Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásMaverick Macnair EmptySzomb. Jan. 02, 2021 9:49 pm

Maverick Macnair
Ugye, milyen furcsa, hogy soha el nem mondott történeteket vágyunk leginkább hallani?


Becenév:
Mave, Erick
Titulus:
ide
Születési hely, dátum:
New York, 1987. március 7.
Faj:
Vérfarkas (még nem tud róla)
Rang:
A Maffia katonája
Beállítottság:
Biszexuális
Play by:
James Mcavoy

Átváltozás:
Nem emlékszem rá... azt sem tudom, hogy vérfarkas génjeim vannak.
Család:
Idejét is nehéz lenne megmondanom, mióta vagyok tagja a New Orleans-i Maffiának. Már apám is közéjük tartozott – anyám többek közt ebbe halt bele. Megfenyegették az életével apámat, aki erre a szervezetet helyezte előtérbe és válaszul anyám halálhírét kaptuk. Ezt azóta sem bocsátottam meg neki, még holtában sem – még Paulo Martelli idejében érte a halál. Őszintén? Azt sem tudom, végül mi végzett vele. A rák (merthogy rákban szenvedett), megölték, vagy esetleg öngyilkos lett. Nem érdekelt és azóta sem foglalkoztatott a dolog. Talán azért, mert anyám halála belőlem is kiölte a ragaszkodás érzelmét.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Ha valaki megkérne, hogy meséljem el életem történetét – csak mosolyognék. Számtalan olyan részlet lapul a történetemben, amit csak úgy nem osztanék meg senkivel, főleg nem egy vadidegennel. Nem mesélhetném el, hogy anyámat lényegében apám ölte meg – a döntése. Nem mesélhetném el, hogy amióta az eszemet tudom, a maffiának dolgozok. Nem mondhatnám el, hogy apám is a maffia tagja volt és az ő apja is. Nem mesélhetnék el igazából semmi lényegeset sem magamról, mert minden, ami én vagyok, az egy hatalmas nagy rejtély és titok, egy vadidegen előtt. Ez pedig jobb is, ha így marad.
Tehát? Csak mosolyognék. Elmondanám, hogy az életem a legátlagosabb, amit csak el tud képzelni. Elmesélném, hogy napi 8-12 órát ülök az irodában, aktákat tologatva vagy a főnöknek rohangálva üzleti ügyekben. Elmesélném, hogy a szerelem világéletemben elkerült. Elmesélném, hogy soha nem is vágytam komolyabb kapcsolatra, de a kalandok nem kerültek el. Oh, nem, ezt talán nem mesélném el. Elmesélném, hogy a kávét három cukorral és tejszínnel iszom. Elmesélném, hogy az életem az átlagosságához mérten tökéletes.
Nem mondanék semmit. Igazából nem mesélnék semmit, mert soha, senki sem szegezné nekem a kérdést. Aki ismer, tudja, hogy miféle körökben mozgok. Aki ismer, tudja, hogy vannak kapcsolataim még a rendőrségen is – mondhatni van ott egy beépített emberem, aki eltussol néha egy-egy ügyet, ami hozzám, a maffiához kapcsolódik.
Nem mesélnék semmit. Nincs mit mesélnem. Azt hiszem, én csak egy porszem vagyok a világ végtelen univerzumában. Nem kérdezne tőlem senki semmit.
Főleg talán azért nem, mert nem is tudnék rá válaszolni. Még akkor sem, ha az igazat kellene mondanom. Mit mondanék? A maffia tagja vagyok és… és? Lényegében ott is csak egy apró porszem vagyok. Mr. R-nek fel sem tűnne, ha eltűnnék – és ez pontosan így van jól.


2020. december 26.
- Maverick, vigyázz! – Alecto félrerántott az egyik támadó elől. Fogalmunk sem volt róla, mi az ördög folyik a világban, de egy biztos volt, valami nincs rendben. Mindenki egymásnak esett, még olyanok is, akik világi jó barátok voltak. Szeretők ugrottak egymás torkának. Állatok vadultak meg. Aztán lehullt a lepel arról a világról, amit Mr. R. mindig is kergetett. A világot természetfelettiek bolygatták fel olyan szinten, amire talán álmunkban sem gondoltunk volna. Káosz volt. Bevallom, rettegtem, hogy meghalok. Pedig tudtam, hogy nem hiányoznék senkinek, ha nem lennék.
A következő pillanatban, mikor Alecto felé néztem, egy férfi karmai közt volt, fojtogatta. Azonnal kapcsoltam és a fegyveremmel lőttem le a támadót, aki azonnal szörnyethalt. Ő volt az első, akit bántottam. Akit megöltem. Hosszú évek alatt ez volt az első, hogy megtörtént és olyan könnyedén ment, mintha csak egy szúnyogot csaptam volna agyon.
- Jól vagy? – Alecto hátára csúsztattam a kezem, miközben ő a nyakát fájlalta, tapogatta az ujjaival. Bólogatott.
- Megmaradok – Köhögött. Nem nézett ki jól, forrónak érződött a teste. Láza volt. Gyengébb is talán, ezért volt lassú a reakció ideje.
- Gyere… tűnjünk innét – Karon ragadtam és nem törődve azzal, kit hagyunk hátra, elvittem egy biztonságosnak tűnő helyre. Valamiért Alecto-t mindig is közelebb éreztem magamhoz a kelleténél, épp ezért nem akartam magára hagyni őt. Habár fogalmam sem volt róla, ő miképpen áll hozzám, de ebben a káoszban nem is ez volt az első, amit megkérdeztem volna tőle.

2020. december 30.
Egy ismeretlen helyen tértem magamhoz. A fejem zúgott, hasogatott és nem csak az. A testem tele volt zúzódásokkal, a fegyvertáram üres volt… nem értettem semmit. Ahogy körbepillantottam, kiszúrtam Alectot a földön, tőlem néhány méterre. Odamásztam hozzá.
- Alecto, hé… ébredj! – Finoman megráztam. Néhány másodperc múlva nézett fel, és kérdeznem sem kellett… látszott rajta is, hogy össze van zavarodva, ahogy körbenézett.
- Hol vagyunk? Mi történt…? – Segítettem neki felülni és ott maradtam a közelében. A fejemet ráztam.
- Nem tudom. Nem emlékszek… - Suttogtam.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Maverick Macnair
A Maffia katonája
vérfarkas átokkal sújtva
Maverick Macnair



163
C szint:
Kalmithil
Maverick Macnair Tumblr_inline_p7nla8eeEE1rll3ru_250
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
0
Másik felem :
Hope when the crowd screams
Maverick Macnair Tumblr_nvg43g5r3r1qc4q26o4_250
They're screaming your name
Ennyi éve vagyok a világon :
37
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
James Mcavoy
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Az álarc mögött :
Sweet but Psycho

Maverick Macnair Empty
TémanyitásMaverick Macnair EmptyVas. Jan. 03, 2021 1:16 pm

Az embernek választania
nem pedig elfogadni kell a sorsát.

Maverick Macnair

Nálam boldogabb nem is lehetne senki, hiszen újabb taggal bővült a maffia! *pezsgőt bont* Maverick Macnair 3808243726
Külön tetszett, hogy belevontad a kalandot a karaktered történetébe, főként azért, mert így nem emlékszik, mit tett, ahogyan arra sem, miszerint furcsán érezhette magát a gyilkosság után. A meglepi persze majd csak ezután jön, teliholdkor, addig mit sem sejt az egészből. S azt hiszem a főnöködnél jobban senki sem lesz meghökkeve - már ha egyáltalán majd elárulod neki, mivé változtál. Hiszen jó ideje már a természetfelettit kutatja, igaz azt még senkinek sem árulta el, mi a célja, ha talál is egy vámpírt, vagy netán valami mást, de mersz kockáztatni?

Ismételten egy csodás lapot olvashattam tőled, s ahhoz képest, hogy nem tudtad először még, miről is írj, nagyon tetszett az előtörténet rész is. A pb-ről ne is beszéljünk, ettől csak még inkább örülök, hogy a maffiába alkottál, nagyon fog passzolni oda ez a pofi. Maverick Macnair 450640341
Valójában nagyon is helytálló amit írtál, mert senkinek nem árulhatod el mivel foglalkozol valójában, hogyan telnek a napjaid, de azt erősen kétlem, miszerint senkinek sem vagy fontos. Nem csak egy porszem vagy, fontos munkát végzel, ráadásul úgy tűnik érzéseid is vannak az egyik társad iránt.. Nagyon érdekel, ebből mi fog kisülni, emiatt is szurkolok neked annyira, hogy megérkezzen Alecto!  Maverick Macnair 2909147992
Nem is húzom tovább az időt, egy ilyen szuper karaktert nem tartok vissza a játéktértől és a játékosoktól.  Maverick Macnair 1919202529

Foglald le a lefoglalni valót, s érezd jól magad!  Maverick Macnair 1036049602


ex-Reagan Blair
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
ex-Reagan Blair



163
C szint:
Kalmithil
Maverick Macnair AzdUwsR
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
106
Titulus :
You're either the predator or the prey
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
40
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Brett Dalton
Tartózkodási helyem :
Denver

Maverick Macnair Empty
 

Maverick Macnair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mia Macnair
» Maverick Stone
» Macnair lakás
» John Maverick Sinclair