Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásIsabelle Ward EmptyHétf. Szept. 09, 2019 5:58 pm

Isabelle Ward
"Amikor kicsi voltam, anyukám azt tanította, hogy a hallgatás egy nő legfőbb erénye. De be kell valljam, sosem vettem a szívemre a tanítását." 


Becenév:
Izzy vagy Bella
Titulus:
-
Születési hely, dátum:
Denver, 2002.február.11.
Faj:
Ember
Szimbólum / Képesség:
-
Beállítottság:
Hetero
Play by:
Sabrina Carpenter

Család:
Az anyukám Angela Ward, aki úgy döntött egyedül fog felnevelni. Nos ez nem nagyon sikerült neki, inkább gondoskodtam magamról már kiskoromban is. Eleinte a barátnői figyeltek rám este, amikor nem dolgoztak. Anya egy prosti volt, amikor apámmal együtt töltött egy igen szép estét és megszülettem én rá kilenc hónapra. Sokat mesélt róla és mivel fiatal volt, nem akarta elmondani neki, hogy létezem. Iskola mellett nekem kell mosni, főzni és takarítani, ha nem szeretnék egy lepukkant koszfészekben lakni, amit már nagyon unok. Apa után nyomozok amikor időm engedi, szerencsére nincs nehéz dolgom, mert anya mikor kicsit többet iszik és úgy jön haza elég közlékeny. Isaac Lestrange apám neve és itt találom meg Denvenverben. Megtudtam, hogy az  Ötök Testvériségének egyik vezetője. Mellette valahogy szebb jövőt is el tudnék képzelni, szóval ideje felkeresnem.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Egy átlagos szép napos reggelre ébredek, a nap fénye egyenesen a szemembe süt, jelezve, hogy ideje felkelnem. Az álmaimtól egy sóhajjal búcsúzom el és kelek fel. Eldöntöttem, hogy ma elhúzom innen a csíkot és lelépek, hiszen már szinte nagykorú vagyok és elegem van anyám trehányságából. Már nem csak a munkahelyén dolgozik, hanem ide is felhoz férfiakat, akikre nem vagyok kíváncsi. A szobámból kiérve természetesen a sötétség fogad, amit jobb ha így hagyok. A konyhába sétálok, ahol bűzlik az esti rendelt kínai kaja maradványa. Nem értem miért olyan nehéz kidobni, ha már nem kéri. Elfintorodva takartom el és lépek a hűtőhöz, hogy kivegyem a tejet, nincs is jobb, mint reggelire egy tál müzlivel indítani a napot. A konyhapultra teszek egy papírt és ráírom, hogy elmentem apuhoz, kiteszem egy mágnessal a hűtőre és a szobámba megyek elfogyasztani a reggelimet. Leteszem az asztalomra és előveszek egy táskát, amibe a ruháimat és a kedvenc plüss farkasom beledobálom. Keresek szatyrót, amibe a cipőim tehetem, majd bele gyömöszkölöm a bőröndbe azt is. Csak a legszükségesebbek, de így is mennyi minden, ki hinné. Remélem apának jobban megy és ad majd pénzt vásárolni pár dolgot, amit itt nélkülöznöm kellett. Mindezek ellenére, hogy ennyire szerencsétlenül éltem, nagyon pozitív és jó kedélyű vagyok egyébként, amit lehet Isaactól örököltem, nem tudom, de majd kiderül. Azt terveztem, hogy elmegyek vadásznak jelentkezni hozzájuk és persze megpróbálok hozzá kerülni. Kíváncsi vagyok mit fog reagálni, ha megtudja, hogy van egy lánya, aki inkább az ő nyomdokaiba lépne. Nos, ezzel az utazással kezdődik meg szerintem a nagybetűs életem, hisz eddig csak beletörődve túléltem csak anya mellett. Minden nap elmentem iskolába és jó eredményeket vittem haza, az már egyértelmű volt, hogy nem tőle örököltem az eszemet, mert leckében nem tudott segíteni. Nem sok barátom volt, mert magamhoz nem hívtam fel senkit és túl titokzatosnak tűntem számukra emiatt. De mutasson bárki is egy olyan épeszű embert, aki a prosti anyjához hazavitt volna bárkit is. A fiúknak persze bejött a titkolózás egy ideig, de mivel időm nem volt rájuk, így inkább hanyagoltam a dolgot. A szobámba zárkózva az egyetlen kis megviselt plüss farkasommal Jackkel beszélgettem gondolatba. Sokan dilisnek néztek volna emiatt, de hiányzott a társaság és néha valakinek fel is kellett mondani a leckét. Néma hallgatóság, de mégis ő ott volt, más nem. Néha magam is meglepődöm, hogy lehetek ennyire normális. Van egy füzetem, amibe néha rajzolgatok és levetek pár sort, amit utána dúdolgatok zuhanyzás közben, néha még mondhatni énekelek is. Igyekszem titokban tenni, mert semmi kedvem ahhoz, hogy a bárba levigyenek dolgozni, sokkal jobb dolgom is van este, mint mondjuk aludni és pihenni. Most is miközben utazok a buszon ebbe a füzetbe rajzolgatok. Talán most először úgy érzem, hogy végre előrébb léphetek az élet ösvényén egy lépcsőfokot. Izgatottan várom, mi vár rám.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Isabelle Ward Empty
TémanyitásIsabelle Ward EmptyHétf. Szept. 09, 2019 6:45 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

My daughter

Drága Isabelle! Isabelle Ward 3634486886

Először is, tudnod kell, hogy nagyon megörültem, mikor az én drága lányomra esett a választásod, mikor a keresetteket nézegetted.  Isabelle Ward 2566525366 Szerintem izgalmas dolgokat lehet ebből kihozni, avagy kettőnkből, szóval, mire is várunk?! Oh, igen, az elfogadásodra vársz. Engedd meg, hogy ezt meg is ejtsük gyorsan.
Sajnálom, hogy ilyesféle sors jutott neked. Úgy értem... az ördögbe. Nem hittem, hogy Angela teherbe esik és még meg is tartja a gyermeket. S félre ne értsd, nem ellened beszélek most, csupán... egy olyan nőnek, mint neki, talán nem való gyermek. Főként így, felnőtt fejjel gondolom ezt, hiszen... a történeted olvasva... tényleg nem lehetett egyszerű vele.  Isabelle Ward 3739568389
Nem tudom viszont, hogy miért hiszed, miként mellettem jobb lesz. Hiszen... miért lenne így? Ha édesanyád elmesélte, hogyan ismert meg engem, s az egész történetem, akkor tudnod kellene, hogy elég fájdalom van bennem ahhoz, hogy... hogy ne tudjak mást nyújtani. Isabelle Ward 3739568389
Apropó. Rám hasonlítasz. Nem csak külsőleg, nem csak a szőke fürtjeidet örökölted tőlem, hanem... haha. Az éneklés. Tudtad, hogy én is dalra szoktam olykor fakadni? Persze, nem reklámozom, s talán még soha, senki sem hallott énekelni, de elárulom: jó hangom van. Biztos vagyok benne, hogy neked is, drágám.  Isabelle Ward 2566525366


Nem tartanálak fel tovább, hiszen már nagyon vártam, hogy megérkezz. Bár az, amire készülsz... Isabelle! Lesz miről beszélnünk, ha rájövök, ki vagy. Méghogy vadász akarsz lenni... ezt jogomnál fogva el akarom majd utasítani. Készülj fel.
Érezd magad jól nálunk és jó szórakozást, jó játékokat kívánok! Isabelle Ward 2142956176


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Isabelle Ward Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Isabelle Ward 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Isabelle Ward 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Isabelle Ward 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Isabelle Ward Empty
 

Isabelle Ward

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Isabelle Ward
» My daughter: Isabelle Ward
» Lydia Ward
» Imogen Ward
» Imogen Ward