Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásJefferson Schilling EmptyVas. Jan. 03, 2021 10:33 pm

Jefferson Schilling
Szabad / Stoppolva / Foglalt


Faj:
Boszorkánymester
Rang:
Boszorkánymester
Kor:
27-28 év
Play by:
Matt Czuchry
Szerepkör:
A halálból, avagy a szellemlétből visszatért fiú
Kapcsolatok:
@Theodore Storm (legjobb barát és viszonzatlan szerelem - kifejtés majd)
@Ashley Becker (engem láttál, és beszéltél velem, mikor szellem voltál - nem emlékszel erre)
Killian Lacroix (ő  egy canon, kifejtés lentebb - egyelőre nincs hirdetve)
@Rhys Darwin & @Iris Darwin (nehéz lenne behatárolni)

A történetünk
strangers in your head

// Elöljáróban érdemes tudni, hogy a karakter már volt useri kézben - és eredetileg Theodore Storm keresettje volt, mint legjobb barát, így hozzá is fog mindenképpen kötődni a karakter. Kicsit komplexebb a története, de nem kell ettől függetlenül megijedni - tulajdonképpen egész jó kis sztorija van, amire lehet építeni. Továbbá izgalmas is, szerintem.  Jefferson Schilling 3808243726 //

Drága Jefferson!

Te nem tudtad, de az öcsém révén sokat hallottam rólad és egyszer segítettem is neked, mert a drogok kishíján elvittek.. ez nagyon rég volt, évekkel ezelőtt.
Aztán megtudtam, hogy közel 3 éve meghaltál. Virágot vittem a sírodra, mert bár te nem ismertél, nekem fontos voltál valamiért. És... és ott voltál a temetőben.
Ledöbbentem, hisz azt hittem, halott vagy.
Te pedig ledöbbentél, mert láttalak.
Azóta sem tudom, miért láttuk egymást, miért voltam képes beszélni veled. De megtudtam, hogy valaki elfoglalta a tested, a te lelked pedig valahogy kilökődött - ezért nem leltél békére. Jóformán itt ragadtál két világ között.
Megígértem, hogy segítek neked. Megígértem, hogy nem hagylak magadra soha.

És így is lett volna, de aztán... mégsem így lett.
Időközben olyan dolgok történtek, amik teljesen elszakítottak tőlem - ami igazából jó. Tudod, miért?
A testbitorló eltűnt - a tested pedig visszaszívott Téged magába. Ott vagy, ahol lenned kell. A testedben.
Csakhogy fogalmad sincs róla, Én ki vagyok. Nem emlékszel az együtt töltött napokra, sem arra, hogy megígértem: segítek. Egy idegen vagyok a számodra, az egykori dílered, Thomas nővére és nem több.
Nekem ez viszont pokolian fáj.
Tudod, miért?
Mert akármennyire is bután hangzik, én pillanatok alatt megkedveltelek. Túlságosan is. Buta vagyok, tudom.
Főként, hogy tisztában vagyok a ténnyel is, miszerint Te mindig is a legjobb barátodba, Theoba voltál szerelmes. Habár ő a halálod után végül rátalált az igaz szerelemre, és erről Te még mit sem tudsz.



// Aki látta a "Ha igaz volna" című filmet, akkor egy kicsit hasonló a sztori. Már ami azt illeti, hogy a szellemléti történéseket elfelejtette a lány és nem emlékezett a srácra. De minden jó, ha a vége jó... Jefferson Schilling 2909147992 //

as if you don't remember

Ashley Becker
Nephiel
angyali kiválasztott
Ashley Becker



163
C szint:
Kalmithil
Jefferson Schilling YT2c6T2
E szint:
Rahmiel

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
25
Titulus :
℘ Blue Bird
Másik felem :
℘ Waiting for you,
Jefferson Schilling Tumblr_phtck7njVd1uud4reo1_400
Jefferson Schilling
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ Emily VanCamp
Tartózkodási helyem :
℘ Who know?
℘ ℘ ℘ :
Jefferson Schilling Tumblr_phtck7njVd1uud4reo8_400
Az álarc mögött :
℘ Eliffe

Jefferson Schilling Empty
TémanyitásJefferson Schilling EmptyVas. Jan. 03, 2021 10:55 pm

Even if You take it all away
I'll wait for You

Drága barátom!

Tizenévesek voltunk, mikor a sorsunk összefonódott. Velem voltál, mikor a bátyámat a pokolra kívántam, amiért nem velem törődött, hanem egy lánnyal - dolgozott, babysitterkedett fölötte, miközben velem kellett volna törődnie. Lényegtelen, túl vagyok rajta már rég... azonban emlékszem még arra, mikor 16 évesek voltunk és készen álltál rá, hogy meglépjünk a városból. Két kis hülye voltunk, nem? Ráadásul részegen. Én az voltam. Aznap este ütöttem el egy gyereket, aki azonnal meghalt.
De most nem is én vagyok a lényeg, ugye? Hanem Te. Sosem mondtad el, de a családi körülményeid pokoliak voltak. A szüleid megrögzötten hittek valami olyasmiben, hogy megőrülnek, és ezt beléd is beléd táplálták. Továbbá kínoztak is a lehető legtöbbféle módon. Aztán volt egy pont, mikor nem bírtad tovább és... Te magad végeztél velük. Ezt sosem mondtad el, nem tudom, valaha el fogod-e, de egy biztos, a testeden a hegeket elégszer láttam ahhoz, hogy tudjam, valami komoly dolog történt veled, mielőtt megismertük egymást.
Talán pont emiatt menekültél a drogokra és az alkoholba. A sulit is kerülted - árván ugyanis nem volt rá pénzed, hogy iskolába járj, nem igaz? Sajnálom. Erre is figyelhettem volna jobban.
Sőt, ha igazán figyelek rád, feltűnt volna, hogy szeretsz. Úgy. De én nem láttam ezt, és akkoriban el sem gondolkodtam azon, hogy talán majd egy fiúval jövök össze. Én, a nagy nőcsábász.
Egyébként, akárhányszor próbáltam áttörni a falaid, sosem sikerült. Hiába voltunk legjobb barátok - nekem most is az vagy, egyébként. Bár úgy tudom, halott vagy.
És vicces, vagy sem, de a Te szádból hallottam. Na, nem tőled! Hanem a testbitorlódtól, akivel találkoztam. Azt hittem, Te vagy az és csak megint el akarsz lökni magadtól, ahogyan mindig, de... nem így volt. Azt viszont megtudtam, hogy Te szerettél engem. Azóta is sokszor kísértett a gondolat, hogy... tudtalak volna úgy szeretni. Ha felnyílik a szemem.
Azóta viszont összejöttem valakivel. Sok időbe telt, mire el tudtam temetni magamban a fájdalmat és a gyászt.
De ha felbukkannál... biztos, hogy újra melletted állnék. De sokkal jobban odafigyelnék rád, mint valaha.
Tudod, miattad végül tényleg jelentkeztem a fősulira. Valószínűleg, ha nem tettem volna ígéretet neked, nem tanulok tovább...


Gyere, Jeff, mert Rád mindig szükségem lesz, mate! Jefferson Schilling 2277214908

// Egy nagyon fontos karakter ő Theo életében is, nem csak Ashleyében. Amit leírtam, azok nagyjából fixek, de megbeszélés alapján akár módosíthatóak is minimálisan. Jeff egy magánakvaló, zárkózott jellem volna, aki mindig bizonyos eszközökhöz nyúl, hogy tompítsa a valóságot, ami annyira fáj neki. Az ET-m ugyan régi és pocsék, de felbukkan benne Jeff és kérés esetén linkelek játékot is, nem volt sok. Jefferson Schilling 2566525366 //

How to save a life?

Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
Jefferson Schilling Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
Jefferson Schilling Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
Jefferson Schilling Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

Jefferson Schilling Empty
 

Jefferson Schilling

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jefferson Schilling
» Jefferson Schilling
» Jefferson Schilling