Egy álomban élünk
pillanatkockák

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mit hallottál?
suttogások a szélben
denver chronicles
Az Ötök testvérisége vezetőinek létszáma megfogyatkozott. Egy jól irányzott csapda, valamint egy démon, aki Zack Reednek fogadott hűséget, felbomlasztotta a tökéletes egységet. Hazel Rhian Wallace életét veszítette. A Testvériség síri csendbe borult. A veszteség felfoghatatlan. Azonban a természetfelettiek számára ez az idő a legalkalmasabb, hogy akkor és ott csapjanak le az áldozataikra, ahol csak akarnak. Hisz' kevesebb figyelem jut rájuk.
the mystic falls daily
A Mystic Falls-i életet ezúttal nem Katherine Pierce, hanem Elena Gilbert borítja fel. Bosszút esküdött az összes szerette ellen, s hogy miért? Azt egyelőre senki sem érti, avagy tudja.
Ezen felül baljós felhők gyülekeznek a Salvatore Boarding School fölött... valami készül.
stories of new orleans
New Orleans vérszívóira veszély leselkedik. Seraphim Scamander arra tette fel életét, hogy kiírta a Mikaelsonokat, avagy megölje az összes vámpírt a világon. A húga miatt. Nemes cél, s őrült kivitelezés. Vajon ki áll mellé? S sikerül-e vajon a terve?
The myths and the legends
Mi zajlik a pokolban? Katherine Pierce és Kai Parker belső kis viszálya, sőt, ki nem mondott háborúja a koronáért. "Oszd meg és uralkodj", vagy netán... "söpörj félre mindenkit az utadból"? Vajon melyik elv fog életbe lépni?
S miközben ők macska-egér játékot űznek, semmit sem sejtenek arról, hogy a háttérben néhány démon igazán leváltaná az újdonsült királynőt. Thersez pedig máris szövetségre készül lépni az Ötök megmaradt vezetőjével... Te kinek az oldalára állsz?
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Ophelia Swan

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Nappali

Partnerkeresõ EmptyNathaniel Storm
Today at 1:49 am

Lafayette Kripta

Partnerkeresõ EmptyNathaniel Storm
Today at 1:29 am

Folyosók

Partnerkeresõ EmptyCornelia Tyler
Today at 1:05 am

Az Ötök tanácsterme

Partnerkeresõ EmptyLarissa Blackwell
Today at 12:51 am

Keyron Jeremiah Sanders

Partnerkeresõ EmptyKeyron J. Sanders
Yesterday at 11:25 pm

Középiskola

Partnerkeresõ EmptyAvarina Doven
Yesterday at 9:59 pm

Hiányzásnapló

Partnerkeresõ EmptyElora Lacey White
Yesterday at 7:08 pm

Domb, ahonnan belátni Mystic Fallst

Partnerkeresõ EmptyVilan Redfick
Yesterday at 5:51 pm

Bonnie Bennett

Partnerkeresõ EmptyElena Gilbert
Pént. Jan. 24, 2020 11:00 pm

Partnerkeresõ

Partnerkeresõ EmptyVilan Redfick
Pént. Jan. 24, 2020 8:27 pm

Share

Partnerkeresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyPént. Jan. 24, 2020 8:27 pm

Sziasztok!

Kiadó-eladó az első játékom! Partnerkeresõ 3575419701

Akinek van kedve valamihez az dobjon egy üzit! Partnerkeresõ 1036049602

Vilan Redfick
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Play by :
Alexander Skarsgård
Léptek száma :
1
Népszerûség :
0

Partnerkeresõ Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyCsüt. Jan. 16, 2020 8:32 am

Sziasztok!

Óvatosan ugyan, de vállalnék játékot szívesen.
Üzenetben elérhető vagyok. Partnerkeresõ 3575419701

Avarina Doven
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Play by :
Megan Fox
Keresem :
Léptek száma :
2
Népszerûség :
0

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyKedd Jan. 07, 2020 11:24 pm

Bedobnám magam a jelentkezők közé, de majd a holnapi nap folyamán azért végignézek a már jelenlévők között is, de ha valakinek kedve lenne hozzám, az ne habozzon! Partnerkeresõ 2732672841

❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖

you can't break me
I'm not crazy

Daisy Elizabeth Swan
Elszívó boszorkány
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
♡ there's someone on my mind
Partnerkeresõ B7a3af082545b9ead8b05bf3939f29568a563110
Play by :
♡ jenny boyd
Keresem :
sebastian + my twin
Partnerkeresõ Tumblr_pz8bneuZud1wz4qbno1_540
Léptek száma :
6
Népszerûség :
0

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptySzomb. Dec. 28, 2019 6:35 pm

Még mindig várom a játékra a jelentkezőket  Partnerkeresõ 2566525366

@Isabelle Ward írta:
Friss húsiként bedobnám magam ismerkedős és egyéb játékokra. Szívesen játszok bárkivel, kerülök akár bajba is, de azért meghalni és átváltozni nem szeretnék! Várom a PM-eket Partnerkeresõ 1787626725 Egyszerre tudok vinni 4-5 szálat is, szóval nem kell félteni és bátran jelentkezhet bármikor bárki. Partnerkeresõ 450640341

ribs are a cage
for a wild heart

Isabelle Ward.
Ember
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Play by :
❖ Sabrina Carpenter
Keresem :
Léptek száma :
31
Népszerûség :
0

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptySzer. Dec. 11, 2019 11:14 pm

Halihó!

Az a helyzet, hogy nagyon keresek egy vámpírt, aki hajlamos bulikban, néha a nyílt utcán a sötétben elkapni valakit, és újabban New Orleans-ban ténfereg.
A sztori az, hogy én csak miattad jöttem el a városba, mert először egy parti folyamán láttalak meg. Tudsz-e rólam vagy sem, azt rád bízom, bárki lehetsz, mindent kitalálunk. Úgyhogy várom minden lelkes vérszívó jelentkezését, aki nem retten vissza egy lánykától, akiben ott szunnyad farkas. Partnerkeresõ 3051252034

i'm meaner than my demons
i'm bigger than these bones

Sofia Lachryme
Ember
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Play by :
stefania ferrario.
Léptek száma :
3
Népszerûség :
0

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyCsüt. Nov. 21, 2019 9:09 pm

Sziasztok! Partnerkeresõ 3119678052
Játékra adnám el lelkem egyetlen fiam személyében. Sajnos még nem érkezett meg keresettem akitől függene a történetszálam is. Sőt. Igazából szinte róla szól. Szóval vele kapcsolatosan kutat a fiam módot arra, hogy végérvényesen megölhesse. ( Aki amúgy olyan mint a bumeráng. Feszt visszajön ha elhajítod. Esetemben megölöd.) Legyen a jelentkező akár boszorkány, ember, vámpír... amit akar. A kutatás során véletlen is össze futhatunk. Akció, Kaland. Végérvényben ez az amit ki szeretnék hozni a játékból. Ha ötleted nincs is, de játékra vevő vagy: Ne aggódj. Nem vagyok fantázia híján! Megadom a löketet! Partnerkeresõ 3909542699
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyPént. Okt. 04, 2019 8:28 am

Sziasztok!

Kiadó vagyok egyetlen szál erejéig. Olyan játékosok jelentkezését várom, akik megunták az életüket és szeretnek fejjel lefelé lógni a plafonon pár szúró-vágóeszközzel kidíszítve. Ígérem jó buli lesz! Partnerkeresõ 3808243726
Egy pillanat, a hangok azt mondták az túl sok kezdésnek...  Khhhmmm
Ha bárkinek szüksége van New Orleans-ban egy boszorkányra, aki nem riad vissza a kétes helyzetektől, akkor nyugodtan keressen fel. Az ára 1 PM Partnerkeresõ 2453766849

I like it here, with you.
I haven't felt this peaceful in a long long time.

Tatiana Shelley
Boszorkány
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Can't no preacher man save my soul
Partnerkeresõ Tumblr_inline_o1inuyVKpF1s9zfpx_540
Kapcsolatban :
with darkness
~ my vamp' hunter in the future ~
Play by :
Emily Swallow
Keresem :
Partnerkeresõ Original
Léptek száma :
3
Népszerûség :
0

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyCsüt. Okt. 03, 2019 4:34 pm

Sziasztok!

Jelenleg 1-2 szálat vállalnék be, ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, vagy esetleg várta érkezésemet az nyugodtan dobjon meg egy pm-mel. Partnerkeresõ 2566525366 Partnerkeresõ 3816853304
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptySzomb. Szept. 21, 2019 12:12 am

Halihó!

Elsősorban Mystic Fallsból várnék egyetlen egy partnert, aki hajlandó lenne velem játékba kezdeni. Partnerkeresõ 3808243726 A téma nagyjából mindegy, vevő vagyok mindenre, azt tudni kell, hogy Rachel tisztában van a természetfelettiekkel, legalábbis a vérfarkasokkal és a boszikkal mindenképp, a többit csak hírből hallotta, de ja. Very Happy Szóval, akit érdeklek a lapom elolvasása után és MF-i, az bátran írjon rám. Partnerkeresõ 2566525366
Vagy akár alter szál is jöhet, ahhoz Mystic Falls-i jelenlét sem kell. Partnerkeresõ 1160212257 Mindegy, csak raboljon valaki játékra. Partnerkeresõ 165619248

Rachel

Ashley Becker
Guardian
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
℘ Waiting for you,
Jefferson Schilling
Play by :
℘ Emily VanCamp
Keresem :
My destiny
Léptek száma :
4
Népszerûség :
0

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptySzer. Szept. 11, 2019 8:28 pm

Friss húsiként bedobnám magam ismerkedős és egyéb játékokra. Szívesen játszok bárkivel, kerülök akár bajba is, de azért meghalni és átváltozni nem szeretnék! Várom a PM-eket Partnerkeresõ 1787626725 Egyszerre tudok vinni 4-5 szálat is, szóval nem kell félteni és bátran jelentkezhet bármikor bárki. Partnerkeresõ 450640341

ribs are a cage
for a wild heart

Isabelle Ward.
Ember
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Play by :
❖ Sabrina Carpenter
Keresem :
Léptek száma :
31
Népszerûség :
0

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyVas. Júl. 28, 2019 12:51 pm

Friss húsnak nem nevezném magamat, de hátha valakinek szimpatikus leszek.

Igazából nincsenek kikötéseim a játékkal kapcsolatban, ha valaki csak úgy ismerkedne, akkor állok elébe. Ellenben szívesen veszem, ha valaki a múltam kialakításába is besegít, ez utóbbihoz néhány száz éves vámpírok, boszorkányok, eretnekek, vérfarkasok, démonok, szirének, akárkik jelentkezését várom.

Amit érdemes tudnod rólam, hogy valószínűleg én vagyok az első elszívó vámpír, akit vámpírrá tettek, ugyanis az ősiek anyja változtatott át, hogy fegyvert csináljon belőle, de én leléptem tőle. Ez kb. ezer éves történet. Bejártam a világot, és most sem vagyok kifejezetten helyhez kötött, voltak jobb és rosszabb korszakaim, így elég sokszínű játékokat tudok ígérni. Jelenleg Mystic Falls és környékén vagyok, beiratkoztam a Whitmore-ra.

Minden mást üzenetben egyeztetünk, csak írj! Partnerkeresõ 2566525366

You are the only thing in this

screwed up world that's right.

Celian Darveaux
Õsi eretnek
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Play by :
Sebastian Stan ---
Keresem :
Partnerkeresõ Tumblr_pgi3o1Lq0f1xj1t39o1_250
and i found love
where it wasn't supposed to be
right in front of me ---
Léptek száma :
46
Népszerûség :
0

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyHétf. Júl. 15, 2019 12:10 pm

Sziasztok Partnerkeresõ 3575419701 Keresek egy leendő játékpartnert első sorban Mystic Fallsban, mivel ott taulok a Salvatore suliban, ami a természetfelettieknek van. Boszi, avagy elszívó boszi vagyok, amit esetleg érdemes tudni rólam. A játék kapcsán nincsenek megkötéseim, bármiben benne vagyok, lehet szó új barátról vagy ellenség megismeréséről Very Happy
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ Empty

Ajánlott tartalom

Partnerkeresõ Empty

Partnerkeresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next