Egy álomban élünk
pillanatkockák

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Oliver Hemingway

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Folyosók

Partnerkeresõ EmptyCarmen Callaway
Today at 10:36 am

lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Partnerkeresõ EmptyThe Travelers
Today at 1:23 am

Sikátor

Partnerkeresõ EmptySierra
Yesterday at 6:31 pm

Konyhai részleg

Partnerkeresõ EmptyIsabelle Ward
Yesterday at 5:28 pm

Kórház

Partnerkeresõ EmptyTheseus Beaumont
Yesterday at 2:46 pm

Lelkek sétánya

Partnerkeresõ EmptyThersez
Yesterday at 1:27 pm

Sikátor

Partnerkeresõ EmptyThersez
Yesterday at 1:13 pm

safe and sound

Partnerkeresõ EmptyAlexis Callaway
Yesterday at 12:03 pm

Isaac & Lizzie | teach me master

Partnerkeresõ EmptyIsaac Lestrange
Yesterday at 11:06 am

Lafayette Kripta

Partnerkeresõ EmptyLiezel Z. Lacroix
Yesterday at 2:18 am

Share

Partnerkeresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyHétf. Ápr. 10, 2017 2:50 pm

Partnerkeresõ
It's only been a lifetime

Avagy: Nincs kedved velem játszani?

Jelenleg nincs egy játékod sem? Vagy ha van, bevállalnál mellé még párat? Írd le, kit és mit keresel, s várd, hogy a privát üzenet megjelenjen nálad - hiszen azért vagyunk itt, hogy játsszunk. Viszont, mielőtt új felhívást írnál ki, nézd meg az előtted levő hozzászólásokat, hiszen lehet, hogy a számodra ideális partner már leadta fényjelzését. Jó játékot kívánok! Partnerkeresõ 3779015013

but tonight you're a stranger or some silhouette

Always and Forever
Értetek
vagyunk
Szintlépési fázis :
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Partnerkeresõ Tumblr_ou84bwSpS91r9xerro3_250
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Partnerkeresõ Tumblr_ou84bwSpS91r9xerro4_250
Keresem :
Léptek száma :
569
Népszerûség :
0

Partnerkeresõ Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptySzomb. Ápr. 15, 2017 12:56 pm

Avatom is a topicot, esetleg érez valaki magában elég potenciát, hogy játsszon velem? Partnerkeresõ 2182441462
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyHétf. Ápr. 17, 2017 3:54 pm

KitKat mellett én is bedobnám magam a közösbe Partnerkeresõ 3808243726 Bárkire vevő vagyok akinek kedve támad egy különleges idegennel játszani Partnerkeresõ 3051252034
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyKedd Ápr. 18, 2017 3:28 pm

Jelenleg az agyam zokni, így nincs nagyon ötletem, de aki valamilyen szinten lát bennem fantáziát vagy csak szimplán örülne, ha egy emberrel tudna összefutni a játéktéren (és nem nyírna ki), az dobjon meg egy pm-mel és kitalálunk valamit! Partnerkeresõ 3808243726

Az előbbi, minden bizonnyal életem egyik leghosszabb mondata lett. Very Happy
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyKedd Ápr. 25, 2017 10:18 am

Halihó! Újonc emberlányka játszótársat keres Partnerkeresõ 1787626725
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyPént. Május 05, 2017 9:49 pm

Férfi boszi, kezdő és tanácstalan apuka keres mindenféle játékot.
Akár kőszívű vámpír vagy más szörnyike is lehetsz aki az erőmre pályázik, vagy csak a kedves szomszéd szingli anyuka, mindegy Very Happy

Egyezzünk meg Very Happy
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyCsüt. Május 11, 2017 12:09 am

Sziasztok!

Kezdő, neveletlen, nehéz eset vadászifjonc keresne magának egy mentort, aki tanítja és egyengeti a vámpír-vérfarkas-természetfeletti killer útját. :)
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptySzomb. Május 13, 2017 4:49 pm

Halihó!

Első játékostársam keresem, az ára csak egy pm wink

csók: Mac

ui: ha vámpír jelentkezik őt megpróbálom majd megölni, de ne vedd magadra, tudok cuki is lenni
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptySzomb. Május 27, 2017 2:22 pm

Let's play a game, Darts'!

Elsősorban, akik jelezték chaten, miszerint szeretnének velem bármilyen formában is egy játékot, dobjanak már meg egy PM-el, hogy a részletek egyeztetésre kerüljenek Partnerkeresõ 924563040

Másodsorban, szívesen fogadom bárki más jelentkezését is, aki kedvet érez hozzá. Ígérhetek szenvedést, gonoszságot, őrültséget... vagy netán bosszút. Vannak ötleteim is, hmm, szép számmal.. Ne, ne hezitálj, kérlek! Csak egy PM az ára, és a világ lángokba borul Partnerkeresõ 3249227624
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyCsüt. Jún. 08, 2017 8:31 pm

Még egy játékért pm-ben lehet jelentkezni! Partnerkeresõ 689691771
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptySzomb. Jún. 10, 2017 4:44 pm

Helló drágák! Partnerkeresõ 2453766849

Mivel nem tudom ki vevő még játékra, így én is bedobom magam a "közösbe" Partnerkeresõ 924563040
Jóformán bármiben benne vagyok, csak egy pmmel dobj meg és kitalálunk valamit! Partnerkeresõ 3575419701
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ EmptyPént. Jún. 16, 2017 1:04 am

Egy friss boszorkány keresi megmentőjét, avagy élete további keserítőjét! Természetesen bármi másra szintén vevő vagyok! Várom, hogy rám írjon s beavasson ebbe az új és nehéz természetfeletti világba! :)
Vendég

Vendég

Partnerkeresõ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Partnerkeresõ   Partnerkeresõ Empty

Ajánlott tartalom

Partnerkeresõ Empty

Partnerkeresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next