Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásElijah Mikaelson EmptyVas. Ápr. 16, 2017 4:44 pm


Elijah Mikaelson

Family. Always and forever.


Becenév

Elijah

Titulus

The Noble Stag

Születési hely, dátum

978. 04. 20. Mystic Falls környéke

Faj

ősi vámpír

Átváltozás

Anyánk változtatott át minket 1000 évvel ezelőtt

Család

Ez egy végtelenül hosszú történet. 1000+ évet hogyan tudnék elmesélni röviden? Hát sehogy! Azért valamit csak kellene szólnom a magatartás érdekében. Szóval, Rebekah, Freya, Klaus, Finn, Kol és Henrik. Hat testvérem volt, Henrik meghalt mielőtt vámpírok lettünk, Freyáról pedig azt hittünk, hogy meghalt de mint kiderül nem. Családomat sokszor én próbálom összetartani. Finn és Kol azon testvéreim közé tartoznak, akikkel sosem tudtunk igazán közös nevezőre kerülni. Rebekah volt az egyetlen talán, akivel mindig is jóban voltam. Niklaus pedig ...egyszerűen csak Niklaus.
Anyám Esther, aki boszorkány és 1000 éven keresztül nem hagyott minket nyugodni. Apámat, Mikaelt, említésre se méltatnám, ő pedig 1000 éven keresztül vadászott ránk. A saját gyermekeire. Kell ennél jobb anya és apa egy gyermek életérbe?

Play by

Daniel Gillies





Ez az én történetem...

Egy pillanatra felébredek. Mozdulni nem igazán tudok, a kezeimnél fogva meg vagyok kötözve. Fehér ingem itt-ott megszakadva, apró vér és koszfolttok borítják. A pillanat alatt körül tudok nézni a helyen, ahol vagyok. Ezer kérdés merül fel bennem. Hol vagyok? Hogyan kerültem ide? Miért vagyok itt? És ehhez hasonlók... képtelen vagyok a tisztán gondolkodásra, hiszen érzem már a vér hiányát is a szervezetemből. A földet bámulom. A földet és a szemhéjam már majdnem lecsukódik megint, de ekkor egy árnyékot látok meg magam előtt. Nehezen, de felemelem a fejem. Homályosan látok, de nem kell tisztán néznem őt, hogy tudjam, az anyám az. Az első pillanatban is eszembe juthatott volna, hiszen már hetek, sőt hónapok óta a nagy terve miatt élünk rettegésben. Amikor megjelent Finnel és Kollal az oldalán, egyszerűen nem tudtam hinni a szememnek. De hát persze. Anyánk tett minket ilyenné, vissza is tudja csinálni ha akarja. Mi nem akarjuk. ÉN NEM AKAROM. Teljes erőmmel megpróbálok majd arra koncentrálni, hogy átvészeljem ezt az egészet. Hiszen Klaus meg fog találni. Már biztosan azon van, hogy átkutasson értem mindent. Tudom, hogy nem fog cserben hagyni.
- Gyerünk fiam. Már elő készítettem neked egy másik testet. Ha nem engeded magadtól, hát erőszakkal veszem el tőled. - Elvesztem az eszméletem a mondata végére. Egy álomba kerülök. Hayley. Hayleyvel futok végig a New Orleansi házunkban. Csak kergetem és kergetem, de hát hová fut el előlem? Mindketten boldogok vagyunk, mindketten boldognak tűnünk. A sok baj ellenére azért meg kell mondani, sok boldog perc jutott az életünkbe.
Ahogy befordulok Hayley után a következő sarkon, meglátom a piros ajtót. A lány oda tart, oda akar bemenni. Megriadok. Odarohanok hozzá, megragadom a karját, nem hagyom, hogy kinyissa az ajtót. Mikor megfordul már nem is Hayley látom. Tatia! Tatia, drága Tatia. Életem első szerelme. Nincs időm a meglepődésre, valami kényszerít nagyon erősen. Odalépek a lányhoz, megjelenek vámpírfogaim. Sikoly, aztán felriadok.
- Hagyd abba. - Nyögöm alig hallható hangon. Izzadság folyik végig arcomon, de ő komoly hangnemben közli velem, hogy még nincs vége, folytatnunk kell, meg kell látnom, hogy mennyi kárt okoztam, mennyi ember hullott el a kezem által. Folytatódik. Az ismételt eszméletvesztésem egy erdőbe visz el. Ott sétálgatok egyedül, várok valakire. Aztán megjelenik ő, ismét. Tatia. Gyönyörű és annyira vidám. Tökéletes arc és alak, teljesen nekem formázott nő. Annyira tisztán emlékszem a vele töltött percekre, a jellemére. Az első szerelem... Csak egy rövid pillanat ez az egész, egy apró kis megemlékezés arról, hogy Tatia őt választotta a falu összes férfija közül. Esther elrontja a pillanatot, bántja a lányt, és győzköd róla, hogy ezt én tettem. Ez csakis miattam történt...

Nem tudom meggyőzni Tatiat. Csak bántom és csak a vörös ajtót látom magam előtt. Úgy érzem nem bírom ezt tovább, nem akarom ezt tovább. Küzdök, erősen küzdök a felébredés érdekében. Sikerül. Szemeim kinyílnak. Ha dobogna a szívem, már rég megállt volna. Valami szorít belül, nem enged, erősen küzdök ellene. Vámpírfogaim kiereszkednek, vért követelek, de nem kapok. Egy cseppet sem. Nem vagyok teljesen magam... sőt, már úgy érzem, egyáltalán nem az vagyok aki voltam mielőtt ide hozott. Megtört. Engem. Elijah Mikaelsont. Akiről azt hittem, megtörhetetlen. Azt hittem magamról, hogy olyan védőfalat állítottam fel magam mellé, hogy soha senki nem tudja majd megtörni. Ő megtudta.



Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Elijah Mikaelson Empty
TémanyitásElijah Mikaelson EmptyVas. Ápr. 16, 2017 5:36 pm


Elfogadva

Elijah MIkaelson

Nagyon megörültem neked! Elijah Mikaelson 3575419701 Ami az ET-t illeti, mint már előzetesen írtam pm-ben, nagyon tetszett. Egyszer, amikor kerestem egy jelenetet, pont ez a rész jött velem szembe és itt döntöttem úgy, hogy nos, ezt látnom _kell_. Mármint a TO-t. Egyszóval: imádtam.
És bár az oldalon az 1. évadnál járunk, megbeszéltük, hogy az ET-d marad. Nagyon várom, hogy a játéktéren lássam viszont ezt a jelenetet! Elijah Mikaelson 3575419701
Most pedig menj, foglald le a csinos arcocskádat és keress egy partnert az első játékodra! (Hayley már szerintem vár. Elijah Mikaelson 2909147992 De a húgod, Rebekah is lassan útra kész egy játékra.)


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Elijah Mikaelson Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Elijah Mikaelson Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Elijah Mikaelson Empty
 

Elijah Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elijah Mikaelson
» Elijah Mikaelson
» Elijah Mikaelson
» Kol Mikaelson
» Elijah szobája