Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásRóka barlang - Page 2 EmptyVas. Jún. 14, 2020 12:21 am



Mi vagyunk az esõcseppek, amelyekbõl dühöngõ vihar születik.

Igyekszem mindig és mindenkor megtartani ezt a távolságtartó stílust. Könnyebb így, távolabb, mintsem közelebb kerülni bárkihez. Róka vagyok, egy a pokol őrzői közül és mindig is úgy gondoltam, hogy erre kell koncentrálnom. Úgy értem, csakis erre. Az emberi érzelmek nem férnek bele a képletbe, kilógnak belőle és összekuszálnak mindent. Azonban az, hogy Akane mellett nevelkedtünk, adott egyfajta alapot számunkra. Megtanultunk érezni dolgokat. Megtanultunk kötődni is. Én leginkább Akanéhoz kötődtem, a nevelőnkhöz, hiszen ő az, aki mindig is mellettünk volt.
És megtanultam kötődni a mellém kirendelt társhoz is, Akirához. Még most is nehéz eldöntenem, jó ötlet-e, ha sokat érintkezünk egymással. A sors viszont úgyis mindig összehoz minket. Vagy ez maga a pokol ékes köteléke?
Nem válaszol a kérdésemre, de nem zavar túlságosan. Megszoktam, hogy ilyen. Nem szereti a felesleges csevejt, ahogyan én sem.
- Salvatore. Stefan és Damon Salvatore – Egészítem ki, mikor rájön ő maga is a válaszra. Félig legalábbis. Egy ideig némán figyelem a vonásait és hogy miképp gondolkozik, majd közelebb lépek hozzá. – Sejtem, mi aggaszt. De ez ellen egyelőre nem tehetünk semmit. Katherine nem vétett a pokol ellen azzal, hogy a saját játszmáit űzi. Sajnos – Teszem hozzá szomorú éllel a hangomban. – És amíg ez így van, addig a pokol sem fogja kivetni magából – Igen, úgy vélem, hogy a pokol maga is megszabadulna attól a nőtől, ha azt érezné, árt neki. Ha minket, rókákat képes megbüntetni, akkor miért volna kivétel maga az uralkodó? De ez csak egy teória volt és semmi sem támasztotta alá. – Vagy szerinted a pokol nem képes ilyesmire? – Kérdésemet ezúttal komolyan teszem fel. Érdekel, mit gondol ő és hogy a véleményünk egyezik-e. Ám ahogy őt figyelem, valahogy elkalandoznak a gondolataim és beugrik néhány kép arról, hogy mennyire közel is voltam hozzá néhány napja. Sóhajtok. Nem kellene efféle dolgokra gondolnom. Hiba.


To: Akira

293 ● Someone To You ●  Róka barlang - Page 2 2142956176
●●

Asami
Kitsune
a pokol őrzőinek egyike
Asami



163
C szint:
Kalmithil
Róka barlang - Page 2 GNB11UZ
E szint:
Izanami

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
Ravasz Rókalány
Másik felem :
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Anya Chalotra
Tartózkodási helyem :
Indra
Keresem :
Az álarc mögött :
Amethyst

Róka barlang - Page 2 Empty
TémanyitásRóka barlang - Page 2 EmptyPént. Május 22, 2020 1:03 am



To: Asami

To me you will be unique in all the world

329 szó •• fire on fire ••  :<3:


Megnyugtató volt Asami közelségét érezni a kötelékünkön keresztül, végül is ő volt az én társam, akit a pokol mellém rendelt, akit hozzám láncolt, ha úgy tetszik. Néha nem vágytam a társaságát, a jelenlétét, sőt, a hátam közepére sem kívántam amikor épp olyan kedvem volt, de az esetek többségében azért nagyra tartottam a közelségét. Amikor valamin kattogtam, mikor valami olyannyira foglalkoztatott, hogy szó szerint éjjel s nappal lekötötte a figyelmemet, különösen értékeltem őt. Vele könnyű volt beszélgetni, hiszen az egész világon ő állt a legközelebb hozzám, majdnem annyira ismerte a gondolataimat, az elmémet, mint én magam. Különleges volt ez a kapcsolat a fajunknál, néha elgondolkodtatott, miért pont párban vagyunk, illetve miért éppen Asamit kaptam magam mellé, de nem kérdőjeleztem meg ezt soha. Akkor sem, mikor a bundámba mélyesztette a fogait, vagy szitokszavakat szórt felém. A pokol mindent okkal tesz, hiszen épp annyira élő, mint mi magunk - akkor is, ha sokan ezt másképp gondolják.
Nem néztem rá, ahogy belépett a barlangba, csak meredtem valahová mellé egy pontra, nem is igazán figyeltem a környezetemre, ahhoz túl mélyen voltam a fejemben. Csak akkor emeltem rá lassan a pillantásom, mikor kicsivel előttem megállt, pontosan velem szemben. A kérdését elengedtem a fülem mellett, tényleg nem igazán figyeltem semmire. A kimért, rideg stílusát, a kemény hangszínét azért érzékeltem, ám nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, ő gyakran volt ilyen, ez pedig nem azt jelentette, hogy nem érdekli, min rágódom. Engem pedig nem érdekelt, ő miért jött, jobban mondva nem tudtam volna arra figyelni, a gondolataim túlzottan lefoglaltak ahhoz. Tehát nem feleltem a szavaira, a körítést sosem kedveltem, inkább a lényegbe tenyerelős figura voltam mindig is.
- Katherine kedvenc testvérpárját, egykori szeretőit... hogy is hívják őket? - tettem fel helyette én egy kérdést, közben erősen összpontosítva, hiszen megannyiszor hallottam már a nevüket, nem csak a királynő szájából. - Salvatore, ugye? - A pontos neveiket mégsem tudtam felidézni, azt hiszem azért, mert nem tartottam ezelőtt fontosnak, a fölösleges információkat pedig nemcsak az agyam, de a fülem is kiszűrte.


Akira
Kitsune
a pokol őrzőinek egyike
Akira



163
C szint:
Kalmithil
Róka barlang - Page 2 189e9fb211a1ffcf0ac5c8294d7a699819407f26
E szint:
Izanagi

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
25
Titulus :
electrical storm
Másik felem :
Róka barlang - Page 2 543e70a405f9daa7157f7ca4e5f835df6c3c6079
They say that we're out of control
And some say we're sinners
But don't let them ruin
Our beautiful rhythms

Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Henry Cavill
Tartózkodási helyem :
Hell ℘ Indra
Keresem :
our demon ℘ Akane
my brothers ℘ Hikaru & Minoru

Róka barlang - Page 2 Empty
TémanyitásRóka barlang - Page 2 EmptySzer. Május 20, 2020 7:58 pm

To: Akira
Mi vagyunk az esőcseppek, amelyekből dühöngő vihar születik.

Yennefer-of-Vengerberg-1-08-Much-More-witcherladies-tumblr-com-the-witcher-netflix-43226121-268-331.gif
A pokol csak azok számára unalmas, akik nem ide teremtődtek. Én élvezem minden percét, nem is tudnám elképzelni máshol a halhatatlan életemet. Habár ez is érdekes, ugyanis biztos, hogy a rókák is elpusztíthatók valamilyen módon. Lehet, hogy pont a pokol tüzének ereje lenne képes elseperni minket, már csak abból kiindulva is, hogy büntetni is képes minket, ha megszegjük a pokol szabályait. Noha engem még egyszer sem kapott rajta szabálytalanságon, de van köztünk valaki, akit igen. Egy farka bánta a nyolcból. Talán az erejéből is veszített, nem tudom. Nem lettem volna viszont a helyében. A szerelmet választotta és csúnya árat fizetett érte.
Nekem nincs szükségem erre. A szívem, akár egy jégtömb, ami soha nem fog felolvadni. Nem, még Akira közelében sem. Nem engedhetem meg magamnak, hogy veszélyeztessem a saját pozíciómat, sem az övét. Az, hogy néha egymásba gabalyodunk, egyszerűen megmagyarázható. Pusztán az állatias, róka ösztöneink vezérelnek olyankor minket. A testi élvezetek. De semmi több. Ennek így is kell maradnia.
De nem tudom megjósolni, tényleg így marad-e.
A gondolataim lassan elterelődnek, ahogy egyre közelebb érek ahhoz a bizonyos barlanghoz. A születésünk színtere. Az egyik legfontosabb hely az egész pokolban. Számomra mindenképp. Ha tehetem, itt töltöm az időmet, a gondolataimba merülve és figyelve a pokolban levő életet, mozgást. Ha valaki megkérdezné tőlem, szeretek-e kitsune lenni, azt válaszolnám, igen. Jó dolog mindenről tudni anélkül, hogy a kisujjamat meg kellene mozdítani. És könnyű ítélkezni a betolakodók fölött, könnyű bíráskodni a démonok tetteit illetően. Ez az életem. Az életünk. Semmire sem cserélném el. A pokol bennem van. A pokol talán én magam vagyok.
Megérzem Akira jelenlétét, ami lassításra késztet. A barlang bejáratánál megállok és elgondolkozok azon, hogy mennyire nevetséges ez az egész. Minket mindig összesodornak a hullámok. Bárhol vagyunk is, végül mindig egymás mellett kötünk ki, akkor is, ha épp menekülni vágynánk egymás közeléből. Vajon miért? A pokolnak ezzel célja van?
Beljebb indulok, lépteim határozottak, vonásaim keményem. Megpillantom őt és ekkor késztetem megállásra magam.
Csak ránézek, szavak nélkül fürkészem néhány hosszabb momentum erejéig.
- Mi járatban, Akira? – Érdeklődöm kimért hangszínnel egybekötve. Érzem rajta, hogy zavarja valami és remélem, hogy megosztja velem az aggályait.

347  words ❖ someone to you ❖ megérkeztem Very Happy

Asami
Kitsune
a pokol őrzőinek egyike
Asami



163
C szint:
Kalmithil
Róka barlang - Page 2 GNB11UZ
E szint:
Izanami

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
Ravasz Rókalány
Másik felem :
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Anya Chalotra
Tartózkodási helyem :
Indra
Keresem :
Az álarc mögött :
Amethyst

Róka barlang - Page 2 Empty
TémanyitásRóka barlang - Page 2 EmptyVas. Ápr. 26, 2020 12:53 am



To: Asami

To me you will be unique in all the world

375 szó •• fire on fire ••  :<3:


A barlang volt a kedvenc helyem ezen a vidéken, ebben a birodalomban. Otthonosabban éreztem magam, mint a házban, sokkal inkább ide tartoztam. A róka jobb szeretett itt lenni, egymaga, s inkább voltam ő, mint az ember, ez számomra inkább csak egy alak volt, amit felvettem. Megszoktam persze, nem volt idegen a bundát emberi bőrre váltanom, de még ebben a formában is rókának éreztem magam. A gondolatokat is jobban kedveltem a szavaknál, valahogy sokkal egyszerűbb volt úgy kifejeznem magam, olykor pedig még a gondolatokra sem volt szükség. Egyszerű lény voltam a magam bonyodalmával, s nem is vágytam sokra, nem kívántam hatalmat, nem akartam birtokolni semmit azon felül, amim már eleve megvolt. Szolgáltam a poklot, ahogy annak lennie kellett, s elég ritkán kerültem kapcsolatba másokkal a fajtársaimon kívül. Nem szerettem mások közelében lenni, idegenek közelében, rajtuk kívül nekem mindenki az volt. Maga a királynő is, akivel nem volt semmi problémám, még az sem zavart, hogy valaki uralkodik a birodalom felett, de a miatta kialakult viszály kifejezetten zavart. A birodalomnak egyáltalán nem erre volt szüksége, elég egyszerű volt a képlet. Lelkeket szállítanak neki, mi őrizzük, cserébe különféle képességekkel lát el minket, erőt ad, ám el is veszi ha szabályt szegnek.
Olyannyira bosszantottak a hatalmi harcok, a trónbirtoklás lehetősége elvette sokak eszét, pedig tulajdonképpen bárki megszerezhette volna magának, ha nagyon akarja. Én úgy gondoltam oka volt annak, hogy Arcadius ereje létrehozta ezt a helyet, oka volt annak, hogy ő vezette, s annak is ugyanúgy oka volt, hogy Katherine vette át a vezetést. Semmi sem történik idelent véletlenül, ez egyértelmű volt számomra. A kialakult helyzettel viszont valamit kezdeni kellett, mert előbb vagy utóbb a pokol rovására fog menni mindez. Úgy tűnt a legtöbb démont vagy szirént nem érdeklik a következmények, de a mi dolgunk nem csak a kapuk őrzése volt. Magát a birodalmat is őriztük, személyes küldetésemnek gondoltam tehát az ügy megoldását valamilyen módon.
A lehetséges megoldásokon agyaltam, mikor megéreztem Asami jelenlétét, aki ugyan még nem volt mellettem, éreztem, hogy a közelben jár. Reméltem csak, hogy erre tart, jelenleg egyáltalán nem bántam volna valamelyik róka jelenlétét, az övét főleg nem. Szükségem volt valakire, akivel megbeszélhetem az aggályaimat, aki nem fél bemocskolni a kezét ha arról van szó. A nő támaszom lehetett ebben is, mert egyelőre fogalmam sem volt, mitévők legyünk.


Akira
Kitsune
a pokol őrzőinek egyike
Akira



163
C szint:
Kalmithil
Róka barlang - Page 2 189e9fb211a1ffcf0ac5c8294d7a699819407f26
E szint:
Izanagi

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
25
Titulus :
electrical storm
Másik felem :
Róka barlang - Page 2 543e70a405f9daa7157f7ca4e5f835df6c3c6079
They say that we're out of control
And some say we're sinners
But don't let them ruin
Our beautiful rhythms

Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Henry Cavill
Tartózkodási helyem :
Hell ℘ Indra
Keresem :
our demon ℘ Akane
my brothers ℘ Hikaru & Minoru

Róka barlang - Page 2 Empty
TémanyitásRóka barlang - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 26, 2020 9:42 pm


Ez az a barlang, ahol a kitsunék legelőször megjelentek. Ha úgy jobban tetszik: itt születtek.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Róka barlang - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Róka barlang - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Róka barlang - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Róka barlang - Page 2 Empty
TémanyitásRóka barlang - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Róka barlang - Page 2 Empty
 

Róka barlang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» A vén róka | Jonathan D. Linden
» Barlang
» Corealori barlang