Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásCharlotte "Charlie" Grey EmptySzer. Júl. 04, 2018 4:42 pm

Charlie „Charlie” Grey
Na, ne szívass! Mi az, hogy sötét oldal? Ez nem valami elcseszett Star Wars!


Becenév:
Charlie
Titulus:
Minden lében kanál
Születési hely, dátum:
Denver, 1992. március 21.
Faj:
Ember
Beállítottság:
Hetero
Play by:
Chloe Bennet

Átváltozás:

Család:
Az apámat elnyelte az Afgán homok, amikor én épp csak betöltöttem a 10. évemet. Klassz szülinap volt, happy birthday helyett gyásztávirat érkezett. Anyám idegösszeroppanást kapott, évekig posttraumás stresszben szenvedett, pedig sose látott közelről fegyvert. Mintha csak a soha haza nem tért apám által átélteket hordozta volna a vállán. Kellően el is hanyagolta a nevelésemet, még szerencse, hogy a nagyanyám hozzánk költözött. Így legalább enni volt mit, és tiszta ruha is akadt. Nem mellékesen nem nyelt be sem a narkó, sem valamelyik utcai banda. Mára nagyanyám halott, apám szüleit sose ismertem, anyám pedig egy otthon lakója, ahol nagy néha meglátogatom. Bár inkább nem, mert nehezen viselem a kirohanásait. Szóval, jó esetben minden évben a születésnapján és karácsonykor megyek hozzá.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime


Amikor az ember fejére egy zsákot húznak, és begyömöszölik hátra kötözött kézzel egy autó csomagtartójába, hát sok minden megfordul a fejben, és óriási vérvörös betűkkel vibrál a retinán: HOGY A FRÁSZBA KERÜLTEM EBBE A HELYZETBE?
Miközben jó néhányszor belevertem a fejemet a csomitartó fém akármijeibe, és csillagszóró is gyúlt a lángoló betűk mellé, elátkoztam a napot, amikor belevetettem magamat ebbe a nyomozásba. Pedig figyelmeztettek, hogy ne ártsam bele magam, jobb ha távol maradok a témától. Néhány meg, nemes egyszerűséggel, dilisnek néztek. Olyan is volt, aki sajnálkozva nézett rám, majd odasúgott a mellette állónak: Hát mit lehet tenni, az anyja is ketyós, diliházban van. Persze, ilyenkor kedvem lett volna odaüvölteni neki, hogy inkább járjon nyitott szemmel.
Na, de hogy az elején kezdjem a sztorit:
Kitűnővel végeztem a fősulit, média szakon. Hívtak a tévéhez is, de én nem akartam a csinos seggemet a kamerák előtt riszálni. Újságok is ajánlottak főállást, még a fizetés sem lett volna rossz. Nekem azonban sokkal jobban feküdt a szabadúszás. Akkor annak adom el a sztorit, aki többet fizet érte. Más dolog, hogy egyedül belemászni minden lecsóba, több, mint életveszélyes. Tökéletesen tisztában voltam vele, így túlságosan nagy halak után nem vetettem magam. Aki fél a bajtól, az ne rángassa az alvó oroszlán bajszát.
Nicole Doyle, alias Nick, már a fősuli első évfolyamától barátnőmnek számított. A közös kolesz szoba megalapozta azt a bensőséges kapcsolatot, mely közöttünk kialakult. Tűzbe-vízbe mentünk volna mindig is egymásért. Szerencsénkre még a szak is ugyanaz volt, így a tanulás terén is segítettünk egymásnak. Ahogy a pasizásban is, és hát nem egyszer rángattuk ki a másikat valami balsikerű randiból. Nick elvállalta a neki felkínált egyik állást, és riporter lett New Orleans egyik műsorszolgáltatójánál.
Folyt az életünk, lassan mindketten jó kis mederben terelgettük előre céljainkat. Néhány hónapja, talán fél éve is már, vagy kicsivel több, hogy kaptam tőle egy emailt. Zaklatott, kapkodó fogalmazással, ami egyáltalán nem volt rá jellemző. Megírta, hogy megismerkedett egy férfivel, és hogy végzetesen egymásba szeretettek. A hétvégén össze is házasodtak, és most nászútra mennek. Ne is keressem, mert nem lenne jó, ha belekavarnék a boldogságába.
Már ez is fura volt, de az igazi gyanú akkor ébredt bennem, amikor az aláírásához értem. Nicole. Nekem soha nem írt így alá. Egyszer sem. Nekem ő mindig is Nick volt. Kaptam magam és a lakásához rohantam. Az apartman ház, ahol lakott biztonsági őrrel és 24 órás portaszolgálattal bírt. A portás, és az őr egyaránt ismerősként üdvözölt, hiszen tudták, nekem is van kulcsom Nick lakásához. Igazából kóddal ellátott kártya nyitotta a hetedik emeleti lakást, ami totálisan üres volt. Még a bútorokat is elvitték. Földbe gyökerezett lábbal álltam az ajtóban, amikor a hátam mögött a biztonsági őr megszólalt: „Miss Doyle tegnap éjszaka elköltözött.”
„Elköltözött?”

Nem tudtam ezt hová tenni. Tudtam, hogy ez így nem igaz. Tőlem sose lépne így le, elköszönés nélkül. Arról már nem is beszélek, hogy még a suli évei alatt hányszor átbeszéltük. Ha egyikünk férjhez megy, a másikunk lesz a koszorús lány. Ki nem hagytuk volna a nagy hacacárét.
Így kezdtem nyomozni utána. Hosszú napok és hetek kemény és fárasztó munkájával végre nyomra akadtam. Megtudtam, kicsoda a pasas, aki ilyen mértékben elbűvölte a legjobb barátnőmet, hogy még rólam sem vett többé tudomást. Kitartó és szívós kutyaként vetettem magamat a nyomokra, melyek egyre mélyebbre és mélyebbre húztak az éjszakába, a sötétségbe. Információ hegyeken másztam át, megvizsgálva, utána járva mindennek, hogy kiszűrhessem mi az igaz, mi a totál hülyeség. Bepillantást nyertem New Orleans alvilágába, megismertem a fontosabb szereplőket. Partik és rendezvények sokaságán vettem részt. És csak gyűltek a képek, szaporodtak a telejegyzetelt füzetek. Éppen csak a Nick tűnt el a szemem elől.
Ami bizonyos vele kapcsolatban – és itt nagyon kérek mindenkit, hogy egy pillanatra fogadja el, hogy amiről beszélek, az a valóság -, hogy egy vámpír csábította el, s úgy vélem, meg is harapta. Mint egy pocsék Drakula film! Úgy vélem, hogy a legjobb barátnőm most szintén vámpírként éli az életét.
Hányszor esküdtem meg, hogy kinyírom azt, aki ezt tette vele? Napjában ezerszer. Legalább. A baj ott van, hogy ha a nyomozati anyagomat a nyilvánosság elé akarnám tárni, biztosan diliházba csuknának. Ülhetnék anyám mellett naphosszat. Arról már nem is beszélve, mekkorára rúgna azok száma, akik hamar el akarnának tenni láb alól.

Mint valami idióta vámpíros film, úgy peregnek le előttem a fekete csuklya takarásában az emlékképek. Gyűlölöm azt, ami történik, és gyűlölöm benne azt, aki ezt teszi velem.
Az autó megáll, valaki kiemel a csomagtartóból. A csuklya feljebb csúszik a fejemen, ahogy a vállára emel, mint valami liszteszsákot. Tiltakoznék is, ha nem lenne a csuklya alatt bekötve a szám. Így csak a lábammal adok jelet a csípőjének, hasának. Cserébe rácsap egyet a fenekemre: „Nyughass!” felszólítással.
Egy szobába kerülök, ahol megszabadulok a csuklyától, a kötelektől. Mikor magamra maradok, körülnézek. Az ablak előtt rács, kimászni nem tudok, az ajtó zárva. Minden négyzetcentimétert átvizsgálok. Szökés vagy éppen fegyver lehetőségét keresem. Duzzogva ülök le az ágy szélére, melyről megállapítom, hogy kényelmes és tiszta. Most más szemmel nézek körbe. Ízlésesen berendezett helyre hoztak. Na, legalább nem valami lepusztult istálló. Félig fekve, hátamat a fejtámlának támasztva, csuklóimat masszírozgatom, melyeket vörösre mart a kötél, amikor váratlanul nyílik az ajtó. Odatapadnak íriszeim.
~Ismerlek!~ Nem kicsit döbbent meg a belépő alak személye. Nézem az arcát, mozgását. ~Patrick Reynolds? Nocsak. Hát a te tyúkszemedre is ráléptem?~ Nem annyira jó dolog a helyi alvilág kiskirályával újat húzni. Ennél csak egy rosszabbat tudok elképzelni. A helyi vámpír-királlyal újat húzni. Szavaira ülésbe lendülök, ajkaim késpenge vékonyságúra zárulnak. ~Bármit akarsz is megtudni, nem fogok neked elmondani semmit, Seggfej!~ Aztán beleköpök a képébe. ~Na, ezt tedd zsebre!~
Leül velem szemben, farkas szemet nézünk. Beszélni kezd. Igyekszem nem mozdulni, és minden akaratomra szükségem van, hogy ne vágjak közbe. Megismerem szánalmas életének részleteit. ~Hol érdekel ez engem?!~ próbálom kitalálni, mi ezzel az egésszel a célja? Közönyös képet mutatok.
Aztán végre elmegy, és én újra magamra maradok a félhomályos szobában. Az este mélyre ereszkedik, sötétség hullik a világra. Neveket sorolok magamban, összefüggéseket keresek. De mindenáron visszatolul egy kérdés az agyamba, elsöpörve minden mást.
~Mit akar Patrick Reynolds a vámpíroktól?~

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Charlotte "Charlie" Grey Empty
TémanyitásCharlotte "Charlie" Grey EmptyCsüt. Júl. 05, 2018 10:17 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Charlie Grey

Kedves Charlie! Charlotte "Charlie" Grey 3816853304

Először is, kérlek, ne haragudj, hogy csak egy nap késéssel tudlak üdvözölni. Nem mentség, de dolgoztam, későn értem haza és nem volt épp agyam írni. De... de roppant mód örülök neked, a karakternek, s vele együtt minden egyes sorodnak! Hogy miért? Mert tökéletesen megformáltad azt, melyet Patrick megálmodott. Olvasgattam anno az előző Charlie-Patrick köröket, s bátran állíthatom, hogy méltó utódra lelt a te kezeid közt, sőt. Sőt! Nagyon jó kezekbe. Valahogy a kemény, vagány nő szerepét egyszerűen rád öntötték. Jól bánsz a szavakkal, olvasmányos az írásod, s egyszerűen csak tetszik. Ahogyan az is, hogy minden egyes mozzanatot láttam magam előtt, úgy értem, a lelkiszemeim előtt. A történeted vége, a belső kommentek, melyeket Patrick felé intéztél, nos, egyszerűen imádom! Charlotte "Charlie" Grey 3808243726 Igazi kis vad nőcske vagy, aki okoz még bőven fejfájást nem csak Patricknak, én úgy vélem.
Az arc, melyet bár megadott Patrick, nos... a magam részéről én nagyon imádom. Teljességgel passzol a karakterhez, hozzád, a személyiségedhez - azt hiszem, így kell klassz szereplőt alkotni egy új világba. Charlotte "Charlie" Grey 165619248


Na, nem húzom tovább az idődet, hiszen így is megvárakoztattalak! Charlotte "Charlie" Grey 3779015013 Foglalózz, s csípd nyakon Patrickot - biztosan lelkes olvasótok leszek! Charlotte "Charlie" Grey 564837130


Alesea R. Hyland
Szirén
éneke elcsábít bárkit
Alesea R. Hyland



163
C szint:
Kalmithil
Charlotte "Charlie" Grey Tumblr_inline_pq8uvvSMWv1wblodx_500
D szint:
Ligeia

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
62
Titulus :
ღ I'm the queen ღ
Másik felem :
With the darkness
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ღ Eiza González ღ
Tartózkodási helyem :
ღ Mystic Falls ღ
Keresem :
Az álarc mögött :
ღ Eliffe ღ

Charlotte "Charlie" Grey Empty
 

Charlotte "Charlie" Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Charlotte "Charlie" Grey
» Charlotte 'Charlie' Grey
» Charlotte "Charlie" Grey
» Charlotte Grey
» Charlotte Grey