Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásChelsea Jenson  EmptyHétf. Dec. 21, 2020 6:12 am

Chelsea Jenson
Play by: India Eisley




Becenév
Chels

Titulus
a lelkiismereted (csak nem most)

Születési hely, dátum
egy kicsi faluban a mai Pennsylvania területén, 1450. február 12.

Csoport
Heretic

Rang
Eretnek

Beállítottság
heteroflexibilis

Alakváltás
VÁLASZHELYE

Egyedi képesség
VÁLASZHELYE

Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye.
Átváltozás
Klaus Mikaelson meggyógyított a vérével, azt hitte, hogy tudok segíteni neki lévén, hogy boszorkány vagyok, de akkor még nem tudtam, hogy nincs saját mágiám, ahogy azzal sem voltam tisztában, hogy belőle nyerhetek. Nem voltam a hasznára, így megölt. Stephanie talált rám, megpróbált segíteni, de már késő volt, viszont ahelyett, hogy meghaltam volna, vámpír-bosziként tértem vissza és még saját mágiaforrásom is lett az által, hogy halhatatlanná váltam.
Család
Az anyám boszorkány volt. Az apám egyszerű, istenfélő ember, aki többre tartotta a hitét a családjánál, így mikor kitört a vámpírhisztéria, elzavarta anyámat. Nálam nem mutatkoztak a boszorkányság jelei egészen addig, míg meg nem találtam a könyvet, amiből anyám is varázsolt. Elszívóként a könyv mágiáját használva képes voltam varázsolni. Mikor apám rajtakapott, elégette a könyvet és engem is elüldözött.Ez után ismertem meg Stephanie-t, akire sokáig a családomként tekintettem, de mostanság már egészen mást gondolok róla.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Drága Stephanie,

Nem is tudom, mikor írtam utoljára levelet. Illetve mégis. Ha jól emlékszem, 1943-ban, annak az angol matróznak, akit az egyik hadikórházban ismertem meg. Emlékszel rá? Igazán helyes pasas volt, kár, hogy miattad hagytam elúszni – szó szerint. Nem tudtál róla, ahogy sok más dologról sem, amikről miattad mondtam le. És miért? Hogy évszázadokig nyafoghass, dédelgethesd a bosszúdat, egyik őrületből a másikba hajszold magad, aztán gyáván felvágd az ereidet… Igazán megérte. Mondhatjuk, hogy sosem kérted tőlem ezt, de legyünk őszinték, Steph. Elvártad. Kellettem neked, mert nélkülem az első bukkanónál belefulladtál volna az önsajnáltatásba.
Hogy miért vagyok ilyen?
Na, ez egy érdekes kérdés, Steph. Ki nem találod, de ez rólad szól. Minden rólad szól. Te vagy a kicseszett világ kicseszett közepe, megtiszteltetésnek kéne éreznem, hogy ismerhettelek, de tudod mi van? Nem érzek semmit, Steph. Kikapcsoltam, mert egyszerűen képtelen voltam elviselni, hogy még akkor sem hagysz nyugtot az embernek, mikor már nem is élsz. Eleinte fájt. Chris és én teljesen összezuhantunk. Magamat okoltam, hogy nem tudtalak lebeszélni az öngyilkosságról, sőt, még Christől is azt vártam, hogy utáljon, mert ilyen pocsék barát vagyok. Próbáltam elterelni a gondolataim, segíteni másokon, de csak az járt a fejemben, hogy nem számít, hány embert mentek meg, a lyuk a mellkasomban sosem fog begyógyulni, sosem fogom újra egésznek érezni magam, mert az az ember, akivel leéltem majd’ hatszáz évet már nincs. Próbáltam kapcsolatba lépni a boszorkány szellemekkel, bár tudtam, hogy a vámpír oldalam miatt esélytelen, hogy válaszoljanak. Aztán meg akartam halni, de nem tehettem magammal semmit, mert azzal a te áldozatodat vettem volna semmibe. Végül nevetségesen hosszú kínlódás után egyszerűen kikapcsoltam. Semmi drámai körítés, csak megtörtént. A dramaturgiát meghagytam neked, remélem, örülsz. Én beértem a tudattal, hogy végre vége ennek az egész nyomott szenvedésnek, amibe kényszerítettél. Egészen más megvilágítást kaptak a dolgok így, hogy megszabadultam a felesleges szentimentális hülyeségtől. Közel hatszáz éven át teljesen vak voltam. Azt gondoltam, hogy barátok vagyunk, hogy te vagy a legcsodálatosabb, legönzetlenebb, legerősebb ember, akit ismerek… És kíváncsi vagy, mit gondolok most rólad? Hogy szörnyű vagy. Vagyis voltál, bocs, nyelvbotlás. Elhitetted velem – talán még magaddal is –, hogy fontos vagyok, és közben mást sem csináltál, mint kihasználtál. Végül is, cserébe csak el kellett viselned, ez igazán nem nagy ár ahhoz képest, hogy bármikor ugrottam, amikor lebiggyesztetted a szád. De elég belőled, Steph. Meghaltál, lépjünk tovább. Még el akarom mondani, hogy miről maradtál le.
Most, hogy már nem érzek nevetséges késztetést a lelkem megmentésére, egy kicsit kieresztettem a gőzt. Nyugi, azért nem vagyok teljesen hülye. Nem hagytam hátra hullákat, más sem kéne, mint pár idegesítő vadász a nyakamba.  De azért rendesen kihasználtam Isten vagy Sátán adta tehetségemet, ha érted… Jó, na. Varázsolgattam. A régi Chels utálta valami poszttraumás izé miatt, amit még az apucija miatt érzett, de ez a Chels, az új kiadás imádja, hogy ekkora hatalma van. Eszembe jutott, hogy megkeresem Christ, kirángatom a búbánatból, de végül passzoltam. Bocsi, tudom, hogy azt ígértem, vigyázni fogok rá, vagyis… Nem ígértem semmit, mert elkábítottál, de érted, hogy értem, ugye? Szóval nem igazán van kedvem egy újabb Stephanie-hoz az életemben, akinek örökké ápolgathatom a lelkét, csak most szabadultam meg az eredetitől. Ki tudja. Talán később, ha már nem lesz ilyen idegesítően depressziós, megkeresem, mert azért kár lenne veszni hagyni. Az ízlésedre legalább nem lehet panasz, Steph.
Remélem, te is jól mulatsz a másik oldalon, a Pokolban vagy tudom is én, hol vagy. Küldhetnél egy képeslapot. Csak viccelek.
Most mennem kell, Steph. Hivatalos vagyok egy egyetemi buliba, és már a vacsimat is kinéztem. Majd még írok.
           Csók
Chels

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Poppy Parker

Az álarc mögött: Cherry


Chelsea Jenson
Eretnek
a mágia benne lapul
Chelsea Jenson



163
C szint:
Kalmithil
Chelsea Jenson  87c617585977c55e8e3c9c7067b037ca67901145
E szint:
Siphoner

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
15
Titulus :
a lelkiismereted
Másik felem :
with the emptiness
Ennyi éve vagyok a világon :
574
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
India Eisley
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Keresem :
Az álarc mögött :
Cherry

Chelsea Jenson  Empty
TémanyitásChelsea Jenson  EmptyHétf. Dec. 21, 2020 4:24 pm

Ne haragudj, hogy ezt mondom
de nem áll jól az érzelemmentesség

My best friend

Drága, egyetlen Chelsea-m! Chelsea Jenson  3808243726

Fogalmad sincs róla, mennyire örülök, hogy visszajöttél! Chelsea Jenson  3808243726 Nálad jobb kezekben ez a karakter ugyanis... nem lehetne. Chelsea Jenson  2143335336
Tudom, hogy az öngyilkosságom nem volt a legjobb döntés... tényleg. De akkor azt láttam a legjobbnak és halottnak is kellett volna maradnom - de az ősiek nem engedték, hogy az én akaratom teljesüljön. Visszatértem. És újabb hibát követtem el, mert bár találkoztam veled és Chrissel, mégsem mondtam el, hogy Én vagyok az. Hogy Élek. Pedig láttam rajtatok, hogy mennyire megviseltek vagytok. Nyilván... miattam. Chelsea Jenson  277465677
Azt reméltem, hogy nélkülem mindketten jól jártok. Jobb életetek lehet. De... de erre nem számítottam, Chels! Kifordultál magadból teljesen azzal, hogy kikapcsoltad az érzéseidet. Nem ismerek rád... sajnálom. Miattam lettél ilyen. A kegyetlen mondataid viszont a szívemig hatoltak. Nyilván ezt személyesen is meg fogom tőled kapni, ha találkozunk. Mert fogunk! És ha tudatosul bennem, hogy mit tettél, vissza foglak hozni... ez a legkevesebb azért, amit én tettem. Chelsea Jenson  3057071457
És tényleg fontos vagy, Chels. De majd bebizonyítom, oké?  Chelsea Jenson  2277214908


Foglalózz gyorsan, bár ha erre a pofira akarna lecsapni bárki más, én őt csapom le! Chelsea Jenson  3808243726 Ez a pofi a tiéd. Csodapofi! Chelsea Jenson  2143335336


Lysandra Lockhart
Õsi boszorkány
erõsebb mágia birtokosa
Lysandra Lockhart



163
C szint:
Kalmithil
Chelsea Jenson  Tumblr_pavi0aWCVc1qd5s0eo2_400
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
76
Titulus :
• • • miss bad witch • • •
Másik felem :
• • • maybe next year
Chelsea Jenson  Tumblr_o2euieLMHr1sopmsmo5_250
but probably not
• • •
Ennyi éve vagyok a világon :
1056
Lejátszási listám :
• • • invincible • • •

• • • faded • • •
• • • believer • • •
• • • thunder • • •
• • • without you • • •
• • • life is strange || obstacles • • •
• • • shelter || seraphim? • • •
Akinek az arcát viselem :
• • • katherine mcnamara • • •
Tartózkodási helyem :
• • • new orleans • • •
℘ ℘ ℘ :
Chelsea Jenson  Tumblr_pzhza2qbmH1tuma5yo7_400
Az álarc mögött :
• • • eliffe • • •

Chelsea Jenson  Empty
 

Chelsea Jenson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Chelsea Jenson
» Chelsea Jenson
» Chelsea Jenson
» Chelsea Jenson
» my bestfriend - Chelsea Jenson