Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
Témanyitáscynthia planchart EmptyVas. Aug. 23, 2020 12:34 pm

cynthia carmen planchart
I’m going to grab the last bit of hope even if I reach out with both my hands


Becenév:
cyn
Titulus:
porcelánbaba
Születési hely, dátum:
Denver, 1990. 02. 24.
Faj:
ember ki nem váltott vérfarkas génekkel
Rang:
ember
Beállítottság:
bicurious
Play by:
elizabeth lail

Átváltozás:
nincs még ebben gyakorlatom, mert nem volt rá példa.
Család:
A legjobbak. Ezzel tudnám őket könnyen bizonyos keretek közé tenni. Imádom őket, támogatóak, kedvesek, és mindent meglehet velük beszélni. Legalábbis korábban így volt. Mostanában nem olyan nyugodt a helyzet, igen feszült a légkör, és én vagyok az, aki úgy érzi, hogy kötelessége lenne ezen változtatni. Nem tudom mit tehetnék igazából, a saját családomon nehezebb eligazodni, mint másokén. Főleg, hogy mindig is egy kicsit kívülállónak éreztem magamat, nem olyannak, mint mindenki más. Úgy éreztem, hogy a fekete bárány vagyok, nem csak a legidősebb, de a legmásabb is. Nem tudom miért, a szüleim ugyanúgy szerették mindannyiunkat, nem kivételeztek senkivel sem, mégsem érzem úgy, hogy beillek az összképbe. A fene se tudja mi lehet velem a baj.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Van egy család, ahol a gyereket nem tudják behozni hozzám, agorafóbiás, és sajnos még nem sikerült kideríteni, hogy mi okozhatta ezt nála. Én szeretnék minél többet találkozni a kislánnyal, de nagyon ritkán engednek ide a szülei. Inkább azt kérték, hogy adjunk neki gyógyszereket, mert nem tudnak mindig itthon lenni vele ők, de szerintem az nem megoldás, mégis felírtam nekik gyenge benzodiazepineket. Nem szeretném leszedálni szegénykét, de sokkal könnyebb úgy beszélni vele, ha kicsit nyugodtabb. A szülei is erőltetik a játszóra vitelt hiába mondtam, hogy nem segítenek vele. Nagyon lassan lehet csak haladni vele, ha nem akarják, hogy csak altatva lehessen bárhova is menni vele.
- Szeretnél még beszélgetni velem, vagy mára elég volt? - nagyon értelmes kislány, és hihetetlenül szófogadó, éppen emiatt sem értem a nyugtatók erőltetését... Mindegy, nem az én gyerekem, nem mondhatom meg mit adjanak neki.
Nagyon rázza a fejét, hogy nem szeretne, így fel is állok a kis székből, ő meg a teáscsészét amit korábban elém rakott most elteszi, és integet nekem. Visszaintegetek mosolyogva, majd ki is megyek a szobából, a folyosón pedig egyből az apja vár.
- Sikeresebb volt a mai nap? - túl közel van, érzem az erős dohány szagot ami belőle árad, így egy lépést hátrébb tántorodom. Gusztustalan ember, bűzlik, mocskos, és lehet, hogy a zokni ami rajta van hetek óta nem volt mosva. Nem értem, a felesége annyira szépen öltözködik, ez az ember meg... Kész undor.
- Sajnos nem... De azóta sem jutott semmi eszébe? Annyira nem gyakori ez gyerekeknél - ingatom egy picit a fejemet. Időskori probléma ez, nem is kicsit, meg még serdülőknél gyakori, nem három éves kislányoknál.
A pillanat töredéke alatt teszi meg a pasi a köztünk lévő kis távolságot, karomat fogja markába, és olyan erősen szorítja, hogy kezdem érezni ujjaim zsibbadását. Szinte fel sem fogom, hogy mi a fene történik, pedig még magyaráz is nekem nagyon. - Idefigyeljen, ne engem kérdezgessen, hanem a lányomat, és ne kösse bele az orrát mindenbe csak javítsa meg! - fröcsögi a szavakat fél centire az arcomtól.
- Eresszen el, ez fáj! - próbálom ujjait lehámozni, de eleinte semmi esélyem sincs, de mintha valami elemi erő venné át a hatalmat felettem ellököm magamtól a hapsit, majdnem le is esik a lépcsőről. Annyira meglepem őt, mint magamat, de gyorsabban ocsúdok fel a sokkból, mint ő, így gyorsan elszaladok mellette, le a lépcsőn. Lábaimat olyan gyorsan szedem, mint még soha, az sem érdekel, hogy kocsival jöttem, minél messzebb akarok kerülni a háztól a legrövidebb idő alatt. Fogalmam sincs mi történhetett, de megijedtem, nem tőle, hanem attól amit éreztem. Olyan erős haragot és dühöt éreztem, mint még soha. Mintha nem a magam ura lettem volna, hiába tudom, hogy ez butaság, mégis még mindig remeg a kezem. Ez nem történhet meg soha többet, nem hagyhatom, hogy ennyire sebezhető, helyzetbe kerüljek. Ha kicsit arrébb van az a lépcső az az ember leesik rajta, és ezzel megölhettem volna. Jézusom, mit tettem majdnem... Mi a baj velem?

but tonight you're a stranger or some silhouette

Cynthia Planchart
Ember
vérfarkas átokkal sújtva
Cynthia Planchart



163
C szint:
Kalmithil
cynthia planchart Tumblr_inline_pr90eyQEqe1v361y7_500
E szint:
Enlightened Mortal

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
3
Titulus :
porcelain doll
Másik felem :
with ice cream
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
elizabeth lail
Tartózkodási helyem :
denver
Keresem :

cynthia planchart Empty
Témanyitáscynthia planchart EmptyVas. Aug. 23, 2020 7:20 pm

Jól jegyezd meg
a veszély sosem figyelmeztet

Cynthia Planchart

Drága Cynthia!  cynthia planchart 3779015013

Privátban már azt hiszem, kellőképpen kifejeztem, mennyire boldog vagyok, de most itt is kihangsúlyozom: imádom, hogy itt vagy! Imádom, hogy megnyertelek magamnak, avagy Calebnek téged és azt is, hogy a PB-t nem váltottad le! cynthia planchart 3993946357 (Nálam valahogy ez sokat dob az adott karaktert illetően és Elizabeth Lail amúgy is gyönyörű nő, a szerephez is tökéletes! cynthia planchart 450640341 )
A kiragadott jelenet az életedből pedig... nos, ami a kislány apját illeti, nekem gyanús az egész fickó a viselkedésével, stílusával, modorával együtt. Erőszakos és... kérlek, megjavítani egy gyereket? Mintha valami játékszerről lenne szó, vagy az autójáról. A gyereket nem megjavítani kell, hanem segíteni rajta. A helyedben... azt hiszem, értesíteném a gyámügyet. Te meg is tehetnéd, nem? A szakmádból adódóan nem hagyhatod, hogy ilyesféle embereknél gyermek legyen. :fél:
Ah, viszont... térjünk át rád. A hirtelen jött haragodra. Sajnos idővel rá fogsz jönni, hogy miért van ez. Egy farkas lakozik benned, Cynthia! Egy agresszív kisfarkas... de hidd el, meg tudod tanulni kezelni. Hiszem, hogy képes vagy rá! cynthia planchart 2566525366
S a végére még egy gondolat. Nyiss a testvéreid felé. Nem egymagad kell összetartanod a családot - inkább engedd, hogy a terhet mások is cipeljék, Cyn'! cynthia planchart 897538487


És ennél tovább már nem is tartalak fel, foglalózz és sipirc játszani a testvéreiddel! cynthia planchart 3993946357 Oh, és... és a legfontosabb: érezd nagyon jól magad nálunk, kedves! cynthia planchart 3634486886


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
cynthia planchart Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
cynthia planchart 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
cynthia planchart 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
cynthia planchart 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

cynthia planchart Empty
 

cynthia planchart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cynthia szobája
» Cynthia Planchart