Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
ÜzenetSzerző
Témanyitáslasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 EmptySzer. Okt. 02, 2019 12:41 pm

Öngyilkos küldetés
Csak pozitívan

Mint mindig, most is a háttérbe húzódtam inkább, habár kivételesen nem muszájból voltam jelen. Zack… nem mondom, hogy a legjobb barátok voltunk, de talán az egész csapatból ő volt az egyetlen, aki nem úgy nézett rám, mint aki nem tudja, hogy mi a francot keresek még mindig itt. Rettegtem, hogy egyszer valaki felteszi majd a kérdést, mert nem tudnék rá válaszolni. Ők ennek szentelték az életüket, én meg… én sosem fogom.
Vállaltam, hogy vezetek, hogy addig is lefoglaljam magam valamivel, de túl gyorsan értünk a bányákhoz. Nem hittem, hogy valami egyszerre lehet ijesztő és a maga módján szép, de ez a hely az volt, habár még így sem szerettem volna itt meghalni. Lara ezzel nyilván másképp volt, mert az az eszement ötlete támadt, hogy ereszkedjünk le kötelekkel, ám még mielőtt megkérdezhettem volna, hogy ugyan miért nem használjuk az ösvényt – ami amúgy nem tűnt sokkal biztonságosabbnak – Hazel hozta a szokásos formáját és nem bírta ki, hogy ne szúrjon oda Isaac-nek. Nem hittem, hogy simán fog menni, de azért reméltem, hogy legalább a közös cél érdekében mamegpróbálják elviselni egymást. Talán meg kellett volna próbálnom valami békítőt mondani, de túlzottan is tartottam attól, hogy ezzel magamra terelem a figyelmet és a következő megjegyzést majd én kapom, így inkább a fegyverekkel babráltam. Gyávaság volt, de hülye lettem volna azt képzelni, hogy majd pont én leszek, aki lecsillapítja a kedélyeket.

226 words ❖ youtube

Castiel_Doyle
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Castiel_Doyle



163
C szint:
Kalmithil
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 SJYGmjA
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
11
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Who's that sexy thing? • • •
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 Tumblr_inline_peivaf7g1s1rrbwq5_1280
Akinek az arcát viselem :
● Richard Madden • • •
Tartózkodási helyem :
● Denver • • •
Az álarc mögött :
● Cherry • • •

lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 Empty
Témanyitáslasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 EmptyVas. Szept. 29, 2019 1:54 am



Egységben az erõ

Vagy mégsem?

Mindig is egyedül dolgozott. Hiába lett az Ötök testvériségének egyik tagja ebben az új, felemelkedett rendszerben, ő mindvégig magányos farkasként küzdött a természetfeletti mocsadékok ellen. A szíve szinte már teljesen befeketedett, csak a harc, a vér, a küzdelem éltette és ebből a sötétségből csak Damien fénye kezdte el kirángatni. De azt is elszúrta. Talán, ha megmondja neki, hogy nem csak fellángolás volt, akkor a fiú itt lenne. Denverben. Nem a világ ki tudja mely pontján. Azonban nem gondolhatott a saját érzelmeire, nem hagyhatta, hogy a gondolatait befolyásolják ezek a dolgok, hiszen komolyabb feladata is akadt.
Habár nem ápolt túlságosan közeli kapcsolatot senkivel a vezetők, vagy a beavatottak közül, mégsem hagyhatta szó nélkül azt, hogy „nyomot” találtak Zack kapcsán. Bár szkeptikusan állt a helyzethez, miszerint „él” a férfi, de sok mindent látott már az életben, így úgy döntött, egy esélyt megérdemel a dolog. Ha nem találnak semmit, hazamennek, nem igaz?
Hátulra szorult Larissa és Isaac mellé, de valahogy nem bánta. Kifelé bámult az ablakon, végigpörgetve a fejében ezernyi dolgot, végkimenetelt, módszereket, mindent, csak hogy ne az a vámpír járjon a fejében. Ahogy az autó megállt és Larissa kiszállt, elpillantott a férfi felé. A tekintetük találkozott egy rövid pillanatra, de sejtette, hogy ugyanarra gondolnak. A bizalom nem volt meg, főként kettejük közt, hisz a férfi elég durván meggyanúsította árulással. Egy apró sóhajjal szállt ki végül az autóból, majd kimért léptekkel mert a tölcsér szájához, hogy felmérje a terepet.
- Lestrange, el se kezdd. Eljöttünk, nem hiába. Lemegyünk – Jelentette ki ellentmondást nem tűrő hangon, mert úgy érezte, a többiek nevében is szólhat. – Vagy talán azon aggódsz, hogy Reed visszafoglalja a helyed? – Nem bírta ki, hogy ne tegyen gúnyos megjegyzést. Még egy mosolyt is megejtett felé.

From: Hazel
Rhian Wallace

282 words


The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 Empty
Témanyitáslasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 EmptyVas. Szept. 29, 2019 1:35 am


Veszélyes terepen


229 words ✩ hall of fame ✩ note: biztos, hogy le akarunk oda menni? Very Happy  



You could walk straight through hell with a smile





Vegyes érzésekkel a szívemben indultam útnak a csapattal. Zack életben van? Lehetséges ez vajon? De ha igen, hogyan kaphattam meg az ő helyét? Ha viszont életben van és nem ötök tag többé, akkor mi az ördög folyik itt? Egyszerűen nem állt össze a kép és bosszantott, aggasztott. Idegessé tett. Egy részem azon gondolkozott, hogy valami csapda van itt, és nem volt nehéz kitalálnom, hogy valójában ezernyi ellenségünk lehet, akik valóban tőrbe akarhatnak minket csalni. Sóhajtottam egy nagyot és ha rám szóltak, ha nem, az autóban álltam neki dohányozni, lehúzott ablaknál.
- Nekem ez akkor sem tetszik… - Jegyeztem meg morgósabban a kelleténél, majd ahogy megéreztem Blackwell tekintetét magamon, rápillantottam. Nagyot nyeltem. Mondani akartam valami megnyugtatót, de nem sikerült. Kiszálltam a nő után, majd visszapillantottam a másikra. Remek ötlet egy küldetésen lenni úgy, hogy amúgy nem bízunk egymásban száz százalékig. Ezt nem csak Hazel kapcsán éreztem, hanem a többiek felé is. Becsaptam az ajtót, majd Lara után indultam és segítettem kiszedni a csomagtartóból a holmikat.
- Rögzítsük a kocsihoz, bár… biztosak vagytok benne? Nem tudjuk, mi vár ránk odalent – Néztem először Blackwellre, majd lassan a többiekre, a legvégén pedig Blairen állapodott meg a tekintetem. Valahol tudtam, hogy ennyivel nem állítom meg a dolgokat, de a zsigereimben éreztem, hogy vissza kéne fordulnunk. Zack nem él. Ez… képtelenség. Visszafordultam az autóhoz és a kötelet szedtem ki a csomagtartóból, azt kezdtem lassacskán rögzíteni.



Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 Empty
Témanyitáslasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 EmptyVas. Szept. 29, 2019 12:55 am


az Ötök bevetésen





Azt mondják, ha nagyon szeretnénk hinni valamiben, az előbb-utóbb valósággá válik a számunkra. Annyira szerettem volna hinni abban, hogy igaz lehet a Zackkel kapcsolatos hírmorzsa, hónapok óta az első, amit sikerült kideríteni róla, hogy nem igazán foglalkoztam a kockázatokkal vagy a következményekkel. Akár igaz, hogy Zack túlélte, akár nem, eldöntöttem, hogy utána járok. Képtelen lennék tovább élni úgy, hogy nem jártam a végére egy ilyen horderejű hírnek. Ami meglepett, hogy kivételesen mindannyian ugyanarra gondoltunk. Idejét sem tudom, mikor mentünk utoljára együtt küldetésre. A nosztalgikus, melengető érzést, ami a kocsiban ülve, társaimat figyelve elkapott, hamarosan az idegesség mosta el. Feszülten tördeltem az ujjaimat és alig bírtam nyugton ülni, míg az egykori bányatavakhoz nem értünk.
Aggodalmam kiterjedt az egész csapatra, nyugtalanságom valahogy róluk is tükröződött. Castiel vezetett, a visszapillantóból néha elcsíptem a tekintetét, ellenben Reggel, aki valamiért előre ült és nem nagyon hallottam egy ideje már megszólalni. Nem mintha hátul annyira beszédesek lettünk volna Hazellel és Isaac-kel, mégis aggasztott, mi baja. Talán csak az, mint mindannyiunknak: a gyötrő "mi van, ha", illetve "mi van, ha nem". Isaacet néztem, rajta kerestem megnyugvást, és amint az autó megállt, kiszálltam és felnyitottam a csomagtartót, szétosztogatva annak tartalmát (főként fegyvereket) a többieknek.
Kezdett sötétedni, így zseblámpával a kezemben merészkedtem a tölcsér szélére, felmérve a lehetséges lejutási módokat. Láttam, hogy vezet körbe a sziklafal mentén egy út, de az túl lassúnak tűnt.
- Megpróbálhatnánk kötéllel leereszkedni. - vetettem fel a többieknek, csizmám talpával a salakos földet csiszolva magam alatt. - A talaj keménynek tűnik, szerintem megtart. - De akár a kocsihoz is rögzíthetjük, ha nem akarunk cölöpveréssel fáradozni. Ezt a többiekre bíztam, addig a zseblámpámmal megpróbáltam levilágítani a tölcsér aljára, hátha látok valamit, bármit, ami Zack jelenlétére utalhat.



a remény hal meg utoljára || kredit




Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 Empty
Témanyitáslasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 EmptyVas. Szept. 29, 2019 12:08 am

into the deep blue
we can fight the dark, this is who we are


"Én rajtam jutsz a kínnal telt hazába,
én rajtam át oda, hol nincs vigasság,
rajtam a kárhozott nép városába."

Az üzenet tiszta volt és egyértelmű: Zack Reed életben van. Az Ötök ereje elhagyta őt ugyan, amikor testét összezúzta a rá lesújtó erő, de a lelke megragadt a valós és a Szellemvilág határán. Fénye egyre inkább haldoklott arra várva, hogy egykori társai meghallják segélykiáltását és megmentsék. Legalábbis ez volt az az üzenet, amit Skyler nem csupán megkapott Astridtól, hanem át is élhette egy szeletét: a boszorkány illúziójának köszönhetően hallhatta Zack hangját, felismerhette az egykori vadász auráját. Minden kétséget kizáróan hihetett az elé tárt bizonyítékoknak, melyeket aztán az Ötök elé is tárt.
A készülődés a mentőakcióra rögvest megindult. Az egyetlen, aki sejthette, hogy valami nem áll össze, az Reagan, hiszen mindannyiuk közül ő rendelkezett a legtöbb információval egykori társuk halálát illetően; ám mivel aggályait alapos indok hiányában nem tárhatta a többiek elé úgy, hogy fel ne fedje vele a titkát, végül engedett a főként Larissa általi "most és azonnal menjünk"-nek. Így az Ötök még aznap felkerekedtek Auraria elhagyatott bányái felé.
Sötétedés előtt érkeznek meg a tölcsér alakú, földbe vájt mélyedéshez, mely legalább 20 méteres mélységével a gladiátorok arénájára emlékeztethet. Baljóslatú, keskeny, csigavonalú ösvény vezet le a mélyére az egykori bányató által kimosott, csúszós ösvényen a sziklafal mentén, vagy választhatnak gyorsabb megoldást is, ha hoztak köteleket, melyekkel leereszkedhetnek. Bár a környék teljesen kihaltnak tűnik, minden lehetséges műszerük erős mágikus jelenlétet jelez, ami akár igazat is adhat a Skylertől kapott információknak. Valami van itt.
Valami erős.


Általános infók:
• Nincs minimum vagy maximum szószámi megkötés, de a gyorsabb haladás érdekében 300 szó körül bőven elég írnotok.
• Nincs határidő megszabva, de ha heti egy reagot tudna mindenki írni, akkor hétvégente jöhetne az új mesélői.
• Nincs reagsorrend, de próbáljunk reagálni egymásra.
• Ha nem tudsz/akarsz írni, nem gond, szólj és kihagyunk abból a körből, írsz majd a következőben. Nem erőszak, ha épp nincs ihlet, idő, kedv, akkor ne erőltesd!  :<3:
• Nyugodtan hozakodj elő saját ötletekkel, fordulatokkal, a mesélői reag majd alkalmazkodik hozzá. Egyedül a kaland végkimenetele biztos, azon belül bármi formálható, alakítható.
• Kisebb-nagyobb sérülések useri egyeztetés alapján várhatóak.


❖ nincs reagsorrend ❖ another one gone

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 Empty
Témanyitáslasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 EmptySzomb. Szept. 28, 2019 11:16 pm

Denvertől néhány kilométerre elhagyatott bányák sokasága található. A tölcsér alakú mélyedéseket vaskos sziklák fogják körbe; helyükön annak idején sekély vizű tó állt, ám az elhúzódó, száraz nyarak következtében a legtöbb mára kiszáradt. Nehéz megközelítése miatt nem igazán látogatható terület, aktív bányászat jelenleg nem is folyik itt. illusztráció


"Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel."

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 Empty
Témanyitáslasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

lasciate ogni speranza, voi ch'entrate - Page 5 Empty
 

lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5