Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásSeth Silver EmptySzomb. Ápr. 29, 2017 9:32 pm


Seth Silver

Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye.


Becenév

Seth, Sethy

Titulus

Ezüst királyfi

Születési hely, dátum

Mystic Falls, 1999. január 7.

Faj

ember

Átváltozás

-

Család

Maximilian Silver - 47 - halott
Diana Silver - 38
Dorian Maxwell - 43 - mostohapapi
Chelsea Silver - 14 - hugica
Loretta Silver - 15 - hugica

A család már csak az örökségek miatt sem érezte meg sosem, hogy mi az a szegénység. A Silver család légi szállítmányozásban utazik. Apám 10 éves koromban halt meg, anyát itt hagyva három gyerekkel. Elment valami tárgyalásra a magángépével, ami eltűnt. Még csak a roncsokat sem találták meg soha.

Play by

Dylan O'brian





Ez az én történetem...


+18

Sötétített szoba, éles fejfájás, sivatag a számban. Egy újabb reggel, egy újabb tipikus vasárnap. Nem igen tudom, hogyan kerültem haza és azt sem, hogy ki ez mellettem. Erőt vennék magamon, de félek ha megmozdulok hamis gulyás esik alkalmi alvópartnerem nyakába, most pedig igencsak erős támadás lenne a fejem ellen egy vonyítás hullám. Leszarom és nem mozdulok, kell még az alvás.
Fura dolog az álom. Néha csak lányokról álmodok, néha az életről, néha egy jó buliról, de egy fura. Tele furcsa lényekkel, vérfarkasokkal, vámpírokkal. Mindig is valami több akartam lenni, kisgyerekként sem épp Micimackó érdekelt, nekem az esti szórakozást Drakula gróf történetei adták anyukám ajkaiból. Talán egy mocskos, eldugott rész bennem gonosz. De egy másik eldugott pont a jó. Néha Drakula grófként képzelem el magam, néha annak aki rá vadászik. De csak stílusosan, számszeríj és karók, hatalmas szerencse mellé és így halott a vámpír. Persze baromság az egész, most tuti, hogy egy AK47-el felszerelkezve mennék az ellennek, legyen az bármi. Nem vagyok se Superman, se gazdag, mint Batman.
Órák eltelnek, de nem zavar a család – már jól ismernek -  a leányzót elküldöm, még a neve sem rémlik. Előttem megy végig a szégyenúton, ami a nappalin át vezet a kijáratig, mindenki látja, nem lehet elbújni. Valahogy sírni tudnak, hogy ezt meg kell tenni, de az ablakon kiugrani már derogál. Hasogat a fejem, így a fürdőben a gyógyszerszekrényhez lépek.
- Jó étvágyat seggfej. – mondom magamnak, ahogy az aspirin csúszik le a torkomon, a hideg víz akár az éltető manna hoz vissza a jelenbe. Baszki, megint jól benyomtam. A telefonért kapok, már megy is az üzenet pár barátnak, hogy mi a fene történt.
Lecsekkolom az üzeneteim, mint azt ilyenkor szokás. Mindig megfogadom, hogy telefon nélkül kéne leinni magam, mert csak hülyeségeket csinálok és írok magának. Vanessa az élen, esküvői meghívás ment neki egy egész hétvégére. Bazdmeg. Beleverem a fejem a tükörbe, hogy lehetek ekkora seggfej. Egy normális lány van az életemben aki nem a családom, de én gyakorlatilag felajánlom neki magam. Micsoda egy idióta vagy Seth!
Anyám újraházasodik, milyen kár, hogy nem gyerektelen faszit vesz el. Mindegy végül is csak nem zavar sokat a csaj, talán még használhatom is erre-arra, meg már megszoktam a női dominanciát a lakásban.
- Jól sikerült a buli? – mosolyog anyukám, ahogy a hűtőhöz lépek, hogy valami hideget találjak, amit az arcomhoz nyomhatok.
- Nem igen emlékszem… - summázom az estét, nagy piros pont neki, hogy nem is kérdez többet. A legjobb anya a világon. Keltem már arra haveromnál, hogy a szülei kirobbantották a harmadik világháborút, mert a gyerek kicsit benyomott, örülök, hogy anya emlékszik még arra, hogy ő is volt fiatal.
- Jó lenne, ha látnám kétszer ugyanazt az arcot kimászni az ágyadból. – kontráz is rá egy fekete pontért, hát szerintem is marha jó lenne, de nem vagyok a szende szűz típus. És akkor ha tudná, hogy még másokkal is volt ez-az este. Mondjuk mindig is laza felfogása volt, ha nem már réges-rég kivágott volna innen a francba. Nyomok egy puszit a homlokára, hogy lássa mennyire hálás vagyok azért amiért nem majrés. Néha komolyan elgondolkodok azon, hogy bírja, a húgaim éles ellentéteim, szorgalmasak, jól viselkednek. Esetemben az a csoda, ha nem hívják fel egy héten háromszor a suliból. Legutóbb Mrs. Vade miatt akartak kirúgni, mert véletlenül rárúgtam a wc-t, de hát a fene se nézi, hogy melyikbe szalad be mikor a kedves barátai hashajtóval itatják meg az embert. Azt azért megjegyeztem a fiatal tanerőnek, hogy nem kell úgy kiabálni, elvégre annyira nem rossz bőr. A vége persze eszméletlen visítozás meg részemről egy eldobandó alsógatya lett, egy két órás ez az utolsó esélyed Silver fejmosás mellett.
Ledőlök a kanapén és újra elnyom az álom. Most a vámpír nyer én pedig üvöltve ébredek, ahogy a képzelet fogai marcangolják a torkomat. Felugrok és körbenézek, már este van, átaludtam az egész délutánt, de sehol egy lélek. Valami a pince felé hív, csak alkoholért szoktam oda lemenni, de a lábaim saját életre kelnek, nem is értem magam. Leérek és a borospincéből fény szűrődik ki a kicsit nyitva hagyott ajtó résén át. Olyan halvány, hogy a szemem kétszer is meg kell dörzsölnöm mire tudatosul bennem, hogy tényleg ott van. Halk zörejek jönnek ki, de valami megszólal bennem, hogy legyek óvatos. Anyám az és az új hitvese, a hangjuk megismerem. Óvatosan benézek, fegyverek hevernek mindenütt, valami fadarabok is akadnak, olyan mintha valami háborúba készülnének.
- Aztak*rva. – csúszik ki a számon a helyzet tömör és precíz összefoglalása meglepődöttségemből kifolyólag. A szám már mozgott mire kapcsoltam, hogy okosabb lett volna a szobámban megvitatni magammal a dolgot, de hát sose volt önkontrollom mindig csak utólag vagyok marha okos. Mint a hülye gyerekek a büntetés elől a lábam már mozdul is, hogy itt bizony a legjobb megoldás elhúzni a csíkot, mielőtt rajtam próbálnak ki valamit. Átsuhan az agyamon, hogy hogy a fenébe nem tűnt fel, hogy ezek pszihopata gyilkoló gépek, meg amúgy is hol rejtegetnek ekkora készletet. Annyira hülyék nem lehetnek, hogy a borospincében, hiszen gyakori vendég vagyok én itt.
- Ne menekülj kisfiam. – szól utánam anya de most valamiért olyan komoly a hangja. Azt még azért megjegyzem magamban, hogy kicsi a tudod mi,hiszen már tudok egyedül pisilni, de a helyzetre való tekintettel most inkább befogom. Elvégre fegyver van náluk!
- Ülj le és jól figyelj. – kapom az utasításokat mostoha apucitól.
Órákkal később érek el a szobámba, a fejem jobban fáj, mint reggel, fehér vagyok, mint a vakolat, de közben egyszerre játszik fogócskát a gerincem mentén a hideg és a meleg is. Az ágyamba dőlök, biztos csak álmodom, vadászok, csak ez a szó visszhangzik a fejemben, míg újra nem győz a fáradtság és elalszok.



Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Seth Silver Empty
TémanyitásSeth Silver EmptyKedd Május 09, 2017 5:10 pm


Elfogadva

Seth Silver

[justify]Egy igazi, szégyentelen, laza fiatalt mutattál be nekünk, aki csak úgy habzsolja az életet. Tetszik ahogy írsz, maga a karakter is szépen van felépítve, bár elég sejtelmes lett a történet rész, remélem játéktéren több mindent megtudhatunk róla. Bizonyára most az egész élete meg fog változni, hogy egy ilyen nyomasztó titokra derült fény, s a magam részéről csak remélni tudom hogy nem eredsz a fajtánk nyomába karókkal és egyéb játékszerekkel felszerelve  Seth Silver 520095828
Jó játékot, és ne felejts el foglalózni! (;
Névfoglaló & Play by foglaló


ex-Stefan Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
ex-Stefan Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Seth Silver K62k2AB
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
96
Titulus :
somewhere between heaven and hell
Másik felem :
Seth Silver Tumblr_inline_pfnaikuB8F1qlt39u_250
Caroline is my beautiful wife
Ennyi éve vagyok a világon :
177
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
paul 'herohair' wesley
Tartózkodási helyem :
mystic falls

Seth Silver Empty
 

Seth Silver

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Seth Lawrence
» Rule Silver