Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásMia Macnair EmptyPént. Dec. 25, 2020 9:33 pm

Mia Cara Macnair
Play by: Dove Cameron




Becenév
nem, szerintem egyáltalán nem humoros a "Cara Mia"

Titulus
the wild wolfie

Születési hely, dátum
Tazewell, Virginia, 1995. november 17.

Csoport
Werewolf

Rang
a Félhold falka vadásza

Beállítottság
biszexuális

Átváltozás
megöltem az apám gyilkosát, a részleteket lásd lent
Család
Általában az apák azok az önző seggfejek, akik lelépnek, magukra hagyva a családjukat, egy anyáról senki sem feltételezi, de mi vagyunk az az egy kivétel, ami erősíti a szabályt, azt hiszem. Sosem fogom megérteni, s bár most tartjuk a kapcsolatot (mert muszáj), megbocsátani sem fogok.

Apa volt a világ legcsodálatosabb embere. Ez nem olyan elfogultság, mint mikor a szüleid azt mondják neked, hogy te vagy a legszebb a világon, miközben az iskolában mindenki csúfol. Ez szimpla igazság. Sosem ment az ember agyára, pedig két lánnyal ez nem volt garantált. Sosem kezelt minket le, nem éreztette, hogy kevesebbek vagyunk, csak mert ő az apánk, hanem egyenlőként bánt velünk, mindent megbeszélhettünk vele, és ő is velünk. Igazából nem is hiányzott anya egy ilyen nagyszerű apa mellett.

Ellie a húgom, legjobb barátom, a jobbik felem. Általában a kishúgok azok, akik felnéznek a nővérükre, nálunk ez fordítva van. Néha irigy vagyok, hogy ilyen könnyedén képes megbocsátani, szeretni és bízni, miközben én csak sodródok az árral, ő tudja, hogy mit akar. Lenyűgöz és megijeszt, mert rettegek, hogy egy nap ráébred, hogy mennyivel jobb nálam, és akkor majd nem kér belőlem többé.

És nem hivatalos, de a falka is olyan számomra, mint egy család. Hayley nélkül most nem tudom, hol lennék, a többiek pedig ilyen vagy olyan módon, de mind segítettek nekem.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Álmomban megint otthon vagyok.

Apa az ezeréves Chevyt szereli a garázsban, az autómagnóból a nyolcvanas évek slágerei szólnak, én pedig a húgom mellett ücsörgök a hintaágyban. Érzem a forró, augusztusi meleget a bőrömön, az izzadtságtól nedves tincseim a nyakamhoz tapasztják a hajam, az árnyékból kilógó lábamat pedig perzselik a napsugarak. Egy pillanatra lehunyom a szemem, próbálom átengedni magam az érzésnek, hogy minden rendben, de nem megy, mert tudom, hogy valami borzalmas fog történni mindjárt, de akárhogy erőlködöm, képtelen vagyok felidézni, hogy mi. Aztán meglátom a furgont: egyszerű, fehér. Semmilyen cégér vagy hirdetés nem szerepel rajta, de talán csak nem elég alaposak az emlékeim. Lassan gurul a házunk felé, bennem pedig minden centivel nő a pánik. Szeretnék kiáltani apának, figyelmeztetni, hogy veszélyben van, de ahogy kinyitom a számat, színes üveggolyókként gurulnak ezerfelé a szavak, mikor pedig meg akarok mozdulni, a végtagjaim gumivá változnak. Tehetetlenül figyelem, ahogy a férfi kiszáll az autóból, és mint akkor, most is az jut eszembe, hogy nem ismerem. Idegesen vet egy pillantást felénk, de nem áll meg, nem tántorodik el a céljától. A garázshoz sétál, megáll a felnyitott ajtóban és talán megszólal, vagy apa egyszerűen megérzi, hogy valaki van ott, mert felegyenesedik. Látom az értetlenséget az arcán, aztán ahogy ijedten átnéz a férfi válla felett egyenesen rám.
A tagjaimba hirtelen visszatér az erő, előre lendülök és négykézlábra esek, de ez nem gátol abban, hogy előre vessem magam, mert a kezeim helyén mancsok vannak. Egyenesen a férfira ugrok, a súlyommal a földre taszítom, és addig harapdálom, míg érzem lüktetni a szívét, sőt azután is. Apró cafatokra tépem, és mikor végzek vele, megint két lábon találom magam. Vér borít, nem szőr. Érzem a számban a fémes ízt, reszketek, de végtelenül boldog vagyok, mert megtettem azt, amit a valóságban nem sikerült, megmentettem apát. Legalábbis ezt gondolom, míg le nem pillantok az áldozatomra. A vértengerből csak az arcát tudom kivenni, apa az, még mindig engem néz.


Zihálva, hideg verejtékben úszva ébredek. Odakint még sötét van, nem tudom hány óra lehet és nincs a közelemben óra, hogy megnézzem. Próbálom elfelejteni az álmot, de az erőszakosan tolakodik vissza újra és újra. Végül nem bírom tovább, lerúgom magamról a takarót, kikászálódom az ágyból és először tapogatózva kezdem keresni a telefonom, de aztán egyszerűen csak feladom, és lámpát kapcsolok, mikor nem találom. Valahogy sikerült lelöknöm az éjszaka, és kiesett belőle a töltő, mert mikor feloldom a zárat, csak 32%-nál tart. Egy pillanatra eltereli a gondolataim a dolog, de mielőtt még túl kellemesen érezném magam, eszembe jut apa arca, a meleg barna szemei, amik álmomban riadtan bámultak engem az után is, hogy megöltem. Nem kell zseninek lenni, hogy kitaláljam, mit jelent ez, igazából az már régen világossá vált számomra, hogy magamat hibáztatom bizonyos mértékben, mert ha időben felismerem a veszélyt, ha nem fagyok le, talán még megmenthettem volna. Valahogy... bárhogy. Ha legalább megpróbáltam volna. De nem. Csak ültem és néztem, és addig nem reagáltam semmit, míg a férfi felénk nem indult. Akkor valahogy tudtam mit kell tenni. Átvette az irányítást a túlélési ösztönöm. Nem Ellie-t védtem, csak magamat, bár valamilyen érthetetlen okból mindenki azt feltételezte, hogy egy hős vagyok. Megöltem a pasast, csak később jutott eszembe, hogy nem tudom, miért tette. Nem apával volt baja, minket is bántani akart, így nem tudtam mást elképzelni, mint hogy vadász volt, aki vérfarkasokat akart ölni. Apától örököltük, sosem titkolta előlünk, hogy mik vagyunk, és mikor rákérdeztünk, hogy miért nem egy falkával élünk, azt mondta, hogy belefáradt abba, hogy mások csatáit vívja meg, nyugodt életre vágyott és családra. Sosem gyűlöltem jobban anyát, mint akkor, amiért lelépett. Apa felégetett mindent, hogy vele lehessen, ő pedig eldobta, mert nem tudta megerőltetni magát és anyaként viselkedni.
Aktiváltam az átkot, de akkor az volt a legkisebb gondom. Apa meghalt. Csak erre tudtam gondolni, teljesen szétestem, és még Ellie-t sem volt erőm elrángatni, hogy ne bámulja a holttestét. Igazából eléggé homályosak a részletek, arra például egyáltalán nem emlékszem, hogy hogyan sikerült értelmes dolgokat pakolnom a táskáinkba, vagy hogy honnan szedtem a pénzt. Lehet, hogy nem is én, hanem Ellie volt. Az is az ő ötlete volt, hogy keressük meg anyát, és bár gyűlöltem a gondolatot is, nem volt jobb tervem, a tartalékaink pedig végesek voltak. Így kötöttünk ki itt, New Orleansban. Anya meglepően jól fogadott minket, azt vártam volna, hogy egy nő, aki ennyire nem akar az anyánk lenni a látványunktól is kikészül, de gondolkodás nélkül segített, mikor megtudta, hogy mi történt, még a rendőrségen is elsimította a dolgot, azt mondta, hogy nála voltunk, mikor az incidens történt, és mikor a rendőrök megpróbáltak erőszakosak lenni, mert a másik fickót egyértelműen nem apa ölte meg, közölte velük, hogy akkor végezzék a dolgukat, minket meg hagyjanak gyászolni. Ellie odáig volt érte, én viszont nem tudtam elfelejteni neki, hogy csak úgy lemondott rólunk. Kijelentettem, hogy nem maradunk, hanem keresek munkát és majd én gondoskodom magunkról, amit ő elnéző (idegesítő) mosollyal fogadott, és csak annyit mondott Ellie-nek, hogy maradhatunk, amíg csak kell. Tényleg megpróbáltam találni valamit, de egy francos tizenhét éves fruskának még a bulis New Orleansban sem akadt túl sok tisztességes lehetőség, én viszont nem az a fajta ember vagyok, aki csak úgy beletörődik a kudarcba, pláne, ha a kudarc azzal jár, hogy együtt kell élnem a nővel, aki egyszer már eldobott, mint egy üres rágós papírt. És ha ez még nem lett volna elég, közeledett az első Teliholdam is. Apa felkészített, de bármennyire is alapos volt, a közelében sem járt annak, amit átéltem. Ráadásul nem mentem elég messze a várostól (mentségemre, nem is ismertem a helyet), mert mikor hajnalban magamhoz tértem a mocsárban, egy holttest feküdt mellettem. Hayley talált rám. Azt hittem, hogy valami szörnyűséget fog tenni, de megértő volt és segített. Apa miatt a falkában élésről volt pár elképzelésem, de látni, hogy a feláldozható sakk bábuk helyett igazi családként tartanak össze az alfától a leggyengébb tagig... egyszerűen tudtam, hogy nekem ott a helyem köztük, és miután túlvoltam a beavatási szertartáson, teljesértékű tagja lettem a Félhold falkának. Az egyetlen, ami beárnyékolta a boldogságom, hogy Ellie nem tarthatott velem. Nem szívesen hagytam anyával, mert féltem, hogy csalódást fog neki okozni, de el kellett fogadnom, hogy elválnak az útjaink. Persze nem végleg, így is minden nap találkoztunk, de már nem voltunk ugyanazok. Legalábbis én biztosan nem.
Megtaláltam a helyem, s bár sokszor kísért a múlt, vannak hullámvölgyek és még mindig keresek valamit, egy dolgot biztosan állíthatok: nincs felszabadítóbb érzés, mint önmagam lenni.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Poppy Parker

Az álarc mögött: Cherry


Mia Macnair
A Félhold falka vadásza
harcra teremtették
Mia Macnair



163
C szint:
Kalmithil
Mia Macnair Ab2f31f68872d2307396919612ce3c9b3fbe68d6
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
the wild wolfie
Másik felem :
with my demons
Ennyi éve vagyok a világon :
28
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Dove Cameron
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Az álarc mögött :
Cherry

Mia Macnair Empty
TémanyitásMia Macnair EmptyHétf. Dec. 28, 2020 1:42 pm

Néha az álmok
rémálommá válnak

Mia Cara Macnair

Drága Mia! Mia Macnair 2909147992

Nagyon örültem, mikor említetted, hogy hoznád ezt a lánykát. Már csak azért is, mert tudom, milyen fantáziával rendelkezel és mennyire jó az írói vénád! És hát ez a kettő egyben... egy csodás karaktert eredményezett megint! Főként azért, mert Miához nem volt túl sok dolog megadva, csak épp egy enyhe alap, sőt, inkább egy történés. Mia Macnair 1919202529
Mia, az életed lehetett volna tökéletes is talán, ha apáddal nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy. Vagy ha édesanyád el sem hagy titeket... de kár ilyesmin rágódni, hisz a múlt csak fájó emlékként villog állandóan az elmédben, igaz? Az enyémben is.
De minden rosszban van valami jó, legalábbis ezt vallják sokan. Az, hogy kiváltottad az átkod és a húgoddal anyádhoz költöztél, végül azt eredményezte, hogy találkoztál Hayley Marshallal, aki a szárnyai alá vett. Pedig úgy tudom, csak nagyon indokolt esetben vesznek be bárkit a Félholdasok, de Te egy ilyen kivétel vagy. Mia Macnair 450640341
Bízom benne, hogy jól alakulnak a dolgaid és ne felejtsd el Zoe-t sem, akivel volt valami afférod, vagy nem, öhm... elég zavarosak Zoe emlékei, és így én sem tudnám megmondani, volt-e köztetek valami vagy sem. Mia Macnair 1390903549 Ezt biztos, hogy nyomon követem!


Foglalózás után szaladhatsz is Zoehoz, mert úgy nézem, megelőlegezett neked egy kezdőt. Mia Macnair 450640341 Érezd jól magad nálunk, jó játékokat kívánok! Mia Macnair 2277214908


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Mia Macnair Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Mia Macnair 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Mia Macnair 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Mia Macnair 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Mia Macnair Empty
TémanyitásMia Macnair EmptyHétf. Jan. 11, 2021 1:59 pm

Köszöntelek itt!
It's only been a lifetime

Mia Macnair

Drága /Cara Mia!
Le se tudom írni, hogy mennyire meglepődtem amikor megtudtam, hogy megérkezel Zoehoz. De ugyanennyire, ha nem jobban örültem is neked. Hiszen, ha Mia nem lenne, akkor Zoe élete se lenne tele fordulatokkal. Bár azért tart is tőled rendesen, hiszen nem tudhatja milyen meglepetéseket tartogatsz még neki.  Very Happy

Nagyon örülök neki, hogy Mia végül nálad kötött ki. Imádom ahogy írsz és ahogy Miát irányítod. Nem csak az elképzeléseimet vitted bele, de még túl is szárnyaltad azokat. Szóval nyugodtan elhiheted amikor azt mondom, hogy TÖKÉLETES lett, és igen, csupa nagy betűvel.  Mia Macnair 3575419701

Köszönöm!  Mia Macnair 2142956176

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Mia Macnair Empty
TémanyitásMia Macnair Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Mia Macnair Empty
 

Mia Macnair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Maverick Macnair
» Macnair lakás