Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásJohn Everly EmptyKedd Márc. 17, 2020 9:36 pm

John Everly
And we will rise
Like smoke darkening the skies
I mean, I want to try
Take a bite


Becenév:
John
Titulus:
öhmmm
Születési hely, dátum:
Mysctic Falls, 1988.11.25.
Faj:
ember (még)
Rang:
ember
Beállítottság:
homoszexuális
Play by:
Matt Bomer

Család:
Egyke, a szüleit pár évvel ezelőtt vesztette el. Édesanyja volt az első aki távozott az élők sorából egy hosszas betegség után, nem sokkal később édesapja is követte. A barátsága Winnel ekkor pecsételődött meg végérvényesen. A fiú félretéve az önimádatot támogatta mindenben, és szinte már családdá váltak. Nincsenek hozzátartozói, legalább is olyanok, akikkel tartaná a kapcsolatot.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Az éjszaka, mint mindig, most is csendes volt. Lágy szellő borzolta a haját, lépteinek halk neszét pedig szinte teljesen elnémították dübörgő gondolatai. Szájában még érezte a másik férfi mentolos leheletét, a testéhez nyomódó forróságot, ahogy egymásba kapaszkodtak túlfűtötten az étterem melletti sikátorban, és ahogy a teste önkéntelenül is reagált a másik közelségére.
Az elmúlt fél évben ez volt az első szabad estéje...
Na nem mintha annyira lett volna magánélete, azonban néha nagyon is szeretett volna egy csendes estét, hogy csak önmagával foglalkozhasson, mert hát Winnie mellett az élet nem volt egyszerű. Hiába volt a legjobb barátja, sajnos soha nem könnyítette meg az életét, és talán nem is értette meg, hogy szüksége lenne egyéb interakciókra is, nem csak a prostikkal, vagy épp mások menedzsereivel.
Szívesen randizott volna, járt volna el vacsorázni, szeretkezett volna egy étterem mosdójában, vagy éppen otthon a kényelmes ágyában, azonban a randikra nem volt ideje soha, a lakásába meg mostanában szinte nem is járt. Néha felugrott egy-két tiszta ruháért, azért is reggel, mikor még a léha király aludt, vagy egy-egy tárgyalás előtt, de arra már nem is igazán emlékezett, hogy milyen puha lehet a matraca, vagy épp hogy milyen színűre van festve a fala a hálószobájában.
Mostanság túlságosan megismerte Winnie kanapéját, és ez nem igazán tett jót sem a komfort érzetének, sem az idegeinek, - amik pont annyira voltak ettől kisimulva, mint a kanapé rugóinak bemélyedései, vagy épp kiálló darabjai.

A gondolat hatására keze önkéntelenül is a zsebébe vándorolt. Ujjai kitapogatták az apró mobiltelefont és végig sem gondolván mit tesz, szinte már rutinból tárcsázta Winnie telefonját. Lelki szemei előtt megjelent barátjának önelégült vigyora, és szinte már hallotta a fejében, ahogy azt mondja, hogy "Haver! Most jöttél a randidról, és már egy perccel később is csak rám gondolsz? Szex közben is rám gondolnál? Tudom, ellenállhatatlan vagyok! De gyere, imádj csak!"
Szemeit vadul megforgatta, arcára kiült a már jól megszokott John-os grimasz, és bár utálta, hogy valójában igaza van, és tényleg valami hasonló játszódna le, mégsem tudott haragudni arra az idiótára.
Közben a telefon végre kapcsolt, majd a búgó hanggal egy időben megszólalt a Star Warsból jól ismert Darth Vader témája.
Valahonnan az út melletti bokrok közül....

- Mi a fasz...?! - tette fel a költői kérdést, majd kezét leengedve, a telefont ki nem nyomva indult meg a bokor irányába.
Win-nek nem kellene itt lennie.
Pláne nem egy bokorba...
- Winnie? Te vagy az tesó? Minden rendben? - kérdezte kissé idegesen, majd tett egy lépést a sötét rész irányába. Szíve vadul zakatolt, szinte már alig kapott levegőt a nagy izgalomtól. Nem is gondolta volna, hogy egy órán belül kétszer is infarktus közeli állapotba kerül majd. Egyszer egy fiú miatt a sikátorban, most meg az aggodalom miatt, ami a hatalmába kerítette. Hiszen Win volt a legjobb barátja, még akkor is, ha sokszor viselkedett retardáltként és néha megcsapta volna egy péklapáttal...
Most azonban túl nagy volt a csend, túl furcsa a helyzet és túl morbid az a megállapítás, hogy egy másodperc erejéig biztos, hogy Win arcát látta a szeme sarkából....

A testének csapódó valami szinte azonnal leterítette.
Egyik pillanatban, még a telefonját markolta, a másikban a készülék hangos csattanással ért földet, pont úgy, ahogy Ő maga is.
Nem értette a szituációt, nem értette Winniet, mert az ő volt, azonban a szeme... az valaki másé volt. Mintha megszálta volna egy démon, a gonosz...
- Win... - nyögte elhalóan, majd mielőtt még bármit is kérdezhetett volna éles fájdalmat érzett a nyakán. Forró nedvesség csurdogált a kulcscsontjára, hallotta a sietős légvételt, érezte a másikat, és ez a harapás, ez a "valami", olyan mély köteléket, intimitást és érzékiséget váltott ki belőle, hogy az este folyamán immár másodjára lett erekciója. Soha nem gondolt Winre potenciális jelöltként, azonban ez a közelség valami egészen különleges dolgot váltott ki belőle. Elködösülő aggyal többet akart!
Keze önkéntelenül vándorolt a másik tarkójára és egy pillanatig nem tudta eldönteni, mit is szeretne jobban.
Még inkább magára húzni Wint, vagy eltolni magától...
Azonban átgondolni már nem volt ideje.
A világ elsötétült...

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

John Everly Empty
TémanyitásJohn Everly EmptyKedd Márc. 17, 2020 11:57 pm

Gratulálunk, elfogadva!
It's only been a lifetime

Mr. Everly

Kedves John!
Engem ért a megtiszteltetés, hogy elsőként üdvözölhessek hivatalosan is az oldal tagjai közt. Nagyon örülök, hogy így alakult, mert a plot igazán közel áll a szívemhez, szegény Win pedig már elég régóta várja, hogy a keresettje jó kezekbe kerüljön. Elmondhatatlanul boldoggá tesz, hogy a személyedben megérkezett a hős megmentő! John Everly 3909542699 Pedig a szerep, amit magadra vállaltál, egyáltalán nem egyszerű. Egy elkényeztetett filmsztár gyorstárcsázójában első helyen szerepelni úgy sejtem, sokszor inkább átok, mint áldás, főleg, hogy mellette alig jut időd a saját magánéletedre. Mintha mindig valaki más életét kéne élned, valaki más problémáival kéne megküzdened, ráadásul az anyagiakon túl alig ér bármiféle megbecsülés érte. Csodálom és tisztelem a kitartásod, ellenben alig várom, hogy eljöjjön a pillanat, amikor esetlegesen besokallsz majd. Mindig izgalmas fordulópontra jutni egy kapcsolatban, egy jellemfejlődésben.
Olyan gyönyörűen fogalmazol, teljesen katarzisba ejtettél a stílusoddal és a humoroddal. A lapod végig olvastatta magát, még el tudtam volna bőven viselni pár ezer szót, de úgy érzem, majd a játéktéren pótollak John Everly 3909542699 Egy lelkes rajongód máris van! Nagyon tetszik, ahogy megformáltad Johnt, igaz, hogy az alapok adva voltak, de tökéletesen az ujjad köré csavartad (meg engem is). Jó élmény volt elbírálni a lapod, ezt köszönöm neked!
Még annyit hadd jegyezzek meg, mielőtt foglalózni engednélek, hogy ha már az öcsém megőrzését vetted a nyakadba, mint feladat: köszönöm és sok sikert! Very Happy Mi Blackwellek elég kemény dió tudunk lenni. Ha bármi egyéb gondod adódna vele vagy a vámpírságával, csak dobj rám egy üzenetet és utazok is Mystic Fallsba rendet tenni hozzátok! Ha pedig máshogy alakulnak a dolgok, mindenképpen hozd el egyszer Denverbe és igyunk meg együtt valamit ;)
Nem tartalak fel tovább, mert tudom, hogy várnak rád. Ne felejtsd el lefoglalni ezt a csodás arcot, meg beírni magad a főkarakterekhez! Alig várom, hogy lássam, mit alkottok Winnel a játéktéren!
Jó játékokat kívánok!


Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
John Everly 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

John Everly Empty
 

John Everly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kylie Everly
» Lorenzo St. John
» Lorenzo St. John
» St. John Cathedral
» lorenzo st. john