Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásHeather Blanchard EmptySzer. Feb. 03, 2021 4:07 pm

Heather Blanchard
Play by: Alexandra Daddario




Becenév
Heath

Titulus
The Phoenix

Születési hely, dátum
New Orleans, 1989. június 4.

Csoport
Hunter

Rang
Beavatott vadász

Beállítottság
Hetero

Szimbólum

Átváltozás
Egyszerű emberként jöttem a világra és csak a testvérem eltűnése után kezdtem el megismerkedni a világgal, ami a legtöbbünk orra előtt bujkált. Ekkor váltam vadásszá is. Megtámadott egy vámpír és nem tudom, hogy a szerencsének köszönhetően, de sikerült megölnöm. Akkor pedig elhatároztam, hogy mindent megteszek majd annak érdekében, hogy ne kerülhessek ilyen közel a halálhoz.
Idővel volt szerencsém csatlakozni az Ötök Testvériségéhez is, mint beavatott Castiel által. A beavatás óta pedig egy főnix szimbólum helyezkedik el a jobb vállamnál.
Család
Talán egy családnak még közelebb kellene kerülnie, ha egy olyan tragédia történik, ami meghatározta onnantól kezdve a gyerekkorunkat. A testvéremért ment az édesanyánk, hogy hazahozza egy szülinapi buliról, amikor történt egy baleset. Anya sajnos nem élte túl és apa sem tudott sosem megbirkózni a halálával. Mert az, ahogy bánt Damien-nel a történtek után minden jelt mutatott csak azt nem, hogy valaha is tovább lépett volna. Úgy érzem, hogy azon a napon mindkét szülőnket elveszítettük, mert apa többé már nem volt a régi.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Miután megtudtam, hogy miként alakultak a dolgok Damien és Clarissa között elfogott egyfajta rossz érzés. nem nagyon folytam bele a testvérem szerelmi életébe, de ez koránt sem jelentette azt, hogy nem akartam a nap minden percében megóvni őt mindentől és mindenkitől. A megcsalás pedig bármennyire is vagy benne egy kapcsolatban mindig fájdalmas. Én sose értettem, hogy mire jó az egész. Ha igazán boldogtalan vagy, akkor nézz szembe a ténnyel, de ne okozz fájdalmat még rajtad kívül egy, vagy két személynek is azzal, hogy egy hazugság hálójába fonód őket is magaddal együtt.
De az este folyamán sem tudtam megnyugodni, mert úgy tűnt, hogy az öcsémnek esze ágában nem volt hazajönni. Nem hittem, hogy pusztán arról lenne szó, hogy összetörték a szívét, mert akkor is tudhatta volna, hogy rám mindig számíthat. Így csak még inkább aggódni kezdtem és eljutottam arra a pontra, hogy még Clarissa-t is felhívtam. Természetesen nem vette fel a telefont elsőre ezért dobtam neki egy SMS-t is, hogy tudja-e esetleg, hogy hol van a testvérem, vagy mikor látta utoljára. Megértem, hogy nem akarta felvenni a telefont, mert attól félt, hogy elküldöm a túlvilágra, amit szívesen meg is tettem volna tekintve, hogy mennyire aggódtam. De az, hogy még az sms-emre sem volt képes válaszolni annyira felbőszített, hogy a telefont az ágyamra hajítottam.
Nem tudtam, hogy kihez fordulhatnék, mert ha az apánknak mondanám el, hogy eltűnt Damien, akkor a legtöbb reakció, amit tőle várhatok, hogy még pezsgőt bont a hír hallatán. Nem tudom, hogy mégis miért siklott ki ennyire a kapcsolatuk, de ezt gyűlöltem. Mégis miért okolta az öcsémet az autóbalesetért? Ha nem akkor történik valami, akkor történhetett volna máskor is. Lehet, hogy egy héttel később neki megy el valamiért és akkor történik a tragédia. De sokkal egyszerűbb volt Damien-t okolni, mint szembenézni a ténnyel, hogy ez az egész nem volt más, mint egy kegyetlen tragédia, amit nap, mint nap látni lehet a hírekben, de szinte tudomást sem veszünk róla, egyszerűen csak legyintünk rá, vagy el sem jut a tudatunkig. Megannyian halnak meg világszerte nap, mint nap, de ez igazán csak akkor érdekel minket, ha hozzánk közelállóról van szó.
A legrosszabb talán az egészben, hogy a történtek után rá sem ismertem apára. Már nem az apánk volt csak egy szörnyeteg, aki mindent és mindenkit le akart húzni magához a mélybe, hogy ne érezze magát annyira kegyetlenül egyedül.
Ezért tudtam, hogyha meg akarom találni a testvéremet, akkor csakis egyedül magamra számíthatok. Mert én mindig is őt választottam. Akárhányszor apa belerúgott valamilyen formában.. Én mindig ott voltam, hogy felsegítsem és ez most sem fog megváltozni. Akárhol is legyen én mindent meg fogok tenni annak érdekében, hogy megtaláljam. Sosem fogom feladni. Nekem már igazán csak egyedül Ő maradt.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Liliana DeFleur

Az álarc mögött: Winnie


Heather Blanchard
Beavatott vadász
a testvériség mágikus csatlósa
Heather Blanchard



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
1
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
₪ alexandra daddario ₪
Tartózkodási helyem :
new orleans ₪ denver
Keresem :
₪ i think I got everybody ₪
℘ ℘ ℘ :
Heather Blanchard 990e92038771ad90900d1c8585050c859a0d0710
Az álarc mögött :
₪ winnie the pooh ₪

Heather Blanchard Empty
TémanyitásHeather Blanchard EmptySzer. Feb. 03, 2021 5:59 pm

Mondd, Heather...
...tényleg a vadászat az életed?


❝Tryna find our way back home
And at the end of the day
Nothing matters anyway
Just the love that we have made❝

Drága Heather!

Újabb csoda érkezett közénk, én mondom! És a legjobb az egészben, hogy sokan vártak már rád. Damien, Castiel, Darren... és őszintén? Én is bármikor vevő lennék arra, hogy kialakítsunk egyfajta kapcsolatot. Bár bevallom, hogy Damien sokáig nem volt túlságosan szimpatikus. Nem bíztam benne a vámpír mivoltja miatt. De amióta Hazel meghalt, tudom, hogy sosem volt áruló, sőt, sokkal inkább közénk való... szóval bízom benne, hogy fogunk mi még együtt dolgozni. Heather Blanchard 3575419701
A történeted leginkább az öcséd körül forgott és... és őszintén? Imádtam olvasni a soraid. Érződik belőle, hogy mennyire kötődsz az öcsédhez és mennyire szereted. Mindig is őt választottad. Irigylésre méltó, ami köztetek van! Tényleg. Heather Blanchard 2142956176
Ami viszont apátokat illeti, annyira meg sem lep. Manapság a legtöbb családban van valami zűr és ez alól ti sem voltatok kivételek. De mint mindig, itt is van magyarázat: apátoknak valószínűleg könnyebb volt feldolgoznia így édesanyátok halálát. Hibáztathatott valakit és bánthatott valakit, ahelyett, hogy könnyeket ejtett volna. Kicsit az én apámra emlékeztet. De ez egy másik történet.
Nagyon örülök, hogy megérkeztél közénk és nem volt túl sokáig user nélkül ez a lány! Remélem, hogy nem csak Damien és Darren énemnek lesz hozzád szerencséje, hanem még... talán nekem is.
A foglalókat ne felejtsd el és szaladhatsz is a játéktérre! Heather Blanchard 897538487




Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Heather Blanchard Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Heather Blanchard 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Heather Blanchard 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Heather Blanchard 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Heather Blanchard Empty
 

Heather Blanchard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Heather Blanchard
» Heather Blanchard
» Heather Blanchard
» Damien & Heather
» Heather Blanchard