Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásJefferson Schilling EmptySzomb. Jan. 09, 2021 1:32 am

Jefferson Schilling
Play by: Matt Czuchry




Becenév
Jeff?

Titulus
tortured soul

Születési hely, dátum
Richmond, 1992. április 24.

Csoport
Warlock

Rang
Boszorkánymester

Beállítottság
Biszexuális

Alakváltás
VÁLASZHELYE

Átváltozás
Boszorkánynak születtem és valószínűleg így is fogok egy napon meghalni, habár nem tudom, hogy nevezhetünk-e igazán valakit boszorkánynak, aki aktívan koránt sem használja az erejét. De ennek is megvan a maga oka.
Család
Nem mondhatnám, hogy a kedvenc témaköröm lenne, mert csak olyan emlékeket hoz a felszínre, amelyek a rögösebb útra terelnek és esetleg olyan dolgokat veszek magamhoz a hatására, amelyek könnyedén megrövidíthetik az immáron így is elég rövid életem.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Mindenkinek az életében vannak pillanatok, amelyek jobban megmaradnak, mint a többi. Van, ami azért, mert annyira jó emlék volt, hogy soha nem merül feledésbe, van pedig ami pont az ellenkezője miatt tölt be jelentős szerepet egy egyed életében.
Az előbbit soha nem mondhatnám, hogy megtapasztaltam volna. A legközelebb az igazi boldog emlékekhez akkor kerültem, amikor a drogok hatására egyáltalán nem éreztem semmit. Az esetek többségében már nem is voltam igazán magamnál és ezek a pillanatok voltak talán a legkellemesebbek. Nem volt se fájdalom, se keserűség egyszerűen csak a semmi közepén lebegtem, ahol tudomásom sem volt arról, hogy a világ mennyire kegyetlen tud lenni, hogy mennyi fájdalomnak a jelét hordozom a saját testemen.
Egy nap azonban minden gyökerestül megváltozott.

Megannyi évvel ezelõtt...

Az egész nap átlagosnak tűnt. Szinte már-már unalmas volt. Senki nem rúgott még belém, vagy próbálta volna még egyszer belevésni a fejembe a szabályt, hogy nem varázsolhatok. Mégis ki akarna varázsolni azért, hogy megőrüljön, mikor még anélkül és láthatóan remekül teljesítünk ezen a téren. Legalábbis én sosem hittem, hogy a szüleim normálisak lettek volna. Vagy pont azért, mert tisztában voltak az őrülettel és a megszállottsággal a fejükben akarták meggátolni, hogy én is hasonló sorsra jussak, de az igazság az, hogy sokkal jobb a helyzetbe nem fogok kerülni hála nekik.
Amint tudtam igyekeztem visszajutni a szobámba, hogy legalább valamennyire megnyugváshoz juthassak. Persze az ajtómat mindig résnyire nyitva kellett hagynom, hogy még véletlen se kántálhassak. Összesen talán ötször próbáltam meg kíváncsi gyerekként a különböző mágiákat amelyeket más boszorkánytól lestem el itt-ott. Azonban ezért mindig megkaptam a méltó büntetésem.
Egy darabig a szobámban időztem, amikor a kezembe akadt néhány régebbi feljegyzés a boszorkányságról. Ijedten pillantottam az ajtó irányába rettegve attól, hogy mit kapok, ha ezt megtalálják. Nem számít, hogy mindössze elmélet volt, vagy egyszerűen csak évekkel ezelőttről marad itt. Nekik ez koránt sem számított. A szobai kukámba dobtam, majd az öngyújtómmal meggyújtottam. Viszont, mikor a füst nem akart teljesen az ablakom irányába terjedni ki kellett gondolnom egy másik megoldást, mielőtt még egy apró kis épen maradt darab lebuktathatna.
Még kíváncsiságból loptam el egy szál cigit az apámtól. Ha már nem varázsolhatok, akkor a legkevesebb, hogy kipróbálok új dolgokat, mint egy átlagos ember, nem? Miután a papír után nem maradt semmit berúgtam az asztal alá és hallottam a közeledő lépteket a lépcsőn felfelé, aminek hatására gyorsan szívtam egy slukkot a cigiből, hogy annak füstjét köhögve a szobám légterébe juttathassam és valamennyire meggyőző lehessen, hogy tényleg csak azt égettem a szobámban.
- Mégis mi a fenét képzelsz mit csinálsz? - Mielőtt még hatalmas lendülettel berontott volt az anyámnak nevezhető szörnyeteg a szobámba elhajítottam a csikket, ami fogalmam nincs, hogy hol landolt. Cserébe természetesen egy hatalmas taslinak lettem a tulajdonosa és azzal a lendülettel ki is kezdett lökdösni a lakásból le a lépcsőn és egészen a bejáratig. Valamit ordibált, de bevallom az utóbbi időben már eléggé immunis lettem és igyekszem oda se figyelni arra, amit mond, mert csak esélyt adnék annak, hogy a testemen kívül a lelkembe is belemárthassa a kését.
Miután jól bevágódott az ajtó mögöttem a zár is kattant jelezvén, hogy ma éjszaka máshol kell töltenem az estét. Nem ez volt az első alkalom, de most igazán tervem sem volt, hogy kihez mehetnék. Theo nyakán nem akartam már lógni, hiszen már helyette is elegem volt belőlem. Habár minden egyes alkalommal kapnék a lehetőségen, hogy őt lássam. De ez egy teljesen más történet.
Végül annak reményében, hogy visszaszökhetek körülbelül egy óra múlva, amikor már mindketten nyugovóra tértek egy rövid sétára indultam.

Egy órával késõbb

Éppen hazafelé tartottam, amikor már messziről láttam a hatalmas narancssárga fényt, amely megvilágította a sötét éjszakát. Eldugva éltünk, szinte távol mindentől, amely jól jött, akárhányszor meg akartak büntetni a szüleim, mert senki nem halhatta a sikolyom. De nem csak bűntettesként alkalmazták a kínzást, hanem állítólag tanítómódszerként, holott szerintem inkább csak a saját élvezetüket élték ki rajtam ilyen módon. Egy idő után már szó sem volt tanításról.
Egyre szaporább léptekkel indultam a házhoz a végére már szinte futottam, amikor megéreztem a füst szagát. Nem tudom, hogy mitől féltem, vagy mit gondoltam, de meg sem álltam amíg a ház elé nem értem.
A ház lángokban állt, szinte minden egyes pontját marcangolták a lángok. Szinte ösztönösen mozdultam az udvari csaphoz, amire egy slag volt kötve, hogy próbáljam menteni a menthetőt, amikor megláttam az anyámat az ajtóban, ahogy megpróbálná kinyitni a bejárati ajtót, de annak forró kilincse megégeti a kezét. Tekintete találkozik az enyémmel és egy pillanatra, mintha megkönnyebbült volna. - Kérlek.. Segíts Jefferson.. Könyörgök neked.. - A csap felé meginduló kezem megáll a mozdulatban és ott állok a kezemben a slaggal és nézem az anyámat, aki pontosan úgy könyörög és kérlel engem, hogy mentsem meg az életét, ahogyan én könyörögtem megannyi alkalommal, hogy hagyják abba, de sosem tették. Minden egyes fájdalmas emlék, minden egyes újabb heg emléke lejátszódik a lelki szemeim előtt, majd a slag kiesik a kezemből és lassan hátrálni kezdek, majd hátat is fordítok a háznak és elindulok az éjszaka sötétjébe. - Átkozott légy, te kis patkány...! - Hallom, ahogy még utánam kiáltja átkozó szavait, majd szidalmas sorait felváltja a fájdalommal átitatott sikolya.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.
Fõkarakter: Liliana DeFleur

Az álarc mögött: Winnie


Jefferson_Schilling
Boszorkánymester
mágia birtokosa
Jefferson_Schilling



163
C szint:
Kalmithil
Jefferson Schilling 57e1a4ada57079bf194457d84328a8751a09517c
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
8
Titulus :
⦿ tortured soul ⦿
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⦿ Matt Czuchry ⦿
Tartózkodási helyem :
⦿ finally in my own body ⦿
℘ ℘ ℘ :
Jefferson Schilling 4bda983ad6da305147dc0bad425baeee3c23ff61
Az álarc mögött :

Jefferson Schilling Empty
TémanyitásJefferson Schilling EmptySzomb. Jan. 09, 2021 2:14 am

Mindig is Te leszel
a legjobb barátom


❝Where did I go wrong?
I lost a friend
Somewhere along in the bitterness
And I would have stayed up with you all night
Had I known how to save a life❝

Drága Jeff! Jefferson Schilling 2909147992

A lehető legjobb helyre került ez a fiú - Hozzád. Igyekeztem meghagyni az alkotói szabadságot és ahogy a végeredményt nézem, szerintem sikerült annyi lehetőséget és teret adnom, hogy egy csodát alkoss - Ismét! Jefferson Schilling 2985343060 Nem lehetek neked elég hálás! Jefferson olyan lett, amilyennek lennie kell - a Te kezeid között.
Az én történetemben Jeffnek mindig is fontos szerepe volt, hol így, hol úgy... hol velem volt, hol nem. Az utóbbi években nem. Jefferson Schilling 277465677
Hisz megtudtam, hogy meghaltál. Egészen addig a pontig abban a hitben voltam és akartam lenni, hogy tovább léptél és valahol boldog vagy, boldogabb, mint a közelemben. De nem így volt. A valóság kegyetlenül csapott arcon. De nem is én vagyok a lényeg, hanem Te. Jefferson Schilling 2142956176
Te és a múltad, amiről nekem fogalmam sincs, bár azt nyilván tudom, hogy a szüleid tűzben haltak meg. De minden másról... nekem fogalmam sincs. Mintha mindig is titkolóztál volna előttem. Nem bíztál bennem? Én benned igen. És ez így is lesz, ha... ha visszatérsz hozzám. Helyesbítve hozzám is. Mert hát tudom, hogy vár valaki rajtam kívül, méghozzá egy lány, aki azt hiszem, valamiféleképp a hősöd akar lenni. Jefferson Schilling 2909147992 Jefferson Schilling 981359934 Habár nekem fogalmam sincs, mi történt közöttetek vagy mi nem... de azt tudom, hogy kellemetlen lesz nektek is az újratalálkozás, akárcsak nekünk. Vagyis, én örülni fogok Neked, de te Nekem...? Fogalmam sincs. Talán utálni fogsz, amiért én... mindegy is.
Inkább csak üdvözöllek itt és tudd, hogy soha nem engedlek el innen!  Jefferson Schilling 1919202529
Szükségem van rád! Jefferson Schilling 2558361124

Foglalózz és légyszi-légyszi, nekem is ígérj játékot! Jefferson Schilling 1952847726  Jefferson Schilling 2985343060
És ígérd meg azt is, hogy jól fogod magad érezni! Jefferson Schilling 3634486886





Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Jefferson Schilling Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Jefferson Schilling Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Jefferson Schilling Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Jefferson Schilling Empty
 

Jefferson Schilling

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jefferson Schilling
» Jefferson Schilling
» Jefferson Schilling