Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
Témanyitásshiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 EmptySzer. Aug. 26, 2020 2:16 pm







Katherine & Freydis
The king is dead, long live the Queen!

Kathrine karizmatikus és tekintélyt parancsoló mindenszempontból. Nem is értettem, hogy miért nem akar mindenki az ő alattvalója lenni? Nem olyan mint a tipikus menő csajok a klisé filmekben, ezért nem is az lesz a vége, hogy majd egyszer valaki jól hátbaszúrja. Amikor ott álltam a reménytelen sötétségben és kibőgtem a lelkemet is az egyetlen aki meghallotta a hangom és hajlandó volt segítő kezet nyújtani az Kathrine volt nem más. Ki másnak is tartoznék a feltétlen hűségemmel, ha nem neki? Egy új életet ajánlott fel, távol a stressztől amiben éltem volna, ha nem megyek el abba a házibuliba, távol attól, hogy mindenki akit ismerek kihasználjon és átlépjen rajtam. Mert a régi énem hagyta voln és magába roskadva sírtam volna egy sarokba. Hogy tudtam úgy élni? Rosszul vagyok a gondolattól is, szinte utáltam azt aki voltam.
- Úúúúh valóban? Akkor mindenképpen igyekeznem kell, hogy lenyűgözzelek.
Egy pillanatra már el is szálltam gondolati sinten és elképzeltem magam az utcákon nyugisan sertepeltélve, kirakatokat vizslatva és következő áldozatok után lesve. Hmmm de vajon kik lennének az áldozataim? Mi lesz a séma mikor már nem fogják ki adni nekem, hogy kivel kell végezni? Az erőszaktevőket és drogosokat utálom, de ha olyanokat kezdek el ölni, akkor nem tűnök majd jókislánynak? Óh..várjunk. Vissza Főnihez!
- Természetesen oda fogok majd figyelni, hogy ne hozzak szégyent a szépséges fejedre!
Ehhez általában járna egy buksi simi is, de hát ő Kathrine a pokol Úrnője és ennyire még én sem lennék pofátlan. Legaláb is nem vele. Imádtam amikor odafigyelt rám és megdicsért, azt éreztette velem, hogy fontos vagyok és nekem csak ez számít. A dicséreteket pedig ha kiérdemelted, úgy szórta rád mint a konfettit amiben én szószerint megfürödtem volna.
- Köszönöm a dicséretet de hát hozzád képest olyan vayok mintha Gyufát hasonlítanánk a Naphoz.
Megérdemelte a dicsértet, hiszen ő is mindig kifogástalan külső és belső szemppotnjából is. Én magam csak álmodhatok arról, hogy valaha is utol érem.
- Hogy megérte-e? Soha sem történt velem még ennél jobb dolog.
Megvártam, hogy ismét velem szemben álljon és illedelmesen pukedliztem előtte. Nem túl mélyen azért nem egy japán gésa vagyok vagy egy cseléd, csak olyan elegánsan.
-Örök hálával tartozok. Hadd kérdezzem meg. Eddig elégedett vagy a teljesítményemmel?
Hiszen végtére is csak ez számtott. Nem akartam lekörözni se letaszítani a trónról, hiszen nekem az a jó ha ott van, de azért jó lett volna kicsit jobban a kegyei közé férkőzni. Nem kicsit tenne jót az egómnak ha egyszer én lehetnék az egyik főbb bizalmasa, a jobb keze vagy akár mintha családtag lennék. Ez gondolom nagyon furcsa, de úgy éreztem, hogy nekem erre van szükségem és nem kenyerem a hazudozás.

x words ❖ youtube ❖ megjegyzés

Freydis Runa Ahlstrom
Szirén
Katherine bizalmasa
Freydis Runa Ahlstrom



163
C szint:
Kalmithil
shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 1584476003-6
E szint:
Parthenopé

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
41
Titulus :
Hóbortos
Másik felem :
Not yet ;)
Ennyi éve vagyok a világon :
27
Lejátszási listám :
Kedvenc dallam, Freydis éneke <3

Ice Symphony
Akinek az arcát viselem :
Vanja Jagnic
Tartózkodási helyem :
Főleg a pokol, Indra...meg amerre Katherine küld :3
Keresem :
Az álarc mögött :
shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 1584476003-6

shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 Empty
Témanyitásshiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 EmptyKedd Aug. 25, 2020 6:57 pm



Freydis & Katherine

Shiny new toy of mine


Mindig öröm új arcokkal, avagy lelkekkel gazdagodni idelent, persze a démonok és szirének külön élvezetet jelentenek. A lelkekből van elég, mindig akad egy, aki nem épp a legjobb életet élte, vagy egyetlen rossz tettet hajtott végre, mellyel megpecsételte a sorsát. Rájuk is szükség volt, valamivel táplálkoznunk kellett, illetve a birodalomnak is fent kellett maradnia. Freydis viszont a csinos pofijával, az elbűvölő egyéniségével... saját magamra emlékeztetett. Nagyjából ilyen forma lehettem én is átváltozásom elején, ott pislákolt benne is az élet, sőt, ragyogott, pedig inkább volt halott, mint élő. Idővel ez majd átformálódik valami mássá, tűzzé talán, ami feléget mindent maga mögött. Ő is jó úton volt afelé, hogy olyanná váljon, mint én. A szirénekkel könnyű volt megtalálni a közös hangot, már amelyikkel... Frey és Sierra például közel álltak hozzám, amennyire csak engedtem.
Az az egy szó, amivel köszöntött, már az is arról árulkodott, milyen sokra tart a leányzó, szinte istennőként tisztelt, talán jobban, mint a saját anyját egykor. Kifejezetten tetszett a hozzáállása, de nyilván ettől még nem tartozott rögtön a belső körömbe, csak közel állt hozzá. Igazán közel.
- Ezt örömmel hallom, kedvesem. Ha továbbra is ilyen jól viselkedsz, akkor jársz majd fel, amikor akarsz. - feleltem mosollyal az övére. Pontosan tudtam, hogy ha kielégítem az ő vágyait és igényeit, majd ő is így tesz, s nem kényszerként éli meg a kapcsolatunkat. Szükségem volt hű követőkre, szövetségesekre, nem üres fejű babákra, abból volt jó sok, velük viszont hosszú távon nem érek el semmit. Freydis viszont más volt, különleges a maga módján.
- Ugyan, Freydis! Makulátlan vagy. Szinte már túl tökéletes. - ingattam a fejemet, mintegy rosszallóan, aztán bájos mosolyt villantottam rá. Pont olyan volt, amilyennek lennie kellett. Még az ízlésére sem lehetett panaszom, itt tartózkodása óta szebbnél szebb darabokat figyelhettem meg rajta, hozzá tökéletesen választott cipőket. Okos volt és még szép is.
- Mit gondolsz eddig, megérte alkut kötni velem? Élvezed az új énedet? - kérdeztem kíváncsian, miközben lassan körbesétáltam az alakját, újra megállva előtte.

324 szó ♛ music ♛ note:  shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 3808243726  

ex-Katherine Pierce
A pokol királynõje
a haragja bárkire lesújt
ex-Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 F05fa50335ab970a67c290af1218966b
D szint:
Succubus

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
56
Titulus :
Queen of Hell
Másik felem :
with sinners
~ Kai Parker in the future
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
my kingdom ~ a.k.a. Hell
Keresem :
i found my naughty little demon
shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 Tumblr_njwn34R1uN1tvca3qo1_500

shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 Empty
Témanyitásshiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 EmptyPént. Aug. 21, 2020 10:53 pm

Katherine & Freydis
The king is dead, long live the Queen!

Még nagyon új volt számomra minden. Kimondottan meglepő és üdítő egyszerre. Nem is olyan régen még meg voltam győződve arról, hogy ha egyszer meghalok, a paradicsomban már van is egy hely az én nevemmel felcímkézve és lám hol vagyok? A Pokolban, szó szerint. Körbe tekintve Katherine birodalmán egy kissé csalódott voltam. Nem ilyennek képzeltem el a poklot bár egyértelműen ez annak köszönhető, hogy szirén lettem és Katherine szerencsére látott bennem valamit. Valamit ami ellen pár hónapja minden erőmmel tiltakoztam volna, hogy ott van. Az Úrnő ma kiengedett az emberek közé játszani egy kicsit és onnan tértem vissza és álltam meg a kastély nejáratánál, hogy rendbe szedjem magam. Egyébként, milyen figyelmes tőle, nem?
Nem hagyott unatkozni egy pillanatra sem, sokkal jobb mintha unalmas tételeket kellene magolnom mint egy robot.
A cipellője kopogását hamarabb meghallottam mint, hogy megláttam volna előkelő alakját. Már a kisugárzása is olyan magával ragadó, olyan erőteljes, hogy mellette egy fogatlan, tanyasi libának éreztem magam. Tiszteltem emiatt is, többek közt na és azért amit elért. Hihetetlenül kíváncsivá tett minden mondata, minden terve hiszen a mondanivalója mögött mindig állt valami, egyszerűen sosem fecsegett üresen.
Türelmesen vártam, amíg meg nem szólított. "Freydis, drágám"
Kellemes borzongás futott végig rajtam és egyből minden kis porcikáját a figyelmemnek a magáénak tudhatta. Katherine egy roppant okos nő, tudja kit, hogy szólítson meg, mit mondjon, hogy kecses ujjai közé csavarja a népet. Ne értsetek félre, nem indulok be a nőkre, ez amolyan másféle kontrol amit gyakorol felettem, nekem pedig nem állt szándékomban ellenkezni.
[/i]- Úrnő. [/i]- Köszöntöttem egy csábos mosollyal az ajkaimon, mint mindig. A hála amit éreztem, az egy gyenge kis semmit mondó szó, ami egyáltalám nem fedi le a valóságot. Pont ez a tisztelet volt ami meggátolt, hogy torokból nevessek fel az "üzleti ebéd" elnevezésen. A mosolyom cserébe szélesebbre húzódott, az alsó ajkamon végig húztam a mutató és középső ujjaimat, mintha egy véletlenül ott maradt vércseppet törölnék le.
- Alapos és igazán kielégítő.
Ezzel jeleztem, hogy nem hagytam hátra egy morzsányit sem az ebédemből és én még így is makulátlan voltam. Sem a ruháimon, sem a hajamon és végképp nem lehetett az étlapot az arcomon látni. Soha.
Ezt ő maga is láthatta, amikor félrehúzott és megnézett magának, még körbe is fordultam a kedvéért, hogy mindent láthasson. A fekete, csipkés, elegáns ruhám pont a legjobb helyeken ölelt körbe, a magassarkúmban pedig gond nélkül lefutottam volna egy T-rexet is. Egyszóval minden adott volt rajtam, hogy az elemózsiám elég ellenállhatatlannak tartson és minden további nélkül, önként, dalolva szambázzon bele a csapdámba.
- Ne mond, hogy máris felszedtem pár kilót!?
Úgy tettem mintha kétségbe lennék esve és gyorsan végig néztem magamon. - Áh igen mi tagadás, nem kellett ebben a pár napban futnom a zsákmány után.
Magamról Katherine tökéletes alakjára irányult a tekintetem és futott végig rajta, nem tudtam nem elgondolkozni azon, hogy Ő vajon mivel marad formában.

x words ❖ youtube ❖ megjegyzés


Freydis Runa Ahlstrom
Szirén
Katherine bizalmasa
Freydis Runa Ahlstrom



163
C szint:
Kalmithil
shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 1584476003-6
E szint:
Parthenopé

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
41
Titulus :
Hóbortos
Másik felem :
Not yet ;)
Ennyi éve vagyok a világon :
27
Lejátszási listám :
Kedvenc dallam, Freydis éneke <3

Ice Symphony
Akinek az arcát viselem :
Vanja Jagnic
Tartózkodási helyem :
Főleg a pokol, Indra...meg amerre Katherine küld :3
Keresem :
Az álarc mögött :
shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 1584476003-6

shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 Empty
Témanyitásshiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 EmptyPént. Aug. 21, 2020 9:47 pm



Freydis & Katherine

Shiny new toy of mine


Mindig imádtam játszadozni. Mások érzéseivel, vagy életével, de néhány éve már mások lelkével is tudtam, ami igazán felpezsdítő volt. És azok az alkuk! A megkötésük közben tényleg én irányítottam, én határoztam meg mindent, kiélhettem magam királynőként, amit egyébként imádtam. Királynőnek kellett volna születnem, az nem számított, hogy miféle birodalmat irányítottam, bár a pokol volt a legalkalmasabb erre a feladatra. Mintha nekem találták volna ki. Amíg Arcadius élt, s az övé volt a birodalom, irigyeltem őt a képessége miatt. Hiszen létrehozott az elméjével egy kész birodalmat, ahol fogságba ejtette a bűnös lelkeket. Ennél csodásabb dolgot még életemben nem hallottam. Azt hiszem sosem hittem a pokolban igazán, de kicsit mindig is tartottam tőle, hogy egy nap oda fogok jutni. S mikor eljött az a bizonyos nap... szép lassan az előnyömre fordítottam a helyzetet, ahogyan mindig is tettem.
Freydis még új volt, friss husi, s máris első küldetéséről érkezett haza, az új otthonába, amit még nem is ismert igazán. Szirénné tettem, mert halála pillanatában bosszúvágytól sikoltott a lelke, amit elég nehéz volt figyelmen kívül hagynom. Mintha egyenesen mellettem, a fülembe üvöltött volna. A hang egyszerre volt fantasztikus és irritáló, mégis izgatottságot éreztem tőle, és egy kis boldogságot, azt hiszem.
- Freydis, drágám! - szólítottam, ahogy megpillantottam a palotám bejárata előtt. Igen, nem bírtam a trónteremben várakozni rá, túl izgatott voltam az új játékszeremtől. - Milyen volt az üzleti ebéd? - vigyorogtam kajánul, még tenyereimet is összedörzsöltem, mint valami mesebeli gonosztevő. Vágytam a  részletekre, hogyan szaggatta apró cafatokra a visongó embereket. Ah! Olyan rég nem jártam odafönt, hiányzott a bajkeverés, a vámpírlét is kissé, a gyilkolási inger. Bár egy része még mindig bennem tombolt, csak átalakult valami egészen mássá, elemivé.
Odaléptem hozzá, cipőm sarkának kopogása már szinte a védjegyemmé vált, más hangot nem igazán lehetett hallani. A kastély beárnyékolt minket, de én óvatosan arrébb húztam a lányt, hogy jobban megnézzem magamnak. Csinos lányka volt, mi tagadás, kifejezetten szemrevaló, de több volt ennél. Ahogy a legtöbb nő, ő is tele volt rejtéllyel, erővel és valami extrával, ami miatt szirénné emelhettem őt.

336 szó ♛ music ♛ note:  shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 3808243726  

ex-Katherine Pierce
A pokol királynõje
a haragja bárkire lesújt
ex-Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 F05fa50335ab970a67c290af1218966b
D szint:
Succubus

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
56
Titulus :
Queen of Hell
Másik felem :
with sinners
~ Kai Parker in the future
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
my kingdom ~ a.k.a. Hell
Keresem :
i found my naughty little demon
shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 Tumblr_njwn34R1uN1tvca3qo1_500

shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 Empty
Témanyitásshiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 EmptyPént. Aug. 21, 2020 9:42 pm

***

ex-Katherine Pierce
A pokol királynõje
a haragja bárkire lesújt
ex-Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 F05fa50335ab970a67c290af1218966b
D szint:
Succubus

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
56
Titulus :
Queen of Hell
Másik felem :
with sinners
~ Kai Parker in the future
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
my kingdom ~ a.k.a. Hell
Keresem :
i found my naughty little demon
shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 Tumblr_njwn34R1uN1tvca3qo1_500

shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 Empty
Témanyitásshiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

shiny new toy - Freydis&Katherine - Page 2 Empty
 

shiny new toy - Freydis&Katherine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Freydis Runa Ahlstrom
» Katherine && Chad
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce
» Elena & Katherine - What the Hell?!