Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásLorenzo St. John EmptySzomb. Jan. 09, 2021 8:47 am

Lorenzo St. John
Play by: Michael Malarkey




Becenév
Enzo

Titulus
Tormented Soul

Születési hely, dátum
UK, 1876. június 1.

Csoport
Vámpír

Rang
Szellem

Beállítottság
Heteroszexuális

Egyedi képesség
VÁLASZHELYE

Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye.
Átváltozás
1903. november 1. - Haldokoltam. Csak idő kérdése volt, hogy mégis mikor visz el a tüdővész és, ahogy ketyegett az óra úgy éreztem szükségét mielőbbi orvosi ellátásnak. Próbálkoztam feljutni egy Amerikába tartó hajóra, de a betegségem miatt nem engedtek. Ekkor figyelt fel rám Lily, aki szinte még csak alig ismert, de megsajnált. Nem csak felvitt a hajóra, de még orvost is kerített nekem, aki mint kiderült nem tudott rajtam segíteni. Így megitatott a vérével és legközelebb, amikor magamhoz tértem már a hatalmas vérszomjamat csillapítottam az orvos segítségével, akit még Lily igézett meg a számomra. Aztán pedig hirtelen egyedül találtam magam egy hullákkal teli hajón, ahol Lily-nek nyoma sem volt.
Család
Nem ismertem a családomat, árvaként nevelkedtem négy évesen már dolgoznom kellett, de tizennégy évesen már az utcán éltem és próbáltam valahogyan megélni, túlélni.
Idővel volt szerencsém azonban egy leszármazottammal megismerkedni, de mostanra már én maradtam az egyedüli élő St. John.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Az egész életem megpróbálkoztatások sokaságáról szólt. Egyedüli árvaként nevelkedtem, négy évesen már dolgoznom kellett. Tizennégy évesen pedig már az utca volt az otthonom és minden egyes percben küzdenem kellett a túlélésért. De, ha csak egyetlen egyszer is feladom, akkor most nem lennék itt. Ha nem küzdök azért, hogy minden áldott nap legyen, mint ennem, akkor most nem tekinthetnék a világ legnagyobb csodájára Bonnie Bennett-re. Amint igazán megismertem azt hiszem, hogy kezdett értelmet nyerni a több élethossznyi szenvedés amin keresztül mentem.
Hiszen nem csak egyedül emberként szenvedtem. Vámpírként is teljesen egyedül voltam egy olyan világban, amelyet nem igazán ismertem. Egyedül kellett megtanulnom mindent, szinte senkire sem számíthattam. Lily amilyen kedvesnek tűnt olyan nagy csalódás volt számomra akkoriban, hiszen hátat fordított nekem, mintha mit sem számított volna. Persze később kiderült, hogy ezt koránt sem önszántából tette, de a tévhit dominóeffektusként vetült ki az életemre, mielőtt még felfedezhettem volna a valóságot.
De nem volt túlságosan sok időm hozzászokni az életmódhoz, amely az átváltozással együtt járt, mert nem sokkal később kísérleti patkánnyá váltam. Egyesek a vámpírokat tartják szörnyetegnek, amiért akarva vagy akaratlanul ölnek. Amibe azonban furcsa belegondolni, hogy általában ezt pont azok gondolják, akik maguk is legbelül szörnyetegek. Bemesélik maguknak, hogy egy jobb ügy érdekében teszik, amit tesznek és ezzel úgy gondolják, hogy minden el van rendezve. Az, hogy minden áldott nap felvágnak, kivágnak egy darabot a másikból csak mert az átlagosnál gyorsabban gyógyul, miközben az alany teljesen önmagánál van, normális esetben barbár dolognak tartanák. Mivel azonban vámpírról volt szó esetemben rólam minden áldott alkalommal csodálkoztak azon, hogy mégis milyen lenyügöző és bátor dolog egy kiéheztetett vadat kínozva pórázon tartani.
Az egyetlen dolog, amibe kapaszkodni tudtam, hogy ne veszítsem el a józan eszemet Maggie volt. Egy ártatlan, őszintén kíváncsi lélek, akit egyedül a tudásszomja vezérelt. A mai napig hálás vagyok a létezéséért, mert nélküle nem tudom, hogy most hol is lennék. Az egyetlen dolog azonban, amit sajnálok, hogy belekeveredett ebbe az egészbe, mert ha nem teszi talán még mindig életben lenne, vagy legalább lehetnének leszármazottai. De az, hogy velem összefonódott a sorsa később az életébe került.
A magány, amikor már kezdett elviselhetetlené válni, akkor bukkant fel egy újabb vámpír a szomszédos cellában. Hiába választott el minket egy fal a végtelenségig tartó beszélgetéseink során igen csak megismertük egymást. Ennek is volt köszönhető az összefogásunk, amelynek reményében sikerül majd megszöknünk. De a terv kudarcba fulladt. Ő ott hagyott engem meghalni, ami talán jobb is lett volna. Helyette azonban még több évet töltöttem kísérleti patkányként, mert akik a megmentésemre siettek koránt sem a jó szívük miatt határoztak úgy, hogy megmentenek.
Azt hiszem valamilyen szinten mindig is egy rab maradtam. Mindig valaki másnak a kezében volt az irányítás. Először Maxwell. Aztán az utazók. Lily. Az Armory.
Miután végre elengedtem a lehetőségét annak, hogy valaki sakkban tartson egy gyógymóddal, egy információval megtaláltam azt, ami talán mindig is a legfontosabb volt a számomra. Bonnie Sheila Bennett. Aki elfogadott úgy, ahogy vagyok. Sosem tettetem másnak magam, tisztában voltam vele, hogy hoztam rossz, vagy meggondolatlan döntéseket. Különösebb megbánás nélkül öltem meg embereket, amikor valakinek nem volt meg hozzá a bátorsága, de elkerülhetetlen volt.
Most pedig még mindig képtelen vagyok elhinni, hogy ez a csodálatos nő szüntelenül küzd azért, hogy megmenthesse a nyamvadt életem, mert velem akar lenni. Azt hiszem, hogy végre elérkeztem arra a pontra az életemben, ahová mindig is tartottam. Amiért, akiért minden szenvedés megérte.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Daisy Elizabeth Swan

Az álarc mögött: wicked chaos


Lorenzo St. John
Szellem
elveszett lélek
Lorenzo St. John



163
C szint:
Kalmithil
Lorenzo St. John Tumblr_ofcixxDj3m1qbm83uo2_250
E szint:
Toothless

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
2
Titulus :
◯ tormented soul ◯
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
All those years, I kept a secret from the world. A shred of faith. See, I never believed that life... the universe, a higher power, whatever you want to call it, nothing... would allow me to suffer so much and then die... without knowing true love. It'd just be too cruel. And when I met you... my faith was rewarded.
◯ ◯ ◯
Ennyi éve vagyok a világon :
147
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
◯ Michael Malarkey ◯
Tartózkodási helyem :
◯ ghost town ◯
℘ ℘ ℘ :
Lorenzo St. John Tumblr_nwdp4hE9VI1qc9cn2o6_250
Az álarc mögött :
◯ wicked chaos ◯

Lorenzo St. John Empty
TémanyitásLorenzo St. John EmptySzomb. Jan. 09, 2021 1:02 pm

Meghaltál egy barát keze által
de a szerelem feltámaszt

Lorenzo St. John

Kedves Enzo! Lorenzo St. John 3808243726

Nagyon megörültem, mikor megtudtam, hogy lecsapsz erre a karakterre (is). Van érzéked hozzá, hogy tudd, melyik karakterre van szüksége a fórumnak és ezért lassan kitüntetést érdemelnél. Isaac felemet Larával, Bonnie drágát pedig Enzoval teszed boldoggá. Lorenzo St. John 3808243726 Csoda vagy!  Lorenzo St. John 2985343060
Enzo, nekünk még nem volt túl sok alkalmunk beszélgetni vagy úgy igazán megismerni egymást. Annak idején ellenségekként kezdtük, ez biztos. De remélem, hogy most majd... minden másképp alakulhat. Sajnálom mindazt, amin keresztül mentél. Tudom, hogy nem lehetett egyszerű, de az az erős, aki mindezt túléli, nem igaz? És erős marad. Te erős vagy, Enzo. Megérdemled a boldogságot Bonnieval együtt. Szívből remélem, hogy sikerül visszatérned közénk!  Lorenzo St. John 2143335336 És titkon azt is remélem, hogy a visszatérésed majd a békét is elhozza a kis csapatunkba. Hisz Bonnie a halálod óta haragszik Stefanra - persze, jogosan, de... de olyan jó lenne, ha végre minden rendben lenne, nem igaz? Lorenzo St. John 3739568389
A lapodban minden benne volt, amire szükség volt. Enzo jelleme, életútja, minden átjött belőle és imádom, ahogy megragadtad a karaktert - látszik, hogy ismered  őt. Lorenzo St. John 2558361124 Jobb kezekbe nem is kerülhetett volna! Mármint, eddig két kézben volt, az enyémben még a fórum indulásakor, majd legutóbb egy másik userünk kezében, de nem bírta nálunk sokáig. Remélem, sőt, tudom, hogy nálad maradandó lesz.  Lorenzo St. John 1919202529 Úgy értem: nem lehet másképp! Lorenzo St. John 3779015013


Jó játékot kívánok és hidd el, elsőszámú olvasótok leszek #bonenzo  Lorenzo St. John 2985343060


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Lorenzo St. John Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Lorenzo St. John Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Lorenzo St. John Empty
TémanyitásLorenzo St. John EmptyVas. Jan. 10, 2021 3:08 pm

Köszöntelek itt!
It's only been a lifetime

„I choose Enzo

Drága Enzo! Lorenzo St. John 3808243726

Nem bírom ki, hogy ne írjak én is egy köszöntőt neked, hiszen nélküled leadtam volna Bonniet. Nem lehetek eléggé hálás, hogy megmentettél ettől a lépéstől, ráadásul ilyen hamar. Nagyon szeretem a Bonenzo párost és remélem, veled együtt valami maradandót sikerül majd alkotnunk a fórumon. Lorenzo St. John 2985343060
A lapod imádtam, főleg azokat a részeket, amikben megemlítetted Bonniet. Lorenzo St. John 165619248 A boszorkány hasonlóképpen vélekedik Enzoról. Számára Enzo az Igazi és nem is kell neki más, pont ezért nem képes feladni sem, hogy visszahozza a vámpírt az élők közé.  Lorenzo St. John 3353380639 Még akkor sem hátrál meg, amikor már tudja, hogy miféle ára lesz ennek a varázslatnak. Lorenzo St. John 3739568389
Köszönöm még egyszer, hogy jöttél! Lorenzo St. John 897538487 Hálám örökké üldözni fog!



but tonight you're a stranger or some silhouette

Bonnie Bennett
Boszorkány
mágia birtokosa
Bonnie Bennett



163
C szint:
Kalmithil
Lorenzo St. John Tumblr_inline_ou1aoyWgSm1u82isd_500
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
the • bennett witch
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
amazing • kat graham
Tartózkodási helyem :
mystic • falls
Az álarc mögött :
amethyst

Lorenzo St. John Empty
TémanyitásLorenzo St. John Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Lorenzo St. John Empty
 

Lorenzo St. John

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lorenzo St. John
» lorenzo st. john
» Lorenzo St. John
» St. John Cathedral
» John Everly