Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásHírek, közlemények - Page 3 EmptySzomb. Jún. 01, 2019 1:52 am

Június, a nyárindító
avagy néhány apró megújulás nektek, értetek

és értünk is egy kicsit


Kedves Tagjaink!

Ezennel hivatalosan is beléptünk a nyárba! Hogy ezt megünnepeljük, hoztunk nektek három apró újítást, melyek remélhetőleg gördülékenyebbé teszik majd az oldal működését, és nektek is további lehetőségekkel szolgálnak, hogy jól érezzétek magatokat nálunk.

Veszélyzóna: Az oldalon új aktivitásellenőrzés-rendszer lép érvénybe, búcsút intve a régi AC-knek (egy időre). A háromlépcsős rendszer könnyebbé teszi az adminoknak kiszűrni a régóta inaktív tagokat, titeket pedig talán motivál majd egy picit, hogy legalább egy minimális időt a karakteretekre tudjatok szánni minden hónapban.

Novellaíró pályázat: Havonta megrendezésre kerülő novellaíró pályázatunkra már a mai naptól várjuk az írásaitokat! Hírek, közlemények - Page 3 846202165 Minden hónapban új témával állunk elő, melyben megvillanthatjátok kreativitásotokat.

Örvénylő szavak: Nincs kedved, időd, erőd hosszú reagokat írni, pedig szívesen játszanál valamit? Semmi ötleted, milyen helyzetbe sodord a karaktered? Segítünk! Villámjáték kihívásainkkal nem csak tematikát adunk a játékhoz, hanem azt is megengedjük, hogy akár 100 szavas reagokban fejezhesd ki magad anélkül, hogy bárki is csúnyán nézne rád emiatt.

Reméljük, ezek az apró újítások elnyerik a tetszéseteket!
További jó játékokat kívánunk!

A staff nevében: Larissa
2019. június 1.

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Hírek, közlemények - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

Hírek, közlemények - Page 3 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 3 EmptyVas. Ápr. 21, 2019 7:07 pm

Boldog húsvétot!
sok csokit, sok locsolót, sok tojást és sok nyulat

és boldog feltámadást!


Kedves Tagjaink!

Sokak számára (talán én is köztük vagyok) a húsvét nem olyan meghitt ünnep, mint a karácsony, és nem is olyan jelentőségű, mint egy születésnap. Pedig a kertben elrejtett csokitojások keresgélése, az unalomig ismételt locsolóversek, a büdös kölni vagy a vödör víz, a locsolók várása és egy-egy rövid, de meghitt beszélgetés velük, a gyerekek izgatottsága könnyen magával ragadja az embert. Az asztalra kerülő sonka és tojás, a finom, ünnepi ebédek valahogy összehozzák a családot. Melózni, suliba menni pedig nem kell - még a legborúsabbak is beláthatják, hogy ezért legalább megéri örülni az ünnepnek!

Töltsetek a szeretteitekkel minél több időt, egyetek sokat, ne sajnáljátok magatokba tömni az összes csokit, amit ilyenkor kaptok! Az évnek ezen az időszakában belefér. Ráadásul most ezerrel süt a nap és a legtöbb helyen jó meleg is van, úgyhogy kockamanók, kifelé! Használjátok ki a jó időt! Hírek, közlemények - Page 3 846202165

Admintársaimmal kívánjuk, hogy teljen szeretetben, békében és boldogságban az ünnep, és ha már nem is hisztek a húsvéti nyúlban, ne hagyjátok, hogy bárki is ellopja tőletek e néhány nap varázsát!

Ezúton kívánunk nektek boldog húsvétot, kellemes nyulat és sok locsolót - akkor is, ha büdös!

A staff nevében: Larissa
2019. április 21.

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Hírek, közlemények - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

Hírek, közlemények - Page 3 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 3 EmptyVas. Ápr. 14, 2019 9:12 pm

Eljött ez a pillanat is
Eltelt még egy év!

Avagy; Második mérföldkő




Kedves tagjaink! Hírek, közlemények - Page 3 2566525366

Elérkeztünk a fórum második születésnapjához – ki hitte volna, ugye?! Főként, hogy 14 napja mindenki azt hitte, itt a vége.  Hírek, közlemények - Page 3 1160212257 Számtalan üzenetet kaptunk azt illetően, hogy most komolyan gondoljuk-e a zárást és valahogy, a nagy ijedtségben egyikőtöknek sem tűnt fel a dátum. Április 1. Egy vicc volt az egész, mégis, a magam részéről sikernek könyvelem el – mert így láthatóvá vált, hogy igenis szeretitek a fórumot, még akkor is, ha csekély a létszámunk. Hírek, közlemények - Page 3 450640341  Egyelőre. Ugyanis, most minden erőnkkel azon leszünk, hogy igazán életet leheljünk a fórumba! Kezdetnek láthatjátok, hogy felkerült a legújabb design, habár… igen-igen, nosztalgikus színekben pompázunk.  Hírek, közlemények - Page 3 1036049602 A régi motorosoknak egyből feltűnhet, hogy ez a színvilág a legelső designünkkel megegyező. Remélem, hogy jó érzéseket kelt bennetek, ahogyan bennem is. Számtalan arcot ismertem meg akkor, a kezdetekkor, s Ti mindannyian itt vagytok most is, Velem.  Hírek, közlemények - Page 3 897538487 Ez pedig… mondhatom, hogy remek érzéssel tölt el! A designhez hozzátartozik, hogy a főoldali fórum boxok képeit Blair szerkesztette meg, így ezer hálám neki! Valamint a generalites felújított szövege is az ő érdeme és az új hirdetőkódunk formája. Hírek, közlemények - Page 3 748718716
Továbbá, nézzük csak, mivel is kedveskedünk Nektek, tagoknak. Hisz nem csak egy új külső jár erre a napra, de nem ám! Hírek, közlemények - Page 3 165619248
Bizonyos okok miatt a Népszerűségi indexünket ki kellett vonnunk a forgalomból. Legalábbis kivontunk volna, hiszen bezavarta a reag számlálót… ám Blairnek jött tegnap egy ötlete, miszerint nem kellene megszüntetnünk teljesen, hanem jelzőrendszerrel működne az egész tovább. Erről bővebben a Népszerűség topicban olvashattok. Hírek, közlemények - Page 3 564837130
Szintén Blair érdeme, hogy a fórum életébe bekerült az Ösztönzőrendszer. Minden leírást megtaláltok a linkre kattintva, s nagyon reméljük, hogy örömötöket lelitek benne!  Hírek, közlemények - Page 3 3808243726 S persze, ne feledjétek: csak felfelé vezet az út! Onnan vissza már nem estek.
S ha ez még nem lenne elég, nos, A legtöbbet írók jutalmáról is olvass, kérlek.  Hírek, közlemények - Page 3 3353380639 Igen, havonta fogjuk nyomon követni, ki hány reaggal gazdagította a fórumunkat, s az első három helyezett helyet kap a főoldalon, a generalites részben! Most mondjátok, hogy nem érdemes aktívan részt venni az oldal életében! :11:
Van még valami?! De még mennyire! Ha szeretsz inni gyűjtögetni, akkor kukkantsd meg az Elért sikerek programunkat. Nos, meghívhatlak egy whiskyre? Hírek, közlemények - Page 3 165619248
Ezen kívül, bár talán apróságnak tűnhet a többi dologhoz képest, de az avatar- és névfoglaló, a canonok és keresettek összesítője, valamint a főkarakterek listája új kinézetet kapott, Lara ötlete nyomán, de az én kódolásommal.
S ha már elérkeztünk Lara említéséhez… nos, nem hagyhatjuk figyelmen kívül a legújabb oldal videót, amit a bejegyzésünk elején láthattok!  Hírek, közlemények - Page 3 3808243726 Ezzel is boldog születésnapot kívánunk a fórumnak, valamint a tagoknak egy hatalmas köszönet, amiért velünk vannak és színesítik a Silhouette FRPG köreit! Hírek, közlemények - Page 3 3634486886

A staff nevében: Isaac
2019. április 14.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények - Page 3 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 01, 2019 10:37 pm

Kérlek, ne higgy el mindent...
Avagy Ezennel Április Elseje Bolondjai Vagytok!

Mondd csak, bedőltél a trükknek, vagy mégsem?


Kedves Tagjaink!

Amennyiben elhittétek a búcsú szövegünk valódi tartalmát, úgy egy hatalmas nagy csapdába sétáltatok bele, ugyanis szó sincs semmiféle oldal zárásról! Egyszerűen csak tréfát űztünk belőle, főleg így Április Elseje kapcsán, ami meg kell valljuk, nem volt szép dolog a részünkről, de hát na... fogjuk fel ezt egy jó kis viccnek, nem igaz?!

Tehát az első cselünk sikeressége után, nézzük az e heti eseményeket;
- A fórumunk teljesen új fejléce(ke)t kapott Április Elseje alkalmával, amely továbbra is Isaac érdemi munkáját képviseli!
- A drága holló barátunk messze repült jelenleg és a helyét számtalan más vicces dolog vette át!
- A hozzászólásoknál az avatarképen megjelenik egy gyönyörű kalap, amit természetesen mindenki a fején viselhet!
- Az avatarképeiteket átváltottuk csupán a móka kedvéért, illetve plusz gifet csempésztünk a profiljaitokba! (A gif az egy hetes időintervallum leteltével eltűnik a profilokból, továbbá az avatarjaitokat is visszaváltjuk az előzőleg használt mintára!)
- Ezenfelül pedig a mai nappal megkezdve jelezhettek az Activity Check részen a maradási szándékotok fejében; a megkötött időpont keretei között!

Elnézést kérünk azon tagjainktól, akiknél nem tudtuk átváltani az avatarképet, ugyanis az adminpanel meghülyült a mai nap folyamán és kidob minket a felhasználói részről..
Akiket személy szerint érint;

- Jennifer Summers
- Scarlett Storm
- Sierra
- Sonja
- Lycoris Earl
A holnapi nap folyamán igyekszünk pótolni, amennyiben a fórum számunkra azt lehetővé teszi! Addig is köszönjük a türelmeteket és a megértéseteket!


Köszönjük szépen azt, miszerint velünk vagytok
és gazdagítjátok a jelenlétetekkel a fórumunk világát!

További jó Április Bolondját kívánunk nektek!

A staff nevében: Blair
2019. április 1.

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Hírek, közlemények - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

Hírek, közlemények - Page 3 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 3 EmptyVas. Márc. 31, 2019 11:28 pm

Sajnálattal közöljük,
hogy az oldalunk bezárta a kapuit!

Egyszer minden történet véget ér..


Kedves Tagjaink!


Elsősorban szeretnénk nektek köszönetet mondani azért, miként az elmúlt időszakban velünk tartottatok! Rengeteget jelentett a számunkra és az oldal életében is egyaránt, hiszen nélkületek nem juthatunk volna el idáig!
Ez egy hatalmas mérföldkőnek számít, ugyanis majdnem elértük a két évet és azt kell mondjuk, hogy akármi is volt; még, ha a fórum mélységeit tekintjük is, akkor is olyan emlékek ötlenek fel mindenkiben, amelyek által a jóra gondolunk.
A folyamatos Staff váltás, a rengeteg regisztrált tag átcserélődése, sőt igazából minden, de tényleg minden negatívum ellenére... remek volt! Ugyanis olyan élményekkel gazdagodtunk, amelyeket képtelenek vagyunk szavakba önteni és amelyeket nem tudunk nektek eléggé megköszönni!
Köszönjük a segítségeteket, a kitartásotokat és azt a féle és fajta erőt, amit a nehéz pillanatokban sugároztatok; bár néha kilátástalanak tűnt a helyzet, de itt vagyunk. S ez nagy szó! A két év kellően hosszú volt, s ekként igyekeztünk minden úton-módon jobbá tenni az oldalt, sőt igazából fellendíteni a magunk módján, de tudjátok... van az a pillanat, amikor egyszer csak eljön a vég. Ez pedig.... ez... az a momentum.
Kissé nehézkesen, sőt talán könnyek áztatta sorokat vések le nektek, de a tegnapi kis incidensünk után és talán azért is, mert ideje volt belátnunk, miszerint ez az oldal...
Egykoron tényleg több volt, túl sokat jelentett és minden egyes percért meg kellett küzdeni. De az erőfeszítéseink ellenére mindig előjött ugyanazon probléma; vagy kevés az idő, vagy ha van, akkor az oldal aktivitási szintje sosem lesz elegendő ahhoz, miként kimagasló számokkal büszkélkedjünk. Másrészt közrejátszik az is, miszerint két The Vampire Diaries & The Originals oldal sosem fért bele a képletbe..
Sajnáljuk, hogy eljutottunk ehhez a ponthoz!
Sajnáljuk, hogy nem tudtunk nektek ennél többet nyújtani!
Sajnáljuk, hogy túl kevésnek és erőtlenek bizonyultunk a feladathoz!
Kérjük, hogy bocsássatok meg nekünk, hiszen mi sem így terveztük, de az élet... sőt maguk egyes események közbeszóltak!
Ha bárki szeretné igényelni a karakterlapját, avagy valamelyik írását, akár a kódját továbbra is elérhetőek leszünk a kapcsolatfelvételre! Állunk ez ügyben bizonyos idő keretein belül a rendelkezésetekre!
Ha valaki szeretne minket elérni, akkor a legtöbbünket megtalál a létrehozott facebook csoportunk keretein belül, illetve a discord-on!
Még egyszer bocsánatot kérünk a kialakult helyzet kapcsán, de a tegnapi... és a mai átbeszélés eredményeként ez a döntés született meg a részünkről!

Köszönjük, hogy velünk tartottatok!
További kellemes játékokban gazdag és boldog valós életet kívánunk a részetekre!

A Staff nevében: Blair
2019. március 31.

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Hírek, közlemények - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

Hírek, közlemények - Page 3 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 3 EmptyHétf. Márc. 11, 2019 7:01 pm

Party Time
Figyelem, figyelem, figyelem..!

Kedves tagjaink!

Ez egy igencsak rövid, de annál mégis lényegre törőbb hír lesz, amelynek a keretein belül szeretnénk mindenkit meginvitálni egy közös eseményre, amelyet ide kattintva érhettek el! Hírek, közlemények - Page 3 3575419701

Reméljük, miként elnyeri a tetszéseteket és minél többen visszajeleztek a részünkre! Hírek, közlemények - Page 3 2142956176

Ugyanakkor; ne feledkezzetek meg az éppen folyamatban lévő szavazásokról sem!
Ugyanis a Tél Díjazottjai & a Közönség Kedvencei című rész is csak arra vár, hogy letegyétek a voksotok a megfelelő személy mellett!  Hírek, közlemények - Page 3 2566525366

Jó szórakozást kívánunk nektek!  Hírek, közlemények - Page 3 748718716

A staff nevében: Blair
2019. március 11.

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Hírek, közlemények - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

Hírek, közlemények - Page 3 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 07, 2019 12:43 am

Rise up
It's only been a lifetime

Kedves tagjaink!

A helyzet az, kedves tagok, hogy lenne itt néhány dolog, amire felhívnánk a figyelmeteket. Hírek, közlemények - Page 3 1160212257 Példának okáért arra, hogy létrejött a Vélemény rovatunk, amibe négy fő topic került megnyitásra: ötletem van, hiba bejelentő, értékelő és végezetül a panaszkönyv. Ezek mind-mind csakis a tagok számára elérhető topicok, mert névtelen kommentekre annyira nem vágyunk, főként, ha valamiféle panaszról van szó. Hírek, közlemények - Page 3 450640341

S továbbá megrendezésre került a minden évszakban megszokott szavazásunk: ismételten lehet szavazni a tél díjazottjaira. Hírek, közlemények - Page 3 2566525366

De ez még nem minden. Blairnek jött egy ötlete, miszerint újításképp legyen olyasmi is itt, ami eddig még nem... így tehát most megkeressük a közönség kedvenceit is, melyben mindenkinek lehetősége van egy-egy jelöltet leadni. Hírek, közlemények - Page 3 165619248

Mindkét eseményünk március 31-ig tart, tehát ez az az időpont, amikor a szavazás lezárul, vagy épp a jelölésre való idő letelik. Utána pedig eredményeket fogunk hirdetni, lehetőleg minél hamarabb.

Hirtelenjében ennyi lenne az, amit most le akartunk közölni felétek, s reményeink szerint aktívan részt vesztek majd az eseményeket illetően. Hírek, közlemények - Page 3 450640341 Mindenkinek további jó játékokat kívánunk!

A staff nevében: Isaac
2019. március 7.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények - Page 3 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 3 EmptySzer. Feb. 27, 2019 11:49 pm

Staff bõvülés
Reagan Blair

Kedves tagjaink!

Na tehát, a helyzet úgy hozta, hogy a magam részéről jövőhónapban kissé kiesek. Egészen pontosan március 13-tól egészen március 24-ig külföldön tartózkodom, ami annyit tesz, hogy admini teendőimet egyáltalán nem fogom tudni ellátni. Hírek, közlemények - Page 3 3739568389 Maximum esténként fogok tudni felnézni telefonról, de az időeltolódás miatt... lövésem sincs, hogy akkor épp itt hány óra lesz, vagy mi lesz. Tehát ezzel kár számolni. Hírek, közlemények - Page 3 1505513385
Viszont nem szándékoztam magára hagyni @Larissa Blackwell társadmin kisasszonyt, ugyanakkor ő is kissé elhavazódott a magánéleti dolgok végett, így arra az elhatározásra jutottam, hogy mindenképp szükségünk lesz egy harmadik emberre. Hírek, közlemények - Page 3 3816853304

A választásunk @Reagan Blairre esett, mint láthatjátok.  Hírek, közlemények - Page 3 2566525366  Hogy miért ő? Mert lelkes tagunk a kezdetektől, még akkor is, ha nem mindig volt jelen. Most már nem eresztjük el, remélem, ezt ő maga is tudja.  Hírek, közlemények - Page 3 1160212257


A staff nevében: Isaac
2019. február 27.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények - Page 3 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 3 EmptyKedd Jan. 01, 2019 3:43 am

Happy New Year!
minden szépet és jót kívánunk

Kedves tagjaink!

Eljött az év uto- első napja! Nos, igen, megcsúsztam és máris január 1. van. Ideje valami összegzőnek a részemről, nem igaz? De egyelőre, még az előző hírhez kapcsolódóan néhány szó: remélem, mindenki örült az apró kis meglepetéseknek, ami 25-én, illetve 26-án érkezett Nektek. Lehet, nem nagy dolgok, de mindenképp szerettünk volna valami apróságot a részetekre, hogy érezzétek: fontosak vagytok nekünk.
Most pedig, nézzük az egész évet. A 2018-as évünk nagyon döcögősen indult. Hónapokra leállt, avagy kihalt az egész fórum, s már számomra is úgy tűnt, menthetetlen a dolog. Ihletválságom volt, kedvnek is híján voltam, de aztán… rájöttem, hogy Silhouette az én kis gyermekem és nem fogom elengedni a kezét. Sem most, sem pedig máskor. (Nagy szavak, huh? De jelenleg tényleg így gondolom.) Így hát, miután egymagam maradtam a staffban, nekiálltam a változtatásoknak, a leírásoknak, a külsőnek. Úgy voltam vele, hogyha nincs mellettem senki, akkor is megpróbálom feléleszteni a fórumot. S lassan újra mellém szegődtek emberek. @Larissa Blackwell, majd az akkori Katherine Pierce – s nekik köszönhetően újra beindult a gépezet. Megújulva tértünk vissza és azt hiszem, ez némileg idecsalogatott új embereket, tagokat is.
Nem vagyunk sokan. Sosem voltunk sokan, de ez sosem volt számomra probléma. Mindig is egy dolgot szerettem volna, méghozzá azt, hogy akik itt vannak, érezzék jól magukat és játsszanak kedvükre. Ez szerintem megvan. Én partner vagyok benne, s nem csapkodok senkit ostorral, ha nem tud épp írni valamilyen oknál fogva.
Mindezekhez még azt is meg kell említenem, avagy kiemelnem, hogy @Zack Reed mennyi mindenben segít, így a háttérben. Ezúton is köszönet neki és ölelés!
Mit is mondhatnék még? Töretlenül megyünk előre és nem adjuk fel a fórumot – legalábbis hosszú ideig még itt leszünk, hogy játékteret biztosítsunk a Vámpírnaplók rajongóinak, valamint az újfajta szálak kedvelőinek. Hiszen megannyi ötlet, karakter beilleszthető a világba… azt hiszem, itt már tényleg csak a képzelet szabhat határt.

Nektek mit jelent Silhouette? Mi az, amit adott nektek, s mit vártok a fórumtól a következő évben? Én egy kalandon gondolkozom, de egyelőre még nincs ötletem, viszont… egy felmérést végeznék most, ha már megragadtam a lehetőséget arra, hogy szóljak Hozzátok. Ki lenne benne egy közös játékban?



Mindent félretéve: nagyon boldog új évet kívánunk minden egyes tagunknak! Legyen szép, sőt, sokkal szebb évetek, mint a tavalyi és váljon valóra minden kívánságotok az életben!

A staff nevében: Isaac
2019. január 1.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények - Page 3 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 3 EmptyHétf. Dec. 24, 2018 1:02 am

Merry Christmas!
December 24.; az első meglepetések

Kedves tagjaink!

Idén is eljött a szenteste. Vagyis, jelenleg még a hajnalán vagyunk, de mit számít?  Hírek, közlemények - Page 3 2566525366 Mostanság káosz minden egyes napom, így kénytelen vagyok ilyenkor itt tevékenykedni. Nem tudom, kinek mit is jelent maga a karácsony, de nekem biztosan a szeretetet és családot. Meg persze a sok sütit, amit ilyenkor magamba tömhetek. Hírek, közlemények - Page 3 1036049602 Meg a fa. Minden évben közösen díszítjük fel a fát a családommal, ez azonban idén elmarad, ugyanis dolgozni fogok. Este leszek majd itthon, reményeim szerint fél 11 körül, de a belső megérzéseim szerint lesz az később is... na, de minden rosszban van valami jó. A másik két karácsonyi nap az enyém, azaz a tiétek is! Hiszen megpróbálok még több időt itt tölteni és elvégezni azt a feladatot, amit a karácsonyi angyalok rám szabtak. Ugyanis... nos, igen.
Kaptam glóriát és szárnyakat, s rám bíztak néhány igencsak fontos feladatot. Az elsőt könnyű volt teljesíteni: egy kis hóestét kívántak a világunkra. Szerintem hangulatos. A második: minden elfogadott karakternek egy Mikulás sapkás avatar kép. Nos, ez is elkészült!  Hírek, közlemények - Page 3 2566525366 (Igen, kis gonosz manóként végigmentem az összes profilon és átraktam a profilképet. Ha valaki igényelné a régit, csak dobjon egy privátot, vagy írjon a chatbe és máris kapja! Lementettem minden egyes linket magamhoz.) A további meglepetések 25-én, valamint 26-án érkeznek.  Hírek, közlemények - Page 3 450640341

Nos, boldog karácsonyt kívánunk minden egyes tagunknak és köszönjük, hogy velünk tartotok továbbra is! Hírek, közlemények - Page 3 3634486886


A staff nevében: Isaac
December 24.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények - Page 3 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 3 EmptyKedd Dec. 18, 2018 12:30 pm

A változás mindig bekövetkezik
a kérdés csak az, mikor

Kedves tagjaink!

Mielőtt bárki megijedne a cím miatt, ami drámaibbra sikerült, mint akartam... nos, nyugalom! A staffban történt némi változás, de ez senkit sem fog érinteni tulajdonképpen, ám jeleznünk mindenképp kell, s ez egyfajta figyelemfelhívás is arra vonatkozóan, hogy: jelezzétek felénk, ha valamiért nem tudtok jelen lenni a fórumon!  Hírek, közlemények - Page 3 2090244124 Nem számít, hány napról, hétről, hónapról van szó. Csak suttogjátok el nekünk csendben, akár pm-ben, akár a hiányzásnaplóba és kész. Higgyétek el, hogy senki sem fog problémát csinálni belőle, azonban, ha minden szó nélkül tűntök el, akkor nem áll módunkban a végsőkig várakozni. Sad  (Főleg, ha... nem, most a személyeskedést félreteszem.)
Fájó szívvel búcsúzunk tehát Katherine Piercetől (s többi énjétől, névszerint: Chelsea Jenson, Poppy Parker és Cassel McAlister).
Ezenfelül, ami nem került kiírásra: én leváltottam a főkarakteremet egy ideje. Elena Gilbertről írtam át magam Isaac Lestrange-re, így ha egy mód van rá, akkor erre a fiókra írjatok admini kérdésekkel kapcsolatban. Hírek, közlemények - Page 3 897538487
Köszönjük a figyelmet és tovább jó játékokat kívánunk, valamint... mindjárt karácsony. Készüljetek az ünnepekre szeretettel, többek közt, s némi meglepetéssel a szeretteiteknek!   Hírek, közlemények - Page 3 3634486886

A staff nevében: Isaac
2018. december 18.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények - Page 3 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 3 EmptyHétf. Szept. 24, 2018 2:30 pm

Népszerû vagy?
avagy, egy kis újdonság

Írj, s szavazz!

Kedves játékosaink! Hírek, közlemények - Page 3 3575419701

A Staff ezúttal egy kis újdonsággal készült nektek. Ehhez viszont, nos, szó szerint Ti magatok is kelletek! A Profilfotokon megjelent egy új kis fülecske, ami azt a címet kapta, hogy "Népszerűség". Bizony, pontokat lehet gyűjteni ezentúl, de nem akárhogyan. A játéktéren, csakis ott, ha szavaztok egymás reagjára, akkor az a pont hozzáadódik a Népszerűség pontjaitokhoz. Minél több van belőle, annál népszerűbb vagy - ez végül is teljesen egyértelmű. Mivel új ez a funkció, így arra gondoltunk, hogy évszakonként kerülne sor a díjazásra. Oh, igen, díj. Hiszen, aki népszerű, az megérdemli a díjat is, nem? A lényege az egésznek az volna, hogy ösztönözzünk titeket, ti pedig egymást. Ha tetszik a reag, amit kapsz, szavazz rá! Hidd el, az usernek jól fog esni. Ösztönzően fog rá hatni. Hírek, közlemények - Page 3 3634486886 S végül is nézzük így, röviden: örülsz, hogy kaptál egy fantasztikus reagot + szavazol = az user boldog lesz. Értitek már, ugye? Hírek, közlemények - Page 3 3808243726
A hozzászólások jobb oldalán, legfelül található egy plusz ( + ), valamint minusz ( - ) jel. Erre nyomva adhattok le szavazatokat.  Hírek, közlemények - Page 3 3575419701 (Azért egymást ne romboljuk a negatív szavazatokkal, hm?)

A profilotokon a "Bezsebelt díjak" fülecskén mellesleg az összes díjatok látható lesz. Nem fogjuk törölni, ha új díjat kaptok, hanem egyszerűen az is hozzáíródik. Évek múltán jó lesz visszanézni, ki mennyi mindent ért el, nem igaz? Hírek, közlemények - Page 3 3575419701

Nos, jó játékot, írást, szavazást, people! Hírek, közlemények - Page 3 3119678052

A staff nevében: Elena
2018. szeptember 24.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 3 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 3 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények - Page 3 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények - Page 3 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 3 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Hírek, közlemények - Page 3 Empty
 

Hírek, közlemények

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next