Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásLycoris Earl EmptyVas. Feb. 10, 2019 4:17 pm

Lycoris Earl
,,Tyger Tyger, burning bright,
In the forests of the night;
What immortal hand or eye,
Could frame thy fearful symmetry?"


Becenév:
Lyc, Ris, Riz, Coris
Titulus:
Lady || Gungirl
Születési hely, dátum:
Illinois 1990. 05.04.
Faj:
Ember
Beállítottság:
Heteroszexuális
Play by:
Adrianne Palicki

Család:
Manapság mily szerencsések is azok, akiknek megadatik a szép család. Ősrégi fotó albumok, tablóképek, büszkeségek.
Ez akár az én történetem is lehetne… ha nem lenne tele a világ emberi söpredékekkel. Miattuk azonban semmi sem lehet a helyén. De emlékszem rátok és soha nem felejtek. Mindent a saratokra írok.
Egy példás előmenetelű rendőrtiszt halálát.
Egy édesanya alkoholba menekülését, majd cserbenhagyását.
Egy hét esztendős kisfiú elrablását, majd kegyetlen meggyilkolását.
És azt, hogy mindezt volt képetek az én családommal megtenni.
Ne féljetek... Én jobb vagyok nálatok. Sokkal jobb. És elkaplak benneteket.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Nem hittem el. Nem akartam elhinni, hogy a rossznak lehet még rosszabb vége. Határozott léptekkel, megállíthatatlanul közeledtem a terem felé. Semmi sem állíthatott meg. Szinte már nem is jártam, hanem suhantam a talpam alatt fekvő molinón, el mindenki mellett.
- Lycoris, állj meg! Miss Earl!
Fordult utánam a főnököm és a kezem után kapott, de én egy erős mozdulattal kirántottam a karomat a fogásából. Ő azonban nem tágított, ahogy az akkori társam sem, aki ott állt annak a bizonyos szobának az ajtaja előtt és már messziről igyekezett jobb belátásra bírni, miközben kezeit védekezőn és egyben megálljt parancsolóan tartotta ki felém.
- Lyc, ne tedd ezt! Nem menj be!
A hangja könyörgő volt, ami csak még nagyobb gombócot gyűrt a torkomba.
Több nyomozó is beállt elé, amit nem is igazán értettem. Mégis mit gondoltak? Megijedek majd tőlük?
- Félre az útból! Beakarok menni!
Álltam meg előttük dühtől és elszántságtól csillogó szemekkel, majd előre léptem, de ők nem mozdultak.
- Azt mondtam félre! Látni akarom!
Mostanra már üvöltöttem, bár sokkal hatásosabb lettem volna, ha a mondatom második felére nem csuklik el a hangom.
- Lyc...
Egy újabb kézrántással újra leáztam a karom után nyúló kezeket.
- Kérlek.
Néztem fel egyenesen az előttem tornyosuló nyomozó szemei közé, akinek a tekintetéből őszinte sajnálat sütött, de csak nem mozdult. Ekkor átléptem közöttük és benyomtam az ajtót. Meglepetten vettem tudomásul, hogy ezúttal nem ütköztem ellenállásba és hogy a többiek sem szólnak többet utánam.
Más helyzetben akár még viccesnek is találtam volna a szituációt, hiszen fiatal lány létemre most csörtettem át egy rakás tapasztalt rendvédelmis között, de ez most nem az a helyzet volt.
Végre bejutottam, de a lendületem ezzel egyidejűleg el is fogyott, ugyanis igazán még be sem csapódott mögöttem az ajtó, mikor megláttam és lefagytam.
Az arcom ott helyben lesápadt és képtelen voltam a mozgásra.
A látvány nem embernek való volt, s nem egy testvérnek. Ő volt az, tagadhatatlanul Ő volt, talpig véresen és koszosan. Szőke tincsei összeragadtak a szemei előtt, ruhája tépetten simult fiatal testéhez. Belém égett ez a kép.
A bent lévő két orvos megrendülve pislogott rám, de én nem foglalkoztam velük, hanem sarkon fordultam és elviharzottam. Senki nem mert utánam jönni, pedig akkor és ott nagyobb szükségem lett volna valakire magam mellett, mint bármikor.

Utána már semmi nem számított, s csak egy dolgot tudtam. Azt, hogy bárkik is tették, én megtalálom őket, akárhova bújtak. Akár élve, akár holtan, de rájuk lelek.
Ez volt jó 8 évvel ezelőtt. 8 eredménytelen évvel ezelőtt.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Lycoris Earl Empty
TémanyitásLycoris Earl EmptySzer. Feb. 13, 2019 6:48 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Lycoris Earl

Drága Lycoris! Lycoris Earl 897538487

Nagy örömömre szolgál, hogy én fogadhatlak el, azaz én üdvözölhetlek hivatalosan is elsőként. Nem hittem, hogy ennyire hamar gazdára talál ez a nőszemély, pedig Blair megmondta, hogy így lesz. Hm, talán a vadász képességei mellé jóslást is kapott... mármint, jövőbe látást.  Lycoris Earl 1505513385 Na, viccet félretéve. Nincs könnyű életutad, ahogyan olvastam. Gyilkosságok övezik az utad, téged pedig... jól látom, hogy némileg a bosszú hajt? Érthető. Nagyon is érthető, ugyanakkor... bízom benne, hogy képes vagy tisztán gondolkodni.
Blair társa vagy, habár ez az ET-ben nem került megemlítésre, de... úgy tudom, hogy hiába vagyok társak, az összhang nincs meg köztetek. Zárkózottság jellemez téged is, akárcsak engem, sőt, Blairt. Milyen érdekes is, hogy minket hármunkat valahogy egymáshoz sodor az élet. A főnök téged oszd be Blair mellé, s ő általa én is megismerlek. Lycoris Earl 3816853304
Azt kell mondanom, hogy nem fogsz unatkozni. Sokminden vár rád Blair mellett. Egy olyan világot fogsz megismerni, amiben még több kegyetlenség van, mint amire számítottál. Nem lesz egyszerű megbirkóznod vele. S az öcséd gyilkosa... vajon ember? Vagy talán egy mocskos kis természetfeletti? Mit szólnál, ha segítenék nyomozni kicsit? Nincs közöm a rendőrséghez, de azt hiszem, minden segítő kéz jól jöhet egy ilyen ügyben. Lycoris Earl 564837130


Ennél tovább pedig nem tartalak fel, kedves! Lycoris Earl 165619248 Foglald le ezt a szépséges, avagy gyönyörűséges arcodat, írd be magad a főkarakterekhez és a rangokhoz is vésd fel magad, s utána... már semmi sem áll az utadba.  Lycoris Earl 2566525366 Meghódíthatod a játékteret és... felolvaszthatsz egy szívet is. Khm, azaz... miket is beszélek?!


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Lycoris Earl Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Lycoris Earl 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Lycoris Earl 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Lycoris Earl 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Lycoris Earl Empty
 

Lycoris Earl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lycoris Earl
» Lycoris Fairwell
» Are you okay? ✶ Lycoris & Killian