Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
ÜzenetSzerző
TémanyitásHírek, közlemények - Page 5 EmptyVas. Dec. 10, 2017 10:04 pm

Sûrû elnézéseteket kérjük
de mégsem lesz ugrás

Kedves játékosok!  Hírek, közlemények - Page 5 3739568389

Hosszas gondolkodás és egy fél napi staff beszélgetés során arra jutottunk, hogy az időugrást muszáj vagyunk visszavonni. Ennek legfőbb oka, hogy nagyon megkavarnánk vele a szálakat és rengeteg lezáratlan játék van, mindenféle téren (sorozatos karakterek és OC karakterek terén is), így jobbnak látjuk, ha most marad minden a jelenlegi állapotában. Tehát a felállás marad, ahogyan volt: Damonék a börtönvilágban (hamarosan kijutnak, kitalálunk valamit rá, vagy egy kisebb, maximum 1 hetes ugrást bevezetünk, ami nincs hatással az egész fórumra, avagy egész játéktérre). New Orleansban pedig tényleg semmiféle változást nem eszközölünk, hisz ha ugranunk kellene, az több hónapot is felölelt volna. Tényleg utólag láttuk át az egész történetet, szóval szíves elnézéseteket kérjük a kavarodásért vagy reménykeltésért, hogy végre ugrunk. Nem, nem ugrunk. Hírek, közlemények - Page 5 3550701931  De senki se csüggedjen, hisz a jövőbeli játéktér továbbra is nyitott, ahol bármit ki lehet játszani! Hírek, közlemények - Page 5 3816853304 És még egyszer: elnézéseteket kérjük!

A staff
2017. december 10.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 5 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 5 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények - Page 5 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények - Page 5 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 5 EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 11:15 pm

Ugrás
az idõben

Kedves játékosaink!

Eljutottunk ahhoz a ponthoz, ahol elérkezettnek láttuk az időt arra, hogy ugorjunk egy kicsit a történetünkben. Tulajdonképpen mindkét szálon, ágon, mert kell a haladás. Very Happy

A The Vampire Diaries szálon egészen addig a pillanatig megyünk előre, ahol a börtönvilágból már kiszabadultak a karakterek. Na, de ez hogyan történt? Damon, csak úgy, mint a sorozatban, Bonnie trükkös elméjének hála jutott vissza Stefanékhoz. Megtudta, hogy a szerelme, Elena nem emlékszik rá és az első találkozásuk még várat magára. Elena tudja, hogy szerette Damont, de nem hajlandó tudomást venni róla. Ezután néhány nap elteltével Bonnie megpróbálta ott hagyni Kait a börtönvilágban, de nem sikerült: mindketten visszajutottak, hogy visszatérhessenek azokhoz, akik szeretik őket - ja, nem. Kai esetében ez a helyzet nyilván nem áll fent, hisz őt valószínűleg a bosszú fogja éltetni, nem a szerettei felkutatása, majd a családegyesítés.

A The Originals történetét szintén tovább gondoltuk egy kicsit. Néhány hónapos ugrás után bújhatsz ismét a karaktered bőrébe, amennyiben sorozatbeli karaktert irányítasz.
Hayley csaknem életét vesztette, hogy életet adjon a kis Hope-nak, sőt, valójában bele is halt a szülésbe, hogy aztán hibridként térjen vissza az élők sorába. Teljes jogú tagja a Mikaelson famíliának, s ezúttal már nem csak a farkasok, de a vámpírok táborát is erősíti.
Rebekah, miután Eva Sinclair testébe került Kol közreműködésével, elhagyta a várost, hogy kiélvezze az emberi létet. Most, új testét elhagyva, eredeti vámpírként tért vissza New Orleansba, hogy újra családtagjai mellett legyen.
Kol, csak úgy, mint Rebekah, egy boszorkány testét kapta meg, hogy így visszatérhessen a halálból, de az események szerencsétlen fordulatot vettek, s ő életét veszítette. A fiatal Davinának köszönhetően azonban újfent visszatérhetett, többé-kevésbé élőként - ismét eredeti vámpír lett. Küzd a vámpírléttel, ami számára most nehezebb, mint bármikor, hisz senki sem verheti át büntetlenül a halált.
Marcel és Klaus hatalmi harca azonban még nem ért véget, a trónért még meg kell küzdeniük. Az, hogy végül ki lesz New Orleans királya, csak rajtuk múlik, de Klausnak ezúttal óvatosnak kell lennie. Már van mit veszítenie a kislánya személyében.

Tehát a folyamatban levő játékok még az időugrás előtti pillanatokat dolgozzák fel, azonban az új játékokat már az időugrás utánra tervezzétek és azokat az állapotokat vegyék fel a karakterek.
Ha valami nem világos, nyugodtan kérdezzetek minket és igyekszünk válaszolni. Hírek, közlemények - Page 5 846202165

Utólag Boldog Mikulást kívánunk nektek és köszönjük, hogy nálunk játszotok! Hírek, közlemények - Page 5 2142956176

A staff
2017. december 7.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 5 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 5 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények - Page 5 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények - Page 5 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 5 EmptyHétf. Dec. 04, 2017 5:18 pm

Új staff tag!
Egy régitõl pedig búcsúzunk

Jefferson Schilling

Úgy alakult, hogy bizonyos okok miatt az egyik staff tagunk, név szerint Hayley lemond az adminságáról. Köszönjük az eddigi munkáját és reméljük, játékosként továbbra is aktív tagja lesz a kis közösségünknek! Hírek, közlemények - Page 5 2909147992

Azonban, amikor valakit, valamit elveszítünk, helyére mindig kapunk valami újat. A staff megszavazta, hogy felkérjem Jefferson Schillinget az adminságra, így le is támadtam ezzel a kéréssel, amit elfogadott! Szóval mindenki fogadja nagy szeretettel az új staff tagunkat, Jeffet és ezentúl hozzá is lehet bátran fordulni bárminemű kérdéssel, avagy kéréssel!


További jó játékot mindenkinek, emberek! (Apropó, büszke vagyok az aktivitásra, amit a napokban mutattok! Hírek, közlemények - Page 5 2909147992)

A staff nevében: Elena
2017. december 4.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 5 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 5 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények - Page 5 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények - Page 5 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 5 EmptySzomb. Szept. 30, 2017 9:24 pm

Megújultunk
vagyis megérkezett az új design

Kedves játékosaink!

Mint azt észrevehettétek, az oldal egész nap le volt zárva, és ennek az egész napos munkának a gyümölcsét tekinthetitek meg most. A design külsején teljes egészében Elena dolgozott Stefan alapkódjának a segítségével, ami így ugyan lehet nem hangozhat túl nagy munkának, de az volt, mindent átírni, átalakítani. Lehet, hogy nem tökéletes minden, de reméljük, hogy azért ti is szeretni fogjátok annyira, mint mi Hírek, közlemények - Page 5 2909147992
Amit még fontosnak tartok kiemelni, hogy az új külsővel frissítések is jöttek az oldalra. Ezeknek egy része ugyan még a későbbiekben érkezik majd, de már találkozhattok új canon karakterekkel, illetve további sorozatos karakterek is igényelhetőkké váltak. Új menüpontként bevezettük a Rangfoglalót, ahol nyilvántartjuk bizonyos fajú karakterek hovatartozását. Tehát, hogy éppen ha boszorkány, akkor milyen kovenhez tartozik, ha vérfarkas, akkor egy falkában benne van-e. Természetesen nem kötelező a szabadúszó karaktereknek bármelyikhez is csatlakozni, de lehet, nektek is könnyebb lenne, ha lenne még egy plusz szál a karakteretek életében, ami kapcsán több másik karakterrel is kialakíthat kapcsolatot. De ide természetesen csak azoknak kell írnia, akik valamelyik csoporthoz tartoznak, vagy tartozni szeretnének. Ezen kívül jelentős menüpont még, ahová mindenképp írjon mindenki, amely a Főkarakterek címet viseli. Ez a menü azt hivatott szolgálni, hogy ha valamilyen fontosabb ügyben kell a játékosainkat felkeresni, akkor azt könnyedén meg tudjuk tenni a főkarakterek által, és ne kelljen minden multinak kiküldeni az adott hírt. Ide azok is írjanak, akiknek csak egy karakterük van, hisz nekik értelemszerűen az a főkaraktere (később, ha netán hozna még új karaktert, és inkább azt tenné meg főkarakternek, semmi gond, értesítsen minket, és rögtön cseréljük a neveket).
Végezetül pedig újabb Activity checkre is sor kerül, ahová két hetetek van írni, tehát október 14-ig jelezhetitek felénk, hogy melyik karakteretekkel kívántok köztünk maradni, és melyikkel nem. Értelemszerűen, akitől semmilyen visszajelzést nem kapunk, az törlésre kerül.

A staff nevében: Damon
2017. szeptember 30.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 5 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 5 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények - Page 5 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények - Page 5 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 5 EmptySzomb. Szept. 30, 2017 12:15 pm

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények - Page 5 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények - Page 5 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények - Page 5 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények - Page 5 Empty
TémanyitásHírek, közlemények - Page 5 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Hírek, közlemények - Page 5 Empty
 

Hírek, közlemények

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5