Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásThe witch is ready to be seen EmptyHétf. Aug. 24, 2020 4:30 pm

Stella Winslet
Havent't you heard? I'm the Crazy Witch around here."


Becenév:
Stella
Titulus:
Elvetemült banya
Születési hely, dátum:
Lafayette, 1988.06.06.
Faj:
Boszorkány
Rang:
Az Augustine társaság tagja
Beállítottság:
Demiszexuális
Play by:
Ana de Armas

Átváltozás:
Ilyesmi sosem történt, már boszorkányként születtem és úgy is lépek majd át a túlvilágra. Menő igaz?
Család:
Apám egy francia bevándorló férfi  Fabrice DuBois, aki mágusnak szerette magát titulálni. Rejtély, hogy valaha is volt-e neki bármi köze a mágiához.. de egy biztos, amikor megtudta, hogy anyám után én is boszorkány lettem, azt nem viselte el és elzavart minket. Anyám Jeanne Montgomerry egy nagyon erős boszorkány volt, akinek fontos volt, hogy fejlődjön, hogy feszegesse a határait. 33 éves volt, én pedig 15, amikor a kovenből, ami az élete volt kitagadták és máglyán végeztek vele a társai. Henry Winslet volt a pártfogóm, később a férjem, akinek nagyon sok mindent köszönhettem. Sajnos betegsége elvitte és én nem tehettem semmit. Úgytűnik, hogy bárki akit megszeretek az végül mindig elhagy.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Ahhoz, hogy mindent megértsetek meg kell tudnotok, hogy mi történt mielőtt megszülettem volna. Jeanne Montgomerry az anyám egy nagyon erős boszorkány volt, mint már említettem. Feltette az életét a vámpírok megsemmisítésére, de mindenek előtt szerette volna megtudni, hogy mire képes, mik a képességeinek a határai. 17 évesen ismerte meg apámat  Fabrice DuBois mágust, aki bevándorlóként egy cirkusznál dolgozott. Anyám azonnal beleszeretett a 26 éves férfibe. Dehát mit lehet tenni, amikor a férfiről kiderül, hogy gyengébb mint a nő? Ezt még elbírta viselni, de sajnálatára megszülettem én, Stella akit anyám a csillagok után nevezett el és boldogan mesélte apámnak, hogy még őt , Jeanne Montgomerryt is felülmúlhatom egy nap és mindent meg is fog tenni ennek érdekében.
Nem is kellett nagyobb csapás apámnak. Nála...Egy csecsemő nála erősebb? Na azt már nem bírta lenyelni, a démon fattyának nevezett. Ráfogta anyára, hogy egy általa megidézett démonnal nemzett engem és elkergette a házukból, velem együtt.
Szerencsénk volt Viola Steele és húga Rosemary Steele befogadtak mint anyám gyerekkori barátai. Mind a három remek boszorkány volt és amikor Enid Dae felkereste őket azzal a szándékkal, hogy alapítsanak egy Kovent boszorkány lányok részére, természetesen belementek.
Enid Dae vezetésével Lafayette befolyásos intézménye lett a Lafayette koven. Gyűltek is benne össze szép számmal a boszorkányok és én is itt cseperedtem fel a Dae birtokon mint tanonc. Az egyetlen baj az volt, hogy Viola, Rosemary és Enid nem voltak hajlandóak felfogni, hogy van hová haladni, fejleszteni magukat. Anyám titokban az akadémián belül alaktott ki egy csapatot, akiket oktatott. Többek közt a holtak feltámasztására és a vámpírok kivégzésére.
15 éves voltam, amikor ez elkezdődött és pár hónapon belül véget is ért. Az egyik társam nem bírta a nyomást és köpött. A segítségével Rosemary rajtakapta anyámat a tanítás közben és harc tört ki köztük ahol Rosemary ott hagyta a fogát. Véletlen műve volt az egész de mit számít az amikor meghalt az egyik alapító tag?
Máglyán égették el anyámat. Mindenkinek, még nekem is végig kellett néznem mielőtt örökre száműztek volna, az ígérettel, ha legközelebb ezen kapnak, akkor én is a tűz martalékává válok. Az utcára kerültem csak így egy szempillantás és tollvonás alatt. Megvolt apám címe és mit tehettem volna? Felkerestem, kopogtattam az ajtaján, elmeséltem, hogy mi történt eddig, mit kellett látnom. Ő persze az ajtón sem engedett be, nemhogy segített volna rajtam. A kezembe nyomott egy 10-est és utamra engedett. Neki már volt egy szép kis családja, Isten ments, hogy bekavarjak az életükbe!

"Neked nincs apád." Mondta némi undorral a hangjában. "Te nem vagy más mint egy lény amit anyád perverz mágiája hozott létre valami istentelen lénnyel."

Csalódott voltam, főleg magambam, hogy egy pillanatra is de elhitettem magammal, hogy a férfi aki a szerelmét egy csecsemővel a karjaibam kitette az utcára, majd megenyhül és befogad. A pénzből vettem magamnak kis ételt majd betértem egy bárba. Nem érdekelt, hogy mi lesz velem. Az első italt még magamnak fizettem a többire meghívtak. Mindent elfogadtam, táncoltam, tomboltam, ittam és soha korábban nem éreztem olyan jól magam. Csakhogy ez szokássá vált. Minden este más hívott meg italokra, elkezdtem csalni. Billiárdban, dartsban, csocsóban, pókerben és minden játékban, tényleg.
Szép kis summákat szereztem, vállaltam állást kaszinókban és ott találkoztam Henry Winslettel. Bájos ötvenes férfi, aki már kétszer is vált. Tökéletes jelölt volt, hogy én lehessek a harmadik és egyben utolsó felesége. Szerencsém volt azzal, hogy belémzúgott mint vak ló a szakadékba, mert kiemelt abból az életből, amit napról-napra éltem. Felvettem a nevét, örökre hátrahagyva a sajátom, Henry pedig nem várt el tőlem sok mindent. Legyek egy hölgy ha jön hozzánk valaki, ha pedig elmentek a vendégek csak álljon jól az a vörös alsónemű.
A négy év alatt ahelyett, hogy megutáltam volna, belészerettem. Talán ez is volt az, ami megpecsételte a sorsát. Az évfordulónkra készültem lelkesen, bevallottam volna neki, hogy készen állok végre egy babára. Felvettem a kedvencét, a mini fekete ruhát és vártam, órákat...már rég kihült az étel mikor kaptam a hívást a kórházból. Henrynek autóbalesete volt és nem tudták megmenteni az életét. Szerettem volna mást hibáztatni, de nem volt kit. A balesetet az a hirtelen infarktus okozta amire figyelmeztettem, hogy kezeltetnie kéne, még az első alkalommal. Ott voltam egyedül a nagy házban, minden nélkül. Hiába örököltem meg mindent, semmi sem tudta csillapítani a bánatomat, a magányt. Felkaptam egy köteg pénzt és bulizni indultam, bele az éjszakába. Mint amikor hajléktalan lettem, pont az a hely, ugyanazok az italok és ugyan az a cél. Ezúttal sikerült is kiütni magam. Csak az alkohollal a szervezetemben tudtam enyhíteni a fájdalmat és a gyilkolással. Ha vámpír került az utamba így vagy úgy de végeztem vele. Megrémített, hogy mennyire élvezem a dolgot de nem eléggé ahhoz, hogy felhagyjak vele. Nem az alkoholra függtem rá, csak a szórakozásra, az izgalmakra, a felejtésre.
Egy célom volt csak az életben, anyám nyomdokaiba lépni és a Világ legerősebb boszorkányává válni és közben élvezni az életem minden percét. Mi másra is születhettem volna, mikor az élet mindig abba az irányba lökött? A hatalom magányába. Az izgalmakat keresve Mystic Fallsba vezetett az utam, vettem magamnak egy lakást és ott éltem már évek óta, amikor híre kelt Scott Griffinnek és a terveinek. Minden passzolt vele kapcsolatban.
Vámpír, így nem szerethettem meg, hiszen a legősibb ellenségeim egyike. Izgalmas is volt mert hé, ő egy vámpírgyilkos vámpír...kell ennél abszurdabb dolog? Hát persze, én! Egy boszorkány, aki segít egy vámpírnak a sajátjait ölni.

"Ez már valami"
Ez jutott eszembe a sok lehetséges kimenetel elgondolása közben és eldöntöttem, hogy felkeresem.

Nem szeretem szerelemmel- ennyire nem vagyok bolond- de nem is akarom a halálát, ennyi idő után megkedveltem annyira. Segítem mindenben, hiszen olyan bátor és bolond egyszerre. Néha úgy érzem, fogalma sincs mekkora az a fa amibe belevágta a fejszét. Túl sokan vannak az ellenség sorai között és mi olyan kevesen vagyunk. Remélhetőleg sokáig tart még a szövetségünk és megtartom a helyem mint egyik jobb keze, de ki tudja?
Lehet soha nem is fogom látni a végét, mert mindenek előtt állok ÉN - volt 32 évem ezt megtanulni- és ha egy pillanatra is veszélybe kerülök, akkor búcsút is mondhat a személyi boszorkányának. Ezt vegyétek ígéretnek.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Seilah
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Seilah



163
C szint:
Kalmithil
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
3
Másik felem :
The witch is ready to be seen Tumblr_p7x012OvcB1s9zzelo3_250

"Now I'm the bad guy, that makes you look like a choir boy."
Ennyi éve vagyok a világon :
194
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Jenna Coleman
Tartózkodási helyem :
Pokol- Kali

The witch is ready to be seen Empty
TémanyitásThe witch is ready to be seen EmptyKedd Aug. 25, 2020 3:11 pm

Ha valami õrültségnek tûnik,
az általában az is.

Stella Winslet

Kedves Stella! The witch is ready to be seen 450640341

Engedd meg, hogy kifejezzem, mennyire örülök, hogy megérkeztél! The witch is ready to be seen 3808243726 Volt már pár érdeklődő a karakterre, de senki sem vette a bátorságot, hogy valóban megalkossa. Csakis Te! És ennek meglett az eredménye. Szép, tartalmas és hosszú történettel álltál elő nekünk.
Megismertük a múltadat, azt, hogy milyen is vagy. Egy sokat vesztett nő, aki sokkal többet kaphatott volna az élettől... apád félt tőled, egy gyerektől, anyukád pedig nagyravágyó volt. Te pedig későn jöttél rá, hogy beleszerettél valakibe. Tényleg későn. Elveszteni egy újabb embert pokoli lehetett és egyáltalán nem irigyellek érte! The witch is ready to be seen 3739568389
Aztán mindezek után csatlakoztál Scotthoz. Habár vámpír, és az emberei is vámpírok, és nem is értek egyet a felállított koncepcióval, mégis egy részem örül, hogy vannak még hozzánk kicsit hasonlóak, akik a világot békésebb hellyé akarják tenni.
Örülök, hogy te is ezen körbe tartozol! The witch is ready to be seen 3575419701


Nos, szaladj foglalózni, pofit és ikont ne felejts el berakatni magadnak, aztán keress magadnak egy partnert, hogy belekezdhess a történeted kifejtésébe! The witch is ready to be seen 897538487


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
The witch is ready to be seen Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
The witch is ready to be seen 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
The witch is ready to be seen 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
The witch is ready to be seen 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

The witch is ready to be seen Empty
 

The witch is ready to be seen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal