Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásLarissa Blackwell EmptySzomb. Jan. 02, 2021 5:39 pm

Larissa Blackwell
Play by: Alicia Vikander




Becenév
Lara

Titulus
second chance

Születési hely, dátum
Loveland, Colorado; 1988. december 4.

Csoport
Hunter

Rang
Ötök testvérisége vezető

Beállítottság
Pánszexuális

Egyedi képesség
Anti regeneráció

Képes felszínre hozni régi sebeket, visszafordítani gyógyulási folyamatokat és még rontani is azokon.
Átváltozás
Mondhatni egyszerű, hétköznapi embernek születtem. Vagyis sokkal inkább még annak sem mondhattam magam igazán, hiszen elég gyenge kisbaba voltam, idejekorán születtem és elég kicsi esélye volt annak, hogy tovább élek, mint pár hét vagy hónap. Az orvosok nem jósoltak túl sok jót nekem. Technikailag lemondtak rólam és a szüleimnek is azt mondták, hogy készüljenek fel a legrosszabbra. Azonban ők találtak egy másik megoldást, amelynek köszönhetően még mindig élek. Ezért amikor a furcsa álmok kezdődtek és megjelent nekem a kard, kérdés sem volt, hogy megragadom az alkalmat, ahogy addig minden egyes lépésnél tettem az életem során.

Család
Talán külső szemlélőknek egyszerű és átlagos családnak tűnhettünk. Anya, apa és egyetlen gyermekük. Azonban ez koránt sem tartott sokáig, de míg a világ csak arról szerzett tudomást, hogy meghalt az édesanyám, egyszerű gyászoló családdá váltunk. Azt senki nem sejtette, hogy van egy másik gyermek, akit rejtegetnünk kellett, hogy megóvjuk az életét. Mivel technikailag neki köszönhetem, hogy még mindig életben vagyok így, ha kell az életem árán is megóvom a démontól, aki mindent elkövetne annak érdekében, hogy megkaparintsa.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

I.Volt egyszer egy szerelmes pár. Az első pillanattól kezdve tisztában voltak azzal, hogy a másik a tökéletes felük. Senki nem mondaná, hogy mindenféle komplikáció nélkül zajlott volna a kapcsolatuk, mert semelyik kapcsolat sem tökéletes. Mindegyikben megvannak a hullámvölgyek, de végső soron csak az számít igazán, hogy mégis miként is kezeljük őket. A veszekedések szinte elkerülhetetlenek, mert egyik ember sem ugyanolyan, koránt sem gondolkodnak ugyanúgy és nem is vágynak ugyanarra. Mégis, ha szeretnék, hogy valami működjön, akkor közös erőfeszítésből valami gyönyörű jöhet létre. Ez olyasmi, amelyet nem sokan tapasztalhatnak meg, mert nem hajlandóak az erőt és energiát belefektetni mindabba, ami fontos a számukra. Idővel talán természetesnek veszik létezését, vagy másfajta akadály gördül eléjük és feladják, majd később ocsúdnak fel álmaikból, hogy mi mindent is veszítettek el.
Ez a pár azonban kitartó volt. Ahogyan egymásnak sem fordítottak hátat úgy annak sem, hogy elhatározták, hogy családot alapítanak. Vannak, akiknek ez megadatik egy apró balesetből, s léteznek olyanok is, akik az elhatározás után nem sokkal sikerrel járnak. De ezek egyike sem volt rájuk jellemző. Próbálkoztak, de az évek múlásával kezdett úgy tűnni, hogy mindez hiábavaló, hogy a közös álmukat sosem válthatják valóra. Mégis a tengernyi szomorúságban, amely a kiontott könnyeiket jelképezte csak még inkább egymáshoz láncolódtak. Nem menekültek, nem fordítottak hátat egymásnak. Támaszt nyújtottak egymásnak, mikor kellett. Együtt sírtak, mikor az újabb rossz hír terhe már végtelenül nehéz lett a számukra. De nem adták fel. Sem az álmukat, sem egymást. Mert hittek a szerelmük erejében.

II. Amikor már remélni sem merték, hogy valóra válhat az álmuk egy apró csoda mégis megtörtént. Egy aprócska szívhang, egy új élet amely az édesanya szíve alatt kezdett el növekedni. Ez voltam én. Az első szívdobbanásomtól kezdve szerettek már előre látható volt, hogy mennyire el leszek kényeztetve. Egy régóta várt csoda voltam. De amennyi boldogságot hoztam magammal legalább annyi szenvedéssel járt az érkezésem.
Idő előtt akartam kibújni az anyaméhből, mint aki készen áll, hogy a nyakába akassza a világ terheit. De ez közel sem volt igaz. Aprócska, gyenge csecsemő voltam, akinek még fél évet sem jósoltak. Talán még ez is olyasmi volt, amit jószándékkal akasztottak a nyakamba. Az orvosok elengedték a reményt, hogy életben maradok, de a szüleim, akik megannyit küzdöttek azért, hogy itt legyek nem voltak hajlandóak elengedni engem. Ekkor pedig egy rendkívül sötét alku köttetett, amely megmentette az én életemet a testvéreméért cserébe. Nem haboztak, rögtön belementek, szinte szempillantás nélkül. Hát nem megmondtam, hogy el fognak kényeztetni? De mivel én is elég nehezen jöttem össze így álmodni sem mertek volna arról, hogy még egy gyereket köszönthessenek a világba. Elérhetetlenek, teljesen lehetetlennek tűnt.
Egészen addig míg meg nem történt pontosan az, amire talán egyedül a démon, aki az alkut kötötte a szüleimmel számított.

III. Az édesanyám teherbe esett. Ekkor én már úgy körülbelül nyolc éves lehettem. Nem tudom, hogy azért, mert a szüleim mindenben támogattak, vagy egyszerűen valahol mélyen éreztem, hogy ez a második esélyem az életben, de minden egyes lehetőséget megragadtam. Szinte semmire nem mondtam nemet és igyekeztem a lehető legtöbb dologban részt venni. Fára, avagy épületekre másztam fel - utóbbit megjegyzem koránt sem támogatták -, hamar megtanultam úszni és biciklizni. Mondhatni faltam az életet.
Amikor pedig kiderült, hogy anya terhes, akkor láttam mindkét szülőmön az örömöt, de a szemeikben ott lappangott valami más is a félelem.
Az idő múlásával egyre többet beszéltem anya hasához és volt olyan is, hogy anya ölében aludtam el. Az első perctől kezdve szerettem a testvéremet. Őszintén izgatott voltam, hogy bevezethetem mindabba, amit én már megszerettem még akkor is, ha egy kicsit várnom kell, mielőtt fel tudja venni velem a lépést.
De az igazság, ami ott lengett közöttünk ezen álmaimat darabokra törte. A szüleim minden áldott este meséltek nekem a hercegnőről, akit megmentettek a szülei talán a lehető legnagyobb árért cserébe. Csak azt felejtették el megemlíteni, hogy az a hercegnő én vagyok.

IV.Úgy éreztem, hogy az egész világom a feje tetejére állt. Sosem voltam még annyira szomorú és boldog egyszerre. Anya meghalt, de a karjaim között ott volt a testvérem, akit minden áron képes lettem volna megóvni. Neki nem lehet normális élete azért, amiért én még mindig életben vagyok. Annyira rettegtem, de próbáltam erős maradni az öcsémért. Mert most ő volt a legfontosabb. Semmi más nem számított csak az ő épsége. Ez pedig olyan dolog, ami egész életemben megmaradt.
Míg apa meggyőzte a démont, hogy mindketten odavesztek anya és az öcsém is addig én igyekeztem az újszülött testvéremet az általam ismert lejobb módon védelmezni. A szekrényem legalján kuporogtam vele a karomban, miközben akaratlanul is potyogtak a könnyeim. Próbáltam követni a percek múlását, hallgatózni, hogy mi történik, de az egyetlen dolog, ami állandó volt az a heves szívverésem, mely minden mást teljesen eltompított.
Nem tudom mennyi idő telt el, amikor kinyílt a szekrény ajtaja és kis híján felsikítottam. De amint tekintetem találkozott apáéval egy részem habár megnyugodott, de a keserű szomorúság ekkor már kegyetlenül, érezhetően belekarmolt a lelkembe.

V.  Az életünk sosem lett ugyanúgy, mint volt. De ha van ennek értelme, akkor próbáltam a testvérem helyett is élni, hiszen míg őt egész életében rejtegettük addig én szabadon mászkálhattam a világban, mintha mindig is így kellett volna lennie.
Persze igyekeztünk a lehető legnormálisabb életet megteremteni neki, de persze az a tény, hogy mindez négy fal között történt és az sosem közelíti meg az igazit.
Idővel pedig a testvérem is megtudta az igazságot, hogy miért van az, hogy én kimehetek és miért van az, hogy ő jóformán még az ablakon sem nézhet ki. Mert nem létezett. Nem szabadott léteznie. Nem is tudom, hogy mégis mit tett volna vele a démon, mire használta volna fel, ha megkaparintja, de az egyszer biztos, hogy ameddig én élek nem is kell megtudnunk egyikünknek sem.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Daisy Elizabeth Swan

Az álarc mögött: wicked chaos


Larissa Blackwell2
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Larissa Blackwell2



163
C szint:
Kalmithil
Larissa Blackwell Tumblr_inline_pf4f7lz7WQ1ukxd9g_500
E szint:
Pharael

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
5
Titulus :
⬤ second chance ⬤
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
35
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⬤ alicia vikander ⬤
Tartózkodási helyem :
⬤ the ღ of denver ⬤
Keresem :
my little
brother
℘ ℘ ℘ :
Larissa Blackwell Tumblr_inline_pbqqrbJJ571tq4j4w_500
Az álarc mögött :
⬤ wicked chaos ⬤

Larissa Blackwell Empty
TémanyitásLarissa Blackwell EmptyCsüt. Jan. 07, 2021 2:36 am

Te az én hercegnõm vagy
és egyben a hõsöm is


❝Don't wanna break your heart
Wanna give your heart a break
I know you're scared it's wrong
Like you might make a mistake❝

Drága Blackwell Larissa!

Elmondhatatlanul örülök, hogy lecsaptál erre a karakterre! Larissa Blackwell 2909147992 Nem csak azért, mert hozzám kötődik (különösen azért), hanem azért is, mert egy olyan lányról van szó, aki rengeteg mindenen keresztülment és olyan életutat kapott, amit nem biztos, hogy más végig tudott volna csinálni. Sok lehetőség leledzik Larissában és mint olyan, Te ki is használtad! Tökéletes, sőt, csodálatos lett, ahogyan meseszerűen leírtad a történetét. Larissa Blackwell 2558361124
Hogy rövid legyek és stílusos: "Egyszerűen nagyszerű!" Larissa Blackwell 3724360513
Larissa, te... a számomra... hogyan is fogalmazzak? Nagyon-nagyon sokmindent jelentesz. Talán szó szerint mindent. Mikor csatlakoztam az Ötökhöz, számomra mindenki idegen volt és nem is bántam volna, ha az marad. De Te nem hagytad, hogy ez így maradjon. Elkezdted áttörni a falaimat és olyan dolgokat hoztál a felszínre bennem, amiről azt gondoltam, nem is létezik. Megszerettelek, túlságosan is és... fogalmam sincs, mit fogok ezzel kezdeni.  Larissa Blackwell 2985343060 De ezt félretéve.
Segíteni akarok neked és az öcsédnek. És ebben tudd, hogy számíthatsz rám, rendben? Nem kell egyedül küzdened, mert Én veled vagyok. És nem csak én. Hisz te tanítottad meg, hogy mi egy család vagyunk. Talán nem csak az Ötök Testvérisége miatt. Larissa Blackwell 3353380639
Remélem, velünk, velem maradsz... ...nos, képzelj ide egy fektetett nyolcast. Addig. Larissa Blackwell 165619248  Larissa Blackwell 981359934

Oh, igen, a videó kivételesen egy dal, ami... azt hiszem, rólunk is szólhatna akár. Ezzel üdvözöllek végül itt, nálunk! Köszönöm, hogy vagy, Lara! Larissa Blackwell 3779015013




Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Larissa Blackwell Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Larissa Blackwell 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Larissa Blackwell 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Larissa Blackwell 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Larissa Blackwell Empty
 

Larissa Blackwell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal