Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásKatherine Pierce EmptyVas. Május 30, 2021 4:09 pm

Katherine Pierce
Kötött Play by: Nina Dobrev


Státusz

Csoport
Demon

Rang
A pokol királynője

Tartózkodási hely
Pokol (Kali), illetve bárhol felbukkanhat

Foglalkozás
Megalkotóra bízva

Kapcsolatok
A sorozatos ismerettségek, valamint a pokolbéli szövetségesei, végezetül pedig Kai Parker
Ahogyan én látlak...

A túlélő. Szereted magad így nevezni és a helyzet az, hogy valóban egy igazi túlélő vagy. Még akkor is, ha valójában meghaltál – hiszen így történt. Megkaptad a gyógyírt, emberré váltál, majd ugyan trükkökkel megpróbáltad Elena testét a sajátoddá tenni, lebuktál – s természetesen a Salvatore fivérek semmiképpen nem akarták, hogy Elena testét birtokba véve Te maradj ott köztük. Meghaltál. A Pokolra jutottál, bár ekkor még ezt senki sem sejtette.
A Pokolban találkoztál Arcadiussal. A vele eltöltött évek elegendőnek bizonyultak ahhoz, hogy teljességgel az ujjad köré csavard őt. A lábaid előtt hevert, s tudtad, hogy minden készen áll arra, miszerint a bosszús, avagy az Elena Gilbert show folytatódhasson. Úgy rángattad, akár egy marionett bábut. Mindent úgy tett, ahogyan te akartad. S közben te magad Kaival fogadtál. Vajon a gondosan végiggondolt terveden átlátnak-e a Salvatorék avagy sem? S Kai elbukta a fogadást, mikor azt mondta, hogy á, ezen biztos átlátnak. Neked volt igazad. Ezúttal mindent annyira szépen véghezvittél, hogy mindenki bedőlt neki.
A Poklot ezáltal a Te kezedbe juttatták. Nos, igen, Arcadius halott, de ez téged egy pillanatig sem zavar. Hiszen így te vagy a Királynő. Minden démon, s szirén fölött állsz. Sőt mi több, Elena Gilbert is nálad, avagy a te irányításod alatt van. A terved az, hogy a Salvatore fivérek ellen fordítod, s ezáltal oda szúrj a fiúknak, ahol a legjobban fáj.
Nos, ha engem kérdezel, nagyon is jó úton jársz. De mindig van buktató. Mindig van kiskapu. Vajon ebben a történetben is? Ám a legjobbat kifelejtettem. Démonná váltál.

Adott képességek

Képesség X szint Alapból megadott képesség, szinttől függetlenül. Opcionális a kitöltése, megjelenítése.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Katherine Pierce Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Katherine Pierce 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Katherine Pierce F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Katherine Pierce Empty
 

Katherine Pierce

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce