Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásSzökõkút - Page 4 EmptyHétf. Szept. 16, 2019 9:36 pm





To: Damon Salvatore



Help me, please...

- Tudom, én sem – Vetettem oda gondolkodás nélkül, hiszen ő maga is beláthatta, hogy igazam volt. A szavaim, a viselkedésem, a kisugárzásom mind-mind Katherinet idézték, s talán pont ez volt az, amiért még nem hagyott faképnél. Talán így, ebben a mivoltomban valóban tetszettem neki. De még mindig csak egy pótlék lehettem volna a számára. Nem volt erre szükségem.
Egy hangyányit elbizonytalanodtam, hisz magam sem tudtam, hogyan döbbentem rá a szörnyű valóságra. Tényleg nem. Még az sem rémlett, mi történt, miután az álomátokból felébredtem. Nyilván Katherine és Kai voltak ott, de hogy mit mondtak, vagy épp mi történt, az… kiesett. Voltaképpen semmi másra nem emlékeztem, csak arra a mérhetetlen gyűlöletre, ami úgy éreztem, majd’ felemészt. Damon pedig minden egyes szavával csak fokozta ezt, s a bizonytalanságomat egyaránt.
- Hogy mi? Mégis mi a fenéről beszélsz, Damon? – Kérdeztem hitetlenkedve, mikor a szirén nevét akarta tudni. Hogyan? Meg mégis… miért? Azt hiszi, hogy Sierra műve ez az egész? Ennyire ostobának néz engem? – Ha azt hiszed, hogy Sierra beszélte tele a fejemet, tévedsz. – Fel sem tűnt, hogy kimondtam a nevét. Nem arra koncentráltam, csak le akartam zárni a témát. – Ő csak segíteni próbál. – Hazugság volt. Tudtam, hogy valami nem stimmel azzal az átkozott nővel, de nem tudtam, mi. Mindennek a tetejében ő volt az, aki ultimátumot adott. Vagy egy volt szerettem halála vagy 50 ártatlan lélek. A döntés az enyém volt, mégis Damonre hárítottam.
- Ugyan már, nincs mire emlékeznem, mikor az egész hazugság volt… és amúgy sem számít. Nincsenek érzéseim, Damon. Ha szerettél is valaha, már nem jelent semmit. De persze, mindketten tudjuk, hogy csak egy önző vámpír vagy, akinek senki más nem számított soha, csak a saját akarata és Katherine Pierce – Nevettem, aztán közelebb léptem hozzá, elhitetve vele szinte, hogy megcsókolom, majd lazán ellöktem magamtól.
A szemeimet forgattam a szavait hallván. Igen, sejthető volt, hogy ez lesz a válasza.
- Igaz, neked száz ártatlan halála sem számítana, de te pedig elfelejted, hogy én nem Te vagyok – Néztem rá kihívóan, mikor arra próbált rávenni, hogy menjünk vadászni. Ketten együtt. El innen. Értetlenül figyeltem, majd mély levegőt vettem.
- Damon, te tényleg önző vagy – Nevettem. Sőt, szinte kacagtam rajta. – Még véletlenül se a drága szeretteid közül küldjek valaki a pokolra, ugye? Inkább ötven ártatlan ember… igen, tipikus. Mindig is ez voltál te. – Csak a gúny sütött a hangomból és a gyűlölet. Habár valami mocorgott bennem, kevés volt ahhoz, hogy a felszínre hozzon belőlem bármiféle érzést.


From: Elena Gilbert


401 words ❀ I found ❀ note: örülök neked, még ha ez nem is látszik :<3: ❀ kredit


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Szökõkút - Page 4 Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Szökõkút - Page 4 Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Szökõkút - Page 4 Empty
TémanyitásSzökõkút - Page 4 EmptyHétf. Szept. 16, 2019 8:27 pm





my one and only, Elena



Azt hiszem, kezdett leesni nekem is az a bizonyos tantusz végre, de ahogyan a mondás is tartotta, csak igen lassacskán.
– Jajj, nem a külsődről beszélek – legyintettem, közben pedig egy pillanatra sem vettem le róla a szememet. Annyira szerettem ezt a nőt, tökéletes volt, tökéletesebb Katherine-nél, és felfoghatatlannak tűnt, hogy azt hitte, csak pótolni akartam annak a ravasz kis ribancnak a helyét vele. Korábban soha nem mondott ilyesmit. Soha nem is gondolt volna ilyesmit.
Miután hozzám vágta a nyakláncot, amit elkaptam a levegőben, végre összeraktak a képet. Annyira nyilvánvaló volt, hogy szívem szerint falba vertem volna a fejemet, hiszen mindaz, ami most vele történt, megtörtént már Stefannal és velem is. A megváltozott emlékek, kikapcsolt érzések, visszatérés a végleges halálból, pedig igenis megöltem őt… egy nyomorult szirén turkált a fejében és manipulálta őt. És amikor rákérdeztem, ki beszélte tele ezzel az egész baromsággal a fejét láttam, hogy Elena elbizonytalanodott, biztos voltam benne, hogy azért, mert saját magának sem tudott válaszolni arra a kérdésre, amire anno én sem tudtam: miért van filmszakadás az emlékeiben?
– Nem magadtól találtad ki, jól mondom? Hogy néz ki, aki beléd táplálta ezt a dühöt? Hogy hívják a szirént? – kérdeztem rá végül, mert tudtam, hogyha megölöm azt az istenverte mitológiai dögöt vége is lesz ennek az egésznek, és végre visszakaphatom majd Elenát.
Hosszú szünet állt be közöttünk, és én kihasználtam a lehetőséget, hogy közelebb léphessek hozzá végre. Nem szólaltam meg, csak néhány lépésre megálltam mellette, és én is víztükörre pillantottam. – Emlékezz, mennyire szeretlek, Elena! – a hangom halk volt és nyugodt. Mindent meg akartam tenni, hogy megtörjem a szirén befolyását rajta. Ám a következő megszólalása őszintén meglepett. Meg kellett ölnie valakit… a barátaink közül. Ez egyre nagyobb őrültség kezdett lenni, és én nem akartam hagyni, hogy elharapódzanak a dolgok. Ahogy Elena folytatta, újra megjelent az a közönyösség a tekintetében és a hangjában… vagy ötven ártatlan élet. Választanom kellett, és én tudtam, hogy mit fogok választani. Mindig is ő volt az elsődleges, és ha hagytam volna, hogy a kis csipetcsapatból megöljön valakit, azt sosem heverte volna ki.
Közelebb lépett hozzám, olyan nagyon közel, hogy egy pillanat töredékére belefeledkeztem az érintésébe. Az ajkai az enyémeket súrolták, hogyan aztán végül ellökhessen magától.
– Te viszont elfelejted, édes, hogy nem az öcsém vagyok, és nem hat meg ötven ember halála – feleltem és ezzel együtt taktikát váltottam. Vadásztunk már együtt, és arra jutottam, ha felidéződik benne a közös emlék, aztán talán majd felülírja a szirén befolyását rá. – Úgyhogy menjünk vadászni – folytattam szemrebbenés nélkül, és már előre elengedtem a lelkifurdalást, hogy ha kell, meg fogok ölni néhány embert. – De ne itt, sokkal jobb terep lenne egy nagyobb város – mondtam végül, és reméltem, hogy az ötven hulla nem kell, hogy Mystic Fallsból származzon.


whenever I'm alone
with you...
you make me feel like
I am whole again




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Szökõkút - Page 4 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Szökõkút - Page 4 Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Szökõkút - Page 4 Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Szökõkút - Page 4 Empty
TémanyitásSzökõkút - Page 4 EmptyPént. Szept. 13, 2019 1:10 am





To: Damon Salvatore



Help me, please...

A szemeimet forgattam. Mondhatott bármit, tudtam, hogy hazudik. Miért élne bennem ennyire élénken az árulásának a ténye, ha nem lenne valóság? Na ugye. Pótlék voltam. Az érzés egyre inkább feszítette a mellkasomat, mintha az érzéseim is ki akartak volna törni belőlem. De nem hagytam. Elnyomtam magamban, és ezt a szavaimmal próbáltam elérni. Fixálni.
- Az a gond, Damon, hogy nagyon is olyan vagyok, mint ő. Nézz csak rám – Felnevettem, miközben magamra mutattam. Most, ebben az állapotomban tényleg kísértetiesen hasonlítottam a gonosz hasonmásomra. Nyilván volt bennem egyfajta jóság az emberek iránt, ezt még Katherine sem tudta kiölni belőlem, bármilyen régóta is voltam „mellette”. Bár nem mellette, sokkal inkább… Sierra oldalán. Damont fürkésztem, majd megráztam gyengén a fejemet. Túl sokat beszélt. Kétségbeesettnek tűnt és talán ez volt az, ami kicsit bizonytalanná tett. „Te is tudod, hogy szeretlek.” Jó lett volna, ha így van. Várjunk… nem. Nem érdekelt. Hátrébb léptem, majd ezt követően dobtam oda a nyakláncot neki. El akartam vágni a köteléket, mindent, ami hozzá fűzött. Naiv voltam, mikor vele kezdtem. Egy hiszékeny kis fruska. A fejemet ráztam. Azt akartam, hogy befejezze. Hagyja abba ezt az értelmetlen szöveget…
- Hagyd ezt abba… - Suttogtam magam elé, majd mély levegőt vettem. A kérdésére, miszerint ki győzött meg arról, hogy nem volt őszinte velem, lassacskán felnevettem.
- Szerinted győzködni kellett? Rájöttem mindenre magamtól. – Válaszoltam reflexből, de… valójában nem tudtam, mikor jöttem rá és hogyan erre az egészre. Mintha egy fekete folt lett volna az emlékeim közt. Sőt, elég nagy fekete folt. Bizonytalanná tett, hogy nem emlékeztem rá. Nem figyeltem rá, így ha akart, közelebb tudott hozzám férkőzni. Én a szökőkút felé fordultam, majd odalépve a víztükörre pillantottam. Azaz jobban mondva; önmagamra. Mi a fene van velem? Egyre csak ez járt a fejemben. Tudtam, már a Sierrás találkozóm óta sejtettem, hogy valami nem stimmel velem, de nem tudtam, mi.
- Meg kell ölnöm téged, vagy a többiek közül valakit. – Magyaráztam, miközben visszafordultam felé, újból a Katherine féle mosollyal az arcomon. – A másik lehetőség, hogy 50 ártatlan életét veszem el, de mint tudjuk, az nem az én stílusom. Mit gondolsz, Damon? Van kedved egy kis játékhoz? – Ha közelebb mert jönni, ezúttal megtörtem a távolságot köztünk és a mellkasára csúsztattam az egyik kezemet. – Életre-halálra játék, vagy… egy közös vadászat, gonosz, csúnya emberekre. – Még közelebb hajoltam, ajkaim súrolták az övéit, de végül csak finoman löktem rajta egyet, a mellkasán. Persze, még a végén megcsókolom, ugye? Nem. Eszem ágában sem volt megcsókolni azt, aki elárult.


From: Elena Gilbert


406 words ❀ I found ❀ note: örülök neked, még ha ez nem is látszik :<3: ❀ kredit


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Szökõkút - Page 4 Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Szökõkút - Page 4 Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Szökõkút - Page 4 Empty
TémanyitásSzökõkút - Page 4 EmptyHétf. Szept. 09, 2019 11:23 pm





my one and only, Elena



Annyira szerettem volna tudni, hogy mi történt vele, amiért ilyen rideggé változott… honnan szedte, hogy én sohasem szerettem őt igazán. Kezdtem úgy gondolni, hogy egy harmadik személy befolyása alatt állt, hiszen korábban sosem gondolta azt, hogy csak Katherine helyébe lépett, mint egyszerű pótléka. Nem is lett volna képes annak a ribancnak a helyét betölteni, annyira mások voltak, hiába volt Elena a hasonmás. Ráadásul megöltem… bármilyen fájó is volt beismernem, megtettem, ennek ellenére itt volt.
– Soha, semmilyen űrt nem kellett betöltened, főként nem Katherinét – vágtam vissza, még akkor is, ha fogalmam sem volt róla, hogy hatásosak-e a szavaim vagy sem. – Te is tudod nagyon jól, hogy épp azért szerettem beléd, mert kicsit sem hasonlítasz rá – folytattam, miközben alig néhány lépés választott csak el tőle, és majd bele őrültem, hogy ott voltam, olyan közel hozzá, ő pedig egyre távolodott, olyasmiért gyűlölve engem, ami nem is létezett.
– Soha nem is voltál pótlék… nem tudom, honnan szedted ezt, de ez őrültség – válaszoltam, minden reményem abban volt, hogy talán, ha elég kitartó leszek, akkor lesz egy pillanat, egy tizedmásodperc, amikor a harag alá tudok majd férkőzni.
Mindennél jobban szerettem volna őt visszakapni, mindennél a világon. Mindig is azért küzdöttem, hogy vele lehessek: hol az ősiek ellen, hol Katherine ellen, hol az öcsém ellen… mindig Elenát akartam megkapni. Nem értem, miért ne lehetne tényleg az enyém, miért ne lehetnénk boldogok, együtt, csak egy kis időre. Utána boldogan halnék meg.
– Te is tudod, hogy szeretlek, mindig is szerettelek. Azóta, hogy visszatértem Mystic Falls-ba és először megláttalak, szeretlek, és ezen semmi sem képes változtatni – feleltem neki, megrázva a fejemet, miközben tettem egy óvatos lépést felé. Meg kellett próbálnom, mindent, amint megtehettem ebben a helyzetben. – Nem tudom, ki tömte tele a fejed ilyen baromságokkal, de a szíved mélyén tudod, hogy szeretlek, Elena!
Ahogy előhúzta a nyakláncot a zsebéből, derengeni kezdett, hogy utoljára hol hagytam. Mielőtt elengedtem volna az érzéseimet a házban hagytam, az asztalomon, de ezek szerint azóta a nő már járt nálunk. Nem számított igazán. Az nem, hogy visszavette a nyakláncát. Elkaptam a levegőben a láncot.
– Kérlek, Elena, gyere vissza hozzám – folytattam tovább a győzködés. – Megmondtam neked, még amikor Stefannel voltál, hogy ha választanom kell közted és valaki más között, én mindig téged választalak majd. Ez nem változott semmit sem. Soha nem választottam helyetted Katherine-t – válaszoltam, a fejemben pedig kattogtak a fogaskerekek, hogyan tudnám kizökkenteni őt.
– Ki volt, aki meggyőzött téged arról, hogy nem voltam őszinte veled? Ki mondta neked, hogy nem szerettelek? – kérdeztem végül, amikor már kezdett összeállni a kép, a csodás feltámadásáról és az egyébként cseppet sem rá jellemző viselkedéséről. – Bármit is hitettek el veled, szeretlek, Elena, és tudom, hogy te is ezt érzed, és ezt nem tudják kitörölni – meg kellett próbálnom mindent. Miközben beszéltem, azon járt az agyam, hogy szép és jó, hogy így egy darabig fel tudom tartani majd őt, de valahogy a közelébe akartam férkőzni. Meg akartam próbálni, hátha az érintésem változtat valamit a helyzeten.


whenever I'm alone
with you...
you make me feel like
I am whole again




Damon_Salvatore
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Damon_Salvatore



163
C szint:
Kalmithil
Szökõkút - Page 4 03e9ebc956be15b5addc9c77e806343e43a8a25f
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
52
Titulus :
the badass vampire
Másik felem :
with my one and only vampire girl, Elena
Szökõkút - Page 4 Tenor
Ennyi éve vagyok a világon :
184
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
ian somerhalder
Tartózkodási helyem :
everywhere, she is
Keresem :
i want you by my side
so that i never feel alone again

they've always been so kind but now
they've brought you away from here
i hope they didn't get your mind,
your heart is too strong anyway
we need to fetch back the time
they have stolen from us

Szökõkút - Page 4 Tumblr_ndayclbNfM1s3ad1ro4_250
Az álarc mögött :
szuszu

Szökõkút - Page 4 Empty
TémanyitásSzökõkút - Page 4 EmptyVas. Szept. 08, 2019 2:09 pm





To: Damon Salvatore



Help me, please...

Ott álltam a szökőkúttól néhány lépésre, s ő pedig velem szemben állt további néhány lépésre. Eleinte eljátszottam a gonosz hasonmásomat, de az túl unalmasnak bizonyult, így felfedtem magam előtte. Nem tudom, miként számolt el a lelkiismeretével, miszerint megölt, de az egyszer biztos volt, hogy már nem kikapcsolt állapotban tetszelgett előttem, hanem nagyon is érző lényként. Szánalmas volt. Szánalmas, ahogyan próbálta elérni a lelkemet, a nem létező érzéseimet. Nevetnem kellett a szavain.
- Vissza? Mégis hová? Betöltsem a Katherine által hagyott űrt? – Még kicsit előre is hajoltam a hasamat fogva, mint akinek már fáj a hasa a nevetéstől, de ezt a mozdulatsort abba is hagytam, újra kiegyenesedve. – Nem, Damon. Nem vagyok pótlék. Sosem akartam az lenni… - Mondtam némileg keserű éllel a hangomban, bár ez csak színészkedés volt. Ki voltam kapcsolva, tehát, ha lettek is volna érzéseim az irányába, nem jöhettek volna a felszínre.
- Sosem szerettél, Damon. Nem kell a színjáték. – A szemeit fürkésztem, miközben az enyémben megcsillant valami. A zsebembe csúsztattam a kezemet, a nyakláncra, amit legutóbb elloptam a Salvatore házból. Nyilván Damon hagyta ott, mielőtt kikapcsolta az érzéseit; hisz ez számára mindig is a mi kapcsolatunk jelképe volt. Tulajdonképpen a számomra is, de pont elég jelzésértékű volt, hogy maga mögött hagyta ezt is. Nem jelentett neki semmit. Talán soha.
- Ó, Damon, fogd már be! – Emeltem meg a hangomat, feszülten túrva szabad kezemmel a hajamba. Mély levegőt vettem, lehunyva a szemeimet, majd ahogy lassan kifújtam, újra felnéztem. Elegem volt ebből a színjátékból. Még hogy szeret és menjünk el, kezdjünk új életet… meg a francokat. – Hagyd ezt abba. Elég volt. – Sziszegtem, de hangom egészen máshogy csengett, mint eddig. Kétségbeesett voltam. Igen, mélyen legbelül az voltam.
De le akartam ezt küzdeni. Nem vágyhattam olyanra, ami sosem volt az enyém és nem hihettem Damon egyetlen szavának sem. Egyszerűen… nem. Elővettem hát a nyakláncot a zsebemből, majd oldalra döntöttem a fejemet.
- Emlékszel még erre? – Kérdeztem, majd egyszerűen odadobtam neki. Bár ha nem nyúlt érte, akkor a földön landolt a nyakék. – A szerelmünk jelképe, mi? Nevetséges. Add ezt a következő hasonmásnak, aki majd pótolhatja a te Katherined. Már csak pár száz év, mire megszületik… kibírod. – Gúnyos volt a hangom, még egy mosolyt is megejtettem felé, majd tettem hátrébb egy lépést. Eszembe jutott Sierra. Az, hogy mit kért, avagy követelt tőlem. Vagy 50 lelket hozok el neki, 24 órán belül, vagy megölök közülük valakit. Damon potenciális jelöltnek tűnt a feladatra, ugyanakkor a listámon ő szerepelt a legutolsó helyen. Azt akartam, hogy végignézze, miként hullanak a porba a többiek. A szerettei.


From: Elena Gilbert


417 words ❀ I found ❀ note: örülök neked, még ha ez nem is látszik :<3: ❀ kredit


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Szökõkút - Page 4 Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Szökõkút - Page 4 Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Szökõkút - Page 4 Empty
TémanyitásSzökõkút - Page 4 EmptyPént. Aug. 23, 2019 1:30 pm

Szabad játéktér.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Szökõkút - Page 4 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Szökõkút - Page 4 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Szökõkút - Page 4 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Szökõkút - Page 4 Empty
TémanyitásSzökõkút - Page 4 EmptySzer. Júl. 03, 2019 2:43 pm



To: Damon Salvatore
Mosolyogtam volna, ha nem épp a torkomat szorongatja. Tetszett, milyen határozott volt azzal kapcsolatban, hogy meg akarja ölni Katherine-t. Őt hibáztatta mindenért, ami egyszerűen nevetséges volt. Ebben a történetben nem Katherine volt a hunyó, hanem Damon. Ugyanakkor nehezen értettem meg, miért érdekli a halálom, mikor sosem számítottam neki semmit. Kezdtem összezavarodni. Minden… tényleg minden zavaros volt. Mintha nem láttam volna tisztán azt, ami az orrom előtt volt.
- Ne kend másra a hibáidat, Damon… csakis te vagy a felelősért azért, amiért Elena halott. – Ejtettem ki halkan a szavakat, de aztán nem bírtam tovább, felfedtem a valóságot. Önmagamat. Elmosolyodtam alig láthatóan, mikor visszakérdezett.
- …megöltél. Valóban meghaltam, Damon. Én talán… itt sem vagyok. Lehet, hallucinálsz? – Ahogy végre elengedett, újra kaptam levegőt, amit mélyen szívtam magamba, némi köhögés után.
Értetlenül fürkésztem az arcát, a szemeit és a lelkem mélyén talán el is hittem, amit mondott. De képtelen voltam hallgatni rá, a belső megérzéseimre, avagy bármire is…
- Nem kell a színjáték. Nem hagyom, hogy félrevezess újra, Damon… szaladj inkább Katherine-hez. Valójában őt sem akarod megölni, nem igaz? Mindig is őt akartad visszakapni. Megszállottan kerested őt, mikor visszatértél ebbe a nyomorult városba. Az voltál Te. A valódi Damon. – Aztán ezt követően figyeltem az úját a szökőkútig. Leült, majd visszadobta a labdát.
- Nem vagyok agymosott. – Jelentettem ki határozottan, gondolkodás nélkül, majd összefontam magam előtt a karjaimat. – Azért jöttem, amiért előzőleg is. Mindannyiótokon bosszút fogok állni… - Ejtettem ki halkabban a szavakat, őt figyelve. Azon tanakodtam, miért lett ennyire… nyugodt. Mert annak tűnt. Nem akart semmit sem tenni, csak békésen bámulta az eget. Felvontam a szemöldökömet és néhány pillanat múlva én is felnéztem.
- Mit bámulsz annyira? – Újra ránéztem, majd tettem hátrébb egy lépést. Most egészen más volt Damon közelében lenni, mint a legutóbbi találkozásunkkor. Akkor éreztem a gyűlöletét… hasonlóan meg akart ölni, mint én őt, de most ezekből semmi sem volt meg benne.
- Ezúttal nem is miattatok jöttem. – Kezdtem bele töprengve, majd újból az égre pillantottam. Talán azt vártam, hogy segít majd. Magam sem tudom. – Van 24 órám 50 bűnös lelket leszállítani a Pokolba, vagy egy valakit megölnöm közületek. Mit gondolsz, melyik legyen? Olyan nehéz a döntés, s oly’ kevés az idő… nem igaz? – Mintha csak az időjárásról beszélnék, úgy magyaráztam neki. Még mosolyogtam is hozzá, míg végül Damonra pillantottam. – Szóval? Segítesz nekem dönteni, Damon? Bár talán a legegyszerűbb módja az egésznek az lenne, ha felajánlanád magadat… ha megöllek, lekerül rólam a teher a másik 50 embert illetően. – Felnevettem.

Promise me...

407 words ◆ I found ◆  segíts  :<3:  ◆  credit


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Szökõkút - Page 4 Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Szökõkút - Page 4 Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Szökõkút - Page 4 Empty
TémanyitásSzökõkút - Page 4 EmptyHétf. Júl. 01, 2019 3:38 pm

To: Elena
Life sucks either way

Utólag visszagondolva mindig rájöttem, hogy mekkora egy barom voltam, amiért annyira szerelmes voltam Katherinebe annak idején. A szívem legmélyén végig tisztában voltam azzal, hogy velem is és Stefannal is kavart egyidejűleg, de a szerelem elvakított, és nem voltam hajlandó észrevenni azokat a jeleket, amiket még egy hülye is észrevett volna. Egy párszor, unalmas óráimban eljátszottam annak gondolatával, hogy mi lett volna, ha… Ha nem találkozunk Katherinenel. Ha időben nemet tudok mondani neki. Ha nem akartam volna olyan őrjítő módon olyanná válni, mint ő. Ha képes lettem volna akkor és ott ellenállni a vérnek, és inkább meghalni, mintsem vámpírrá válni. De végeredményben mindig arra a következtetésre jutottam, hogy ha nem alakul úgy minden, ahogy, akkor soha nem találkoztam volna Elenával, azzal a személlyel akit a sors nekem teremtett. Mert nem számított, hogy mi állt az utunkba, mi mindig újra megtaláltuk az egymáshoz vezető utat, éppen ezért nem voltam hajlandó letenni a bosszúmról Katherine ellen. Nem érdekelt, hogy hányszor, hányféle módon kell megölnöm őt, ha kell, egy örökkévalóságig fogom üldözni őt azért, amit Elenával tett.
A dühöm hirtelen oszlott el, s helyét átvette a csendes elhatározás, hogy itt és most kioltom ennek a borzalmas nőszemélynek az életét. Már nyújtottam is a kezemet, hogy kitépjem a szívet, amikor hirtelen megszólalt. Fel akart idegesíteni, de mindhiába. Ezúttal képtelen volt elérni a célját szavaival.
- Igen, igazad van Katherine. Az én bűnöm az, amit Elenával tettem, és soha nem fogom megbocsátani magamnak. Azonban te vagy az, aki a fejében turkált, aki minden szempontból elvette tőlünk őt. De egy percig se félj, mert addig nem nyugszom, amíg kamatostul vissza nem adtam mindent azért, amit ellene elkövettél – vicsorogtam rá, miközben jobban megszorítottam a torkát akarva-akaratlanul. Nem érdekelt a további mondandója, ami azt illeti, azon gondolkodtam, hogy kitépem a nyelvét, ha még egy szót ki mer ejteni a száján. Azonban amit közvetlenül ezután mondott… még a vér is megfagyott az ereimben.
- Elena…? – kérdeztem tőle, mert én egyszerűen képtelen voltam elhinni ezt. – De hisz én… - Hiszen megöltem! A saját szemeimmel láttam, hogy a fészkes fenébe lehetne itt akkor most? Ahogy azonban a kezdeti teljes sokk felszállt lassan az agyamról, úgy rájöttem arra, hogy hogy a fenébe ne lehetne ez lehetséges. Hiszen a Sybillel kötött szerződés által én is mindig visszatértem a halálból. S habár megöltük azt a két szirént… Nem… Nem, nem és nem. Ez nem lehet lehetséges!
Az ujjaim lassan elernyedtek Elena torka körül, habár még nem engedtem el őt. Csak néztem abba az oly jól ismert szempárba, és még ha nem is az a tekintet fogadott, mint amire vártam, mint amire emlékeztem, én mégis boldog voltam. Boldog, amiért még sem öltem meg, legalábbis nem végérvényesen, és azért, mert így még volt esélyem, esélyünk arra, hogy megmentsük és visszaszerezzük őt. A következő kérdése azonban még így is teljesen szíven ütött. Hogyan is gondolhatta, hogy ő bármikor is csupán pótlék volt a számomra?
- Tudom, hogy valahol a szíved mélyén te is tisztában vagy azzal, hogy ez soha nem volt így. Egy percig sem voltál pótlék – válaszoltam neki elhaló hangon, miközben elengedtem őt, és egy lépést hátrálva megfordultam. Képtelen voltam ránézni így, hogy szinte egy vadidegen bámult vissza. A nyaklánc, a jelképünk nem jelentett neki semmit. Emlékszem, Sybill hatása alatt az a nyaklánc volt az utolsó mentőövem, az, ami képes volt visszarántani a mélyről. De jól láthatóan Elenára nem volt semmilyen hatással.
- Igen, te pedig még mindig az agymosott, kikapcsolt Elena vagy – csóváltam meg a fejemet, majd egyet gondolva csak leültem a szökőkút szélére, és onnan néztem fel az égre. Nem volt sok felhő az égen, de a város fényei ettől függetlenül is megnehezítették azt, hogy a csillagokat látni is lehessen. – Mondd, miért jöttél ide pontosan, Elena? – sóhajtottam fel.

614 words ❖ Egy nagyon ratyi kezdő Szökõkút - Page 4 3739568389

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Szökõkút - Page 4 Empty
TémanyitásSzökõkút - Page 4 EmptySzomb. Jún. 22, 2019 3:20 pm



To: Damon Salvatore
Mostanában túl sok időt töltöttem Mystic Fallsban… túl sokat, mégis alig haladtam a terveimmel, avagy a bosszúmmal. Sierra szavai, maga a jelenléte valamiért zavarni kezdett az utóbbi időben. Úgy keringett körülöttem, mint egy sas, aki minden pillanatban készen áll kivájni a szememet. Nem bíztam benne, ahogyan ő sem bízott bennem, viszont… tudtam, hogyha nem cselekszem úgy, ahogyan azt ő elvárja, akkor a pokolban végzem. Abban a valódi, mindenki által olyannyira félt’ pokolban. Megmutatta, milyen lenne odakerülni. A tűz a húsomig hatolt, s csak égett… és égett… szinte éreztem a szagát is.
Erőteljesen ráztam meg a fejemet a szökőkút előtt állva, s annak peremén támaszkodva. A tükörképemre meredtem végül, majd bosszúsan belecsaptam az egyik kezemmel a vízbe; felkavarva ezzel az állóvizet, s megbolygatva a tükörképemet. Zavaros lett, akárcsak én voltam. Alig-alig kitisztulni újra az arc, ami végül visszanézett rám. Az a tekintet… mintha nem is én lettem volna.
Egy pillanatra ez futott végig rajtam. Aztán pislogtam még egyet és a kételyem elszállt. Lépteket hallottam, így felemeltem a fejemet. De késő volt, ugyanis a vámpír ujjai máris a torkomra fonódtak. Farkasszemet néztem Damonnel, mire végül gúnyos mosolyra húzódtak az ajkaim.
Azt hitte, Katherine vagyok. Mekkorát tévedett… Nem tudtam, megadjam-e neki azt az örömöt, hogy Katherine-t láthatja maga előtt, vagy romboljam le az illúzióit és közöljem vele a csúf valóságot. Bár, nem tudtam, minek örülne jobban. Azonban az tisztán látszott, hogy már nem az az érzelemmentes vámpír volt, akivel múltkor találkoztam.
- Ne viccelj, Damon. Ugye nem akarod rám fogni azt, hogy megölted a kis Elenádat? Az a te bűnöd és pontosan ez az, amiért… végezni akarsz velem – Nevettem, már amennyire képes voltam rá, majd lassan a csuklójára fontam az ujjaimat. Erősen rászorítottam. – Illetve… kételkedem benne, hogy meg akarnál ölni, Damon. Nem ismersz fel? Nem ismered fel azt, aki állítólag a világot jelenti neked? – A tekintetébe fúrtam a magamét, majd a zsebembe csúsztattam a szabad kezemet. Kutakodni kezdtem, mire megtaláltam azt a bizonyos nyakláncot. Ezt nem rég loptam el a Salvatore házból… azt hittem, Damon mindig magánál tartja, de tévednem kellett. A vámpírnak nyújtottam, kissé már eltorzult arccal, amiért még mindig a torkomat szorongatta. Egy részem… azt akarta, hogy segítsen nekem. Nem meghalni, hanem… fogalmam sincs.
Egyszerűen éreztem, hogy valami nem stimmel velem, mégsem tudtam, mi. Az érzéseim nélkül még rosszabb voltam, gondolkozni sem tudtam igazán. Kezdtem elfáradni ebben az egészben.
- Mondd csak, Damon… tényleg csak pótlék voltam? – Bukott ki belőlem a kérdés. Egy pillanatig úgy néztem rá, mint régen, majd a következőben amolyan Katherineféle pillantást vetettem rá. – Mert az igencsak elítélendő… - Ha még mindig fogvatartott, akkor ezúttal ellöktem magamtól. Legalábbis próbáltam minél távolabb lökni, hogy ne érjen hozzám.
- Látom, végre visszatértél a szánalmas, érzelmekkelteli önmagadhoz – Köhögtem, de egyben mosolyogtam is, így őt fürkésztem.

Promise me...

454 words ◆ I found ◆  segíts  :<3:  ◆  credit


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Szökõkút - Page 4 Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Szökõkút - Page 4 Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Szökõkút - Page 4 Empty
TémanyitásSzökõkút - Page 4 EmptySzer. Jún. 19, 2019 1:24 am

To: Elena
Life sucks either way

Mystic Falls… Akkor, azon az estén, amikor ennyi év után újra találkoztam Elenával, teljesen meg voltam győződve arról, hogy amit tennem kell, az nem más, mint visszatérni ide, és elmondani Stefannak mindent, amit sikerült megtudnom, vagy amire én következtettem. De valahogy már megbántam ezt a döntésemet. Igazából csak gyáva voltam. Látni, hogy az öcsémnek milyen jól ment a sora, hogy Carolinenal lehetett, hogy segédkezhetett az iskola körüli teendőkben. Féltékeny voltam rá, a szívem legmélyén, és képtelen voltam elrontani a boldogságát azzal, hogy megmondjam neki, a bátyja nem változott semmit. Hogy tényleg az a szörnyeteg, aminek mindig is vallotta magát, és akinek mindenki gondolta. Hiszen megöltem Elenát, és ezt… Hogy is várhatnám el, hogy megbocsássanak érte nekem, amikor én sem vagyok képes rá? Nem számított hány életet oltottam ki, egyet sem bántam meg. Mindnek megvolt a maga oka, indoka, lehetett jó vagy kevésbé jó, de ez, amit most tettem megbocsáthatatlan volt.
Így hát mit tettem? Kerültem a találkozót mindenkivel. Többnyire az üres utakat róttam, egy bourbon-ös üveggel a kezemben, de bármennyire is próbálkoztam, nem tudtam kiverni a fejemből a történteket. Újra és újra lejátszódott előttem a találkozónak minden egyes pillanata, ahogy a kezemben tartom Elena szívét, s kitépem azt. Elszórakoztam annak gondolatával, hogy talán újra ki kellene kapcsolnom, vagy csak szimplán véget vetnem az életemnek. Majdnem meg is tettem, napokkal ezelőtt. Nem került volna többe, csak le kellett volna vennem a napfény gyűrűt az ujjamról, s kimenni a fényre, majd porrá égni. De ahogy álltam az ablak előtt, képtelen voltam megtenni. Nem volt okom életben maradni, így már nem, hogy Elena halott volt, de bármennyire is éreztem úgy, hogy már a pokolban vagyok, volt még elintézetlen dolgom. Ha Katherine életben volt, akkor vele le kellett még számolnom. Meghalni azután is ráértem még.
S habár megvolt ez az elhatározásom, még sem voltam képes még rávenni arra magam, hogy az öcsém elé álljak. Szánalmas voltam, magam is tudtam, de egyelőre jól esett még az önsajnálatban dagonyázni. Úgyhogy továbbra is csak róttam céltalanul az utakat, s így kötöttem ki a szökőkútnál. Láttam egy alakot a környékén, de nem törődtem ezzel, hiszen nem akartam bárkivel is társalogni. Azonban ahogy közeledtem felé, a vonásai egyre ismerősebbek és ismerősebbek lettek. Egy pillanatra azt hittem Elena az, ám szinte rögtön belém is hasított a tudat, hogy nem lehetett ő. Hiszen halott volt. Én öltem meg.
Az ösztöneim egyből működésbe léptek, és vámpírgyorsasággal odasuhantam hozza, majd a torkánál megragadva felemeltem a magasba.
- Katherine, soha nem hittem, hogy vagy annyira ostoba, hogy azután, amit Elenával és velünk tettél, még képes vagy idetolni a képedet. De van egy jó hírem, ma neked véglegesen befellegzett – vicsorogtam rá, minden dühömet, fájdalmamat és kétségbeesésemet, amit éreztem, rázúdítottam, s már készen is álltam arra, hogy bevégezzem azt, amit már oly régóta kellett volna.

459 words ❖ Egy nagyon ratyi kezdő Szökõkút - Page 4 3739568389

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Szökõkút - Page 4 Empty
TémanyitásSzökõkút - Page 4 EmptyKedd Ápr. 16, 2019 10:28 pm

Szabad játéktér.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Szökõkút - Page 4 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Szökõkút - Page 4 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Szökõkút - Page 4 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Szökõkút - Page 4 Empty
TémanyitásSzökõkút - Page 4 EmptyHétf. Szept. 17, 2018 12:39 am


To: Connie Walker




Megfordult a fejemben, hogy inkább lelépek. Újra. Eltűnök és inkább nem próbálom összerakni a múltam, azaz… nem próbálok semmit helyrehozni, hiszen mi lehetne mentség arra, hogy szó nélkül elmentem? S arra, amit… tettem. Semmi. Erre nincs mentség és talán Connie is pont így gondolja. Valószínűleg egyáltalán nem akarja látni az áruló barátnőjét. Ex-barátnőjét. Már épp felálltam volna, hogy ténylegesen távozóra vegyem a dolgot, mikor rezgett a telefonom. Sms. Azonnal magamhoz vettem a kütyüt és a kijelzőn egyből megpillantottam Connie nevét. Visszaírt. Néhány pillanat volt csupán, míg haboztam, de igazság szerint féltem, mit fogok olvasni. Habár kaphattam volna egy amolyan „bocs, szerintem félrement az sms-ed, téves szám”féle üzenetet is. De amint kinyitottam, rájöttem, hogy Connie száma nem változott. Sőt. A helyszínre tart. Azaz ide, hozzám. Nyeltem egy nagyot, erre már nem válaszoltam. A telefont a táskámba süllyesztettem és idegesen kezdett fel-le járni a lábam. Azon gondolkodtam, hogy egyáltalán mit fogok neki mondani, ha ideért? Nem folytathatunk mindent ott, ahol abbahagytuk 1 éve. Hisz annyi minden változott. Legfőképp én magam.
Összerezzentem, ahogy az ismerős hang megcsapta a fülemet. Egyből felálltam, s a lány felé fordultam.
- Connie… - Hagytam, hogy az ujjai közé csippentse a hajam, majd elmosolyodtam halványan. Aki ilyen jókedvűen kezd egy beszélgetés, az talán nem akar megfojtani az eltűnésemért… nem igaz? Mertem reménykedni valami ilyesmiben.
- Nézd, ez nem annyira egyszerű, oké? Viszont örülök, hogy eljöttél. Rettenetesen aggódtam, hogy talán már látni sem akarsz. – Beharaptam az alsó ajkam néhány pillanatra, így figyelve őt, majd közelebb léptem hozzá, ölelésre tárva a karjaimat.
- Mindent elmesélek. Idővel. Valahogyan. De nem most. Csak annyit kell tudnod, hogy visszajöttem… és hogy sajnálom. – Nem hagytam tiltakozásra időt, ugyanis magamhoz karoltam a rég nem látott barátnőmet és ha nem tiltakozott, akkor szorosan megölelgettem. – És még ha hihetetlen is, de rettenetesen hiányoztál. – Tettem hozzá halkabban, mintegy vallomásként, mielőtt lassacskán elengedtem volna.
- New Orleansban voltunk anyáékkal. Elsősorban az öcsém miatt jöttünk vissza, ugyanis… - Elgondolkodtam, majd legyintettem. - …valami sulis ügy. Nem nagyon figyeltem, mikor erről volt szó. – Füllentettem. Soha sem meséltem Connienak arról, hogy valójában én, az öcsém, de még az anyám is boszorkány. Így hát azt sem tudhatta, hogy az öcsém képtelen uralni az erejét és a legjobb neki, ha a helyi boszorkányokat segítő iskolába jár. Habár… rejtély, hogy arról az iskoláról miért nem tud az átlag ember népe. Ez tényleg elgondolkodtató volt.


389 words || Cheap Thrills || note: Szökõkút - Page 4 3575419701  || kredit || inspirate by

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Szökõkút - Page 4 Empty
TémanyitásSzökõkút - Page 4 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Szökõkút - Page 4 Empty
 

Szökõkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Szökõkút az udvarban