Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásVictor Sutton EmptyHétf. Dec. 21, 2020 4:27 am

Victor Sutton
Play by: Dominic Sherwood




Becenév
Vic

Titulus
the chosen one

Születési hely, dátum
Denver, 1989. július 21.

Csoport
Warlock

Rang
boszorkánymester

Beállítottság
Biszexuális

Alakváltás
VÁLASZHELYE

Átváltozás
Mindig is boszorkány voltam még a saját testvérem helyett is.
Család
Tizenéves koromig sem volt túlságosan normálisnak nevezhető a családom, hiszen elég mély nyomot hagyott maga után a tény, hogy még az anyaméhben elszívtam a saját testvérem erejét. Ez pedig már önmagában olyan feszültséget teremtett a családi harmóniában, amely hamar egy elválláshoz vezetett, aminek következtében a testvérem és az anyám elköltöztek, míg én az apámmal kellett, hogy maradjak, mint valami kis katona, akit ki kellett képeznie az életre, ha már én voltam ez egyetlen valamire használható gyermeke.
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Minden egyes nap ugyanúgy indult. Már-már kialakult egyfajta rutin, amely egy változást is magába foglalt. Szinte minden áldott nap más valakit hibáztattam a helyzetért, amibe belekerültem.
Legelőször a testvéremet, Cedric-et. Megannyiszor okoltam őt azért, amiért nem volt elég erős, hogy már az anyaméhben is erősebb voltam nála. Vagy egyszerűen már akkor elég bölcs volt ahhoz, hogy tisztában legyen azzal mit is jelent Sutton boszorkánymesternek lenni. Azt hinné az ember, hogyha ereje van, akkor nincsenek határok és élvezheti kötöttségek nélkül. Talán ez mások számára így is van, hogy szabadon gyakorolhatják az erejüket, a saját maguk tempójában fejlődhetnek, de ez sosem így volt a számomra. Mivel a testvérem egyszerű embernek született úgy éreztem a teher, amit meg kellett volna osztanunk egyedül a saját nyakamba szakadt. Az elvárások, amelyekkel együtt kellett volna szembenéznünk csak az enyémek voltak. Még, ha akartam volna se oszthattam meg vele, hogy mégis mennyire is rossz mindez, hiszen mégis hogyan is nézett volna ki az egész? Én vagyok az, aki megkaparintotta a családban a mágiát és én vagyok az, aki állandóan panaszkodik emiatt? Meg aztán az előbb vagy utóbb visszajutott volna az apánk fülébe, amelynek talán még rosszabb következményei lennének, mint amit el tudtam képzelni.
Ekkor jutottam el a folyamatosan változó köröm második személyéhez. Az apámhoz. Sosem láttam még valakit, aki annyira megszállottja lett volna annak, hogy a legerősebb lehessen, hogy olyan hatalomra tehessen szert, amelyet nem mindenki kaparinthat meg. A mágiának minden oldalát tanulmányozta és elvárta tőlem is, hogy ugyanazt tegyem. Mintha csak egy katonát akart volna belőlem faragni az egyetlen gond csak az volt, hogy azt nem osztotta meg velem, hogy mégis milyen harcra is kell felkészülnöm. Talán motivációt adhatott volna, hogy valami nagyobb jóért cserébe teszem, de ahogy teltek a napok, a hetek, a hónapok majd az évek. Felnyílt a szemem, hogy ez az egész csak az önös céljait szolgálja, hogy legyen neki egy bólogató kiskutyája a sarokban, aki minden kívánságát teljesíti ezzel pedig bevédheti magát olyan helyzetekben, amikor olyan ellenségeket szerez, akikkel egyedül talán nem tudna elbánni, vagy egyszerűen csak jobb szeretné alkalmazni a titkos fegyverét, aminek engem nevelt. Csak arra nem számított, hogy amikor esélyem volt arra, hogy megszabaduljak tőle, akkor minden köteléket megszakítva szívódtam fel az életéből. Sosem keresett azóta. Nem tudom, hogy egyszerűen mert azt gondolta, hogy gyenge vagyok amiért elsétáltam és így nem éri meg, vagy valami más oka volt rá. De annak is örülnék, hogyha soha nem tudnám meg.
Voltak napok azonban, amikor egyikőjüket sem okoltam. Az egyetlen célpontommá az anyám vált. Amiért békésen kivált abból az életből, amelyre az apám szánt engem. Elsétált a testvéremmel együtt, mintha valami jó alkut kötöttek volna és vissza sem nézett. Nem harcolt azért, hogy én is vele mehessek, mintha lemondott volna rólam. Talán volt valami indok a tettei mögött, amelyeket soha nem fogok megérteni. Minden kimondatlan szó most már csak felesleges sebeket tépne fel újra és újra és nem akarok visszasüllyedni abba a gödörbe, ahol nem volt más állandó társam, mint a végtelen gyűlölet.
Végső soron pedig a gyűlöletemben megmártogattam azt is, aki talán minderről a kezdetektől fogva tehet. Önmagamat. Ha nem vagyok önző, ha nincs bennem meg ugyanaz a vágy a hatalomra, mint az apámban, akkor talán a keserűségemben sosem lettem volna ilyen módon egyedül. A testvérem is boszorkány lett volna és együtt néztünk volna szembe mindazzal, amelyet az apánk eltervezett. Talán előbb szabadultunk volna. Az is lehet, hogy akkor az anyánk is kiállt volna mellettünk. De egyáltalán nem hibáztatom azért, hogy az apámat látta bennem attól a pillanattól kezdve, hogy megszülettem tudván, hogy már az első pillanattól kezdve jobban hajaztam az apánkra, mint rá valaha is fogok. Én voltam minden egyes szenvedésem forrása. Én szívtam el a testvérem erejét, mielőtt megszülettünk volna. Én szakítottam szét a családunkat ezzel. Egyedül én voltam az, aki összefeküdt a sráccal, aki egyértelműen odavolt a testvéremért, mert hiába néztünk ki ugyanúgy mindenki tudta, hogy én voltam a család fekete báránya. Az, aki mindent tönkretett beleértve saját magát is.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.
Fõkarakter: Liliana DeFleur

Az álarc mögött: Winnie


Victor Sutton
Boszorkánymester
mágia birtokosa
Victor Sutton



163
C szint:
Kalmithil
Victor Sutton Tumblr_inline_oz2qgdNiWa1uzz54f_540
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
7
Titulus :
₰ the chosen one ₰
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
₰ dominic sherwood ₰
Tartózkodási helyem :
₰ behind you ₰
Keresem :
THE WAY TO UNDO MY
WRONGDOINGS


Victor Sutton Empty
TémanyitásVictor Sutton EmptyKedd Dec. 22, 2020 11:57 am

Becsüld meg az erõt
amivel születtél


❝You say always what you feel,
and you make always what you think.❝

Drága Victor! Victor Sutton 2142956176

Nagyon régóta várok már arra, hogy ez a karakter igazán jó kezekbe kerüljön. És most tudom, hogy így történt! Victor Sutton 3808243726 És madarat lehetne velem fogatni! Victor Sutton 3051252034 Victor egy viszonylag összetett karakter, megalapozott múlttal és kapcsolatokkal, de mégis elég szabadon alakítható. A jövője mindenképp.
De a múltjára visszatérve. Gyönyörűen megfogalmaztad, mit érez Victor mindezzel kapcsolatban, kiket okol és miért, végül pedig eljutott saját magához, pedig ő pont nem tehet semmiről.  Victor Sutton 3353380639 A sors kifürkészhetetlen néha és sokszor nem lehet ellene mit tenni. Victor Sutton 1698350533
Szóval, Victor! Kívánom, hogy sikerüljön magad mögött hagyni ténylegesen a múltat, legfőképpen apádat, aki mindent elrontott az életedben. Megérdemelnéd, hogy végre jobb irányba haladj és... tudod, valaki vár rád és valaki mindig téged akart. Ha őt megtalálod, akkor ne engedd el többet, mert ő sem fog téged! Victor Sutton 2143335336
Oh, apropó, az ikredet se felejtsd el felkeresni. Vele is lenne mit megbeszélnetek.  Victor Sutton 3007802128

Köszönöm neked, hogy itt vagy és érezd jól magad nálunk ezzel a pofiddal is! Victor Sutton 3634486886





Lysandra Lockhart
Õsi boszorkány
erõsebb mágia birtokosa
Lysandra Lockhart



163
C szint:
Kalmithil
Victor Sutton Tumblr_pavi0aWCVc1qd5s0eo2_400
D szint:
Lamia

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
76
Titulus :
• • • miss bad witch • • •
Másik felem :
• • • maybe next year
Victor Sutton Tumblr_o2euieLMHr1sopmsmo5_250
but probably not
• • •
Ennyi éve vagyok a világon :
1056
Lejátszási listám :
• • • invincible • • •

• • • faded • • •
• • • believer • • •
• • • thunder • • •
• • • without you • • •
• • • life is strange || obstacles • • •
• • • shelter || seraphim? • • •
Akinek az arcát viselem :
• • • katherine mcnamara • • •
Tartózkodási helyem :
• • • new orleans • • •
℘ ℘ ℘ :
Victor Sutton Tumblr_pzhza2qbmH1tuma5yo7_400
Az álarc mögött :
• • • eliffe • • •

Victor Sutton Empty
 

Victor Sutton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Victor Sutton
» Victor Sutton
» Victor Sutton || Azrach
» Victor szobája
» Victor Dorian