Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásElliot Campbell EmptyKedd Szept. 22, 2020 7:33 pm

Elliot Campbell
Play by: Iain De Caestecker




Becenév
Elli, Lio

Titulus
Okostojás

Születési hely, dátum
Denver, 1993. október 2.

Csoport
Hunter

Rang
Beavatott vadász

Beállítottság
VÁLASZHELYE

Szimbólum
Vidra
Család
Család… ahány ember, annyi féle választ lehetne hallani ezzel kapcsolatban. Konkrétumot erre nem is lehetne adni. Nekem Anyám és Apám jelentették a családot, illetve ide sorolhatom Denise-t is, akivel gyerekként a legjobb barátok voltunk, szinte a testvéremként tekintettem őt. Az évek múlásával változott meg ez az egész családi állapot. A szüleim halála után nem maradt más Denise-en kívül. Miután az Ötök testvérisége befogadott mindkettőnket, idővel váltak a tagok az új családommá.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

– Oké, itt tartsunk szünetet… nem pusztulhatunk bele a melóba… néha kell a pihenés is! – Mondtam, majd kimentem a friss levegőre, hogy kicsit kiszellőztessem a fejemet, azért a szünet nélküli munka árt a szervezetnek… hiába vagyunk benne épp egy nagy felfedezésben. Nem mentem túl messzire, csak annyira, hogy ne tudja meg senki, merre vagyok. Kimondhatom, hogy volt egy saját kis búvóhelyem, amit titokban tudtam tartani mindenki elől. Oda szoktam elvonulni, amikor magányra van szükségem. Zsebre tett kézzel álltam egy helyben és csak szippantottam magamba a levegőt. A tekintetem egy sörösüvegen akadt meg, mivel arra emlékeztetett, mikor még lőni tanultam. Sóhajtottam egyet, majd féltérdre ereszkedtem és a bokámhoz rögzített lövésre alkalmas eszközt elővettem. Apám fegyvere… ennyi év után is magamnál tartottam… összeborzoltam a szemöldökömet és mérges szemekkel néztem az üvegre. Szaporábban kezdtem venni a levegőt, feltápászkodtam, majd egy kisebb terpesz keretében a fegyverrel becéloztam a tárgyat. Nagy levegőt vettem, és ahogy kifújtam azt, úgy húztam meg a ravaszt… egy pillanat alatt lett az üvegből ezer darab. Ahogy elsütöttem a fegyvert, a hatalmas hangja zengett a fülemben. Egy pillanatra mintha apám hangját is kezdtem volna hallani… – Ügyes vagy! – Fordultam meg és a fa melletti bokorból áradt ki az az ismerős hang. Egyszer csak megjelent előttem kiugorva a rejtekhelyéről. Egy szellem… meglepődtem… sőt egyfajta sokk fogott el miközben közeledett felém… próbáltam hátrálni, de lefagytam… – Semmi baj, nézd, mutatom, hogy kell! – Megfogta a kezemet és együtt lőttük le a következő célpontot. Egymásra pillantottunk. – Látod, így! – Csak bámultam rá, ahogyan ott állt mellettem. A jelenet a lőgyakorlataimra emlékeztetett, bárhogy is próbáltam titkolni, előle nem lehetett… gyerekként egy veszélyes tárggyal a kézben… csoda, hogy nem szidott le amiatt… bár valahogy nem volt meglepő, hogy vágytam is az eszközre. Az a rengetek történet, amiket mesélt, a katona éveiről. Csillogó szemekkel figyeltem minden egyes szavát. Szép idők voltak… viszont minden megváltozott mikor elértem a huszonöt éves kort. Az orvosok a diagnosztika alapján leukémiát állapítottak meg anyámnál. Egy év alatt el is vitte a betegség… legalábbis ezt hitette el velem mindenki… a Testvériség világított rá a csúf igazságra… anyám halálát apám okozta… és semmit nem is sejtettem az egészből… Apám egy szörnyeteg volt, mondjuk ki pontosan mi féle is… egy VÁMPÍR…
Azelőtt nem is tudtam a természetfeletti lények létezéséről. Addig a napig, amig Denise-t egy szörnyeteg karmaiban nem láttam. Azon a napon pont gyakoroltam szokásosan és egy sikolyra lettem figyelmes. A fegyverben sosem volt igazi lőszer… mindig fa golyókat használtam, de talán ez volt a szerencsém… amint megpillantottam a gonoszt és Denise-t, gondolkodás nélkül eresztettem bele pár golyót a férfi hátába, majd úgy dőlt el, mint a krumpliszsák. Denise-hez siettem, de nem igazán volt magánál. Két lyuk volt a nyakán és folyt belőle a vér. A könyvekből tanulva csak a vámpírokra tudtam asszociálni… egyszerűen sokkolt a helyzet, nem hittem a szememnek, hogy léteznek ilyen lények. A karomban tartottam a lányt miközben a lábammal a hátára fordítottam a halott szörnyet és akkor derült ki számomra, hogy ki volt Denise támadója… a saját apám akarta őt megölni…
Sosem fogom tudni elfelejteni azt az arcot, ahogy a férfi sápadt tekintettel nézett mereven az ég felé… Egy autó jelent meg szinte a semmiből és öt ember szállt ki belőle… mint kiderült ők voltak az Ötök Testvériségének a tagjai. Megkértek, hogy tartsunk velük… nem szerettem volna, ha Denise-szel történne valami, így elfogadtam az ajánlatukat. Útközben elmesélték, hogy már régóta figyelték az apám tevékenységeit. Kiderült, hogy szerencsejáték függő volt és rengeteg adósságot halmozott fel, amit nem tudott kifizetni, a büntetése pedig az volt, hogy vámpírrá változtatták. Elmesélték, hogy ő babonázta meg az összes orvost ahova anyát vittük… tehát így tudta meghamisítani az eredményeit… mivel igazából egészséges volt, mint a makk. Apám jól keverte a lapjait és anyámat használta fel vérbanknak. Erre a következtetésre jutottak. A történet hallatán leesett az állam… Szótlanul ültem egész idő alatt, amig oda nem értünk a főhadiszállásukra. Az épületen belül Denise sérülését ellátták, nekem pedig mindenféle vizsgálaton kellett átesnem, persze amint helyrejött Denise neki is át kell esnie azokon. Sikerrel vettem az akadályokat és befogadtak közéjük, mint Vadász. Valamiféle jelet is kaptam, a vadász titulus mellé, bár nem tudtam hova tenni ezt a szimbólumot. Bevallom őszintén nem is nagyon foglalkoztam vele, mivel az egyetlen személy mellett szerettem volna lenni. A vizsgálatok után azonnal a lány kórterme felé rohantam. A helyiségbe lépve az ágya melletti székre ültem. A kezeit fogtam miközben figyeltem, ahogy alszik. Ott akartam lenni, amikor felkel. Nem telt el öt perc és már nyitotta is ki lassan a szemeit. – Hála istennek, hogy semmi bajod! – Boldogság fogott el, a történtek láttán. Örömkönnyeket hullattam, miközben az arcomhoz szorítottam a kezét. – Aggódtam érted! – Mondtam neki, majd a szájára kezdtem figyelni, mivel láttam rajta, hogy mondani szeretne nekem valamit, viszont amit hallottam, azt nem tudtam hova tenni. – Fiam, mit csinálsz? Ébresztő! – Suhintott a kezével. Azzal az ütéssel visszazökkentett a valóságba, újra a búvóhelyen találtam magamat. A szemeimet megtöröltem, mivel könnyes volt az emlékek hatásától. Apámra pillantottam, akinek a jelenléte egyre csak halványodott… ahogy eltűnt, úgy pillantottam meg egy lányt a távolból – Dinnie? – Engem keresett, amilyen gyorsan csak tudtam guggoltam le, hogy ne vegyen észre. szerencsére a bokor megtette a hatását és jól eltakart. Leültem a földre és vártam amig távolodik tőlem. Közben elraktam a fegyvert, körülnéztem, hogy tiszta-e a terep és amint annak ítéltem, visszaindultam a laborba.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Castiel Doyle

Az álarc mögött: Fedora


Elliot Campbell
Beavatott vadász
a testvériség mágikus csatlósa
Elliot Campbell



163
C szint:
Kalmithil
Elliot Campbell Tumblr_inline_p7rmirMpMd1sk47ji_100
E szint:
Pharael

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
9
Másik felem :
Lejátszási listám :
Unknow Fighter
Elliot Campbell Tumblr_ofpp8jYz9r1uwl6nzo5_250
Carry you
What happened to you?
Dangerous
Find me
Akinek az arcát viselem :
⇜ Iain De Caestecker ⇝
Tartózkodási helyem :
⇜ Denver ⇝
Az álarc mögött :
Fedora

Elliot Campbell Empty
TémanyitásElliot Campbell EmptySzer. Szept. 23, 2020 6:51 pm

Az eszed a legfõbb fegyvered
használd hát

Elliot Campbell

Kedves Elliot! Elliot Campbell 3119678052

Mi sem nagyobb öröm, hogy új beavatott vadászt köszönthetek köreinkben! Elliot Campbell 3808243726 Az pedig csak plusz piros pontot érdemel, hogy mennyire csodás előtörténetet kaptunk! Habár egy elég ingatag alapot adtunk meg a canon leírásban, te nagyon szépen kikerekítetted. Például álmomban sem gondoltam, hogy apád vámpír volt. Wow, micsoda fordulat!
Tőle védted meg Deniset. Hát, nem irigyellek, Elliot... lényegében két szeretted volt ott aznap, de végül az egyiküket elveszítetted. Aztán olyan dolgokat tudtál meg apádról, amit talán sosem kellett volna megtudnod. Nem kellemes, nagyon nem. Elliot Campbell 3739568389
Viszont tudod, mit? Aggódom érted, Elliot. Az, hogy... hallucinálod apádat, vagy túlzottan az emlékeibe kapaszkodsz, nem jó. Tudom magamról, hogy nem jó. El kellene engedned, mielőtt baj lesz.  :fél:


A foglalókat ne felejtsd el, aztán... már csak Denise kell, aki útban van hozzád! (De persze, bárki kapható játékra, vagyunk néhányan az Ötök Testvériségénél. Elliot Campbell 165619248  Elliot Campbell 564837130 )
Érezd jól magad, Elliot! Elliot Campbell 3779015013


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Elliot Campbell Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Elliot Campbell 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Elliot Campbell 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Elliot Campbell 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Elliot Campbell Empty
 

Elliot Campbell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elliot Campbell
» Elliot Barrow
» Elliot & Denise laboratóriuma
» Elliot & Denise ~ High School Reunion