persze voltak, akik szerettek volna az életem részesei lennie, de ez csak még inkább arra késztetett, hogy igyekezzek távolságot tartani velük szemben. Általában ezután soha többé nem láttak.
Isaac apjáról egy teljesen más kép volt a fejemben, de mintha az idő múlásával végre kezdtem volna levetkőzni a naivitásomat, ami kis híján a vesztemet okozta. Azt hittem, hogy számítok Isaac-nek, hogy rábízhatom az életemet, de mindez csak ahhoz volt elég, hogy eláruljon. Hálás vagyok az apjának, amiért megmentette az életemet, de ezen felül semmi mást nem érzek az irányába és úgy érzem a tartozásomat letudtam azon idő alatt, míg még vele maradtam. Ahhoz azonban, hogy senkire ne támaszkodjak őt is magam mögött kellett hagynom. El kellett sétálnom. Mert ebben a világban az egyetlen személy, akire számíthatok az csak én vagyok és remekül bevédem a saját hátsómat. Mondhatni jobban, mint eddig bárki is valaha. Na, nem mintha sok tapasztalatom lenne a területen. Egy emberben csalódtam, de mivel az kis híján az életembe került eszem ágában nincs kockáztatni. Egy életre megtanultam a leckét.  S ennek köszönhetően talán még a szüleimnél is jobb vadász lett belőlem.
Maradj távol mindenkitől.

• CALLING •

Mindig is voltak furcsa álmaim. Főleg, mivel a rémálmok sem álltak túlságosan távol tőlem. Az évek során egy mindig visszatért, de az ember nem felejti el könnyedén, amikor egy hajszálon múlott, hogy elveszítette az életét. Idővel azonban legalább annyi előrelépést sikerült elérnem, hogy sokkal inkább rutinnak tűnt, mintsem bármilyen érzést is kiváltott volna belőlem.
Ez azonban más volt. Persze azt hittem eleinte, hogy a késő esti üveg sör tette meg a hatását, de amikor már szinte minden álmomban Denver-t láttam magam előtt, amelyhez hozzákapcsolódott egy érzés is, mintha otthonra találtam volna. Bevallom nehéz volt beazonosítani az érzést, mert már nem igazán emlékszem, hogy milyen volt, amikor volt otthonom. Nem akartam mindezzel foglalkozni, hiszen volt jobb dolgom is, mint valami álmokat kergetni, amelyeknek a célpontja Denver. Ott volt viszont egy kard is, amit egyértelműen nem képzeltem. Nem tudtam, hogy mégis mit jelenthet ez, de végül a kíváncsiságom eluralkodott rajtam és eldöntöttem, hogy elmegyek Denver-be. Ami talán mindennél is furcsább, amikor beszálltam az autóba az anyós ülésen már ott volt egy térkép, amelyen vastagon be volt karikázva Denver. Nem tudom, hogy ez is egyike volt-e a különös jeleknek vagy sem, de az már bebizonyosodott, ha akarok sem tudok hátat fordítani mindennek.
Vannak dolgok, amelyek elől nem menekülhetsz bármennyire is szeretnél.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Liliana DeFleur

Az álarc mögött: Winnie


Amelia Morgenstern
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Amelia Morgenstern



163
C szint:
Kalmithil
Amelia Morgenstern Tumblr_inline_oi5fkihHDZ1u8p84r_100
E szint:
Pharael

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
11
Titulus :
♡ isolated princess
Másik felem :
too dead to care
heart of stone

A lelkem zárt ajtói mögött :
Amelia Morgenstern Tumblr_ogzbl9RG1Y1qe7idyo8_250
sweet as sugar, hard as ice, hurt me once i'll kill you twice
Ennyi éve vagyok a világon :
36
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ caity lotz
Tartózkodási helyem :
♡ denver's calling my name
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Amelia Morgenstern Tumblr_oqnfp3CVXv1vivin4o5_400
if you're going through hell
• • keep going • •

Az álarc mögött :
♡ winnie

Amelia Morgenstern Empty
TémanyitásAmelia Morgenstern EmptyPént. Dec. 18, 2020 12:41 am

Káprázik a szemem
vagy a múlt néz vissza rám?

Dear Amy

Drága Amy! Amelia Morgenstern 3808243726

Nem hiszek a szememnek. Te élsz?! ... Mármint, ez így most elég erős a részemről, hisz én voltam az, aki ott hagyott téged. Gyáva voltam, és gyerek, de ez nem mentség, ugye? A soraidat olvasva pontosan tudom, hogy mit érezhetsz miattam. Én tettelek ennyire bizalmatlanná és zárkózottá, hideggé.  Amelia Morgenstern 1952847726 Pont olyanná váltál talán, mint én; bár nem, én talán zárkózottabb voltam, mint te. A gyerekkorunkban elkövetett hibámat pedig talán újra és újra képes lettem volna elkövetni, mert bemagyaráztam magamnak, hogy nekem csak ez megy. Úgy éreztem sokáig, hogy nem szabad bárkihez is közelebb kerülnöm, mert úgysem leszek képes megóvni őt. Amelia Morgenstern 1698350533  Aztán megismertem Blairt és Larát... és mindez megváltozott. Amelia Morgenstern 2909147992
Bízom benne, hogy te is nyitni tudsz majd újra, talán felém is, bár... őszintén, a kardnak van humora, ha pont téged hoz majd el közénk. Nem tudom, miképp fogsz reagálni rám, de arra sem, hogy nekem mi lesz az első gondolatom, mikor meglátlak.  Amelia Morgenstern 1390903549 Valószínűleg nem ismerlek majd fel, vagy csak nem leszek biztos abban, ki vagy... hisz úgy tudom, halott vagy.
Mindent félretéve, a lapod tökéletesen visszaadta azt, amit vártunk, amit megálmodtam! Amelia Morgenstern 2985343060 Nálad jobb kezekbe nem is kerülhetett volna ez a csodalány. Tudom, hogy te ki fogod bontakoztatni és a kapcsolatunk is olyan zűrös lesz, mint ahogyan annak lennie kell... oh, és persze vár rád egy eretnek is, aki úgy hiszem, meg fogja még bolygatni a lelkivilágodat. Vagy mondjam inkább úgy, hogy érzelmi világodat? Amelia Morgenstern 2909147992


Hess foglalózni, hogy csatlakozhass a díszes társaságunkhoz! Amelia Morgenstern 69927724 És mindenek felett: érezd jól magad nálunk! Amelia Morgenstern 2277214908


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Amelia Morgenstern Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Amelia Morgenstern 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Amelia Morgenstern 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Amelia Morgenstern 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Amelia Morgenstern Empty
 

Amelia Morgenstern

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Amelia Morgenstern
» Amelia Morgenstern
» Amelia Morgenstern szobája