Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásMalachai Parker EmptyVas. Ápr. 16, 2017 8:47 pm


Malachai Parker

Who names a kid Malachai? It's like they expected me to be evil.


Becenév

Kai

Titulus

Your Number One Psycho

Születési hely, dátum

Portland, Oregon 1972. február 13.

Faj

boszorkány

Átváltozás

-

Család

A Parker família. Mit is mondhatnék róluk? Mindegyikük egytől egyik rendes, csodálatos ember, igazi kis családcentrikus gyermekcsinálós fajzatok, akik elítélnek azért, mert félresikerültél és egy magányos életbe hajszolnak bele. Nagy vonalakban legalábbis ilyen módon írnám le őket és a kapcsolatomat velük. Mármint, ami csak volt, mert nagy részük már halott. Még az újságba is bekerültek, szóval végül is hírességeket csináltam belőlük, igazán köszönetet mondhatnának nekem, amiért megöltem őket. Persze ezt a részt nem írták bele. Ahogy azt is kihagyták, hogy a húgomnak csak a lépét téptem ki, mert annyira szeretem őt, képtelen voltam véget vetni az életének. Lehet, hogy rosszul tettem…

Play by

Chris Wood





Ez az én történetem...

1994. május 9.

Csepp. Csepp. Csepp. Csöppen a vér a vadászkésről, melyet markomban szorongatok, és érzem is, ahogy a ragacsos vörös nedv rászárad a kezemre. A vérük ott van a ruhámon, a kezemen, de még a számban is érzem a vörös folyadék vas ízét és nem tudom, hogy a sajátom, vagy az övék. Meglehet, hogy egy kicsit mindkettő. Meglehet, hogy egy kicsit egyik sem.
Mindig is biztos voltam benne, hogy okkal jöttem a világra, hisz ok nélkül semmiképp sem neveznek el a szülei egy ártatlan csecsemőt Malachainak; a jövőmet már abban a pillanatban kőbe vésték, mikor az orvos felemelt és az anyámra mosolygott, hogy kijelenthesse azt a rövid, mégis nagy hatalommal bíró szót. Ikrek. Emlékszem, hogy mindig azt hajtogatták nekem, legyek türelmes és a képességeim is nem sokára megmutatkoznak, ahogy arra az utálkozó tekintetre is, ami a szüleim szemében megjelent, mikor kiderült, hogy soha nem lesz és nem is volt saját, eredendő varázserőm. Emlékszem az utolsó ölelésre, amit a húgomtól kaptam mielőtt apám kijelentette, hogy nem érhetek többé hozzájuk, de jobban tenném, ha nem is beszélnék velük. Mintha nem is léteznék. Ott voltam, de a szemükben nem léteztem. Emlékszem, ahogy Jo tekintete hirtelen megváltozott, és a törődés eltűnt a szeméből, mintha ott sem lett volna, mert vakon követett mindent, amit a szüleink mondtak. De most végre beteljesíthetem az okot, amiért megszülettem és azzá a személlyé válhatok, akinek mindig is szántak.
- Egy icipici pók felmászott az ereszen – kezdem el a verset negyedszerre, vagyis utoljára miközben egy határozott lépéssel megindulok egy újabb félresikerült kistestvérem felé, akit arra szántak volna, hogy átvegye a helyem, de mivel nem iker lett, így csak egy újabb mellékterméknek számított. Egy újabb csalódás az apámnak, így nyugodt szívvel mártottam az előbbi háromba a kést, hisz csak megkönnyítem az életüket, meg persze a sajátomét is. Igazság szerint legfőképpen a sajátomat. És ez most sincs másképp. – Bú! – guggolok le hirtelen az ágy mellé, majd egy pár ijedt szempár pillant fel rám. Benyúlók is kihúzom a rejtekhelyéből, majd ugyanolyan hidegvérrel csúsztatom bele testébe a pengét, mintha csak épp egy darab húst vágnék fel a vacsorára. Hé, végül is, így is fel lehet fogni a dolgot! Mind nem vagyunk mások, csak húscafatok, érzésekkel. Már aki, legalábbis, mert belém nem szorult sok azokból az érzelmekből, hála a családomnak.
- És jött egy nyári zápor, lemosta… hirtelen – fejeztem be a második sort, ahogy kifelé húzom a kést. Kissé nehezebb már a dolgom és egy apró fintor jelenik meg arcomon, ahogy egy hangos cuppanással elhagyja testét a fegyverem. Ezzel meg is lennénk. Négy lent, még három fent. A drámaiság kedvéért beleszimatolok a levegőbe, mint egy vadászkutya, bár nem érzek semmit. Vajon meddig akarnak még bújócskázni velem? Olyan kis gyerekesek, azt gondolják, hogy csak úgy elbújhatnak előlem, pedig mindig levertem őket minden játékban… már amíg együtt engedtek minket játszani. Mély sóhaj kúszik ki ajkaim közül, majd lassan egy lágy mosoly terül szét arcomon. Butusok, nem bujkálhatnak előlem örökké. Mégis, olyan viccesnek találom ezt a bújócskázást. Vagy szomorúnak? Nem tudom, hogy őszinte legyek, ezt a kettőt mindig keverem.

1994. május 10.

Csend. Megőrjít a csend. Szinte érzem a jelenlétét magam mellett, mintha csak a kedvemért megtestesült volna, hogy ne érezzem magam olyan egyedül. Felmászik a bőrömön és a figyelmemet követeli. Sikongat, mégsem hallom. A börtönvilágban nem érezni az idő múlását. A Nap végtelenszerű körforgásban mindig 1994. május 10-én kel fel, és ugyanaz a napfogyatkozás vigyorog le rám az égről, mintha csak gúnyt űzne belőlem és szerencsétlenségemből. Eleinte megszállottan kerestem a kiutat börtönömből és számon tartottam minden egyes napot és órát, hogy mikor kikerülök duplán adhassam vissza mindezt a kovennek. Oly sokszor képzeltem el, hogy apám a kezeim közt vérzik el, hogy már valósnak tűnt. Aztán már nem tartottam többé számon az öngyilkossági kísérleteimet, melyek egyre kreatívabbak és brutálisabbak lettek. De nem bántam meg. Majdnem teljesen immunitás a fájdalom ellen – hiszen ha már felgyújtottad magad a gyermekkori házadban és érezted, ahogy a lángok mardossák a bőröd, miközben te ott ülsz az emlékek között, az árulás árnyékában, olyasmi, mint egy ütés vagy egy golyó már meg se kottyan.
De egy nap... megváltozott valami a levegőben. Mondhatjuk úgy, hogy olyan régóta éltem már a börtön világban, hogy rögtön megéreztem, amikor valami nem odaillő történt. Már pedig ez nem sokszor esett meg.
- Shh-shh. Csöndet kérek. Mintha… - intettem az üres fatuskók felé a tábortűz mellett, majd fordítottam egyet a tűz felett lévő nyárson. Hm... a nyársalás is elég szép halálnem, mit nem mondjak. Tudod, ha túl sok időt tölt az ember fia egymagában, egy idő után kezdi elveszteni az eszét. Csak épp annyira, hogy elkezdj magadban beszélni. De azt biztosan nem képzeltem, ahogy végigfutott a hátamon a hideg a hirtelen változás miatt. Villámcsapásként ért a felismerés.
Nem vagyok egyedül.


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Malachai Parker Empty
TémanyitásMalachai Parker EmptyVas. Ápr. 16, 2017 9:11 pm


Elfogadva

te dögös pszichopata

Itsy bitsy spider went up the waterspout... Hát ezt a dalocskát sem fogom ugyanúgy énekelni már a lányomnak (persze, miután megszületett). Te beteg, beteg elme! Ha megunnád a mystic falls-i bagázst, szeretettel látunk New Orleansban! Mindig szükség van a hozzád hasonló zakkant, de dögös boszikra, a helyi kovenre meg igazán ráférne már egy kis tesztoszteron. Ingyen koszt és szállás vár rád nálunk, ha cserébe félmeztelenül nyírod a füvet... Bocsi, Klaus.
Na, de komolyra fordítva a szót: fantasztikus lett az előtörténeted! Iszonyú jó stílusod van, újra és újra kirázott a hideg olvasás közben. Nagyon örülök, hogy ránk találtál, és remélem, élvezni fogod a káoszt, amit magad mögött hagysz majd a játéktéren! :) Mivel tudom, hogy nagyon sokan várnak rád (vagy épp bújnak reszketve a takarójuk alá), ezért nem tartalak fel tovább: sipirc játszani! Szorongasd meg jól a TVD-s csapatot!
És ne feledd: ha netalántán túl unalmassá válna az őrület, ugorj be hozzám egy játékra! Csak ne szólj a fiúknak! ;)

Jó játékot, és ne felejts el foglalózni!


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Malachai Parker Empty
 

Malachai Parker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Malachai 'Kai' Parker
» Malachai Parker
» Kai Parker
» Dominik Parker
» Dr. Jo Laughlin Parker